Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

ki

wiecie moze cos na temat podwyzek? kidy beda dawac aneksy itp?

kontrakty od PO

Wszystkie partie obiecują po wyborach stawkę minimalną 12 złotych brutto więc chyba będą musieli podwyższyć wynagrodzenia o złotówkę :) Wszędzie będzie można tyle zarobić to dlaczego ktoś ma się do tej firmy pchać ? Muszą zachęcić podwyżkami żeby ktoś zechciał przyjść , już widzę te tłumy Warszawiaków hehe...którzy się żalą że w jedną stronę jadą 2 godziny albo idą pieszo od WKD żeby na chleb zarobić jak tory zamkną na SKM-ce. Szkoda zdzierać buty i moknąć.

Ester

Juz widzę te podwyżki

podwyżki

Witam, mam pytanie co do "podwyżek". Jakie są przedziały stawek na poszczególnych poziomach, o których mowa była na ostatnim zebraniu? Z góry dziękiii!!!

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
wyścigi

Agencje pracy dają ogłoszenia że Pruszków jest w Warszawie i można w 15 minut SKM-ką dojechać. To ja się pytam dlaczego SKM kursuje co 30 minut albo dłużej i dlaczego bilety są 2 razy droższe ze względu na strefę podmiejską. Kłamstwa agencji nie znają granic Do wszystkiego się posuną żeby zwerbować naiwnych pracowników którzy nie znają warunków dojazdu do tego miejsca i jak daleko jest od stacji bo na obrzeżach Pruszkowa. Napisali atrakcyjna stawka 12 złotych brutto Policzcie bilet ok. 200 złotych na 2 strefy. Lubicie zasuwać i ścigać się to praca dla was. Ile rady dacie tyle wytrzymacie :)

Pruszków w Warszawie

Agencje pracy naganiają do tej firmy wpisując że miejsce pracy jest w Warszawie bo twierdzą że Pruszków należy do Warszawy. To przecież 15 minut SKM-ką ...to dziwne że obowiązuje tam 2 strefa biletowa - podmiejska. Trzeba to zgłosić do ZTM żeby obniżyli o połowę ceny biletów i pociągi SKM kursowały częściej niż co pół godziny.

uuuuuuuuuu

Dlaczego niema dodtkowej przerwy na 2 zmianie?

TĘPY NOWY czyli Artur

No cóż właśnie dzisiaj musiałem podjąć decyzje o odejściu z tej spółki. Do końca tygodnia dostałem urlop. Umowa kończy się 31 07. Co ciekawe w ostatnim czasie sytuacja na wydziale zaczęła się poprawiać i było całkiem, całkiem. Niestety moja decyzja jest związana ze spiskiem Piekarskiej (tak to ta z sld)przeciwko mnie jaki prowadzi już od 2000roku. Niestety wszystko wskazuje na to, że będę musiał uciekać z tego kraju i szukać schronienia na terenie Unii Europejskiej ewentualnie w innym normalnym kraju. Pozdrawiam dziewczyny z APT Randstad, a szczególnie panią Paulinę, oraz trenerki.

praktyk

oni zawsze poszukiwali praktykantów :) Oczywiście że każda firma chce jak najtaniej zatrudnić pracownika :) Jak nie masz pracy to startuj tam :) Dobra firma do CV

lol

witam pracowałam w tej firmie około 9 miesięcy i muszę powiedzieć ze była to 1 z najgorszych prac w moim życiu ogólnie rzecz ujmując w zeszytym roku były talony dla pracowników agencyjnych w wysokości 200 zl w tym 100 bo ? i tu należny zadać sobie pytanie po pierwsze pracownik agencyjny wykonuje taka sama prace jak pracownik ka szans na umowę raczej nie ma praca ciężka niewdzieczna ludzie wredni obgaduja sprzedaja szepcza tylko nie zajmuja sie swoimi sprawami tylko zyja cudzym zyciem nie polecam nikomu szajs chlam zenada liderzy no coz pozal sie boze licza ylko na swoja premie nie licza sie z podwladnymi praca ciezka stac 8 h w temperaturze +30 w ciuchach calorocznych za 12 h brutto koszmar zero litosci za to 100% wykorzystania doslownie niewolnictwo

Przepowiednia

Dziękujemy Ci wróżko ze zm c z L 405 J..... za przepowiednie hahahahahahah

zmiana c

dokładnie tez coś takiego obiło mi się o uszy so pisze znichecony. pani ania ze zmiany c.z l405. ale ja jej długiej kariery nie wróże.

Zniechęcony

Co do liderów to już drugi raz taka sytuacją, że ktoś za plecami jest przepychany o ile to w ogóle prawda. Bądź co bądź podobno do tych osób co się zgłosiły do rekrutacji nikt się jeszcze nie odzywał.

dysza

Kto by nie był i tak nic sie nie zmieni w tym kołchozie:/

io

no wlasnie kto ma byc?

ktos

A kto bedzie???????

zmiana c

witam . słyszeliście kto będzie nowym liderem na aircellach na zmianie c. normalnie śmiech na sali . czy pani kierownik nie ma innych ludzi bardziej odpowiedzialnych i kompetentnych na to stanowisko . po prostu masakra. ale tak tojuż tutaj jest.

rozbawiona
@zmiana c

fakt cyrk albo pomyłka ;)

Seat Support

To przyjmą Ukrainę i tak będą robić taniej

ol

a co było wtych postach?

Olek

czy mógłby mi ktos napisac na jaki adres i meil mozna wysyłac propozycje na wnioski racjonalizatorskie w KA?

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive