Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

NNNNNN

CO TO ZA PODWYZKI 40GR POWINNI WSZYSCY ROWNO DOSTAC NAJMNIEJ 1ZL SOBIE TO DADZA PO 2ZL LUB WIECEJ CHIPOKRYCI

ojjjjj

dlaczego my pracujacy przez agencje nie dostajemy podwyżek? przeciez nie jeden pracownik agencyjny wiecej i lepiej robi od tego co pracuje przez firme iles lat. oni wtedy maja wywalone bo malo zeszlo bo pracuje z nami agencja smieszne my tez powinnismy moiec podwyzki.a i z tym przechodzeniem z agencji do firmy tez jest cyrk.osoby ktore nie napisaly zadnej sugestii dostaja skierowanie na badania to dziwne bo Pan dyrektor na swoich zebraniach podkresla ze trzeba napissac okolo 3 no to chyba cos nie tak radze sie zastanowic nad tym.

nooooo
@ojjjjj

osoby zatrudnione przez firme które nie sa zatrudione rok przez firme tez nie dostana podyzki!!!! a jaka tu jest sprawiedliwosc jak w tamtym roku osoba miesiac byla zatrudniona przez firme i dostała podwyzke jak wszyscy. Pan dyrektor nic na zebraniu o tym nie mowił . Powiedział ze wszyscy zatrudnieni przez zakład dostana podwyzki. Ta firma nie trzyma sie zadnych zasad jezeli w jednym roku daja a w drugim nie.

as

Jezeli nowa osoba nie sprawdzi sie na danym dziale to jest od razu zwalniana bez mozliwosci zamiany działu. tak to funkcjonuje. Albo na zasadzie ciebie lubie ciebie nie. z pdwyzkami tez cyrk.

Ali

Powiedzcie jakie są zarobki proszę. Jaki jest grafik pracy? Z góry dziękuję za informację

ol
@Ali

Grafik to system trzyzmianowy 1 zm. od 6-14 2 zm. 14-22 3 zm. 22-6 stawka to 12 zł bruuto plus dodatek za nocki i premia jakosciowa i produkcyjna w wysokosci 300 zł .

mobbingowanie nowych
@ol

Nowi podobno nie dostają premii przez pierwsze 3 miesiące. Starzy robole popędzają żeby wyrobić normę i po 2 tygodniach nowi odchodzą bo tamci na nich krzyczą że źle robią lub za wolno :) Mobbing pełną gębą :) Nowi nie dostają butów , narzędzi do pracy ani kluczyka do automatu z napojami :) Sami muszą wszystko mieć. Jedyny plus że dają ubranie i noski na buty wtedy wygląda się śmiesznie jak myszka miki :) Wcale nie dziwię się że dowożą autokarami pracowników bo nikt z miasta tam nie chce pracować wolą w Warszawie za mniejsze pieniądze ale mieć spokój :) Na wariackich papierach tam wszystko działa :)

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

oj

o jakiej Marzence mowa?

pracuś

Przepracowałem miesiąc i dostałem nowe buty na lato. Agencja może potrącać pracownikom pieniądze za saszetki gdy odchodzą bo zaznaczyli sobie że dali pracownikowi ale prawie nikt nie dostał żadnej, gdzie są saszetki pytam się ? Poza tym nie dają narzędzi ale każą pracować. Bez nich się nie da szybko pracować Z nowych można się tylko śmiać jak oni sobie poradzą będą musieli prosić się o wszystko starych pracowników. Kongsberg nie wypada wcale źle :)

TĘPY NOWY

Zwolniony właśnie widzę, że trzeba rozglądać się za nową pracą, chamstwo tu się szerzy niemiłosiernie.

mar

Teraz tylko patrzą na to,co zrobić,żeby nie dać Ci tej marnej premii.W konću trzeba gdzieś znaleźć oszczędności.

...

Skoro za brak obecności zabierają to powinni za obecność dawać. Niezależnie czy to opieka, wypoczynkowy, zetka czy chorobowe!

Skoro ucinaja premie za to ze cie ileś dni nie było bo nie zapracowales przez te dni nieobecności na tą część premi to tak samo powinno być z l4. Jak jesteś na zwolnieniu 3 czy 5 dni jednak przez te 15 pracowałeś na nią i tez się należy ta część

marcin

Widzieliście,że gdy bierzemy urlop,to ucinają Nam premie? Coraz gorzej się dzieje..

jou

a na co ci te wpisy?

szukam
@jou

Potrzebuję i już. Jeśli masz to spakuj i wrzuć na jakiś upload. a propos nie odpowiada się pytaniem na pytaniem bo świadczy to o ... (odsyłam do sieci)

marcin

0-1000 - 450 zl 1001-2000 - 400 zl 2001-3000 - 350 zl 3001-4000 - 250 zl 4001-5000 - 150 zl Pow 5001 - 50 zl

ka
@marcin

dzieki za info

N
@marcin

A WIECIE MOZE KIEDY BEDA PRZELWAC PIENIDZE ?

ka

wiecie moze cos na temat kasy na swieta? kiedy bedzie i ile bedzie?

pracownik (ca)

heh a co takiego słyszałeś? bo chyba nic dobrego...dodatkowe kursy szkolenia??? szalony jesteś chyba, nauka języków? chyba między sobą, plociuchy i jeszcze raz plociuchy dobrze nie zobaczą a tyle dopowiedzą że szok,ale takimi to nie trzeba sie przejmować tylko olać.A praca wygląda tak praca praca praca i norma którą podnoszą cały czas...dzwonki jak w szkole ale cóż trzeba pracować bo niestety nie ma pracy.Bony na święta to juz szczyt beszczelności trzeba wypełniać o dochodach co ma piernik do wiatraka niech dadzą wszystkim jednakowo i nie będzie problemu to jak druga połówka zarabia dużo to co oznacza to zę mam nie dostać lub dostać mało?porażka normalnie wstyd!!! jednym słowem daj sobie spokój...a dodam jeszcze że pracownicy agencyjni nic nie dostaną a to niby czemu przecież są takimi samymi pracownikami wiec powinni mieć takie same prawa jak my!!!

kinga

A zna ktos Dorote. Ma dlugie czarne wlosy. Mirszkala na ul. Andrzeja w pruszkowie a pochodzi z zdunskiej woli

Asiaa

Hej wiecie może kto jest głównym dyrektorem KA??? bo potrzebuje żeby przeniósł mnie na inny dział aaa nie wiem który tym się zajmuje bo słyszałam ze ich jest kilku.

@Asiaa

(usunięte przez administratora)- Plant manager (dyrektor zakładu) (usunięte przez administratora) - dyrektor operacyjny( nadzór nad wszystkimi procesami w fabryce). Radzę ci iść z tą prośbą do swojego bezpośredniego przełożonego czyli kierownika produkcji.Ponieważ dwójka wyżej wymienionych Panów raczej nie będą mieli o czym z tobą rozmawiać , pozatym nie mają czasu na takie błache problemy personalne. Pozdrawiam!

ag
@Asiaa

a kto jest twoim przełozonym?

pracownik (ca)

a z której zmiany jest ta blondyneczka?

dante
@pracownik (ca)

Pojecia nie mam lata temu tam pracowalem wiem tylko ze dwie siostry jedna ciemny kolor druga blad wlosy po prostu bardzo mi sie podobala Ula,Ola lub Jola ciekawosc czy jeszcze tam pracuje.

dante

Czy znacie sekitke taka mala bladyneczka z trimadu kiedys byl taki dzial nie wiem jak teraz tam jest

Exceed

Kocham takich ludzi jeszcze nie pracuje, a już podwyżki go interesują :) Tak jak ludzie pierwszego dnia gdy robią 1/4 normy pytają o nadgodziny :)

hi
@Exceed

a ty nowy pierwszego dnia norme robiłes? ze od nowych tego wymagasz. Najpierw to niech nowa osoba nauczy sie dobrze robic a pozniej normy osiagac

Exceed
@hi

Rozumiem, że czytanie ze zrozumieniem boli? Nigdzie nie czepiam się ludzi podczas nauki, tylko konkretnie podałem przykład pytania o nadgodziny, gdy nie jest się na nich przydatnym.

ol

co z podwyzkami?

ryt
@ol

Maja byc

pracownik (ca)

regulamin? dawno nie obowiązuje co to takiego? nie w tej firmie...skoro zmuszają nas do darmowych szkoleń w soboty powinni coś zrobić z nimi skoro zmuszają nas do przychodzenia na szkolenia darmowe a jak się ktoś postawi to straszą jakąś czarną niby listą...śmieszne, że niby co podwyżki nie dadzą? niby 50 gr albo mniej? obędzie się bez niej!!! Nie jesteśmy robolami postawmy się a nie odpuszczamy im !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive