Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

?

Wiecie moze cos na temat tych podywzek kwietniowych co mialo dostac 78 osob? Nie słyszalam zeby kos dosral jakis aneks

Engineer

Czy ktoś z Was może wskazać mi oficjalny kontakt: tel/e-mail do działu rekrutacji w Kongsberg Automotive w Pruszkowie? Dzwoniłem kilka razy w ciągu paru dni na recepcję pod: (usunięte przez administratora)w godzinach 11.00-14.00 ale nikt nie odebrał. Gorąca prośba do email albo o telfon. Pomoże ktoś?

x

To nie były aneksy z podwyżką tylko skierowania na badania

@x

Aneksy.

Pl

Podwyżki chyba tylko wybrani (czyt. po znajomosci z kierownikiem) dostali bo u mnie z działu jak na razie nikt nie dostał.

aron
@Pl

Bo to jest tylko 80 osób. Na SS 40 i SH 40 Dzielac na kierowników to wychodzi niecale 20 osob na kierownika dzielac to jeszcze na wszystkie ich działy wiec to moze byc jedna osoba z dzaiłu. wiec zapomnij o podwyzce bo ci co mieli dostac juz dostali a taka osoba ci nie powie ze dostala no bo i po co ma mowic jak to jest jej sprawa i kierownika

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Leszno
look

A co do podwyżek od 1 kwietnia to prawda bo wczoraj ci co mieli I i II zmiany dostawali juz aneksy

mimo
@look

sorki ze zapytam z jakich działów dostali aneksy

szok

Dlaczego co niektóre posty znikaja z forum? Czyzby były niewygodne dla pracodawcy?

Junior

A gdzie jest Aleksy? Brakuje go na forum (oraz jego optymizmu oczywiście).

LOL

Oj! Znowu ogłoszenie do HR! Czyżby Maria Antonina kolejna pracownicę poraziła swoją próżnością i brakiem kwalifikacji? Baran w owczej skórze!

@LOL

Mogę coś więcej podpytać w tym temacie? Jaki klimat tamę obszarze HR i jakie zarobki?

kol

czy to prawda z eod 1 kwietnia maja byc podwyzki?

Engineer

Cześć, czy ktoś z Was orientuje się jakie są widełki płacowe są na stanowisku Test Engineer (PRUSZKÓW). Mam 4 letnie doświadczenie w tym temacie, ale jestem z innej branży (lotnictwo). Nie mniej jednak, spełniam praktycznie wszystkie wymagania z oferty. Jakie są realne zarobki do wynegocjowania na to stanowisko?

Domi
@Engineer

Myślę, że 4 letnie doświadczenie zawodowe i to z lotnictwa to w obecnej sytuacji dla KA perełka. Zostają sami niedoświadczenie stażyści. Kwota pięciocyfrowa chyba nikogo nie zdziwi.

Jarek

Nowe miotły zaczęły wymiatać. Chyba się już tak zapędzili, że wymiotą sami siebie. Tak przynajmniej głosi nowa informacja z podłogi. Wszystkie poprzednie w tym temacie zawsze się sprawdzały.

Reni Jusis

czemu inzynierowie odchodzą?

XYZ

A Aleksij to z której guberni pochodzi? Po wpisach widać, że dysponuje wszechstronną wiedzą na temat polskiego prawa pracy oraz spraw organizacyjnych. A i jego usposobienie do firmy odbiega od przeciętnego Kowalskiego? Robi gość wrażenie! Tak trzymać Wielki Bracie! Niech żyje wolny Krym!

O-mega

Drogi Aleksie, mega dziwne to jest to, że zwaliło się wszystko po tym jak nastąpiła zmiana warty na pruszkowskim szczycie.Od tego czasu najlepsi ludzie zaczęli nagminnie odchodzić. Jak zapewne wiesz, przychodzi się do firmy a odchodzi się od ludzi. Nie wprowadzaj więc zamętu, bo po Twoich wpisach widać, że o wcześniejszych latach tej firmy nie masz zielonego pojęcia. Nienaturalnie i jednostronnie za to moderujesz dyskusje na tym forum.

Kamil

Witam, Widziałem ogłoszenie o prace na stanowisko inżyniera procesu i chciałem aplikować,jednak po przeczytaniu wszystkich komentarzy zwątpiłem. Czy jakiś inż może się wypowiedzieć na temat firmy, albo ktoś z pracowników jaki jest powód takiej rotacji? Jako procesowiec zawsze dobrze mi sie pracowało, ale że muszę się przeprowadzić szukam czegos w okolicach wawy, a nie chciałbym zmieniać pracy na gorsze. Prosiłbym o obiektywną opinię

KuBa
@Kamil

Generalnie chodzi o sposoby podnoszenia wydajności pracy pracowników zarówno produkcyjnych jak i biurowych: różnego rodzaju sankcje, ostre regulaminy oraz odpowiednio "dopingującą" atmosferę. Pracownicy natomiast odchodzą do firm w których dostrzega się potrzeby wyższego rzędu, z lepsza atmosferą, gdzie stawia się na budowanie wzajemnego zaufania, promuje życzliwość oraz brak konfliktów. Firma ma jednak potencjał, znajduje się w dogodnej lokalizacji blisko Warszawy (możliwość dojazdu PKP), do plusów należy tez terminowość wypłat wynagrodzenia.

Maj17

Cześć. Mam pytanie o co chodzi z tymi odchodzącymi nagminnie inżynierami??! W ciągu ostatniego roku to jakaś plaga. Przerażające jest to, że są to świetni specjaliści, których (jak rozumiem) "sprząta" konkurencja! Wystarczająco wiele mówi to o zarządzie firmy. A HR usnął czy się rozpadł pod nowymi rządami??? Bo w takiej sytuacji to należy się HR-owi czerwona kartka!! Żółta to już dawno powinna być nadana za rotację na produkcji i niekompetentne podejście do tematu! Kawiarniane rozmowy i telewizyjne uśmiechy nie działają w tej branży. Nie było jeszcze takich akcji w historii tej firmy! Wstyd.

towarzystwo

Jak się pracuje Towarzysze ? Kasa zgadza się ? (usunięte przez administratora)

fd
@towarzystwo

Taak .Pieniazki zawsze 10 a nawet czasmi przed sa juz na koncie

????????

a kto obecnie jest kierownikiem utrzymaniu ruchu?

karol

JAK SIE OCIEPLI

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive