Opinie o Kongsberg Automotive w Pruszków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Kongsberg Automotive. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kongsberg Automotive na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kongsberg Automotive w Pruszków

Dobry

Oczywiście że jesteśmy pracownikami tej firmy i wszystko co dotyczy firmy i naszych pracowników dotyczy wszystkich. Powinny być poruszane wszystko,po to jest ta strona żeby pisać.

Mańka

Szkoda, że na forum zamiast pisać co nowego w firmie to jakieś dyrdymały o romansach. Niepoważne. Byłoby mi szkoda czasu.

Dania
@Mańka

Mańka, firma to przede wszystkim jej pracownicy, więc post jest na temat.

Bolek

Z kąd ty człowieku takie iformacje masz

Miodkachujstrzela
@Bolek

"skąd" koleżko :)))))))

Witek

Oni myślą że nikt nie widzi nie słyszy. Nie da się ukryć przy tak dużej ilości osób pracujących w KA. Jeździ się jednym autobusem i to z Jaktorowa też ????. Chcę jeszcze dodać że to nie pierwsza i nie ostatnia ????. Jest o czym pisać i czytać.

Pracownik Produkcji

Zatrudnienie poprzez pośrednika pracy Adecco. Po wysłaniu CV otrzymałam telefon od Pani rekruterki z zaproszeniem na spotkanie informacyjne następnego dnia. Na 4-osobowym spotkaniu przemiła pani opowiadała o pracy, później otrzymaliśmy kartki z prostymi 2 zadaniami na odróżnianie barw oraz przepisywanie małych numerków z kolorowych kostek. Po spotkaniu zostały wypisane skierowania na badania do Medycyny Pracy, po wykonaniu badań następuje podpisanie umowy i szkolenie pierwszego dnia w Kongsbergu :)

Pytania o ukończoną szkołę, poprzednie zatrudnienie, dyspozycyjność (praca 3 zmianowa oraz niektóre soboty), dojazd (firma znajduje się poza miastem). Należy podkreślić, że mimo iż nie miałam wcześniej żadnego doświadczenia zawodowego, pracę otrzymałam, nie ma się co stresować :)

Tw

Już dawno nie pracuje

Niektórzy nie doceniają gdzie pracują. Kongsberg Automotive to świetna firma i fajne miejsce do pracy dla ludzi ceniących wartości. Firma rozwijająca się i z perspektywami na przyszłość!. Motoryzacja to branża rozwojowa daje bezpieczeństwo pracy, cóż więcej można oczekiwać

gość

a wie ktoś kiedy jest otwarcie tej firmy bo wszędzie jest napisane że szukają do pracy a o otwarciu nic i o tym kiedy będą zapraszać ludzi na jakieś rozmowy i czy w ogóle kogoś zaproszą....

ich

Jakim systemem pracujecie? 1 zmiana, 2 zmiany, czy nocki również (3 zmiany)?

Mateusz

Na początku sami rozrabiamy a później są problemy. Jak można ufać Polakowi? Narzekamy na pracodawcę a sami psujemy opinię.

Maniek

Co dobrego słychać w firmie? Czyżby zmiany dyrekcji miały na celu poprawę pracy ludzi? Dlaczego musicie mieć nadgodziny?

Mark
@Maniek

Moim zdaniem po kozackich numerach w Pruszkowie, wątpliwe jest obsadzenie generalnego polakiem. Norwegowie są z natury spokojni, ale w końcu - ile można ? Szkoda straty wizerunkowej i uczciwych pracowników.

olo

Kolejny dyrektor zaczyna od zabierania sobót a później jest jak zwykle, czyli praca na okrągło. :)

błacha-sprawa
@olo

Witam, do WUZETEM przyszedł dyrektor produkcji z waszej firmy, Jacek. Co możecie o nim napisać? Gościu chwali się że wybudował caly zakład, usprawnil niejedna produkcję.

Mirunio

@Koluch Taka firma jak Kongsberg powinna unikać takich osób jak Ty żeby ich nie mieć w załodze. Za leżenie nikt nie będzie płacił a trudno jednakowo traktować lenia i dobrego pracownika!!!

Koluch
@Mirunio

Miruniu, czy wymaganie od pracodawcy uczciwego systemu wynagradzania -n.p. bez niepłatnych nadgodzin, dobrej organizacji pracy i równego traktowania załogi, z szacunkiem należnym każdemu człowiekowi, jest oznaką lenistwa i obniża wartość pracownika ? Bo, jeśśli taki system wartościowania przyjęliście, to moim zdaniem przygarniecie właśnie przede wszystkim okolicznych obiboków i leni. Nikt, kto ma coś do zaoferowania pracodawcy nie zagrzeje miejsca w firmie, w której nie zostanie za to w satysfakcjonujący sposób wynagrodzony. Chcecie zbierać pochwały, to na nie zasłużcie. Puki co, jesteście przez pracowników oceniani średnio, a niektóre praktyki i btak szacunku do ludzi są przejawami niedopuszczalnych uchybień. Z treści Twojego wpisu wnioskuję, że jesteś tam jakimś nieudolnym przełożonym szeregowych lracowników i chyba niechciałbym z Tobą wsppółpracować, bo częściowo potwierdziłeś zasłyszane przeze mnie zastrzeżenia zatrudnionuch w KA osób. Koluch

Koluch

Mieszkam w Koluszkach i rozmawiałem ze znajomymi osobami pracijącymi w tamtejszym KA, bo.ogłoszenia o naborze do tego zakładu zwróciły moją uwagę. Wnioski po tych rozmowach : dużo pracy - mało kasy, atmosfera ciężka, nierówne traktowanie pracowników ( czyli mobbing ), nadgodziny za free są normą, wielozmianowy system pracy rujnujący zdrowie, problemy z komunikowaniem się z leniwymi Ukraińcami pogłębiają uczucie dyskomfortu w pracy. Jeśli gnuśniejesz w domu, lepsze to niż nic, ale na pewno nie na stałe. Zatrudnij się i szuksj dalej normalnej pracy, bo z KA nie warto się wiązać. Traktują Polaków bez szacunku, jako tanią siłę roboczą z trzeciego świata, a wiafomo, że żadna praca nie przynosi ujmy, oprócz słabo płatnej.

Jerzyk

Słyszałem, że firma jest spoko a teraz widzę, że pracownicy są dowcipni.

Mark
@Jerzyk

"Spoko" firma nie musi ratować swojej sytuacji zatrudniając ukraińców, którzy w każdej chwili mogą pojechać dalej na zachód. Jednakże w Polsce wbrew pozorom istnieją "spoko" firmy i świadczy to o ich pozycji jako pracodawcy ( w KA polacy nie chcą pracować - oczywiście oprócz naszego Jerzyka, który rozpaczliwie stara się nakręcić wokół firmy pozytywny hype.) W Polsce przez prawie 30 lat wolnego rynku zadomowiło się przekonanie wśród pracodawców o taniej sile roboczej. Pozostawało ono w zasadzie głównym atutem dla inwestycji w tym miejscu. W ciągu ostatnich lat sytuacja uległa zmianie na korzyść pracownika, na co źle zarządzający firmami musieli odpowiedzieć zatrudnianiem ukraińców.

Ala

Był Alex a teraz jest Jerzyk!! Jerzyk, mógłbyś aplikować do marketingu lub PR. Po wpisach widać, że robisz dobrą robotę, nie ograniczaj się. KA ma tzw. "rekrutacyjne poniedziałki" i po weekendzie wakatów od metra ;). A teraz chyba będą poszukiwać top managerów.

Ala

A mnie się wydaje, że Jerzyk pracuje w biurze, jest kobietą, a ta szczytna idea konkretne ma imię.... i zgadzam się, że nie ma rodziny.

Jerzyk

Czy praca dla narzędziowca jest aktualna? Mam zamiar aplikować .

Zniesmaczony
@Jerzyk

Jerzyk, przecież kilka postów wyżej pisałeś że jesteś pracownikiem Kongsberg ??? To jak: chcesz aplikować ? jesteś pracownikiem ? czy może tylko naganiasz ? Żałosne...

Jerzyk

Czy mógłby ktoś napisać coś więcej o nowym oddziale w Brześciu Kuj.? Czy mają jakieś potrzeby kadrowe? Słyszałem wiele dobrych opinii o firmie i miałem zamiar aplikować. Trochę zaskoczony jestem negatywnymi opiniami ale wiadomo, że nie wszyscy będą zadowoleni.

KB

Witam. Mam pytanie odnośnie oddziału w Brześciu kuj. Czy ktoś wie jakie będą stanowiska pracy? I czy osoba pracująca w firmie która zajmuję się sprzedażą części do Ciężarówek ma jakieś szansę na pracę?

Jerzyk

Kongsberg Automotive to normalna, spokojna firma ale czytając opinie odnoszę wrażenie dużo gorsze? Osobiście słyszałem sporo dobrego i myślę, że warto aplikować.

Inzynier

Ale propaganda

sita

JAK i od kiedy można aplikować do nowo otwieranej firmy w Brześciu Kujawskim? Ktoś coś wie?

@sita

Na promocjewloclawskie.pl jest artykuł i tam masz link do rekrutacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Kongsberg Automotive - Pruszków

• Jak się pracuje w Kongsberg Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Kongsberg Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kongsberg Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 7 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kongsberg Automotive?

Kandydaci do pracy w Kongsberg Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kongsberg Automotive