Opinie o Auchan Komorniki w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Auchan Komorniki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Auchan Komorniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auchan Komorniki w Poznań

Henry

Nie przesadzajcie z narzekaniem. Dobra firma, dobrze się pracuje tylko trzeba starać się ,bo może tu tkwi problem?

@Henry

Witam! Którego dnia miesiąca jest wypłata w Auchan? 10, 15 czy 30 ?

Witam! Którego dnia miesiąca jest wypłata w Auchan? 10, 15 czy 30 ?

Hanna

Jeśli ktoś uważa, że w pracy powinien odpoczywać to musi zmienić firmę. Handel zawsze będzie ciężki ale dla mnie atmosfera ok.

Oczko

Nigdy w życiu na ksie,wszedzie tylko nie tam pozdrawiam

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Auchan Komorniki? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
am

Dzień dobry Pani kierownik z detergentów nie umie szanować swoich pracowników drze się na nich traktuje ich jak zabawki i pomiata nimi, jestem klient codziennie robię zakupy. Ale takie zachowanie kierowniczki wobec przełożonych nie może byc tak być.

Tonik

Czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje, jakie zarobki macie?

Niania

Pracowałam 9 lat , sama położyłam zwolnienie na biurku , nie dało się dłużej ....

Jarosław
@Niania

Napisz proszę, dlaczego podjęłaś decyzję o odejściu z pracy? Co wpłynęło na Twój wybór? Niewiele osób pracujących w Auchan wypowiada się w tym wątku, dlatego nie ma tu informacji na temat atmosfery w pracy i wysokości wynagrodzeń. Czy mogłabyś napisać o dodatkach do pensji? Mam na myśli premie lub pakiet socjalny. Bony na święta, czy dofinansowanie do wypoczynku letniego to również miły dodatek dla pracowników. Zachęcam do rozwinięcia wpisu.

Dziadzia
@Niania

Czytam opinie i włos się jeży , jak słyszę o zarobkach 2350 BRUTTO[1700 NETT] w 2019 roku.Jak można dać się tok spodlić i iść do pracy za takie zero. Ludzie w electro marketach zarabiają od 3500 brutto -cienias do 7000 tys. wzwyż.Rada odejść od AUCHANE wyzyskiwacza , jak najszybciej i zarabiać godnie,nie być osobą do wyładowania frustracji przełożonych -ćwoków

Wiki

Praca w handlu nie jest lekka ale bez przesady. Już i tak jest poprawa, krócej pracujemy !

Elizabeth

Atmosfera w sklepie przed zamknięciem w sobotę Wielkanocną wręcz skandaliczna !!! pracownicy dosłownie wydziału się na klientów że mają iść do kasy ... kierowniczka bardzo arogancka

ala
@Elizabeth

Bo jak się klientów spokojnie prosi a komunikaty są czytane wcześniej to mają to zwyczajnie w (usunięte przez administratora) A tym ludziom nikt nie zapłaci za wyjście po czasie jaki mają określony w grafiku. Po to są szanowni klienci czytane odpowiednio wcześniej komunikaty by się udać spokojnie do kasy.

Czy jest jakiś powód, że cichutko jest na forum? Tak dobrze?

Sylwia

Jak człowiek zaliczy wpadkę w firmie to mógłby chociaż z godnością rozstać się. Nie obrażajmy dawnych kolegów z pracy.

Vision 2025
@Sylwia

Sylwia to badź szczera i powiedz pani Dyrektor co o niej myślisz...

Helmut

Sklep najgorszy w regionie. Despotyczna dyrektorka. Oszczędza na pracownikach ile się da. Woli zatrudniać Ukraińców niż awansować pracowników. Reszta robi dobrą minę żeby nie podpaść.

RODAK

Praca w polsce wynagrodzenia slabe,dalekie dojazdy,duze obowiazki,sadyzm,wyzysk.Tymczasem utrzymanie wieznia koszt 3200 brutto !!!.

@Zaleczek - a czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia - jak je oceniasz? Czy Auchan Komorniki zatrudnia swoich pracowników w ramach umowy o pracę? Często rodzaj zawieranej umowy decyduje o podjęciu pracy w danej firmie. Wspominasz też o dużej rotacji pracowników - jak uważasz, jakie są jej przyczyny? Takie dodatkowe informacje mogą być ważne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Zaleczek
@Karolina

Zatrudnienie umowa o prace, premia kiepska praktycznie jej nie ma. Pensja 2300 brutto. Mozliwosci rozwoju szkolenia żadne ... no chyba że po znajomości. Totalna dezinformacja nikt nic nie wie, poczynając od menadżera kończąc na dziale personalnym. Totalny (usunięte przez administratora) To nie jest praca dla ambitnych i wartościowych pracowników nic się tutaj nie nauczysz dobrego.

Zaleczek

Ofert pracy jest dużo bo starzy pracownicy odchodzą a nowo zatrudniani nie wytrzymują dłużej niż 3 miesiące chyba że Ukraińcy. Premii nie ma wcale bo chore są wymagania i cele a miało się to zmienić. Poziom płac dla pracowników jest nie zależny od stażu i zaangażowania. Tak samo jest z poziomami premii. Poziom zadowolenia i zaangazowanie po barometrze na poziomie 20% minął już rok i nic się nie zmienia. Administracja trzyma się stołka z panią Dyrektor na czele. Dlaczego centrala na to zezwala?

Witam! Dziwię się opinii, które tutaj przeczytałam. Osobiście mam bardzo dobre zdanie na temat pracy w Auchan w Komornikach. Przepracowałam tam prawie 10 lat i nie żałuje, owszem trzeba pracować ale to dla mnie normalne, nie doszukałam się żadnego wyzysku. Co roku dostawałam podwyżki, nie było roku żebym nic nie dostała. Pracowałam na Kasach, zaczynałam pracę jako kasjerka, następnie zdobywałam doświadczenie na różnych peryferiach żeby na końcu awansować na stanowisko Managera Kas. Dlatego nie zgadzam się z opinią, że w Auchan nie jest doceniana praca i starania pracownika. Bez żadnych "znajomości" można daleko zajść w tej firmie. Polecam, praca dla ambitnych i pracowitych ludzi.

Auchan pracownik

To ciekawe co piszesz ale to były dawne czasy i kiedyś było to możliwe. Kasy nie są rozliczane z wyniku sklepu to takie "panstwo w panstwie" tam musi ktoś awansować bo są różne stanowiska. Na działach handlowych jest tylko menadżer wyżej niż pracownik hali... wszystkie inne stanowiska zostały zlikwidowane dla oszczędności. Od czasu nowej pani Dyrektor która oszczędności zaczyna zawsze od pracowników jest coraz gorzej. Awansy zdarzaja się bardzo rzadko chyba że z administracji. Pracuje już tu parę lat i muszę przyznać że ludzie co tutaj piszą to szczera prawda. Przez lata jesteś mamiony obietnicami że będzie lepiej a nic nic się nie zmienia.

Były Menadżer

Szanowni Państwo, dla tych, którzy szykują się do pracy w Auchan: 1. praca na 3 zmiany 2. olbrzymie hale, więc tempo pracy bardzo duże, w porównaniu z butikiem pani Joli 3. pracownik hali: wykłada towar na półki w markecie, przywożąc go sobie na paletach, dba o prawidłowe ceny pod produktem, ekspozycję zgodną z harmonogramem promocji, wymienia materiały promocyjno - reklamowe, bierze udział w inwentaryzacjach działów, pilnuje dat towaru (najświeższy do tyłu, do przodu najstarsza data), dba o porządek na magazynie (foliowanie palet, czystość, bezpieczeństwo); ma przerwę na posiłek czy papierosa, ale każde wyjście odbija na czytniku - na koniec miesiąca system wykaże niedogodziny, jeśli przerwy na papierosa są częste, bo czas biegnie nieubłagalnie! 4. kierownik: jeśli pracowity lub jeśli ma braki kadrowe - robi ze swoimi ludźmi wszytko to, co powyżej! jeśli dobrze zorganizowany ;) lub ma lżejszy dział, do jego głównych obowiązków należy nadzór nad ludźmi, układanie grafików pracy w systemie, zamawianie towaru, utrzymanie zapasów na odpowiednim poziomie w magazynie i na półkach, realizacja akcji promocyjnych, awizacja dostaw, wymiana towaru z datą terminu u dostawcy (jeśli ma dobry kontakt), rekrutacja pracownika, szkolenie nowych ludzi, przeprowadzanie ocen rocznych każdego pracownika; profesjonalista musi mieć oczy dookoła głowy, olbrzymią odporność na stres, lubić szybkie tempo i mocno zróżnicowane obowiązki. 5. słabe punkty tej pracy: niskie zarobki oraz fatalna atmosfera między ludźmi; mimo bardzo dobrze wdrożonych na papierze zasad, obowiązujących w firmie, brakuje kultury organizacji i dbania o największy potencjał, czyli ludzi; przykład idzie od dyrekcji, potem spływa na kierownictwo, które często jest awansowane z pracowników hali, których bardzo się poniża (przodują pracownicy ochrony i senior menagerowie), zatem trudno oczekiwać, że oni sami będą potem innymi szefami; bardzo duża rotacja ludzi powoduje, że ten, kto pracuje najdłużej, wciąż i wciąż kogoś wdraża i poprawia jego pracę 6. mocne strony tej pracy: polecam wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się prawdziwej organizacji pracy w szaleńczym tempie i pod presją czasu oraz wyniku; gwarantuję, że potem (w nowej pracy :)) nie będzie rzeczy niemożliwych!!! pracę polecam ambitnym i odważnym, mającym ambicje rzetelnego w przyszłości zarządzania zespołami, warunkiem jest jednak poznanie gdzie indziej szacunku dla pracownika i doceniania człowieka przez wsparcie i autorytet :):) praca jest też dobra dla początkującego, młodego człowieka - skoro markety mają braki w kadrze, można się wykazać i naprawdę doczekać zauważenia, wymagana jednak odporność na powyższe... 7. przepracowałam rok w tym molochu: 4 lata później nadal nie żałuję; nigdy i nigdzie nie pracowałam tak ciężko psychicznie jak i fizycznie, ale nigdzie też nie nauczyłam się zarządzania tak poważnymi procesami; 8. do centrali Auchan w Piasecznie - postawcie na ludzi, weźcie za twarze dyrektorów (pani Małgorzata) tyranów, zmieńcie kulturę pracy, bo pensja może być skromna, ale godność i szacunek należy się każdemu; ludzie odchodzą do pracy, która daje im często zaledwie 50 zł więcej - ktoś z Was czyta podstawowe podręczniki biznesu i zna odpowiedź, kiedy tak się dzieje??? pozdrawiam wszystkich, którzy pracują w marketach Auchan, mam ogromny szacunek dla Was i Waszej pracy

dddd

Witam Powiem krótko że ciesze się że tam nie trafiłem bo tylko bym się najadł nerwów i stresu nikomu nie polecam Auchan komorniki dziwni ludzie tam pracują a atmosfera do kitu pozdrawiam

Aha
@dddd

Pracowałam w Komornikach. Tylko ludzie mnie tam trzymali. Pracownicy mili sympatyczni pomocni. Kierowniczka mniej ale taki jej urok. Czułam sie tam bdb. 100 razy mi tłumaczyli cierpliwie to samo i pomagali byłam bardzo zadowolona ale dojazdy kiepskie miałam ????

kabi

a możesz w takim razie napisać szczegółowo jakie są kryteria aby otrzymać wspomnianą premię? ważne że jest taka możliwość

pogromca

Tak zapomniałem o symbolicznej premii, rzadko kto ją dostaje bo kryteria są wygòrowane...

Zostaw merytoryczną opinię o Auchan Komorniki - Poznań

• Jak się pracuje w Auchan Komorniki?

Zobacz opinie na temat firmy Auchan Komorniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Auchan Komorniki