Opinie o Mat-Medic w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Mat-Medic. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mat-Medic o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mat-Medic w Poznań

nekana telefonami Nowy wpis

Sciema. Niby na zlecenie MatMedic oddzial Poznan telefonuje Pani, ale nie zna adresu, regonu, nip firmy. Na pytanie skad moj numer wzial sie w medycznej bazie danych nastapilo rozlaczenie... zenada. Podwykonawcow zatrudniaja widac tez bardzo rzeczowych :) Omijac z daleka.

hg Nowy wpis

Jak to już kiedyś wspominałam gdzieś @radek w przypadku firm jak nie masz strony internetowej to generalnie razej nie istniejesz. Takie są w XXI wieku zasady rynku i niestety albo stety trzeba sie z nimi liczyć.

figela Nowy wpis

O jakiej branży mówisz Kapitanie foczka, bo jeśli mówisz o pielęgniarzach to faktycznie mało was, bo nas pielęgniarek jest zdecydowanie więcej, nie ma sie co dziwić skoro pięlęgniarsto to przez długi okres było typowym kobiecym zawodem. Czy mat-medic czyli publiczne centrum medyczne poszukuje jakiś pielęgniarek teraz do pracy ? takich podobno nigdy za dużo.

kapitan foczka Nowy wpis

no widzę student że mamy podobny światopogląd na pewne sprawy, nie to że kogoś chcę dyskryminować albo szykanować ale jako facet czuję że w tej branży mam nieco pod górę. jest nas panowie mało w tej branży, a czy w tej firmie przyjmą mnie bez problemu jeśli jestem bez wątpienia mężczyzną? pozdrawiam

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Mat-Medic. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Adam M.

Proszę serwis gowork o usunięcie tej pseudo firmy z bazy. Jak można zbierać opinie na temat złodzieji? Moją babcię już naciągnęli. Na szczęscie odstąpiłem od umowy.

Tomasz Cywiński

Uwaga dla wszystkich zainteresowanych: Mat-Medic Sp. z o.o. S.K.A. teraz nazywa się: ALIBIOSTAR TRADING LIMITED SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA, z siedzibą w: ul. RATAJCZAKA, nr 26/3, lok. 4 PIETRO, miejsc. POZNAN, kod 61-813 (tak dokładnie jest w KRS). Wpis w KRS dokonany został dziś tj. 21.10.2014, Monitor Sądowy i Gospodarczy opublikuje to pewnie dopiero za tydzień.

jadwiga

Wróciłam właśnie z pokazu Mat- Medic w Szczecinie i z przykrością stwierdzam ,iż jest to jedno oszustwo. Dzwonią i zapraszają na pokaz rzekomo zdrowego odżywiania się,na pytanie czy nie jest to jakiś pokaz typu"garnki zepter" zapewniają że nie.Obiecują super prezenty za poświęcony czas,okazuje się jednak iż jest to zwykłe wciskanie ludziom kupna horędalnie drogich garnków.Spsób w jaki to czynią jest nachalny wręcz nieprzyzwoity.Na koniec wypraszają ludzi do wyjścia i na odczepne dają jakąś tanią chińszczyznę.Ostrzegam przed tą firmą.

watchman

W Toruniu jest pierwszy wyrok w sprawie przeciw Mat-Medic. W Google można znaleźć artykuł z toruńskiego dziennika "Nowości" zatytułowany "Senior wygrał sprawę w sądzie z firmą Mat-Medic!".

zaproszona
@watchman

Tak też myślałam,że chodzi o "te garnki". Na dziś miałam zaproszenie - dwa razy telefoniczne (skąd u diabła wzięli mój numer komórkowy ?) oraz dostałam listowne zaproszenie. Dzwoniący umieją rozmawiać ,ale nie umieją słuchać i odpowiadać na pytania .Widocznie tak ma być :) Teraz wiem - nie idę na spotkanie dot.warsztatów kulinarnych.

A

Zdarzyło mi się niestety wziąć udział w ich pokazie garnków w Bukowinie Tatrzańskiej. I mam do powiedzenia tylko jedną rzecz: z taką bezczelnością i chamstwem nie spotkałam się nigdzie wcześniej. Prowadzący zachowywali się w nadzwyczaj chamski i denerwujący sposób, zwłaszcza pan który wygłaszał prezentację. Uważają się za profesjonalistów a dla mnie i dla wszystkich obecnych tam osób profesjonalne na pewno nie były odzywki typu "czy nie rozumiecie po polsku?'", "jak pani nie kupuje to po co pani przyszła?", :"wszystkich stać tylko nie panią?" i wiele innych. Poza tym prowadzący naruszał przestrzeń osobistą obecnych tam osób kiedy mówił do nich zbliżając twarz do ich twarzy na 3 centymetry oraz mówił do wszystkich na "ty", nawet do starszych od siebie osób. Co więcej, jego asystenci za wszelką cenę próbowali przekonać nas do swoich racji, ignorując zupełnie to co my mówiliśmy a niewygodne dla siebie pytania po prostu ignorowali. Nie wspomnę już o tym, że te garnki to jedno wielkie oszustwo, ale o tym to już chyba wszyscy wiedzą. Na zaproszeniu było napisane, że KAŻDY otrzymuje upominek - oczywiście upominków nawet nie widzieliśmy, mam nadzieję że prowadzący będą mieli świetnie wyprane ubrania w tych kulach piorących. Na każdy żart ze strony widowni pan prowadzący reagował zniesmaczeniem, dało się odnieść wrażenie, że traktuje wszystkich jak jakiś ciemnogród. Wspomnę też o tym, że pani asystentka (brunetka z długimi włosami) włączyła kamerę - rozumiem że zdają sobie sprawę z tego, że nikt z nas nie podpisywał zgody na filmowanie i takie coś podlega pod postępowanie sądowe. Oprócz filmowania wymagali od nas podawania danych osobowych naszych znajomych i rodziny - tego również nie mają prawa wymagać. Po prezentacji zostaliśmy posadzeni przy stolikach asystentów gdzie dali oni prawdziwy popis chamstwa i traktowania klientów jak gorszych od siebie ludzi. Dowodem na to niech będzie to, że po tych "rozmowach" 90% obecnych na widowni ludzi po prostu wstała i wyszła, nie czekając nawet na podstawiony rosół, który został "ugotowany" w tych cudownych garnkach. Prowadzący za wszelką cenę starali się zatrzymywać wychodzących ludzi, ale jeśli dalej będą zatrudniać takich ludzi, którzy nie potrafią uszanować podstawowej zasady w handlu tzn. "klient nasz pan" to niech nie liczą na to, że ktokolwiek jeszcze da się na to naciągnąć. A przecież o to im chodzi. Domyślam się, że pracodawcy opisanych wyżej przeze mnie państwa pewnie nawet nie wezmą pod uwagę tej opinii, bo przecież to są ich wymogi, żeby oni się tak zachowywali. Ale jak już sami pewnie widzą - ich chamstwo na nas nie działa.

watchman

Decyzją Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych HARMONIZERY sprzedawane przez Mat-Medic (produkowane przez Bio Energy) zostały wycofane z obrotu i używania. "W celu ochrony zdrowia i życia ludzkiego oraz mając na wzlędzie interes społeczny, jakim jest zabezpieczenie rynku przed obecnością na nim wyrobów medycznych, których skuteczności nie potwierdzono, niniejszą decyzję opatrzono rygorem natychmiastowej wykonalności" (cytat z uzasadnienia decyzji)

watchman

Decyzją Prezesa Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych biostymulatory BS-1 sprzedawane przez Mat-Medic (produkowane przez Instytut HenMed) zostały wycofane z obrotu i użycia. "W celu ochrony zdrowia i życia ludzkiego oraz mając na wzlędzie interes społeczny, jakim jest zabezpieczenie rynku przed obecnością na nim wyrobów medycznych, których skuteczności nie potwierdzono, niniejszą decyzję opatrzono rygorem natychmiastowej wykonalności" (cytat z uzasadnienia decyzji)

rubi

Mat medic wszystko w swoim czasie pomalutku ale do celu.Na razie wasza czujnosc jest uspiona ale juz niedlugo.Parszywe swinie skonczycie na bruku.

koli

bandyci jeszcze na czyjejs krzywdzie nikt sie nie dorobil.

kamil

uwaga wszyscy na oszustow teraz dzwonia ze jest wygrana zegarek i robot kuchenny nawet zaproszenie wysylaja a pod nim bedie podstawiona umowa na 10 tysiecy. robimy na nich konkretna zasadzke uda sie na 100000

ROMI

NIE moge pisac bo te klakiery to czytaja zadzwon do rdn malopolska powiedza ci pozdrawiam!

Tofik

Witajcie.Mam w waszej firmie niezla wtyke kabel

ROMI

Witam.ogladalem ciekawy filmik jak wygladaja wasze bezplatne badania.Ale was ktos uzadzil bardzo sprytnie zaplanowal.Z takim materialem w sadzie 000 szans!!!!!!!!!

karina
@ROMI

Witaj slyszalam w mediach o tej sprawie z nagraniem.Gdzie mozna to obejzec?

Basiek

Włeśnie 2 `tygodnie temu pdjęłam tam pracę, a dzisiaj poszłam na 2 zmianę i okazało się, że firmy już nie ma. Ciekawe czy mi zapłacą za to wciskanie ludziom kitu przez telefon?

AntyMatys

Dlaczego pracownicy nie są zatrudniani na umowę o pracę? Koszty zatrudniania na umowę zlecenie i na umowie o pracę(ZUS, podatki i inne) są takie same. (usunięte przez administratora)

Lidia

Ciężko zgodzić się z wypowiedzią poprzednika. Nikt z nikogo nie zdziera wielkich sum za nic nie warte podróbki towarów, ponieważ nasza firma posiada wyłączność na dystrybucję swoich produktów. :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mat-Medic - Poznań

Mat-Medic