Opinie o Leroy Merlin w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Leroy Merlin. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Leroy Merlin na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leroy Merlin w Poznań

Gdzie sikorka mówi "Dobranoc"

Praca w sumie spoko, robisz swoje i masz resztę w (usunięte przez administratora) (zależy od osobistego podejścia), obsłużysz (usunięte przez administratora) zwanego klientem, albo i nie. Wszystko zależy jak chcesz mu bardzo wejść w (usunięte przez administratora)Szkoda tylko, z tego co obiecywali (premia) to można się tylko obejść smakiem. W końcu wyjazdy do Warszawy na "zloty centrali" nie są tanie, a na kim sobie nie odbić jak na szeregowym pracowniku. Były swego czasu "owocowe piątki". Od dłuższego czasu są same najtańsze jabłka, po których każdy ma (usunięte przez administratora). Najgorsza rzecz, tzw. ocena PRO. Dzieje się to co kwartał (3 miechy) i pół roku, a później jeśli dożyjesz, co rok. Są tam pewne wyznaczniki, założenia itp. itd. Korpo (usunięte przez administratora).. MOŻESZ spełniać wszystkie warunki (wiedza, dostawanie do potrzeb klienta, ogólnie obsługa na wysokim poziomie), ale jeśli nie zakładasz "kart DOM/PRO", bo nie masz farta. Przychodzą do Ciebie klienci którzy cię lubią, bo im doradziłeś i była przyjemna atmosfera z inteligentnym żartem i merytorycznie (klienci nie są aż tak głupi) to zapomnij, że dostaniesz podwyżkę bo: NIE ZAKŁADASZ KART. Możesz być MEGA specem otwartym na klienta, zawsze pomocnym jeśli o coś zapyta to nie, ale sorry.. Nie zakładasz kart.

Jaki jest wkład kierownictwa Leroy Merlin w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Incognito

Tak naprawdę wiele zależy od kierownika Jak trafisz na dział Łazienek w Posnani to zwolnisz się jeszcze przed końcem umowy na czas próbny. Ogólnie tragedii nie ma jeśli ktoś lubi dezorganizacje, niezdecydowanie kierowników i panujący tam chaos.

Yorel Nowy wpis
@Incognito

Z działu kas jeszcze szybciej. Kierowniczka wymaga bóg wie czego a sama nie potrafi podstawowych zadań ogarnąć. Dla niej najważniejsze jest żeby uprzejmie donosić na koleżanki z działu. Jeśli chodzi o możliwość awansu to może i istnieje ale nie dla każdego. Tylko dla ulubieńców inni nie mogą nawet spróbować, nie dostaniesz szansy jak się nie pchasz. Z tego co wiem nawet jak się taką dostaje to eksploatują człowieka w nieskończoność za 200zl netto podwyżki. Żałosne jest to co się tam dzieje. Zero szacunku do pracownika. Benefity? Premia? Śmiech na sali! Niedawno zakończyłam współpracę z tym kołchozem i nie polecam.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Leroy Merlin?

pracownik Nowy wpis

firma w ogłoszeniu o pracę oferuje "góry złota" a tak naprawdę może z tego jest 20%.Na świeta 2023 pracownicy dostali bony na 250zł (dwieście pięćdziesiąt)do Biedronki podczas gdy w innych sklepach standard to 1000.Wiekszosc osób zarabia w granicach minimalnej krajowej chyba że umią pić z przełożonym i dobrze kapować.Ogolnie firma to wielkie gó....Cały czas mowią że nie ma pieniędzy a widzisz 30 razy dziennie ich reklamy w tv.Obniza to morale pracowników i odechciewa się tam robić.Wczasy pod grusza to 50 zł miesięcznie doladowania do jakiś głupot typu Multisport.Ogolnie praca tam to strata czasu.Szukam czegoś lepszego

Andre

Jakie wynagrodzenie oferuje ten pracodawca?

Gdzie sikorka mówi "Dobranoc" Nowy wpis
@Andre

Na dziale handlowym masz na wstępie 4200 brutto wg. widełek. Ja pracuję prawie dwa lata i mam 4350, gdzie nowi mają 4500 z tego co wiem. W ch*j niesprawiedliwe.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Leroy Merlin? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Leroy Merlin?

Witam, jak ma sie sprawa z tym dofinansowaniem do kupna mieszkania i termomodernizacji? Takie benefity są w ogłoszeniu o pracę.

Czy w Leroy Merlin wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Gdzie sikorka mówi "Dobranoc"

Zapomnij. Tyle ile masz na umowie, tyle dostaniesz.

Yorel

Oczywiście że tak , jest premia , premia kwartalna , co miesiąc dodatkowe benefity na osobiste konto z funduszu socjalnego, akcje firmy dla pracowników , benefity multisport, opieka medyczna jest tego naprawdę dużo

Mariusz

Jakub@,, wytrzymałem tam 6lat, to o jakieś 3 za dużo''. Do pracy nie przychodzi się stresować tylko pracować. Ja ,,wytrzymałem'' ponad 3 lata. Pytanie po co ,,wytrzymywać''? Czy żałuję? Na pewno nie. Nie żałuję współpracy z fantastycznymi ludźmi, którzy tam byli i jeszcze tam są. Żałuję na pewno każdej sekundy pobytu z tymi drugimi.... Jakub@ Ty jesteś w tej pierwszej połowie.

JAKUB

Lirojki tylko nie usuwajcie opinii, brak tu wulgaryzmów a przekazana sama prawda o firmie. Nie jest to tylko moje zdanie, bo byłem osoba kontaktowa na wielu działach i wiem, jak wygląda współpraca z każdym kierownikiem Tragedia, wytrzymałem tam 6lat, to o jakieś 3 za dużo. Na dziale jedna wielka gonitwa za nagabywaniem klientów w sprawie kart dom. Każdy klient ma być na każdym dziale pytany czy chciałby sprzedać swoje dane osobowe za śmieszne rabaty. Układanie grafików na działach porażka, jedyne miejsce w którym nie czujesz oddechu i wzroku "kadry zarządzającej ????????" to palarnia choć nie można tam za głośno rozmawiać bo zaraz są problemy, że ludzie z kadry zarządzającej nie mogą się skupić na piciu kawy i klikaniu w tabelki. Rozliczanie za straty świetne. Klient tupnie nogą, dyżurny sklepu przyjmuje zwrot produktu a później ta sama osoba potrafi przyjść z zapytaniem dlaczego mamy taki towar na dziale choć sam go przyjął. Wszyscy z góry mają wbijane do głowy żeby ciągle robić wszystkiemu zdjęcia, bo przecież to najlepszy dowód przy "rozmowie motywująco korygującej" z pracownikiem. Na dziale handlowym odpowiadasz za sprzedaż, obsługę, przebudowy, oznaczenie produktów, towarowanie działu, czyszczenie półek, sprawy reklamacyjne, montaże, i wiele innych. Stanowisko wielozadaniowe za nieadekwatne do tego wynagrodzenie. Bezpośrednio od kierownika wiem, że jak któryś z pracowników nie będzie im odpowiadać to podstawia mu miny i zrobią wszystko, żeby to on się zwolnił z własnego wyboru. Towarowanie? Jeden wielki chaos, brak ludzi, każda paletę musisz skanować, każdy towar z palety będziesz musiał skanować już niebawem. Nic tylko zbieranie danych do tabelek zamiast po prostu roboty. Marnujesz czas na te skanowania a później przyjdzie do ciebie pan i władca z zapytaniem dlaczego tylko tyle zrobiłeś. Bo walczysz z brakiem połączenia wifii i zawieszająca się aplikacja. Mnie na szczęście udało się uciec przed tym największym syfem, teraz tylko z opowieści słyszę co tam się dzieje.(usunięte przez administratora)

@JAKUB

Zgadzam się, odszedłeś w chyba najlepszym momencie. A my już szukamy czegoś nowego bo lepsza to będzie każda praca.

była pracownica

Tak, to prawda. Mobbing jest tam na porządku dziennym. Człowiek nie ma żadnego prawa głosu, jest poniżany i ośmieszany. Ale ryba psuje się od głowy i to nie jest tak, że Pani dyrektor nie wie co się dzieje na poszczególnych działach. Dobrze wie, i ma to kompletnie gdzieś. Zgłaszając jakiekolwiek sytuacje bezpośrednio do niej człowiek robi tylko z siebie głupiego. Masz pracować tyle ile Ci każą i tak jak Ci każą, nieistotne są żadne ustalenia. Nie podoba się? Wypad. A spróbuj cokolwiek powiedzieć... Najgorszy jest dział kas. Kierowniczka - masakra. Koordynatorki? Oderwane od rzeczywistości, którym się wydaje, że robią łaskę odzywając się do kogokolwiek. Na pomoc nie licz. O ile same cokolwiek potrafią to są na tyle "ważne", że nie zniżą się do poziomu zwykłego pracownika żeby w czymkolwiek mu pomóc.

włodziu
@była pracownica

a czego się spodziewałaś po dyrektorce? osobie, która wszelkie swoje działania opiera na tym, co jej doniosą "życzliwi" kapusie na jej usługach? może jak któryś z jej wiernopoddanków-donosicieli na nią doniesie to coś dotrze do jej móżdżka? ci którzy donoszą do niej na dobrych i pilnie wykonujących swoją pracę ludzi chodzą do tych na których donieśli kiedy ci zostaną już zwolnieni i próbują robić "ankietę" na ile człowiekowi zaszkodzili. także ewa z kadr jest bardzo fałszywa. do pracownika na początku się uśmiecha a za plecami faworyzuje kapcie

Strokrotka
@włodziu

Dokładnie tak to wygląda!

nik
@włodziu

nic się nie zmieniło, było lepiej ale życzliwe kumpelki kierowniczki chyba wyzej tyłki maja niz powinny

Bya
@nik

Życzliwe koleżanki? Masz na myśli kierowniczkę kas Hannę? Ta to jest dopiero zakłamana… druga gwiazda Nina już pofrunela dalej. Połowa działu kas na L4 od psychiatry albo znerwicowana, przypadek?

Temat Rosji budzi w tym wątku wiele emocji. Przeczytałam na forum o "głodowych stawkach" powiecie ile taki sprzedawca może konkretnie zarobić? Podobno są i premie? Od czego są zależne i o jakich kwotach mowa?

Klient

To jest żenada co robi Leroy. Rząd Francji też wspierał ludobójcę sprzedając broń. Niedoszła kandydatka na prezydenta oficjalnie deklarowała chęć współpracy z ludobójcą. Sprzedawczyki poświęcą niewinnych ludzi aby się dorobić kroci. Kiedyś miałem dobrą opinię o fracuzach ale dzisiaj są tyle samo warci co ORKI. Nie kupuję u nich ani w Auchanie ani w Decathlonie.

Hans

Praca ciężka za głodowe stawki. Premia jest, ale czasami zależy jak za duża to zabiorą i nie ma wcale. Godziny pracy naciągane jak i obowiązki. Nie polecam. Współpraca z Rosją powinna zastanowić przed podjęciem jakiej kol wiek współpracy.

Has

Sieć Leroy Merlin odcięła ukraińskich pracowników od komunikacji korporacyjnej! Wstretni , obrzydliwi!

Usuwacie komentarze mówiące o waszym wspieraniu wojny! Może po prostu wycofajcie się z kraju agresora!Wstydźcie się! Tam umierają dzieci!

Kora

Ważniejsza jest dla was kasa niż cierpienie niewinnych ludzi! Niech Wam się NIE WIEDZIE za pozostanie w Rosji ja z was rezygnuje

wielebny

Na pochybel firmą działającym w Rosji !!!!!!!!!!!!!

Jur

Jedyna firma która nie opuściła Rosji po jej ataku na Ukrainę i jeszcze zwiększa do Rosji dostawy by zapełnić braki. Hańba wam , ja u was nic nigdy nie kupię

Aleksandra
@Jur

a co Ci do tego? tak naprawdę to nic. co Rosja jest winna? co Ci ludzie są winni?? tam też żyją normalni ludzie, pracujący itd. co oni mają zrobić jak cały świat się przeciw nim odwraca?

Sas
@Aleksandra

Wyobraź sobie, że płacą podatki w Rosji z których (usunięte przez administratora)finansuje (usunięte przez administratora)ludzi w Ukrainie!Teraz już rozumiesz???

Tragedia

Rozmowa o pracę to porażka. Gdyby można było porozmawiać z samym kierownikiem, byłoby ekstra, ale niestety pojawia się oNA... Personalna... Zmanipuluje każde słowo które wypowiesz, przedstawi firmę w Mega negatywnym świetle, a samą pracę jako najgorsza na świecie... Serio? Osobie mającej doświadczenie w podobnej branży, próbuje wmówić że się nie zna i nie wie w co się pakuje? Żenada... Próbuje całą rozmowę zrobić z człowieka idiote, zadając w kółko te same pytania o poprzednich miejscach zatrudnienia. Wynosi zatrudnienie w Leroy na jakiś piedestał trudności, umniejszając rangi innym zawodom, ba! Nawet innym działom w tym sklepie. Szacunek do człowieka raczej na poziomie zerowym. Odechciało mi się tam pracować już po 15min rozmowy... A szkoda, bo kierownik wydawał się mega sympatyczny i jako jedyny zadawał pytania NA TEMAT! Nie mógł się tylko przebić przez tą panią, która chyba powinna przemyśleć pracę z ludźmi, bo wywarła wrażenie średnio odpowiedniej do swojego stanowiska...

personalna
@Tragedia

czy ta personalna miała na imię ewa? wiem że kiedyś przynajmniej była taka personalna - bardzo fałszywa i zakłamana

nik
@personalna

tak cały czas tam pracuje bóg wie dlaczego? nie ogarnia żadnych spraw, totalnie.

@nik

@nik pracujesz w tym markecie? Może podpowiesz, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, aby lepiej wypaść na spotkaniu z tą panią? Jak myślisz jakie należy podać "widełki", aby nie przedobrzyć?

man
@Ewa

to ty powiedz co zrobić aby dobrze wypasc na spotkaniu z tobą jeżeli w ogóle ktoś chce ciebie oglądac

Aleksandra
@man

czemu ona ma mówić? :D ona Cię prosi o radę, bo skoro tam pracujesz to najlepiej wiesz co zrobić żeby dobrze wypaść.

Zostaw merytoryczną opinię o Leroy Merlin - Poznań

• Jak się pracuje w Leroy Merlin?

Zobacz opinie na temat firmy Leroy Merlin tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leroy Merlin?

Leroy Merlin