Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Dawid

Miałem okazję u nich pracować w sumie przez ponad dwa lata jako piekarz i tak ogólnie byłem zadowolony z całej pracy. Warunki dobre, najważniejsze dla mnie, że praca dobrze zorganizowana można oczekiwać, że grafik będzie dobrze ułożony, wiadomo kto kiedy przychodzi i jakie ma zadania do zrobienia. Tak więc pod tym kątem, jeśli chodzi o ogólną organizacje pracy to takie miejsce, które jest dobrze przygotowane. Wynagrodzenie na poziomie standardowym jak na Kraków. Sporo osób tam pracuje i ogólnie trzeba się liczyć z tym, że pracy do wykonania jest dużo, bo pieczywo dobrze się sprzedaje i sporo punktów jest do obsłużenia. Ale obecnie trudno oczekiwać zatrudnienia, gdzie nie będzie trzeba nic robić.

Marcel

Jeśli zastanawiasz się nad aplikacja do tej firmy jako piekarz czy cukiernik to mogę polecić. Jestem tu już kilka lat i bardzo sobie chwalą zarówno to jak firma jest zorganizowana jak i to ile można zarobić. Pracownicy też do siebie się dobrze odnoszą, można wygodnie dogadać się jeśli chodzi o ułożenie grafiku czy też podział urlopu. Miałem okazje pracować w różnych cukierniach i tutaj chyba najlepiej się to wszystko ułożyło. Technologia zakładu też na wysokim poziomie, tak więc jeśli chodzi o produkcje też będzie można być na bieżąco z tymi różnymi nowościami jakie w branży obowiązują. Więc jeśli będziesz chciał się jakoś dalej w temacie rozwijać to też będzie dobre miejsce, żeby u nich szukać pracy.

Wiktor

Bardzo fajna praca . Atmosfera świetna nie mam nic do zarzucenia.

AAA
@Wiktor

To chyba na piekarni, bo na sklepy panów nie przyjmują.

Alina
@AAA

To ciekawe bo ja widziałam u nich panów na dwóch sklepach z czerech w których byłam. Byli bardziej sympatyczni niż panie. Myślę że trzeba co niektóre bardzie niesympatyczne panie wymienić na panów:):)

Praciwnik

Czy. Okazji 25 lat Awiteksu pracownicy dostaną jakąś ekstra premie za grudzień gdy przepracowali cały miesiąc bez L4 które często są naciągane?

@Praciwnik

Ja uważam że za miesiac grudzień bez L4 pracownicy powinni dostać trzykrotność pensji, a pracodawca powinien wysyłać list z podziękowaniami. Czekam na taki.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Benek

Zdecydowanie chyba jedna z lepszych piekarni w Krakowie. Bardzo smaczne chleby, zawsze świeże. Wybór jest tak jak pisali inni naprawdę całkiem spory więc jak szukacie nowych smaków to myśle, że w tej piekarni znajdziecie dla siebie propozycję. Z wyrobami cukierniczymi nie mam zbyt dużego doświadczenia, bo rzadko kupuje, ale z tego co widzę jak czasami jest kolejka, że sporo osób kupuje więc wnioskuje, że tez cieszą się popularnością. Jak ktoś w Krakowie szuka dobrego pieczywa to na pewno warto będzie do nich zaglądać.

AAA
@Benek

Zróbcie coś z tymi sztucznymi komentarzami chwalącymi sklepy i towar. Przecież jak byk widać, że wyszły z jednej matrycy = piszą je pewnie pracownicy biurowi. Nawet godziny wszystkich wpisów są podobne. To podobno mają być rzetelne informacje?

Waldemar

Mogę dołączyć się do tych głosów polecających pieczywo od Awiteks. Smaczne chleby i tez spory wybór różnych propozycji tak więc można postawić na nietypowe smaki jak ktoś liczy na coś innego niż tradycyjny pszenny czy żytni chleb. O tego również sporo wyrobów cukierniczych. Choć z tego co zauważyłem dostępność jest różna w zależności od punktu sprzedaży. Więc jak ktoś ma coś ulubionego i wie, że w konkretnym punkcie się to pojawia to na pewno warto tam chodzić bo może być tak, że w innym miejscu tego nie będzie. Dodatkowo zauważyłem, że niektóre produkty sprzedają się szybko więc warto się na zakupy wybierać odpowiednio wcześnie. W późniejszych godzinach przynajmniej u mnie już niektórych chlebów nie ma.

Julkaa

Pracuje u nich jako sprzedawca w jednym z punktów przy markecie. Z dostaniem pracy nie było większych problemów. Mam kilka lat doświadczenia w pracy jako sprzedawca więc po rozmowie kwalifikacyjnej udało się nam ustalić warunki jeśli chodzi o wynagrodzenie i mogłem zacząć prace. Co do tego wynagrodzenia to chyba jak na Kraków taka standardowa kwota dla sprzedawcy. Mają się pojawiać benefity, zobaczymy jak to będzie za jakiś czas. Sama praca nie jest zajmująca, kontakt z klientem, wiadoma sprawa, produkty łatwe do sklasyfikowana, można się bez problemu z nimi zapoznać więc raczej obsługa dla nikogo nie stanowi problemu.

Waldemar

Kupuje regularnie w tej piekarni zarówno pieczywo jak i co jakiś czas też wyroby cukiernicze. Produkty smaczne, wybór tez jest spory więc jak ktoś będzie szukał jakiegoś niestandardowego chleba to tez coś sensownego będzie w stanie dla siebie wybrać. Co do cukierniczych wyrobów też można liczyć na ciekawe produkty, co jakiś czas pojawia się tam cos nowego wiec jak ktoś szuka jakiegoś ciasta czy coś takiego to myślę, że też będzie można coś wybrać. Jak ktoś ma gdzieś koło siebie punkt sprzedaży to na pewno warto zajrzeć i spróbować od nich jakichś wyrobów. U mnie w punkcie także bardzo przyjemna obsługa więc chce się tam przychodzić.

Adaś

Jedna z większych firm jeśli chodzi o produkcję pieczywa w Krakowie. Miałem okazje pracować tam przez kilka lat jako piekarz i mogę powiedzieć, że dla wielu osób na pewno będzie to świetne miejsce pracy. Sam zrezygnowałem ze względu na przeprowadzkę do innego miasta, ale praca godna polecenia w tej branży. Pieniądze dobre i co najważniejsze na czas. Komfortowe warunki pracy, świetne sprzęty w firmie więc przygotowanie pieczywa nie stanowi problemu. Oczywiście trzeba się pojawić w określonych godzinach, bo jednak pieczywo musi być na czas, ale ogólnie co do grafiku pracy można się dogadać. Jak szukacie pracy w tej branży to będzie się warto nimi zainteresować, a wydaje mi się, ze cały czas można do nich aplikować o pracę.

Jolanta

Miałam okazje pracować w jednym z punktów tej firmy przez ponad 3 lata. Ogólnie praca jak to praca przy sprzedaży, trzeba umieć jakoś dogadać się z klientem, tych nie brakowało, pieczywo się dobrze sprzedaje, a punkt tez był w dobrej lokalizacji. Nie było problemu z dogadaniem godzin pracy do tego co mi odpowiadało tak więc pod tym kątem ok. Wynagrodzenie na poziomie średnim, wcześniej zarabiałam mniej, teraz zarabiam podobnie tylko sprzedaje cos innego. Co jakiś czas pojawiały się jakieś dodatki do pensji, tak więc nie ma co narzekać. W niektórych punktach podobno można pracować na cześć etatu więc jak ktoś będzie chciał dorobić to też może być ok.

zawiedziona

Pani na Rondzie Grzegórzeckim jest bardzo nie miła (młoda,pulchna blondynka).Jest kłótliwa,niegrzeczna,robi łaskę ,że w ogóle obsługuje.Zawsze ma problem z podgrzaniem czegoś,a o zrobieniu kawy to zapomnijcie (albo ekspres zepsuty albo się jeszcze nie nagrzał a godz.jest 7 rano albo już się czyści -o 12?? albo każe czekać 15 min na kawę -żenada ).Pracuje w biurowcu blisko nich i wiele koleżanek omija teraz ten sklep z daleka jeśli widzą, że ta pani jest na zmianie.Na pewno utargi im spadły,a kierownictwo tego nie widzi???Proszę o interwencję w tej sprawie!dziękuje

Klientka
@zawiedziona

Ale jest tam już nowa kobitka starsza w okularach bardzo miła uczynna pełną uśmiechu i zazartuje jej koleżanka pracująca z nią podobnie

Klient
@Klientka

Tej niemiłej młodej blondynki już tam nie ma teraz aż miło tam wejść dziewczyny mile pomocne wesołe oby tak dalej

Stała klientka
@zawiedziona

Byłam dziś świadkiem jak młoda matka płaciła zakupy 100zl na prośbę ekspedientki czy mogłaby poszukać drobnych lub zapłacić kartą bo nie ma wydać "mamuśka" zaczęła pyskować że wiecznie macie problem i to wy powinny się biegać i rozmieniać więc to nie zawsze ekspedientki są winne

Skumbriewtonacie
@zawiedziona

Bo niektórzy nie maja chęci a i tak sa kryci malo tego nawet premię biora

Stali klienci
@Klient

Tak odkąd nie ma tej pani kolejki tam się nie kończą szkoda tylko że rano jest tam teraz jedną ekspedientka dziękujemy kierownictwu że zareagowało na nasze opinie

Aga
@Skumbriewtonacie

I nawet umowy im przedluzaja

Klient
@zawiedziona

Teraz są tam trzy panie jedną robi rząd kaw druga uwija się żeby obsłużyć klientów a trzecia biega że (usunięte przez administratora) udając że sprząta albo coś opowiada potokiem słów nie zważając na masę ludzi czekającą na obsłużenie taka dederminacja awitexu że mają takich pracowników?

Były praciwnik
@zawiedziona

A po co się starać? Jak pensję ponoć miały być podstawą plus 2 procent od utargu a okazuje się że obojetnie czy utargu są większe czy mniejsze to pensja jest taka sama a na domiar złego okazuje się że pracownice pracujące tak samo w tym samym miejscu ich pensje są różne dlaczego? Nikt tego ci nie wytłumaczy a wręcz przeciwnie gdy zadzwonisz do biura z pytaniem każą oddać tej ktora dostała więcej ta nadpłatę !! do biura

@Były praciwnik

Teraz ma być premia uznaniowa haha co kierowniczki będą rozdzielać między przydupasami ? Bo jak można inaczej ocenić prace dziewczyn na poszczególnych sklepach jak kierowniczki są tam parę razy w miesiącu ? Te co pracowały będą nadal pracować a pozostałe nadal będą się lenic

Awiteks Kocmyrzowska

Mam pytanie... Co się stało z tym panem pod awiteksem? Jechałam akurat do pracy o 7 godzinie..? Jeździ dalej???

gosc

Jak wyglada rozmowa w awiteksie?

Gabriela
@gosc

Też miałam o to zapytać, szukam właśnie opinii o Awiteks. A o jakie konkretnie stanowisko pytasz? Rekrutacja na pewno różni się w zależności od stanowiska pracy.

qwerty
@Gabriela

Rozmowy praktycznie nie ma. Pani zadaje pytanie czy miało się jakieś doświadczenie itd. Więc chyba nawet nie czyta się tam wysłanego CV. Bez względu na odpowiedź ustalana jest data podpisania umowy i tyle. Rozmowa na stanowisko sprzedawca

Gabriela
@qwerty

@qwerty Żeby liczyć na przyjęcie do Awiteks trzeba posiadać odpowiednie doświadczenie?

obserwator

A ja polecam pracę w awiteksie. Mieszkam w bloku obok ich piekarni i dzień w dzień żółte trolle od rana mają kabaret tzn. wrzaski, krzyki,śmiechy itp. Uważam, że jest ich za dużo, połowę powinni zwolnić to wtedy ci co pracują będą mieli większą pensję. Pootwierają bramy na hale, na rampach stoi pieczywo, a tuż obok remont ulicy. Kurz, pył i wy to wszystko jecie. Jakbyście widzieli to wszystko to by wam się odechciało bułeczek z tej firmy.

Kamil

Widzę, że wypowiada się tutaj dużo klientów, a jak się pracuje, mógłby ktoś o tym opowiedzieć z punktu widzenia pracownika? W komentarzach ktoś wspomniał, że firma co trzy miesiące zatrudnia w innej spółce, żeby tylko nie zaoferować pracownikowi umowy o pracę, czy to prawda? Jak to wygląda w praktyce? Dziękuję za relację.

Olaf
@Kamil

Poczytal dalej to znajdziesz odpowiedz

Yuo
@Kamil

Pracuje się spoko jak masz dobry personel bo wiesz jak to z babami po okresie próbnym przedłużają ci umowę co parę miesięcy a po 10 latach może dostaniesz stałą umowę ha i wypłata do ręki a nie na konto więc z kredytu nici i nie wiesz jak masz to liczone czarna magia i widzimisię pan w biurze

Arek

Panie obsługujące punkt na placu Bieńczyckim wyraźnie odstają pod względem obsługi i zachowania od innych punktów Awiteksu. Już na wejściu dostałem reprymendę obym szybciej zamykał drzwi bo mają klimatyzację , poprosiłem aby pokrojony chleb oprócz worka foliowego Pani włożyło to papierowej torebki. Usłyszałem że nie mają torebek, jak powiedziałem że w innych punktach są to taktowany zostałem przez drugą Panią że wymyślam i szukam awantury. W innych punktach obsługa pakuje jak się poprosi , nie robi żadnych trudności , pomaga jak może !!! Te Panie widać i czuć że głęboki jeszcze PRL , klient im po prostu przeszkadza. To jedyny punkt Awiteksu w którym spotkałem się z tak " niską " obsługą.

@Arek

Niska kulturę masz ty nie każdy sklep musi mieć to co inny ma więc na Boga nie trzepiajcie się ludzi ciężka pracujących jak ci obsługa nie pasuje przyjdź popracuj w jakimkolwiek sklepie to docenisz pracę za lada i ludzi tam pracujacych

Eco
@Arek

Jak jest Pan taki Elo to może zacznie Pan nosić swoje siateczki A nie szukać kwadratowych jaj

Aleksandra

Na os. Złotego Wieku ekspedientka w okularach potraktowała mnie bardzo nie grzecznie. Zwykle jest nie uprzejma, ale dziś pokazała jaki ma "szacunek" do klienta. Wchodząc tam w ogóle można się poczuć winnym, że się Pani przeszkadza ???? chyba zrezygnuje z zakupów w tym miejscu, choć mam najbliżej to już wolę wybrać inną piekarnie niż być w taki sposób traktowana..

Magda

Tak dokładnie jest jak odpisałaś. Przez chwilkę był spokój bo mieli inpekcje pracy. A teraz od nowa wszystko podpisuje się pusty blankiet a pod stołem co innego. Co z tego że weźmie się na rękę 2400 a może i mniej jak później składniki do emerytury są prawie nic i aby wziąść kredyt zapomnij ni chyba że mikser chcesz kupić. Powinni się wziasc porządnie za tą, firmę, jak i kadrę kierownicza wszystkie zwolnić. Odezwij się coś nie po ich myśli a, zostaniesz, zwolniona pod pretekstem nie przedłużenia umowy

Zero

Omijajcie Carrefour awiteks tam jest notorycznie stosowany (usunięte przez administratora) przez dwie pracownice i jest to akceptowane przez zarzad firmy nic nikt nie robi z tym ze pani P i pani M znecaja się notorycznie nad pozostalymi pracownikami omijajcie ten sklep przy propozycjach pracy nie warto

Adi

brak wyrozumiałości dla niedawno zatrudnionych pracowników ze strony tych którzy pracują dłużej

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.