Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Skumbriewtonacie

Bylo w awiteksue bardzo dobrze od dwóch miesięcy dno nawet nie utrzymuja zarobków tylko robia wszystko zeby placic jak najmniej jsk przedtem polecalo sie pracę w tej firmie jako dobrego pracodawcę to teraz absolutnie nie ida w opcję biuriwe rosna sklepy na tym cierpia zeby biurkowe mialy to tna na sklepach zarobki nie pilecam pracy w tej firmie teraz nie warto schodza na psy

Kamcia

Moje sugestie dla Awiteks Sp. z o.o.: Dobre pieczywko. Pozdrawiam Lubię atmosferę w Awiteks Sp. z o.o. za: Buleczki

Pracownica

Firma ogólnie jest ok.Teraz zaczynają dawać umowy na czas nieokreślony i wypłaty na konta lub jak kto chce.Żeby jeszcze było wszystko wyliczone jasno i przejrzyście i premie częściej były dawane a nie raz w roku to byłoby super. Moje sugestie dla Awiteks Sp. z o.o.: Może jakaś przychodnia dla pracowników bo Ergomed to porażka,gdzie pracownik za "drobną"dopłatą mógłby skorzystać z usług. Lubię atmosferę w Awiteks Sp. z o.o. za: Praca jest w szybkim tempie ,ale jeśli ktoś chce pracować to polecam bo praca nie jest za ciężka tylko nogi bolą bo ciągle ruch ale napewno dużo lżej niż w spożywce.

Rikitiki

Drogi Awiteksie. Zacznij szanować pracowników bo jeśli nie będziesz tego robił, pracownicy będą Ci uciekać, naprawdę. Tak niewiele potrzeba aby ich zmotywować-serio. Może jakaś extra premia za obrót na sklepie, może wkońcu przelewy na konto z dokładnym wyliczeniem za co dostajemy pieniążki, może zadbaj o dobrą kondycję pracowników i postaraj się o karty multisport (za takie karty nie zapłacisz droga firmo tylko pracownik) może wkońcu zaopatrzysz te biedne ekspedientki w odpowiednie i WYGODNE OBUWIE oraz sprzęt BHP, Otwórzcie wkoncu te oczy szeroko zamknięte, bo jeśli chodzi o ludzi do pracy jest coraz gorzej. Ludzie stają się coraz mądrzejsi oraz coraz bardziej cfani, uszanujcie swoich pracowników P. S A teraz do Pań kierowniczek, stare mądre przysłowie mam nadzieję że je zrozumiecie "Nie pamięta wół jak cielęciem był" Pozdrawiam

Jeszcze pracownik
@Rikitiki

Zgadzam się i doceniacie dobrych pracowników a nie leserów bo skoro leser nic nie robiący zarabia tyle co człowiek starający się żeby dany sklep miał dobre utargu to po co się starać?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Wszystko się zgadza kasa pod stołem,podpisy in blanco,kierownictwo szantażuje że jak nie podpiszesz to cię zwolnią,oczywiście nie mówią tego wprost, ale mamy już sposób ,panie kierowniczki nie wiedzą gdzie są ukryte kamery i już nie długo sprawa się wyda !

Opinie dotyczące Awiteks jako firmy świadczącej usługi jak najbardziej są cenne, ale z perspektywy tego forum są niezgodne z jego tematyką. Najważniejsze, aby znajdowały się na nim wpisy dotyczące tej firmy jako pracodawcy. Czy osoby zatrudnione w niej mogłyby podzielić się z innymi użytkownikami jakimiś nowinkami z jej życia?

Kamil

Wszystko jest ok, odczucia dobre co do całej działaności. Jest tylko jedno ale na miasteczku w nowo wyremontowanym sklepie lady są okropne. Chcą dostrzec np drożdżówki muszę się schylć, poniewaz odstęp od szyby do produktów jest ogromny. Nie wiem kto to projektował ale chyba ktoś nigdy nie był klientem.

Maciek
@Kamil

Muszę się z tym zgodzić, niestety mało funkcjonalne zaprojektowane. Rozmawiałem z Paniami ekspedientkami i mówiły że z ich strony bardzo mało miejsca mają. Nie postarali się

Stefan

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje? Jak przebiega rekrutacja,podpowiecie?

@pracownik, to na jakiej podstawie jest wypłacane wynagrodzenie? Musi być lista płac, nawet jeżeli otrzymujecie wynagrodzenie do ręki to trzeba pokwitować odbiór tych pieniędzy. Powinno być pokwitowanie na którym jest wyszczególnione ile zarabiacie, jakie są odprowadzane składki ubezpieczeniowe.

Hi
@Marta

Pani Marto widzę że Pani zarządza działał en Małopolska w swojej firmie proszę nie potrzebnie nie prowokować ludzi. Pracowników do odpisywania

Barbara
@Marta

W jaki sposób. Przychodzi kierowniczka daje koperte z wypłatą i prosi o podpis na pustym blankiecie. Później za dwa dni przychodzi zaś kierowniczka prisi o podpis na liście plac najnizszej krajowej i szybko podpisac się trzeba bo czasu nie maja, a jeszcze przychodzi po raz trzeci lub za jednym zamachem z lista plac kiedy jest kierowniczka tezeba sie podpisać ze niby wyplacili za sobotegdzie jest yi nie prawda. A jak nie podpiszesz wiedz ze po pracy masz. Na umowie niby jest podstawy 2500 ale tylko na papierze, oplaca sie tylko chodzic na chorobowe bo od tego madz liczone a tak to wszystko pic na wodę. Nikt nie powie prawdy bo kazda boi sie o pracę, taka jest prawda o lustach wyplatach w Awiteksie

MARTA MODERATOR II
@Barbara

Jeszcze nie znalazłaś pracy, płaci ci ktoś za oczernianie tej firmy. Ile może być jadu w jednej osobie? Powtarzasz co chwilę te same rzeczy. Weź się do roboty i upuść trochę tego jadu bo pękniesz od jego nadmiaru roboty

Anita

Może trzeba zgłosić szefostwu takie sytuacje?

Listy płac nie widzimy. Odbiór musimy pokwitować "in blanco", inaczej nie dostaniemy koperty. Później podpisujemy listę potwierdzającą odbiór gołej pensji - bez premii i nadgodzin sobotnich. Składki są odprowadzane tylko od pensji, reszta jak wyżej jest na czarno.

....
@pracownik

to prosze zmienic prace. a nie tylko narzekac i narzekac

@pracownik

Bardzo dobrze napisane. Wszystko dawane w kopertę, oki może ktoos jest zadowolony z wyplaty w ten sposób. Ale na papierze tak naprawdę później g... O jest

Na forum poruszona jest kwestia otrzymywania wypłaty: gotówka lub przelew. Od czego to zależy? To nie sam pracownik decyduje w jakiej formie woli otrzymywać wynagrodzenie? To chyba jest "skłon" w stronę pracownika, że ma wybór?

@Marta

Jeżeli wprowadzą przelewy w całej firmie to osoby z komornikiem stracą całą wypłatę. Bo zmieniły się przepisy i komornik bierze prawie wszystko co na koncie. Dawniej nie mógł ruszyć z konta kwoty bodajże ponad 10 000. A teraz może Ale jakaś egoistyczna kret...… myśli tylko o sobie, bo ma problem wziąć pieniądze do ręki. Z tego co się dowiadywałem przepisy nakazują wypłatę do ręki, a jak ktoś chce przelew to może wystąpić z prośbą do zakładu. PEWNA WIELKA ODKOROWANA PANI narzeka a pewnie nawet nie spróbowała zapytać.

@pracownik

Skoro na kilkuset pracowników kilku ma komornika - to wszyscy powinni się dostosować do tych kilku? To jakieś nieporozumienie. Jeśli większość woli wypłatę na konto, to równie dobrze ci, którzy nie chcą mogą dostawać kasę do ręki. Nie każdy lubi paradować z całą wypłatą w kieszeni, np. po skończonej pracy wieczorem. Nie każdy ma blisko bank, żeby wpłacić pieniądze. W dzisiejszych czasach wypłatę do ręki daje tylko mini prywaciarz w wieku emerytalnym, niechętny "nowemu", i ten kto kombinuje. Uczciwy, duży pracodawca woli mniejsze koszty i bezpieczeństwo w postaci przelewów.

Ty wypowiadasz się w imieniu większości, za kogo się masz. NORMALNY człowiek, jak nienowoczesny pracodawca mu nie odpowiada odchodzi i idzie do" NOWOCZESNEGO PRACODAWCY, jak trafi na ciebie to mu bardzo współczuję. Ciekawe co znajdziesz u niego i do czego się doczepisz. Jesteś widzę przedstawicielem kierowniczek i " większości" nie wiem 2 czy 3 osób większość pojęcie względne ja o takiej osobie nie słyszałem. Można sobie uroić ciążę to może można uroić sobie " lidera" 2 lub 3 osób. Czemu nie odejdziesz co cię trzyma w tak nienowoczesnej firmie u pracodawcy w emerytalnym wieku ? Chyba nie jest tak źle, nie? Jak masz honor to sp....

@pracownik

Tyle złości, zawiści i wulgarności. Żal mi Ciebie. Musisz mieć naprawdę smutne życie.

Bardzo dziękuję, ale nie potrzebuję wsparcia od ciebie. To nie ja ciągle wprowadzam zamęt i doczepiam się do wszystkiego, nie ja zacząłem obrażać i oskarżać innych o kombinowanie tylko TY. To tobie trzeba współczuć bo potrzebujesz siać zamęt bez którego nie masz udanego dnia. Rozumiem taki masz charakter, czemu nie napiszesz dlaczego nie odejdziesz do innego NOWOCZESNEGO pracodawcy bo podobno tu ci jest bardzo źle. Nie zmieniaj tematu tylko napisz dlaczego nie decydujesz się odejść skoro to jest tak źle. Odwagi, NAPISZ DLACZEGO NIE ODEJDZIESZ, PODAJ POWODY CO CIĘ TUTAJ TRZYMA. Bo to jest nielogiczne, zdrowo myślący człowiek by w takiej sytuacji odszedł. A może brakuje ci zdrowego rozsądku, no tak bo nie wszyscy go mają. Wolą narzekać i ciągle prowokować.

@Marta

No właśnie "skłon w stronę pracownika". W tej firmie nie ma wyboru. Tylko do łapki.

@pracownik, @ja, forum nie jest miejscem na przepychanki słowne. Przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia w firmie Awiteks. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe?

już raczej nie zainteresowana
@Marta

Fakt, że pracodawca płaci tylko "do ręki i część na czarno" jest bardzo istotną informacją . Warto się dobrze zastanowić nad zatrudnieniem. W końcu nigdy nie będzie się pewnym wynagrodzenia.

Teresa

Uważajcie te wszystkie komentarze pisze osoba, która odeszła z firmy pół roku temu i do dzisiaj nie może znaleźć pracy. Przychodziła kiedy chciała wychodziła kiedy chciała i nigdzie nie znajdzie tak " złych " warunków jak w Awiteksie.

@Teresa

A skąd ten domyśla że piszę to pracownica. Jedna pracownica tyle złych opinii na temat firmy. Kobieto wyluzuj chyba nie wiesz co piszesz żeby kogoś aż tak oczerniac. A MOŻE TO TY PISZESZ TERESO

@Anna

Tak to ja TERESA , panno M.

@Teresa

M nie wiem o co i kogo chodzi ale u mnie jest A jak pani widzi. Zresztą nie sądzę aby te wszystkie negatywne opinie pisała jedna osoba nie uważa pani,?

@Anna

Widzę proszę pani , że wszystkie negatywne wpisy są dokonywane przez jedną jedyną bardzo skrzywdzoną osobę, która wychodziła z pracy kiedy chciała i przychodziła kiedy chciała i nie może zapomnieć o tych "złych" warunkach pracy.

Ala

Tak masz rację mają na oczach klapki, sandały i szpilki:) Dobrze napisane ty też jesteś z biura?

Drodzy użytkownicy, przypominam wam o regulaminie https://www.gowork.pl/regulamin, który zaakceptowaliście publikując komentarze. Zgodnie z nim opinie zawierające treści obraźliwe mogą być usunięte z wątku. Nie można również zamieszczać na forum publicznym danych osobowych. Przypominam również że pomimo tego, że publikujecie komentarze bez ujawniania swoich danych osobowych to wciąż ponosicie pełną odpowiedzialność prawną za ich treść. Proszę o merytoryczne wypowiedzi na temat firmy Awiteks jako pracodawcy.

Dorota
@Marta

Kogo dane osobowe zostały umieszczone na forum? Wszędzie są tylko imiona, a tak jak Ty ma na imię dużo osób w kraju. Czyżby znalazło potwierdzenie przysłowie " uderz w stół a nożyce się odezwą ". Masz na drugie Marta czy na trzecie?

Aga

Z tego co słyszałam na sklepie kancelaria adwokacka ul. Rogozińskiego 6 potrzebuje pilnie pracowników

Kolega
@Aga

Wszystkie pozytywne posty są pisane przez właściciela lub ich pracowników uważajcie proszę

@Kolega

Dobrze napisane same pozytywne opinie piszą osoby z biura bądź aż tak oddane pracownice które mają klapki na oczach. Ta fima to jeden wielki bajzel wykorzystują na maxa pracowników jak się da, a że pracownik boi się sprzeciw stawić boi się o pracę że jak powie nie pi myśli pracodawców jest zwolniony. Tak jak teraz chodzą i chcą informacje na temat przerw godzin pracy umówmy się nigdy w tej pracy przerw nie było i nie będzie pewnie jakaś kontrolę maja i trzepia (usunięte przez administratora) Kontrola powinna wyrywkowo popytać pracowników którzy już nie pracują jakie warunki pracy są w Firmie Awiteks a nie obecnych pracowników, na chłopski rozum żaden nie powie nic co by zaszkodziło pracodawcy bo to się wiąże z zwolnieniem

@Kolega

Małgorzata
@Anna

Bardzo dobrze napisane sam bajzel, szkoda że nowo przyjęty pracownik przychodzi do pracy i za parę dni idzie na zwolnienie bądź się sam zwalnia. A opinie pozytywne faktycznie piszą osoby z biura bądź oddani pracownicy mający klapki na oczach.

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca. Warto aplikować?

Na jakie stanowisko?

Znajomy
@Marek

Kto to napisał Marek nakielny ha ha

@Znajomy

Tak, cóż na bystrość umysłu. Może chcesz pracować jako dedektyw, teraz potrzebują do policji

Kolega
@Marek

Może i potrzebują na policji ale widać wszystko jak pracownicy na polecenie zarządu piszą posty. Tragedia

Monika W.

A ty co sobą reprezentujesz, jednym wystaje słoma innym gnój. A tobie co wystaje z butów ? gnój ? chyba tak bo bardzo śmierdzi :( Jeszcze jedno naucz się pisać poprawnie zdania i słowa bo dziecko z pierwszej klasy jest w tym lepsze od ciebie. Widać efekt pięćset + w głowie się po...….ło

święta

ale trzeba być wrednym małpiszonem żeby takie bzdury wypisywać , współczuję ci kobieto żyć z tak wrednym charakterem to musi być uciążliwe...

ok
@Marek

Według mnie,tak warto, firma i kierownictwo jest ok.Pewnie zawsze mogłoby być lepiej, jak wszędzie ,ale nie jest źle.

Krupka Dorota

Ja znam tych ludzi osobiście i są to bardzo dobrzy ludzie. Pracuję u nich 20 lat i jestem bardzo zadowolona:)

Ala

Ludzie z okolic Igołomii to lepszy gatunek ludzi :):):) Kobieto spadaj na drzewo !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.