Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Ala

„Klient płaci, klient żąda, klient ma zawsze rację"

Basia

Ludzie nauczcie się pokory, ja kiedyś pracowałam w awiteksie potem stwierdziłam że jest mi bardzo źle. Zatrudniłam się w Biedronce, ale to był najgorszy bład w moim życiu. Dramat w podskokach wróciłam do AWITEKSU i szlag mnie trafia jak czytam takie posty. Nie macie nikogo nad głową, pieniądze zawsze na czas i to niemałe jak na sprzedawcę . Lidl was kusi kasą ale to jest brutto i dużą liczbą nadgodzin. Dramat

Jarek

nik
@Jarek

Chciałbym zgłosić, że w sklepie na os. Bohaterów nie było dzisiaj drobnych do wydawania. Och nie, nie było drobnych w kasie?! Co za zbrodnia, zgłoś się do prezydenta z tym (usunięte przez administratora)

Agnieszka

Droga Pani, pieniądze mają być pracownikowi wypłacone do ręki i nie ma przepisu który nakazuję wypłatę w innej formie. Lista płac jest podpisywana przez każdego pracownika osobiście , jeżeli wystąpią nadgodziny to są wypłacane na bieżąco. Premia jest uzależniona od efektów pracy. Nie wiem po co to oczernianie. Pracodawca może zwracać uwagę pracownikowi, przerzucać go z punktu na punkt i wymagać od pracownika należytego wykonywania swoich obowiązków. To nie jest powód, aby oczerniać kogokolwiek. Na przyszłość życzę Pani samych sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

Była pracownica.
@Agnieszka

Jakie oczernianie? Sama prawda. Nadgodziny powinny być wypłacane w wysokości 150% stawki godzinowej. W chwili obecnej to powinno być 130zł "do ręki". A wy płacicie 60zł za 10h nadgodzin w sobotę. Czy to nie jest okradanie pracownika z części należnego (wg prawa) wynagrodzenia? Przez to zmniejsza się wynagrodzenie za urlop i chorobę, nie płacicie też części należnych składek do zus. jak ktoś jest blisko emerytury to kilka lat ukradzionych składek różnicę robi. Kombinacje z umowami o pracę też najlepiej o was nie świadczą. Niby wszystko zgodnie z prawem, ale oznacza, że z założenia nie jesteście uczciwi wobec pracownika. Proszę więc nie pisać "obrażonych" postów, może po prostu zacznijcie uczciwie płacić co się należy zgodnie z prawem i szanujcie stałych pracowników dając im umowy na czas nieokreślony.

@Była pracownica.

Nie zapominajmy o oszukiwaniu za nie wykorzystany urlop. Brak pasków z wyplaty. Co miesiąc trzeba pilnować wypłaty bo ciągle są pomyłki

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
klientka -krakow

witam na forum chciałam opisać sytuacje moja i moje odczucia co do sklepu awiteks na os boh września dwie Panie które tam pracują jedna w okularach druga taka ciemna są nie uprzejme pyskują do klienta nie potrafią doradzić co do ciasta wczoraj kupowałam osobiście ciasto to pani klientowi podawała bulki gola ręka do woreczka a końcu to tez tymi rękami wydaje pieniądze .co jest nie zgodne , dzisiaj córka kupowała ciasto do domu żeby przewieź dwie godziny autem na pytanie moje które ciasto jest lekkie zapytała co znaczy lekkie wiec zapytałam czy nie rozumie znaczenia słowa po czym powiedziała ze sernik wiec odparłam ze sernik jest ciężki na wagę córka zaproponowała roladę wiec pani z wielka łaska zaczęła ważyć i pakować w papier wiec zapytałam czy nie może pani wsadzić do pojemnika odparła ze nie mówiłam to panie z awiteks są tak tępe ze nie rozumieją a nawet zdarza się przekląć na moja odpowiedz ze zadzwonię tam gdzie trzeba odpowiedziała żebym sobie dzwoniła i tak jej nic nie zrobią . ze ma mnie dość za cały tydzień jak przychodzę .jestem rzadkim klientem w tym sklepie bo nawet chleb sadecki który się kupuje jest niedobry , bardzo proszę o ukaranie przeniesieniem zwłaszcza tej w okularach "jedza"

kraków-podgórze
@klientka -krakow

Ja tam w ogóle przestałam kupować,obsługa nie miła a towar stary drożdżówki i pizze,chleb niezjadliwy ale oczywiście ceny niewspółmierne z byle jakością towaru.

Już była klientka.
@klientka -krakow

Ja również miałam do czynienia z chamską panią na rogu ul. Dietla i Starowiślnej. Kilka tygodni temu robiłam szybkie zakupy po pracy w sobotę około godz. 15:45. Młoda, pulchna blondynka z długimi włosami krzątała się po sklepie robiąc chamskie komentarze obrażonym tonem do polaków robiących zakupy: "o tej godz. się już nie kupuje, już zamknięte,to chamstwo" itp.(sklep do 16), po czym podeszła do grupy obcokrajowców pod oknami, nachyliła się nad stołem z przekąskami i filiżankami i zaczęła zaciągać żaluzje (nadal "nadając"). Dziś rano znów robiłam tam zakupy i trafiłam na tą panią. Podała mi chleb jedną gołą ręką i bez piętek - zostawiając je na krajalnicy. Nie wiem, może oszczędza tak na cały chleb? Domyślam się, że te panie nie zarabiają kokosów i w dobie 500+ trudno kompetentną obsługę, ale awiteks straci klientów zatrudniając osoby, które obok "kultury" nawet nie "stały". Właśnie stracili klientkę.

klient piekarni awiteks

Uwaga ludzie jak płacicie karta to sprawdzajcie swoje konta firma Awiteks pobiera dziwne kwoty małe kwoty i w tym jest właśnie myk jestem klientem jedynie chleba Sądeckiego a więc znamy kwotę a po każdej transakcji jest pobierane za chleb i dziwne kwoty dodatkowo typu 0.90 , 1.33 , 3,18 itp jest tego wiele panie w sklepie były strasznie zdziwione takimi kwotami a pisząc do firmy nie dostałem żadnej odpowiedzi czyste złodziejstwo !!

Mama

Dziś w Aviteksie na ul. Pawiej kupiliśmy czterolatkowi eklerka z pleśnią!!!!! Wstyd.

Klient

Taka mała sytuacja z dzisiaj sklep Kraków dworzec główny Kraków poziom minus jeden Czekam w kolejce jako 5 osoba rozglądam się i słyszę jak sprzedawczyni pyta się klienta czy posiada 3 grosze trochę mnie to zdziwiło ale nic dodam tylko że do zapłaty za towar było 4,47 klient odpowiedział nie i powiedział że reszty nie trzeba. OK wszystko fajnie tylko kolejny klien ma do zapłaty 8,56 sprzedawczyni pyta się klienta czy ma 4 grosze pomyślałem ale będzie ubaw za chwilę. Klient nie miał 4 groszy a może by miał ale nie popatrzył nawet do portfela tylko powiedział pani że reszty nie trzeba Moja kolej towar do zapłaty 2,42 pani się mnie pyta czy mam 8 groszy ja z uśmiechem na twarzy mówię do niej proszę zaokraglic ale w dół bo na poprzednich klientach zarobiła pani już 20 groszy sprzedawczyni mi odpowiada że to nie moja sprawa ile zarabia Fakty co drugi klient proszony o przeciwne kwoty groszy Dlaczego czy odgórnie szefostwo już nie ma pieniędzy czy poprostu pracownice sobie super dorabiaja! 5 klientów w czasie 2 minut 20groszy zysku jak pomnożyć to przed cały dzień nawet nie chce wiedzieć pozdrawiam wszystkich

M.M.

Panie w Awiteksie, na Dworcu Głównym w Krakowie, (28.03.2017, przed godz. 9 rano), niemiłe, nieuprzejme, (jedna niesympatyczna, rudowłosa pani, to wprost "wilkiem" się na mnie patrzyła). Herbatę postawiły bez słowa, nie mówiąc, że jest gotowa, a całość; herbatę + kanapki podały na brudnej, poklejonej "czymś" tacy. Obsługa na żenującym poziomie, jak za głębokiej komuny.

Kajzer

Jestem stalym klientem awiteksu w galerii kazimierz i nie zgodze sie z powysza opinia. Panie sa bardzo sympatyczne. Co wiecej, sa dwie kasy i w godzinach szczytu (kiedy wracam z pracy) zawsze jestem sprawnie obslugiwany. Pani wyzej proponuje wiecej luzu i dystansu do sytuacji.

@Kajzer

A dlaczego ta pani ma się godzić na chamstwo i przechodzić nad tym do porządku dziennego? Wszystkich nas jako pracowników obowiązuje kultura. Jeżeli ktoś nie potrafi pracować z ludźmi, to zdecydowanie powinien zmienić pracę. Poza tym, to, że pan został dobrze obsłużony, przez dobrego pracownika, to nie znaczy, że akurat ta pani nie została źle potraktowana przez złego. Należy na to zdecydowanie zwracać uwagę. Proponuję więcej obiektywizmu.

zjadacz

jako pracodawca moze jest ok. dlaczego tak drastycznie podniesli cene chleba słowiańskiego we srode jeszcze 5.90 a w piatek 17.03 az 6.90 to jest niepokojace posuniecie ,chyba dlatego ze mimo malej produkcji tego chleba dosc szybko schodzi

bbbb

Chciałam podzielić się opinią o obsłudze Awiteksu w Galerii Kazimierz.Jestem tam dość często (chociaż po ostatniej wizycie zrobiłam sobie przerwę kilka miesięcy, bo stwierdziłam, że nie chce być obsługiwana na tak niskim poziomie).Jakiś czas temu byłam w Awiteksie z rana zaraz po otwarciu - byłam 2 klientką. Chciałam kupić pączka i jakieś ciastko. Wyszło jakieś 9 zł, dałam Pani 20 zł po czym naburmuszona ekspedientka powiedziała że nie ma wydać. Naprawdę 11 zł?? nie było drobnych i koniec. Nie kupiłam nic, bo ekspedientka nie wykazała żadnej inicjatywy, żeby zaradzić w prostej sytuacji. Oczywiście cały czas była nieuprzejma i nieuśmiechnięta. Inne zachowania obsługi, które rażą po oczach to: 1 pani a kolejka kilometrowa (inne panie krzątają się po sklepie i udają że coś robią a tak naprawdę gadają i szeptają coś między sobą).Druga sprawa - nieuśmiechnięte, nieuprzejme Panie, które wydawać się by mogło, że są tam z wielkiej łaski. Staram się omijać ten sklep z daleka, bo pomimo że jest kilka produktów które lubię, to jednak nie chce mi się patrzeć na panie ekspedientki i niepotrzebnie denerwować.A chciałam napomknąć, że opisałam sytuację do biura Awiteksu, ale nie uzyskałam żadnej odpowiedzi. No cóż jaki Pan taki kram:)

@bbbb

Bardzo podobną sytuację mieliśmy z mężem 28.03.2017 przed godz. 9 rano w Awiteksie na Dworcu Głównym. Sytuację opisałam poniżej, (nick: M.M.). Obsługę mają na żenującym poziomie, panie, niesympatyczne, nieuprzejmie, nawet nie znają zwrotów grzecznościowych. Widocznie w Awiteksie panuje tzw. selekcja negatywna pracowników. Bardzo dobrze to pani podsumowała "jaki pan, taki kram". Wobec tego, że jak pani pisze, nawet nie raczą odpowiedzieć na maila, wobec tego zamieszczam wpis tutaj, może ktoś przeczyta i wybierze piekarnię/ ciastkarnię z obsługą na poziomie.

Mmma
@bbbb

Nie jestem w stanie się zgodzić z tą opinią. Pracownice w Awiteks Galeria Kazimierz są bardzo uprzejme. Starają się jak najsprawniej obsługiwać klientów, w godzinach "szczytu" są nawet w cztery... Nie wiem jak musiała się Pani zachować w stosunku do ekspedientki ale proszę zwrócić uwagę na to, że często wymagamy nie dając od siebie nic. Jeśli chodzi o wydawanie to wystarczy, że przed Panią był klient, który płacił banknotem 100zł (przy czym z reguły na start jest 100zł w kasie). Ekspedientka miała prawo nie mieć drobnych w kasie, a Pani zamiast się obrażać, mogła podejść i rozmienić swoje 20zł w innym punkcie. Warto być miły i uprzejmym klientem. Polecam Pani spróbować ;) Podsumowując, bardzo często bywam akurat w tym Awiteksie jadąc m.in. z pracy. Ciastko, herbata i miła obsługa, a potem dalej w drogę. Trochę szkoda, że nie mają kawy :(

qewa
@bbbb

Droga Pani, to Pani jako klient ma mieć odliczoną kwotę. Jesli kasjerka nie miała bilonu to jak miała Pani wydać? Z czterech liter wyciągnąć? Proszę trochę pomyśleć. Jak tak Pani zależało na tych towarach pierwszej potrzeby (pączek i ciastko), to trzeba było iść rozmienić, a nie strzelać focha, bo w kasie nie ma. To nie jej wina. Kasjerki się nie uśmiechają? Straszna zbrodnia. Wobec klientów trzeba zachować zimny dystans, inaczej wejdą na głowę. Świat nie kręci się wokół Pani. A Pani się do kasjerek uśmiecha? Strasznie jest Pani rozszczeniowa. Aż do biura trzeba było napisać, bo paniusia chciała kupić i nie mogła, a sprzedawczyni nie pocałowała w dupkę na do widzenia :)

Klacz

Awiteks na woli justowskiej dobra lokalizacje oraz miłe miejsce oprócz obsługi a szczególnie pani o imieniu Anna która suwa nogami jak by miała 80lat ,nie umie robić kawy i zawsze ma wyraz twarzy nie zachęcający do spędzenia czasu w tym miejscu .

Pałek
@Klacz

Zgadzam się z ta opinia w 100% dosyć ze nie miły wyraz twarzy to ta pani bardzo chamsko się odzywa ,oraz podaje posiłki z wielka łaska jak by za kara musiała to robić .

Pałek
@Klacz

mailn..

Faktycznie strasznie długi okres wypowiedzenia, trochę to dziwna praktyka

gość

zarobki nieadekwatne do tego, jak ciężka jest praca ;)

konrad

Może ktoś jest w stanie mi powiedzieć jak ma na imię śliczna dziewczyna z Aviteksu na Krakowskiej k/pl.Wolnica.Chodzi mi o szatynkę o zgrabnej sylwetce.Przemiła osoba jest z tej laski.Wiadomości proszę kierować na prywatnego maila: konradkasztelanski@interia.pl

oszin

Może ktoś mi pomoże. Próbuję skontaktować się z osobą od spraw technicznych w firmie Awiteks, ale pani sekretarka nie chce z nikim łączyć tylko twierdzi, że "my nic nie potrzebujemy". Raz nawet od domokrążców mnie zwymyślała, no cóż jak widać troszkę ogłady brakuje...

aaa
@oszin

W jakiej sprawie się chce Pan skontaktować :)?

Oszin
@aaa

Chciałem porozmawiać o wyposażeniu piekarni i nowych aplikacjach do chłodzenia pieczywa.

patrycja

A no piją śpią ale ile wynoszą ...

nikogo nie obchodzi czy mamy czym wracac z pracy. gro osób w tym kobiet chodzi w nocy kilka km na nogach...

mięta

pracujemy w jednej firmie i godziny otwarcia powinny być wszędzie jednakowe-są wogóle punkty które zaczynają prace od 5.30?teraz już chyba pozmieniali i są od 6 a jeśli chodzi o nocne autobusy to dlaczego ktoś nocnymi ma jezdzic przeciez nie pracujemy na punktach na nocne zmiany są Panie które mają pracę- pod nosem -miesięczna opłate przejazdową mpk mają w kieszeni a martwią się ci co dojechać muszą.

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.