Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Bonn

Kraków Balice. Gorąco polecam aby kierownik / właściciel spróbował kawy. Zamówiłem ostatnio Cafe Latte i jak 33 lata żyję takiego dziadostwa nie piłem. Byle kawa rozpuszczalna smakuje lepiej. Polecam próbować tego co podajecie klientowi. Może skłoni to do refleksji.

Gosc

Nie rozumiem jaki byl cel zmiany obsady na Carrefour zakopiańska ale dzisiaj zauwazylam pania z Carrefour na borku i jestem zmuszona zmienić punkt dobrze ze nie firmę

Zofia

11.06.2019 w sklepie Awiteksu na Al Słowackiego koło Herbewo kupiłam pizze okazało się że ciasto surowe. Reklamacji nie chciano mi uwzględnić dopiero po telefonie do dyrekcji dostałam zwrot pieniędzy. Panie pracujące są nie uprzejme szkoda bo klientów jest tam dużo.

Alfa&Omega

W Awiteksie na ulicy Słomianej fatalna ekspedientka - blondyna z kolczykiem w twarzy. Już po raz któryś nieuprzejma, pyskująca i robiąca łaskę, że obsługuje. Kiedy zwraca jej się uwagę, że powinna być nieco grzeczniejsza, rzuca na ladę wpłacone właśnie pieniądze i mówi, że obsługiwać w ogóle nie będzie, skoro mi się nie podoba. No nie podoba mi się, bo jednak więcej ogłady by się przydało, co bardzo Państwu Przełożonym pod rozwagę poddaję. Zupełnie nieadekwatne standardy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Klient

A ja tam jestem zadowolona z obsługi na Grzegorzeckim

Kluent
@Klient

Ja też miłe uśmiechnięte lody sprzedają porządne gałki to ludzie są niemili

Kika

W biurze w Krakowie =rekrutacja pracowników =Pani Ewelina przychodzisz na rozmowę masakra. Pani nie słucha tylko kłapie buzią non stop.... Nie można słowa powiedzieć zapytać o konkrety ty pytasz a Pani Ewelina dalej kłapie jedno i to samo.

@Kika

Zgadzam sie z tym. Biuro to jedna wielka szajka niewyksztalconych ludzi ( w tym klany rodzinne), ktorzy kompletnie nia maja pojecia jak funkcjonuje HR. Praca w tej pseudo firmie pozostawia wiele do zyczenia.... Kierowniczki sa sterowane przez Magde Olkowska i nie maja nic do powiedzenia. Ta wprowadza straszne zamieszanie zwiazane z obsada, ponieważ wiecznie improwizuje i ewidentnie nie radzi sobie na " stanowisku", na ktorym sie znajduje. A najsmieszniejsze jest to, ze biuro uwaza ja za wspaniala bo dostarcza plotki z wizyt na sklepach, ktore sa wyssane z palca. Smiechu warte to wszystko.

Praca w godzinach nadliczbowych w świetle przepisów Pracą w godzinach nadliczbowych Kodeks pracy nazywa tę, która wykracza poza obowiązujące pracownika normy czasu bądź jest wykonywana ponad przedłużony dobowy wymiar czasu pracy, wynikający z obowiązującego pracownika systemu i rozkładu czasu pracy. Warto przy tym zaznaczyć, iż odpracowywanie zwolnienia udzielonego w celu załatwienia spraw osobistych nie jest uznawane za nadgodziny. Kiedy nadgodziny są dopuszczalne? Przepisy przewidują szczególne okoliczności, gdy praca w godzinach nadliczbowych jest możliwa. Uzasadniają ją: 1) konieczność prowadzenia akcji ratowniczej w celu ochrony życia lub zdrowia ludzkiego, ochrony mienia lub środowiska albo usunięcia awarii; 2) szczególne potrzeby pracodawcy. Liczba godzin nadliczbowych przepracowanych w związku z powyższymi okolicznościami nie może przekroczyć dla poszczególnego pracownika 150 godzin w roku kalendarzowym. Liczba ta może ulec zmianie, jeśli zostało to zastrzeżone w układzie zbiorowym pracy, regulaminie pracy lub w umowie o pracę. Ile wynosi dodatek do wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych? Za pracę w godzinach nadliczbowych, oprócz standardowej pensji, przysługuje dodatek w wysokości: 1) 100% wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających: w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy; 2) 50 proc. wynagrodzenia - za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu niż wymienione powyżej. Dodatek w wysokości 100 proc. wynagrodzenia przysługuje również za każdą nadgodzinę z tytułu przekroczenia przeciętnej tygodniowej normy czasu pracy w przyjętym okresie rozliczeniowym. Jak obliczany jest dodatek za nadgodziny? Zgodnie z Kodeksem pracy podstawę do wyliczenia dodatku stanowi wynagrodzenie pracownika wynikające z jego osobistego zaszeregowania określonego stawką godzinową lub miesięczną. W przypadku, gdy nie zostało ono wyodrębnione za podstawę uznaje się 60% pełnej pensji. Jak inaczej mogą zostać zrekompensowane nadgodziny? Praca w godzinach nadliczbowych uprawnia do wyższego wynagrodzenia, ale dodatek pieniężny nie jest to jedyną możliwą formą rekompensaty, z jakiej może skorzystać pracownik. Kodeks pracy przewiduje możliwość zrezygnowania z dodatku do pensji na rzecz czasu wolnego od pracy - w tym samym wymiarze, co przepracowane nadgodziny. Wykorzystanie tego rozwiązania jest dopuszczalne, jeśli pracownik wyrazi taką wolę, składając wniosek. Pracodawca ma prawo zastosować je także bez wniosku zatrudnionego. W takim przypadku musi jednak udzielić czasu wolnego w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych. Co więcej, nie ma prawa obniżyć należnego pracownikowi wynagrodzenia miesięcznego z tego tytułu.

Zakopianka

Panie na Zakopianka Careefour są wiecznie nie zadowolone z pracy, przy czym głośno o tym mówią nie zważając na to, że to słychać. Traktują wejście klienta jak zło bo przeszkadza im się w pracy. Chyba po to jest sklep aby iść i zrobić zakupy. Ja też miewam gorsze dni ale nikomu nie daje tego odczuć

Joanna

Polecam lokal na Królowej Jadwigi, cudowny wystrój, super atmosfera i pyszne jedzenie! Byłam pierwszy raz ale na pewno jeszcze tam powrócę. Serdecznie pozdrawiam

Klient

A ja tam jestem zadowolona z obsługi na Grzegorzeckim

Bozena

Sprzedają stare pieczywo. Ceny rosną a towar coraz to gorszy. Stare pieczywo ciasta. Ostatnio przy dworcu lody niejadalne po których się zatrulam. Od dziś omijam. Nie szanują klijenta

Też klientka
@Bozena

Szkoda że się zatrulas a nie otrulas byłoby jednego wariata mniej

mokrys

Wszystko ok tylko trochę wstyd że tak bogatej firmy nie stać na talerzyki na ciastka, są papierowe tacki. Tak jest w Krakowie na Długiej

Skumbirewtomacie!
@mokrys

Talerzyki sa tylko sa takie punkty ktore chwalone sa przez kierownictwo a są leniwe i daja na papierze po co się męczyć myciem ważne zeby podlizac sie kierowniczce i mnogiej ilosci pan w biurze wtedy jest premia opinia klientów nie ma znaczenia

Patrycja

Matko cuda się dzieją w tym Awiteksie, ekspedientki przeklinają, bawią się dobrze i na dodatek kolejki bo nie obsługują tylko sobie gadają, przynajmniej na miasteczku w Krakowie.

@Patrycja

Nie wiem skąd takie opinie. Panie na miasteczku bardzo sympatyczne. Jak się jest miłym to i ludzi do okola mili :) wystarczy być uprzejmym. Nikt nie lubi marudnych ludzi. Jak Panie maja nie rozmawiać, to co maja cały dzień siedzieć cicho miedzy sobą? Bezsens ja mam dobra opinie o miasteczku

dangerous
@anonymous

Dokładnie, na miasteczku totalna porażka, żeby ktoś poszedł do klienta to świętość... non stop tylko siedzą na tych swoich taborecikach i plotki. Wzięłyby się wiejskie podrywaczki w końcu do roboty.

Skumbirewtomacie!
@dangerous

A to w Awiteksach sa sklepy z tabodecikami !!!!!! Wielkie zaskoczenie bo są punkty ze nie ma możliwości zeby pomyśleć o siedzeniu nawet nie ma chwili zeby pomyśleć o jedzeniu a wyplata ta sama !!!!

Marlena

Zawsze chętnie odwiedzam Awiteks na kawę/ciastko i polecam też znajomym. Dzisiaj jednak spotkałam się z bardzo niemiłą obsługą w Awiteksie przy Plantach. Przy kasie zapłaciłam za dwie gałki lodów po czym podeszłam do stoiska, gdzie lody są wydawane. Mówię do pani obsługującej, że PIERWSZĄ gałkę poproszę w o smaku kinder, po czym pani nie pozwalając mi dokończyć zdania automatycznie zaczęła nakładać w mały kubeczek, a ja jej mówię, że jeszcze mam drugą. Pani oczywiście z wyrzutem do mnie, że jak jej mogłam nie powiedzieć tego od razu, bo teraz musi przełożyć do większego kubeczka, żeby druga gałka się zmieściła. Myślę, że zaistniałe nieporozumienie to sytuacja, która oczywiście mogła się zdarzyć i nie robiłabym z tego większego problemu, gdyby nie fakt, że ostatecznie pani nałożyła te lody z WIELKĄ ŁASKĄ, a jej ton głosu nie ukrywał zażenowania i irytacji, co było bardzo nieprofesjonalne. Po takiej sytuacji lody nie smakowały już tak dobrze, jak zawsze. Zdecydowanie nie wrócę do Awiteksu w tej lokalizacji.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Karolina

Tak potrzebuje wyślij CV na maila firmy

Wszystko się zgadza kasa pod stołem,podpisy in blanco,kierownictwo szantażuje że jak nie podpiszesz to cię zwolnią,oczywiście nie mówią tego wprost, ale mamy już sposób ,panie kierowniczki nie wiedzą gdzie są ukryte kamery i już nie długo sprawa się wyda !

Eluuunia
@Zainteresowany

Super w końcu ktoś mądry zrobi porządek z kierowniczkami osobami w biurze. Brawo ???? firma Awiteks to firma wyzysk. A przysłowie w samo sedno awansowały i w (usunięte przez administratora) się poprzewracalo nie pamiętają jak tak samo (usunięte przez administratora). A teraz proszę imprezy sobie robią za co za naszą kasę w takiej firmie aby socjalu nie bylo, wczasów pod grusza dla pracownika. Pewnie są tylko pewnie nie dla taniej siły roboczej.

Hela

W porównaniu z innymi firmami w których pracowałam (np. Bahlsen Skawina) nie narzekam na pracę w Awiteksie. Bardziej denerwujący są ludzie. Mają pretensje i czepiają się o rzeczy na które ekspedientka nie ma wpływu. Marudzą, wymyślają. A bo waga towaru nie taka jak na cenówce, a bo chleb za słony, a czemu nie ma znów grosika, a pani za wolna itd. A jeśli dziewczyna sie odezwie tak jak im się to nie podoba, od razu skarga.. Ogarnijcie sie ludzie, albo przepracujcie chociaz 2 tygodnie w handlu to zobaczycie jak to wygląda z naszej perspektywy..

Jeszcze pracownica

Zaczynają się dobre zmiany jak narazie dzień wolny za sobotę. Ciekawe czy sami od siebie taka decyzja czy aby kontrolę mieli. Jeszcze aby wypłaty na konto bankowe były a nie do koperty i wyszczególnione za co i jak płacone

pracownik piekarni
@Jeszcze pracownica

Nie przeginajcie z tym kontem, ja np. mam komornika i nie widzi mi się przelew.

@pracownik piekarni

A co mnie obchodzi twoj komornik wiekszosc z nas wolalaby pensje na konto

Wielka Pani mówi w imieniu większości, coś podobnego. A taka EGOISTKA !!! W d.....ie mam to że chcesz mieć przelew, bo większość która ja znam chce pieniądze do ręki.

@pracownik

To chyba nie znasz zbyt wiele osób...Oczywiście,że WIĘKSZOŚĆ CHCE pieniądze na konto,tylko ci którzy coś kombinują wolą do ręki.A i kierowniczki by też tak wolały,a nie z taką gotówką gonić po Krakowie.Czy ktoś o tym pomyślał.Księgowość też by zrobiła szybki przelew,tak jak się to odbywa w innych firmach i po problemie,a nie bawić się w koperty i to w XXI wieku.(Premie mogą rozwieźć później).

@pracownik

Słuchaj kapuścia…. głowo żeby mieć komornika nie trzeba kombinować tak czasami ułoży życie. A może to ty kombinujesz jadna pensja na konto druga na bieżąco odbierana w gotówce? A to pewnie o to chodzi. Nie każdy ma taka możliwość

Słodziak
@pracownik

Przelewy na konto jak najbardziej jestem za. Komornika się nie dostaje za byle co. Nie kombinuj a ominą Cię problemy,proste

Ghu

Ogarnij się kombinatorze!!!! Mamy 21 wiek, kasa ma być na konto

@Jeszcze pracownica

I nagle za sobote odliczne 200 zl kiedy tyle placili za sobotę jedmo wielkie oszustwo ale glupol tego nie wylapie

@Skumbriewtonacie

Jak oceniony skoro nadal ma zero poparcia nawet tutaj (usunięte przez administratora)!!!

Wiecie coś na temat nowych zatrudnień w Awiteks? Nie natknęłam się na żadne oferty w internecie. Jeżeli dysponujecie takimi informacjami, to proszę Was o zamieszczenie ich na tym forum. Czy w ostatnim czasie zmieniło się coś w kwestii warunków zatrudnienia proponowanych na rozmowie kwalifikacyjnej?

@Marta

Bardzo dużo zmieniło sie w oferowanej placy nie warto zawracać sobie głowy obnizone zarobki a warunki pracy takie same zero premii nie jest istotne jaki obrót premii zero obniżone zarobki kadra tylko krytykuje zero wsparcia zero walki o pracownika zaczyna się dno bo zaczyna rządzić biuro aby ugrac dla siebie premię nie ladujcie sie w firme awiteks bo to juz nie je s t fobry pracodawca

@Marta

Nie polecam pracy w tej firmie bylo ok ale id dwoch miesięcy dno obnizaja zarobki i nie jest jasne w zarobkach e i za co omijajcie tą firme

Prawnikk666

To jest żenada rok 2018 nie ma możliwości otrzymywać wypłaty na konto bankowe tylko jak w latach 90'tych koperta z gotówką co do tego każdy chyba domyśla się dlaczego tak robią bo to oczywiste. Piekarnia kawiarnia a sanepid krakowski dobrze siedzi u prezesa Nakielny w kieszeni patrząc na niektóre lokale. Niejasny system premiowania jak i wyliczania wypłat znany tylko księgowym tej firmy... NIE POLECAM i jest to jak najbardziej szczera opinia. Na koniec dodam tylko że dopóki takie firmy będą istnieć w taki sposób jak do tej pory to nigdy nie będzie lepiej bo ktoś tuli grube monety w Krakowskich urzędach za to żeby tą firmą istniała i się rozrastala. JEDNA KONTORLA SKARBOWA Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA I AWITEKS ZOSTAŁ BY ZAMKNIĘTY NA LATA!!! O sanepidzie czy innych instytucjach które na to pozwalają nie wspomnę.

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.