Opinie o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Awiteks Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Awiteks Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Awiteks Sp. z o.o. w Kraków

Kamery kamerami ale jestem przekonana że podsłuchy na sklepach też są na bank a oni myślą że my tacy ciemni pracownicy.

Ala
@Anonim

Myślę że masz rację i jedna osoba w tyma samym czasie podsłuchuje wszystkich pracowników jednocześnie.Gratuluję wyobraźni. No chyba że tak jest no to szacun

...
@Anonim

Trzeba uważać co się komu mówi, po prostu, czasem mimo że kierowca milutki leci z jęzorem jako pierwszy W tej firmie trzeba uważać komu się ufa

Vert

Pracowałam przez okres 8 miesięcy, bardzo dorywczo, na umowę zlecenie. Aktualnie rozwazam powrót na pare dni w miesiącu. Jeśli chodzi o prace, specyfika bardzo zależy od punktu, są takie, gdzie warunki pracy są lepsze, w innych gorsze. Praca w mało zatłoczonym punkcie bardzo przyjemna, w większych jest większy młyn ale tez nie był to jakiś nadludzki wysiłek. Płaca najniższa krajowa, wiec szału nie ma. Jednak zawsze pieniądze wypłacane były na czas. Z minusów to na pewno jeszcze trzeba wspomnieć o niskich wynagrodzeniach dla osób zatrudnionych na umowę o prace, brak premii. W przypadku umowy zlecenia trzeba jeździć po pieniądze do biura co wiąże się z podróżą praktycznie za miasto. Pieniądze wypłacane jedynie w gotowce, dla mnie to tez wyraźny minus. Ogólnie praca ma swoje wady i zalety. Bez wątpienia tych drugich jest więcej w przypadku zatrudnienia dorywczego.

obserwator
@Vert

A gdzie musicie jeździć po pieniądze ? Na wieś czy do innego miasta?

obserwator
@obserwator

do Gdańska, tak całą Polskę trzeba przejechać po pieniądze

Wiki

Praca była przyjemna i bezproblemowa do momentu, w którym pani M. z biura zaczęła za bardzo ingerować w grafiki. Nieprofesjonalne zachowanie kierowniczek w biurze sprawia, że nie wiadomo kiedy na jaką zmianę i na jaki sklep należy się udać. Awiteks zrywa umowę z dnia na dzień bez żadnego wyjaśnienia z komentarzem, że umowa podpisana 2 dni wcześniej "traci ważność". Jedna z Pań w biurze to życzliwa osobna, która nie robi nikomu problemów, druga natomiast ma ciężki charakter. Pracownik nawet po kilu latach nie jest doceniany. Zdarza się, że sms ze zmianą punktu (i godzin zmiany) przychodzi dzień wcześniej lub tego samego dnia. Wtedy nikt nie jest w stanie zrozumieć, że pracownik ma życie poza firmą. Dziewczyny, które zostały po pandemii wcale nie mają lepiej - przymusowy urlop bezpłatny, wypłata obcięta o premię i 20 procent z tarczy, zmniejszony skład, zmuszanie do wybierania urlopów. Na uwagę zasługują też żałosne warunki na niektórych punktach - brak toalety? Nie ma problemu, dziewczyny załatwiają się do wiaderka. Szczur na zapleczu? Smród z zepsutej kanalizacji? Wszystko można spotkać na małych punktach.

borowyyyyyyya
@Wiki

Cześć ale im dopiełaś wiesz przecież, że inspekcja już uruchomiaona, jak można nie przedłużyć umowy której termin upłynął to jest skandal. To ci się należy. Z powodu panemii nie przddłużyli ze mną umowy na galerii. Nie ważne że nie działała. Mi się też należało żeby chodzić do pracy nawet jak zamknięta jak jest umowa to ma być dożywotnio !!!!!!!!!!!!!!!. Jaja że jak nie było ruchu to obcięli premię, przecież powinni nam wypłacić co nas to obchodzi że pandemia. Premia się też należy dożywotnio. 4% z wypłaty to w zakrągleniu 20%. Zgadza się

@Wiki

Jak kierowniczka może ingerować w grafiki sprzedawczyń to jest niewybaczalne i niedozwolone

Boyboy
@borowyyyyyyya

Dlaczego sklepy mające duże utargi W ciągu miesiąca mają takie same wypłaty jak sklepy mające połowę utargów tych pierwszych przeciez, to niesprawiedliwe czyżby to było na zasadzie czy się siedzi czy się leży 1950 się należy?

Marian
@Boyboy

Będąc w tarczy powinnaś zarabiać 1600 zł a zarabiasz o 350 zł więcej? A co to jest to 350 zl ? No tak to jest nic :) To oddaj to nic na hospicjum. Musisz napisać skargę do PAD-a to ci pomoże przecież wszystkim pomaga. Napisz że zarabiasz 1950 zł na rękę i się pożal że w dzisiejszych czasach gdzie wszystkim żyle się lepiej głodujesz

@Wiki

Czy chodzi o tego szczurka w okularach i kapeluszu, jeżeli tak to też go widziałam w galerii. Bardzo nieprzyjemny odpychał klientów na odległość nie chciało się kupować chleba jak był na sklepie. Ale juz sam opuścił norkę i teraz jest bardzo sterylnie i przyjemnie.

Gugi

Chleb firmowy z takimi dziurami, ze wszysko przelatuje przez kromke. Pytam za co place ? Ciekawe , czy trzyma gramature? Gdzie moge wyslac foto. Chleb kupuje przy ul. Makowskiego.

Osa
@Gugi

Bo to taki chleb każdy który go kupuje wie o tym gdybyś zapytał sprzedawczyni toby cię uświadomiła zanim kupisz pytaj ekspedientki to miłe i uczynne kobiety

@Gugi

A może chodzi o to żeby klient nie przytył

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Awiteks Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Stefano

Mam nadzieję, że pandemia zweryfikuje pracowników i może zdopinguje do lepszej pracy?

@Stefano

Jaka płaca taka praca

Bożena
@Stefano

Pandemia już zwerifikowała !!! Jedno jest pewne nie warto się starać

Maciek
@Kasia

A może jaka płaca taka praca

Czy Awiteks zwalnia pracowników ? Przedłuża umowy ?

Lalusia

Nie zwalnia, bo po co.. Sklepy funkckonuja normalnie ????

Jaaa

Zwalnia i to z kilkunastoletnim doświadczeniem, gość który poświecił się firmie został (usunięte przez administratora) na zbity pysk małe dziecko kredyt. Bo (usunięte przez administratora) dyskoteki przynoszą teraz straty, (usunięte przez administratora) fabryka chleba

@Jaaa

Jak Ci nie pasuje to się zwolnij proste. Weź sie ogarnij i zastanów jak miał nie zwolnić jak jeden z nich miał 1.5 promila A drugi nie chciał sie poddać badaniu więc oczywiste było że jest pijany !! Jak ma dziecko i kredyt to trzeba też myśleć głowa A nie pić w miejscu pracy jest winien sam sobie i niema co wylewać jadu tylko trzeba sobie głowę popiołem posypać

@Jaaa

Jak się ma dziecko i kredyt to sie nie pije w pracy:) A TERAZ MA SIE PRETENSJE DO CAŁEGO ŚWIATA ZEJDŻ NA ZIEMIĘ

Ona

Jak czytam to co napisałaś to mi słabo. Skąd Ty masz takie informacje, dodam, ze w 100% błędne. Po pierwszy chcący się wypowiadać to trzeba przy tym być (jak ja). Po drugie jak Ktoś za dużo wie, to kierownikowi przeszkadza. Chłopaki powiedzieli co im nie pasuje, wiec za tydzień czekało wypowiedzenie. Ma swoich przydupasów. Ps. Mam nadzieje, ze już nie mrozicie pączków na tłusty czwartek jak co roku ????

Pracownik-przydupas
@Ona

Mrozimy już dwa lata wcześniej i wtedy sprzedajemy, robimy tak żeby inni mogli się spokojnie napić i mieć czas na jednego

Papcio Grubasek +

Daje za takie komentarze 1500+, więc dalej do roboty. Wiedziałeś że piją i nie zgłosiłeś przełożonemu? Sam sobie jesteś winny że ten co pił teraz wyleciał. Podaj nazwiska kto pił to dołaczy do ciebie i będzie ci raźniej. No dawaj czekam na info. niech się ludzie dowiedzą kto pije w pracy. Co ci teraz zależy dawaj.

GDZIE można składać Cv czuję że spełniam wszystkie oczekiwania . prośbe motywuje tym iz pragnę się rozwijać i nadaje się idealnie , a dodatkowy mój atut to że picie wyczuwam na odległość %%%%%

AA

Widać ze dotychczasowa praca nie daje satysfakcji więc warto pomyśleć o zmianach,(usunięte przez administratora)

Mija
@Lalusia

Nie przedłużają umów.

Ona

Tyle masz kamer i nie widzisz? Ojj

Muja

Oni nie przedłużają umów

Papcio Grubasek++
@Ona

Ojj !!! rzczywiście zapomniałem, ale jeden (usunięte przez administratora) więcej nic nie zaszkodzi. Każdy jeden jest na wagę złota. Oferta pracy dalej aktualna. Można przesyłać CV.

Xxx
@Mija

Tych do marca i kwietnia nie przedłużyli zobaczymy teraz w maju i czerwcu

Ola D
@Xxx

Teraz czas na czas nieokeślony

Wanted

Zwalnia, zwolniono już około 40 osób przez Pseudo Wirusa, Pan ważny stwierdził że zwolnij ludzi którzy nienadaja się do pracy w Awiteksie

Fu
@Wanted

Tak pracowitych zwalniają a leserów zostawiają

@Fu

Dokładnie, ludzi którzy byli już na prawie każdym stanowisku i ogarnia ja robotę zostali zwolnieni, są osoby które miały nawet do końca roku umowę i zostali zwolnieni

Pan Ważny

Za dużo oglądasz TVP -pseudo telewizji

Gąska
@Wanted

Może siedziałeś dużo na zwolnieniach?

@Gąska

Żeby siedzieć na zwolnieniach trzeba tam najpierw pracowac

Wydepilowany Grzegorz brat D.

Dzięki MISTRZU za radę, wezmę sobie to głęboko do serca. Od jutra biorę się do roboty

Wydepilowane W

Ze też ciebie nikt nie wyruchał w tych kiblach i nie zaprosił na wódkę, może naucz się doopy dawac

Tracker

Witam was Mają być przyjęcia na kierowców ile płacą brutto na początek

@Tracker

2600 brutto najnizsza krajowa Nie pchaj sie tam, roboty od zarabania

Wydepilowane W

Musisz być wydepilowane i musisz dobrze ruchać , bez tego z zazdrości cię zniszczą

Wydepilowany Andrzej

Witam. To jest (usunięte przez administratora) nie zakład pracy. (usunięte przez administratora) pracowników wysłaniem na urlop bezpłatny pod byle pretekstem np. jak sobie człowiek weźmie dzień urlopu. Przydzielają kary np. Pieniężne za śmieszne rzeczy lub rotują tak stanowiskami żeby danemu pracownikowi nie było za luźno. Brakuje środków czystości.(usunięte przez administratora) Nie można mieć przerwy bo jak się już siedzi i się coś je to od razu dostaje się zjebę za siedzenie. Prezes siedzi 24h na kamerach także jest praca przy ostrej presji. (usunięte przez administratora) w ubikacjach, prysznicach taki że można zwymiotować. (usunięte przez administratora)

wydepilowany daniel
@Wydepilowany Andrzej

ta pracownica którą obrażacie jest bardzo kompetentna i w porównaniu do innych ma trochę oleju w głowie

Skalok

Trzeba szukac roboty ludzie!! Uczepiliscie sie tego Awiteksu jak rzep ogona Nie macie ambicji??? Sa korporacje biura, apel do mlodych dziewczyn z hali- ambicji brak??? U nas w biurze tez robia kariery niektore laski, wiedza jak sie zakreci do kierownikow i robia kariere kuchennymi drzwiami :) ale coz... Ja piwko wale na przerwie w robocie mam to gdzies jak mnie zwolnia trudno zycie... Byly urodziny to wiadome ze sie flaszke zrobilo na przerwie, kierownik oko przymknal, lajtowy gosc Make sie wezmie i oleju do domu i nie jest zle... placa marna ale mozna troche wyniesc z roboty Pizzerie sie zje w robocie , beknie sie i czlowiek pozarty jak swinia Zle nie jest ale reszta co duzo mowi niech szuka ambitniejszej roboty! Nara

Nie przedłuża umow przynajmniej tych do teraz zobaczymy komu przedłuża w maju?

To ja o ci chodzi?

Klientka

Witam powiem szczerze że jestem długoletnia klientka piekarni awiteks w Krakowie i w sytuacji zagrożenia epidemicznengo dopiero oczy mi się otworzyły jak firma awiteks nie dba o pracowników zero poszanowania jakichkolwiek zasad bezpieczeństwa klienci stoją jeden za drugim,nie ma postawionej żadnej szyby ani jakiegoś kawałka pleksy żeby Ci klienci nie dmuchali i kaszleli na tą sprzedawczynię, dlaczego godziny pracy nie są skrócone dla tych kobiet które mimo takiego zagrożenia przyszły do tej pracy aby nas obsługiwać wszystkie sklepy mają skrócone godziny pracy a wasza firma to co tylko kasa w oczach, o godz 18 czy 19 i tak nigdzie już chleba nie ma po co mają biedne kobiety siedzieć do 20 czy 21 śmiechu warte naprawdę, kierowniku otwórz oczy bo ci się ludzie będą zwalniać na potęgę zobaczysz ja już zmieniłam zdanie na temat tej firmy a miałam bardzo dobre niestety. SANEPID KONIECZNIE MUSI SIĘ TYM ZAJĄĆ JA SIĘ JUŻ O TO POSTARAM. Kobietki jestem z wami trzymajcie się nie dajcie się dziękujemy wam za wasza ciężka pracę. Pozdrawiam. GIENIA

Klient
@Klientka

Lidl biedronka Aldi i makro pracownikom pracującym mimo epidemii mają wypłacać premie w wysokości od 300 do 1000 zł czy Awiteks również doceni swoje pracownice które narażają swoje zdrowie i zdrowie swoich bliskich pracując w bezpośrednim kontakcie z klientami ?nie uciekając na L4?

Biedronka

Pewnie ze dają premie, więc jeżeli się teraz u nich przyjmiesz to może załapiesz się jeszcze na paczkę na święta. Pomyśl o tym! Bo premia plus paczka, jakiś benefit to kusząca propozycja. Szybko biegnij żeby Ci nikt tego stanowiska nie zabrał... Czekamy na Ciebie

A pomyślałyście o tych branżach co się zamkły i osoby zostały zwolnione? Pewnie nie. Więc zamiast pluć jadem to doceńcie to że macie pracę bo inni takiego szczęścia nie mieli. Otwórzcie oczy i zobaczcie co dzieje się na rynku bo co niektórzy mają klapki na oczach i wymyślają.

Agnieszka
@Ewa

Nie wiadomo czy lepiej stracić pracę i zostać bez pieniędzy (zleceniówki) czy zarazić się od kogoś-chodzi o zdrowie

Aga
@Klientka

Dziękuję:-)

Heh
@Klient

Szantaż, w Kauflandzie wypłacaja większe premie o ile pracownik do końca tego wariactwa nie pójdzie na l4. W razie W chyba lepiej wybrać zdrowie niż pieniądze.

Awiteks zmniejsza etaty i zmusza pracowników do brania urlopów bezpłatnych , bezprawie , brak poszanowania pracownika !!!!

Anka
@Gość

A co wolelibyście aby zwalniali pracowników?! Na rzecz całego etatu oraz urlopu płatnego? Bo ja nie. Wole mieć pracę i za co zapłacić rachunki. Ale skoro jesteście tak niezadowoleni to idźcie i zróbcie im na złość i się zwolnijcie! Bo takich Pacanów jak Ty nie brakuje, którzy nie wiedzą że są osoby które się martwią bo ich rodziny potraciły etaty (bo uwierz nie tylko tu robią redukcję etatów) albo są jedynymi żywicielami rodziny i zależy im na pracy. Ale z osobami o małym IQ nie ma co rozmawiać bo i tak nic nie zrozumie i będzie wylewał pomyje na firmę, w której o dziwno nadal jest i pracuje a tak strasznie jest niezadowolony. Obyś kiedyś znalazł się w sytuacji kiedy ktoś będzie musiał zadecydować czy Cię zwolnić czy wysłać na urlop bezpłatny? I mam nadzieję że wybierze tą pierwszą opcje. Bo co niektórzy nie mieli wogóle wyboru bo inne firmy nie pytały, nie proponowały tylko odrazu zwalniali! A Ty teraz pieprz... (usunięte przez administratora)

Klient

W aptekach w sklepach ludzie stoją 1m od siebie czekają spokojnie bez awantur a w awiteksie szczególnie w małych sklepach stoją sobie na plecach kaszlą na sprzedawczynie nie zatykają ust jak sprzedawczyni poprosiła o zatykanie ust klient ja zakrzyczał jak śmie mu uwagę zwracać reszta nabrała wody w usta może jakieś osłony dla pań pracujących?

Luk

Zgadzam się z tym, że to bardzo dobrze zorganizowana piekarnia, gdzie można znaleźć naprawdę sporą dawkę smacznych chlebów. Osobiście korzystam z tego dużego wyboru i chętnie kupuje różne chleby, co jakiś czas wracając do już tych sprawdzonych. Właściwie niezależnie od tego jaki chleb kupowałem byłem zadowolony z jego smaku, tak więc na pewno warto próbować tych produktów, które mają w sprzedaży. Co do ogólnego wyboru to zauważyłem, że maja sporo ciekawych propozycji cukierniczych i od jakiegoś czasu mam wrażenie, że na tym polu ich oferta się rozwija więc coś tam sensownego będzie można wybrać dla siebie. Jak ktoś lubi słodkości to warto też zajrzeć do ich punktów sprzedaży.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Awiteks Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Odpowiedź

Nie.Przynajmniej nic o tym nie wiem.Spotykam się z nowo pracującymi dziewczynami ale nikt nie mówił o takiej sytuacji. Jak dobrze mówisz po polsku to już dobrze ????

Kicia74

Hahaha dobry zart, w tej firmie j.angielski to za wysokie progi. Panie "rekruterki" ledwo po polsku umieja się wysłowić ????????????

Tak, prowadzą w angielskim, hiszpańskim i rosyjskim

Kocur
@Kicia74

Natomiast ty Kiciu pewnie śpiewałaś historię swojego zatrudnienia z dziesięciu firm piękną nieskazitelną polszczyzną, do tego jesteś pokorna i bardzo pracowita. To dobrze bo o takich pracowników trudno na rynku. Firma w której pracujesz musi być bardzo z ciebie dumna.

Mysz
@Kicia74

Ktoś tu chyba nie dostał pracy i jest bardzo rozżalony

Sebek

Ostatnio raczej bywam tutaj sporadycznie, ale jeśli już to wychodzę zadowolony. Smaczne ciastka, mila obsługa. Można napić się dobrego koktajlu albo kawy, kupić świeże pieczywo. Miałem okazję być w kilku punktach awiteksu, oferta wszędzie podobna więc tutaj zróżnicowania nie ma, ale najważniejsze że wszędzie produkty bardzo dobre.

Mokry

Regularnie korzystam z cukierni Awiteksu, jak się umawiam na kawę ze znajomymi to właśnie często się tam pojawiamy, w różnych punktach w zależności od tego, gdzie blisko. Ale tak ogólnie zawsze dobra obsługa, smaczna kawa i można jakieś dobre ciastko wybrać, więc faktycznie wydaje mi się, że to fajne miejsce. Kilka stolików, przyjemna obsługa i miła atmosfera, na szybką kawę ze znajomymi na pewno dobre miejsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Awiteks Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Awiteks Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Awiteks Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Awiteks Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 7 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Awiteks Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 268 ocen.

Awiteks Sp. z o.o.