Opinie o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Androla Andrzej Błażewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Androla Andrzej Błażewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Androla Andrzej Błażewicz w Rybnik

Jakie są warunki zatrudnienia w Androla Andrzej Błażewicz?

M Nowy wpis

Maszynka zakupiona 18 września 2023r paczka doszła 20 września 2023 r i odrazu został zrobiony zwrot towaru 20 września a do dnia dzisiejszego nie ma zwrotów pieniędzy meile pisane nic zero odzewu z ich strony sprawę zgłaszam na policję

Ted Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Sprzedał niesprawną baterie do laptopa, stary chiński leżak magazynowy, jako nówkę sztukę. Nie wywiązują się z umowy kupna-sprzedaży, nie odbierają paczek zwrotnych z odesłanym produktem. Nie odpisują na e-maile, nie odbierają telefonów. Zgłaszam (usunięte przez administratora) internetowe na policję

Czy Androla Andrzej Błażewicz zapewnia kartę multisportu?

Czy po rozmowie w Androla Andrzej Błażewicz rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Gbur towar kupiony godzinę wcześniej zwrotu nie przyjął żucił 50 % wartości na blat i kazał się wynosić biznesmen jak koziej (usunięte przez administratora) torebka nie kupujcie tam nic to (usunięte przez administratora) towar słabej jakości i brak reklamacji

Zibi

Jak atmosfera w firmie bo czas dość niespokojny się trafił. Warto starać się o pracę?

były
@Zibi

Nie polecam tam Pracy za małe pomyłki są obciążenia finansowe obelgi (usunięte przez administratora) i nie normalny człowiek przestrzegam wszystkich

Klijent 88

tak nie miła sytuacja Biznesmen to okazuje się Gangster groził mi przez telefon że jak nie usunę komentarzy to się dowiem o świecie o którym nie mam pojęcia Świruje Murana jak sie patrzy na jego nieszczęście nagrywam każdą rozmowę więc nie omieszkam wybrać się z nagraniem na Policję nie wybierajcie się tam na zakupy ludzie omijajcie ten sklep szerokim łukiem

NIC NIE KUPUJCIE

Pan Andrzej to wyjątkowo chamski i niemiły człowiek, obraził mnie przy próbie kontaktu, zdecydowanie nie polecam zakupów.

Czy pracodawca Androla Andrzej Błażewicz organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

nie

Anita

Właśnie dostałam ofertę pracy tam a dokładnie stażu i już mi się włos jeży na głowie jak czytam te wypowiedzi.

Witek

Jest jakaś przyczyna, że od dłuższego czasu nikt nie zaglądał na forum?

Kosi

(usunięte przez administratora) na allegro Pilot przyszedł INNY i nie działający Naklejka przyszła o innych wymiarach i takiej jakości że od razu przy zdjęciu foli ochronnej eblemat sie uszkodził Dostałem jędną odpowiedź (pytanie na moje pytanie) i cisza.

Ktoś

Bardzo nie polecam współpracy z tą o to firmą. Płaca godzinowa, czyli pracując po 8h(czesto trzeba zostać dluzej, bo szefostwo nie ma czasu, ale ty musisz je mieć) od pn-pt, wypłata nawet nie jest najniższą krajową i na dodatek każdy błąd jest odejmowany z wyplaty. Niewykonalny ZAPIERNICZ, dla szefów pracownik jest nikim, szukają tylko TANIEJ SIŁY ROBOCZEJ i mają problem o każdą rzecz. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!

Franciszek
@Ktoś

Na początku zatrudnienia w firmie Androla, na jaką stawkę godzinową można liczyć? Podlega ona negocjacji, czy może jest stała i niezmienna? Napisałeś, że ogólnie obowiązuje 8-godzinny system pracy, jednak zdarzają się nadgodziny, czy są może one jakoś dodatkowo płatne? Zachęcam, abyś napisał, jak to wygląda.

Ktoś
@Franciszek

Nic w tej firmie nie podlega negocjacji. Płaca nawet nie jest najniższa krajowa, niezależnie jak długo się pracuje. Dodatkowo każdy błąd jest zdejmowany z groszowej wypłaty. Błędy w tej firmie są normalna rzeczą, szczególnie przy tak wielkich wymaganiach.

Franciszek
@Ktoś

Możesz napisać, jakiego rodzaju błędy zdarzają się pracownikom, którzy pracują w firmie Androla Andrzej Błażewicz? Napisałeś o karach, które stosuje pracodawca dla osób popełniających błąd, mam rozumieć, że reguluje to wewnętrzny regulamin w firmie, który podpisywany jest przez każdego z pracowników? Napisz proszę, jak to wygląda.

@Franciszek

Na początku umowa o dzieło, 1 zł za spakowaną paczkę przy czym na początku nie spakujesz ich nie wiadomo ile bo mają taki bałagan na magazynie że jednej rzeczy umiesz pół godziny szukać. Przy tej stawce wychodzi cię jakieś 4 zł na godzinę, no chyba że będziesz mistrzem w pakowaniu paczek od samego początku... Później ponoć dają umowę o pracę na pół etatu - pracujesz i tak 8 godz lub więcej, odezwiesz się do współpracownika to od razu ochrzan, nie można ze sobą rozmawiać, wypominają nawet przerwę na śniadanie jak sobie zrobisz. (usunięte przez administratora)ostry, kasa mała, ok 1000 za przepracowany miesiąc!! Na dobrą atmosferę też nie ma co tam liczyć. Nie polecam tej pseudo firmy

@Franciszek

Nie ma żadnego regulaminu, nic nie jest podpisywane. Wymysł szefa, za chociażby jedną pomyłkę w tygodniu np. wyślesz przez przypadek o jedną rzecz za mało (i trzeba dosłać a to kosztuje) musisz przyjść do pracy w sobotę... Co z tego że przesyłka często nie kosztuje wiecej niż 12 zł ale jak przeliczyć sobie wypłatę na stawkę godzinową to faktycznie te pare godzin w sb jest potrzebne do odpracowania swojego błędu

Normalna praca, wypłata zgodnie z umową. Jak robisz co do ciebie należy, to nikt się nie czepia.

były pracownik,,,,

Andrzejek kłamczuszek ,,,,,,,,

klient

Towar zgodny z opisem. Polecam.

aaa

Super

Lać takich krętaczy

Przez taką nieuczciwą firmę ten świat jest DO (usunięte przez administratora) . Krętacz!

oszukany

u n i k a j c i e tej f i r m y

oszukany

UWAGA FIRMA NIEUCZCIWA !!! BRAK KONTAKTU sprubój wpierw zadzwonisz a przekonasz się.

kK

Pełny profesjonalizm . Gorąco polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Androla Andrzej Błażewicz - Rybnik

Androla Andrzej Błażewicz
1.8/5 Na podstawie 30 ocen.
  • Wiertnicza 44 lok. 7
    44-270 Rybnik