Opinie o Państwowa Inspekcja Pracy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Państwowa Inspekcja Pracy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Państwowa Inspekcja Pracy o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Państwowa Inspekcja Pracy w Kraków

mariusz&inni

Tworzę statystykę i ciągle mało. Czy nagrody zostały już podzielone ???

lll...

Pracuję tu jakiś już czas. I zgadzam się z wcześniejszymi wpisami. Aż trudno uwierzyć, że to wszystko dzieje się w instytucji, która ma stać na straży prawa. Ale i GIP i ZZ cichutko siedzą udając , że nic nie widzą. (usunięte przez administratora) Nikomu nie polecam.

doopa

Związki mają to w dooooopie. Rozdawnictwo posadek. Normalka. Udzielny TFksiaze ze swoimi pociotkami rządzi. Zwykli ludzie na skraju roztroju nerwowego bez wyjatku. O kerownikach mówi się von nogaye. Banda sfrustrowańców na swoich posadkach uzurpujacych sobie prawa do nieomylności. Ogólnie kicha. Nie polecam nikomu.

zinia

A związki zawodowe? Co one na to wszystko?

Firma Państwowa Inspekcja Pracy w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Okręgowy Inspektorat Pracy. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy E-learning Content Creator
zinia

Skoro urzędnik państwowy złamał prawo, to dlaczego nie poniósł z tego tytułu konsekwencji karnych? Gdzie są osoby, których danymi się posłużono? Gdzie są przełożeni tego urzędnika, którzy tego nie zauważyli? Czegoś tu nie rozumiem. Aż tak źle jest w tej instytucji?

gość
@zinia

Nie poniósł konsekwencji bo jest obstawiony czyt. ma znajomości. Gdzie są osoby? Siedzą cicho bo "wytypowany" przez Wielką Trójcę autor anonimu został spacyfikowany i pewnie nie chcą podzielić jego losów lub nie wiedzą o tym co pisał "mmmm". Gdzie są przełożeni tego urzędnika? No właśnie - Gdzie są przełożeni tego urzędnika? Ja i wielu innych też tego nie rozumiemy, że w tej instytucji - stojącej jakby nie było na straży prawa pracy - jest tak źle. Podział jest prosty: trutnie i pszczoły robotnice.

agent

Dajcie ten tzw. anonim, który Oip rozsyłał na skrzynki mailowe co prawda jeżyk jego jest kniajacki, ale treść w sam raz o atmosferze w OIp

mmm
@agent

Tak tylko niech ktoś zamaluje znajdujące się tam nazwiska bo OIP przesyłając na skrzynki taki list złamał ustawę o ochronie danych osobowych - chyba że miał zgodę tych, którzy są tam wymienieni z imienia i nazwiska - ale to też jest dowód na poziom wiedzy tego człowieka.

mmm

Atmosfera panująca w tym miejscu to układ zamknięty 2 - kiedyś też może doczeka się ekranizacji. Jedynym wyjściem jest całkowita zmiana kierownictwa i 70% nadinspektorów. Jeśli się nic nie zmieni to osobiście po 31.12.2014 r. zwijam się z tej firmy. Szkoda nerwów. Człowiek ma większy stres we własnym biurze niż podczas kontroli!!! Tragedia. Zarobki marne i brak widoków na większe bo "starszyzna" nie dopuści do koryta. Pracę tą jedynie można potraktować jako punkt w CV. Szkoda tylko fajnych, uczciwych i kompetentnych młodych kolegów i koleżanek. Ja jak pisałem jestem na wylocie. Wy też szukajcie bo tu nic się nie zmieni!!!

wito

Zgadzam się... Kolesiostwo, rozdawnictwo posadek, dyskryminacja płacowa. Dyrekcja to porażka. Mowa woda i przyklejanie do państwowych posad. Układy, układziki i udawanie "pracy". Nie polecam.

Robin

Wsród osób, które znam nie ma takich, które są zadowolone z panującej tam atmosfery w pracy. Ci, którzy tam pracują mówią, że z dnia na dzień jest tam coraz gorzej.

zuza

(usunięte przez administratora)Generalnie OIP Kraków to porażka. Nikomu nie polecam osoby które tam się przeniosły z innych OIP-ów po jakimś czasie starały się wszelkimi sposobami wrócić do swoich macierzystych jednostek. Atmosfera fatalna.

anonim 2

Zgadzam się...To co się tam dzieje, to masakra. Szefostwo od 20 lat dzieli i rządzi jak chce... Absurd goni absurd... Ciągłe kontrole kontrole (a to wewnętrzne, a to CBA). Pracownicy szykanowani, dyskryminacja nie "swoich" i medale, wysokie nagrody dla kolesi... A pomyślałby ktoś, że ta instytucja ma stać na straży przestrzegania prawa pracy... A GIP milczy i wkłada głowę w piasek... Cierpią na tym tylko pracownicy młodsi stażem... i chcący coś sensownego zrobić dla innych... A szefostwo przyspawane od lat i żyjące całkowicie poza otaczającą nas rzeczywistością... Smutne, ale prawdziwe...

Dużo by pisać. Najciemniej pod latarnią jest chyba na miejscu. Stres w biurze większy niż u kontrolowanego pracodawcy. Atmosfera fatalna. Ale może poczekam na inne opinie...

Zostaw merytoryczną opinię o Państwowa Inspekcja Pracy - Kraków

• Jak się pracuje w Państwowa Inspekcja Pracy?

Zobacz opinie na temat firmy Państwowa Inspekcja Pracy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Państwowa Inspekcja Pracy?

Państwowa Inspekcja Pracy