Opinie o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Studio Moderna Polska sp. z o.o. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Studio Moderna Polska sp. z o.o na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Moderna Polska sp. z o.o w Warszawa

monthy

tyle ile obiecują nie daje nikt! fakt

Patrycja

@Dororhy co dokładniej oznacza zdecydowana opinia? Wszystkie koemantarze ba forum są ważne, bo pokazują różne spojrzenia na pracodawcę. Pytanie - jakie jest Twoje?

Dorothy

Jak firma jest dobra to widać po bardzo zdecydowanych opiniach.

Śnieżka

Miałam jedne z najlepszych wyników kochani. Jako prace przejściowa - polecam! Ludzie na sali - tęsknię! Co do poprzedzających mój wpisów - klamczuszki!

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Strategy Planner
Plej Sp. z o.o.
Jessi

Rozpoczęłam pracę w firmie niespełna miesiąc temu i szczerze mówiąc jestem w szoku czytając Wasze opinie! To co wyróżnia tą firmę to właśnie świetna atmosfera wśród pracowników, doskonały kontakt z kierownikami, a także managerami na których pomoc można zawsze liczyć. Jeżeli chodzi o zarobki to dobra podstawa + bardzo motywujący system premiowy. Zdecydowanie polecam!

Królowa

To jak nas traktuje drugi człowiek zależy tylko od tego jak samo traktujemy. Pracuje w tej firmie i jestem mega zadowolona. Każdy każdy jest życzliwy i pomaga w każdej sytuacji. Jesteśmy jedną wielka rodzina praca jest super kierownicy rejonowi czy nawet sama dyrekcja zawsze są dla nas dostępni I zawsze nam pomagają. A jeśli ktoś siedząc na (usunięte przez administratora) myśli że będzie dostawał niewiadomo jakie wynagrodzenie to się myli. Bo w każdej pracy trzeba wyjść do klienta. Na tym polega handel A jak ktoś nie umie to do miotły.

Natalia

Czy oferta kierownika w Modenie jest jeszcze aktualna?

@Natalia

Tak, oferta pracy na stanowisko Kierownika Sklepu jest aktualna. Zachęcam do przesłania swojego CV z informacją: jakiego stanowiska i jakiej miejscowości dotyczy aplikacja, na adres: rekrutacja.pl@studio-moderna.com. Serdecznie pozdrawiam!

Inga

Demokracja to również możliwość wyrażania swoich opinii . Otwartości na krytykę i rozwoju życzę. Piękne lato w końcu mamy! Ludzie na słuchawce są cudni! Buziaki Pozdrawiam!

Panda

Nie wiem, człowieku co ty za bzdury opowiadasz, o braku szacunku i t d . Ty jesteś jedna, niezadowolona, pokrzywdzona i takie tam. Ale większość z pracowników jednak lubią to co robią. Brak szacunku do siebie - to pokazują właśnie twoje komentarze. Nawet powiem więcej, mały człowiek któremu się nie udało osiągnąć nic w tym życiu i w tej firmie. I żeby nie było że piszą kierownicy i te sprawy. Jestem pracownikiem, sprzedawcą. Lubię to co robię , i chcę się nauczyć jeszcze więcej, SZACUNEK to pierwsze, na co zwróciłam uwagę, jak zaczęłam tu pracować. Nie ważne do kogo i o jakiej porze zadzwonisz, zawsze Ci pomogą. Nie zależnie czy to sprawa prywatna czy coś jest nie tak w pracy. Nawet jeżeli coś komuś nie odpowiada, rozmawiamy ze sobą, omawiamy, co robimy nie tak, albo co komuś z nas się nie podoba, ale NIGDY nie było braku szacunku. Takiego miłego zespołu na mojej drodze życiowej jeszcze nie było. Więc nie mam zamiaru się stąd zwalniać, a powiem więcej mam zamiar się uczyć i być co raz lepszym pracownikiem. Pozdrawiam was, nie miłe osoby. A miłego dnia życzę pracownikom Studio Moderna :)

Magda
@Panda

Nadkwasota z też zgryzliwosci wam grozi kierownicy, ach to wasze mniemanie o sobie zawsze zastanawiałam się skąd się bierze.... . Uważajcie bo jeszcze ktoś wam.uwierzy! Buziaki! Miłego lata! Ludzie (tylko że słuchawek) grill nad Wisłą w piątek? Most poniatowskiego 19 a potem tajemne miejsce ;-)?

Omelia

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów w kwestii stanowiska kierownika sklepu? Jaka jest atmosfera w firmie? Jaka umowa wchodzi w grę na początku?Bardzo dziękuję.

IP

Cykl pt. "Olaf i skoro zadowoleni to NA PEWNO piszą kierownicy. No normalnie same kierowniki! :)" One nic nie robią tylko siedzą na goworku! :D A Olaf jest zarobiona i jest tu za każdym razem, codziennie tylko PRZYPADKIEM! :D I tak przy okazji, nie jestem z kierownictwa, ale nie życzę sobie byś wypowiadała się w moim imieniu ("Wszystkim tutaj chodzi o ..." itp. itd). Nie życzę sobie. I nie zgadzam się z Tobą. Jeżeli masz jakiś problem ze swoim kierownikiem to wypowiadaj się w swoim imieniu. Nie jesteś wszyscy. I taka dobra rada dla Ciebie ponieważ się zadomawiasz: w sieci nikt nie jest anonimowy. Jest coś takiego jak numer IP. To już nie średniowiecze.

Zadowolona

Olaf _ Ile ludzi tyle opinii, oczywiście każdy ma prawo do jej wyrażania, pytanie tylko w jakiej formie...Ja też jako pracownik mam do tego prawo. Jestem zadowolona i zadne komentarze tego nie zmienia. Wszystko na czas, staly kontakt z ludzmi, innymi pracownikami- nie widze powodow do narzekania. Piszesz o szacunku to uszanuj fakt, ze mi sie pracuje dobrze.

@Zadowolona

To niesamowite, że jesteś tak bardzo wiernym i zadodowolonym pracownikiem, że o 7 rano pilnuje tego forum :-D nie widziałam tam aż tak zaangażowanych ludzi.... Powodzenia kierowniku!

Zadowolona
@Olaf

Niewiarygodne...teraz nawet godzina wpisu jest komentowana.... Ale nawet to mnie nie zdemotywuje. Milego dnia Ci zycze.

Dziunia

Studio Moderna to bardzo dobra firma ale niestety nie doceniają leniuchów. Aż przykro jak ich traktują!

i Ja

Zastanawiam się po co ludzie tu przychodzą i piszą takie bzdury. Nie chce mi się samej rozpisywać o pracy bo po prostu jestem zadowolona. Jedyne co chcę skomentować to komentarze. Głowię się jak głupi jest ten świat, że ludzie wykorzystują taki wynalazek jak internet, swój czas właśnie po to żeby napisać coś tak bezwartościowego jak żeby "wszyscy uciekali", że "ta firma padnie" itd. Prawda jest taka że po odejściu czy zwolnieniu 2,5,10 zmęczonych wszystkim w pracy pracowników duża firma jak ta zatrudni 2,5,10 osób, którym się zwyczajnie chce. Także to żadna tragedia dla Was i dla firmy. Wasza frustracja niczego nie zmieni na lepsze. Moda na hejt jeżeli kiedykolwiek była to już dawno minęła i to wręcz kicha być tak małym człowiekiem. Na co dzień wiecznie niezadowoleni wykrzywieni ludzie odpychają od siebie otoczenie i sama nie chcę z takimi męczącymi osobami pracować, bo są toksyczni. Zamiast pisać bzdury które niczego nie zmienią, nikt z tym nic w firmie, w której wszystko hula nie zrobi i wam wcale po tym nie ulży, napiszcie jakiś konkret lub nie piszcie nic tylko zróbcie sobie pyszną kawę czy herbatę i zjedzcie kawałek ulubionej czekolady. Chandra wtedy minie wam bez pozostawiania brzydkich śladów w internecie :)

@i Ja

Typowe rozumowanie dla ludzi zarządzających w tej firmie. ... Obrażanie i fochowanie. ... Tu macie przykład :-D wiecie co to szacunek dla ludzi - po tym wpisie widać, że nie. Wszystkim tutaj chodzi o szacunek i dotrzymywanie słowa. Jak dowiecie się co to nikt nie będzie pisał o ucieczce. Prawda decydując się na pracę u was decyduje się na pewne rzeczy ale nie na brak szacunku, obelzywe zachowanie i wyśmiewanie ludzi. Jest wiele szkół, które uczą zarządzać ludźmi - zastanówcie się, zróbcie coś ze sobą. Ryba psuje się od głowy....

xxxccc

Nie polecam pracy w tym sklepie , przyjmójąc człowieka do pracy i po podpisaniu umowy jest wszystko wielce w porządku , niestety .... po czasie okazuje się jak bardzo nie szanują pracownika , nie dość , że człowiek stara się pracować jak najlepiej to niestety nie jest to brane pod uwagę , Firam chciała by zarabiać mildiardy .... Jako były pracownik tego sklepu wiem , że jeżeli nie wyrobisz swojego indywidualnego targetu zostaniesz zwolniony bez podania jakiejkolwiek przyczyny ( bierzmy tu sklepy stacjonarne , i to , że jeżeli są dwie osoby na zmianie a sklep nie zarabia , nie ma szans aby wyrobić 20 tysięcy w miesiąc ) , jesteś ciągle obserwowany , mają często pretencj i nie są szczerzy , o szkoleniu nie wspomnę ... jedna wielka kpina , po tygodniu już najlepiej powinno się znać już wszystkie produkty i ogarnąć cały system który jest beznadziejny , jedynym plusem pracy w tej pracy jest zarobek , W dodatku praca czasami jest po 14 godzin a nie po 12 , a pracownik dowiaduje się o tym zupełnie znienacka . .... Ciągle jest mówione o tym jak wielce są szrzerzy .... niestety to nie prawda . Za plecami nawet kierownik potrafi Cię obgadać mimo tego , że kilka dni wcześniej się do Ciebie uśmiechał . Powinni docenić wszystkich bo praca nie jest łatwa , a nie sugerować się kogoś opinią ....

@xxxccc

Jeśli ktoś oczekuje, że za samo siedzenie w sklepie będzie chwalony i klepany po plecach to nie tutaj... Jak to w handlu trzeba mieć wyniki. Pracuję już ponad 3 lata i mam nadzieję, że popracuję jeszcze dłużej. Bardzo lubię swoją pracę i uwielbiam ludzi z którymi pracuję. Tyle w temacie. Jest solidnie, wypłata zawsze na czas, jak masz problem dzwonisz do kierownika i zawsze jest jakieś wyjście. Grafik elastyczny, jeśli potrzebujesz wolnego to go dostajesz. xxxccc wybacz ale sklepów jest 14 w każdym średnio pracują po 3 osoby i jakoś jesteś odosobniony w swojej opinii... I zaskoczę Cię tak trzeba mieć wyniki i trzeba się przykładać do pracy - tylko tyle i aż tyle :) Wysyłam Ci pozytywną energię i życzę żebyś znalazł pracodawcę swoich marzeń :)

@Malkontenci się zawsze znajdą

Chyba oburzony kierownik.... Zmiencie się albo rynek zmieni was i znikniecie

@Olaf

Ciekawe że zamiast znikać to otwierany kolejne sklepy :-) A co do mojego kierownika to rzadko bywa oburzony. Pozdrawiam :-)

@Malkontenci się zawsze znajdą

Takie info może mieć tylko ktoś kto jest wyżej i zbiera / zabiera kasę innym. To nie może być zwykły szeregowy pracownik. Kierowniku jak masz na imię? Co masz za pisanie bzdur tutaj? A szeregowych pracowników pozdrawiam! Uciekajcie jeśli możecie.

@Olaf

Po otwarciu każdego sklepu dostajemy informację, że został otwarty nowy sklep, gdzie plus zdjęcia. I taką informację oficjalnie dostaje każdy pracownik sklepu. Wiemy to wszyscy i widzimy, że w miesiącu takich otwartych sklepów jest przynajmniej dwa. Proste. Masz jeszcze jakieś niedorzeczne wnioski? Pozdrawiam :-)

Oceniacz

Ile osób tyle zdań, rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii ale żeby tak skrajnie oceniać firmę to jest nie dziwne!. Mam zamiar aplikować do Moderny ponieważ słyszałem sporo dobrego o firmie i chciałem dowiedzieć się czegoś więcej. Jak prowadzą rekrutację?

Dziunia

Studio Moderna stoi na dobrych i zaangażowanych pracownikach.

Dziunia

Czy jesteście pewni, że nie można o Modernie napisać coś pozytywnego?. Jeśli nawet są jakieś błędy czy niedociągnięcia to może być chwilowe. Firma może mieć gorszy okres w swojej karierze, to się zdarza i trzeba wspólnymi siłami wyjść zadowolonym z tego.

olga

Rotacja i brak szacunku do ludzi

Oceniacz

Jak ktoś ma roszczeniowy charakter to zawsze będzie miał problem. Maximum oczekiwania za minimum zaangażowania

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Moderna Polska sp. z o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 92.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 38 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Studio Moderna Polska sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w Studio Moderna Polska sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Studio Moderna Polska sp. z o.o
2.8/5 Na podstawie 282 ocen.

Studio Moderna Polska sp. z o.o