Opinie o Gruper Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gruper Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gruper Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruper Sp. z o.o. w Warszawa

partener

Witam Informacja dla tych co są partnerami lub sa klientami grupera Gruper bedzie likwidował telefony hahah wtedy kasy juz nie dostaniecie za zadna oferte teraz trzeba bedzie wywiazywac sie z kuponow po otrzymaniu platnosci , a nie jak do tej pory ze realizowalismy kupony a na kase czekamy Dla tych co kupuja kupony przestroga juz wiem ze jak chcecie zwrocic kupon to sa problemy z odzyskaniem pieniedzy wiec zastanowcie sie czy nie warto bezposrednio dogadac sie z oferentem promocji wtedy wy nie stracicie a ofewrent otrzyma zaplate za usługe

sever

ja rowniez czekam na pieniadze od 2 miesiecy oczywiscie wielkie przeprosiny i dalej nic zero czegokolwiek kłamstwa i tyle dodzwonic sie tam to wielki problem oczywiscie terminy przesuwane co chwila ZŁODZIEJE I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!

Hanka

Kupiłam "okazyjny" kupon Grupera na 3-częściowy komplet naturalnych pereł w srebrze z próbą 925 i z cyrkoniami przy kolczykach, podobno wart 1025 zł! Zamiast gwarantowanych 7 dni, oczekiwałam prawie miesiąc i otrzymałam... sztuczne perełki w metalu, bez jakiejkolwiek próby i bez śladu cyrkonii!Konsultant Grupera po tygodniu odpisywał nie na temat lub na wcześniejsze, nieaktualne maile, a bieżące pozostawiał bez odpowiedzi! W końcu zaproponował bym odesłała te "perły" bezpośrednio firmie sprzedającej, tylko nie podał której (oszukańcza firma posługiwała się 3 nazwami)! I jaką mam pewność, że otrzymałabym zwrot pieniędzy??? Nie mam zdrowia, by szarpać się z oszustami w Sądzie. To wszystko to jedno WIELKIE OSZUSTWO!

zawiedziona

Prowadzę działalność i skusiłam się na ich cholerne kupony... Nie dostałam kasy ani za jeden kupon... 2 miesiące temu ostatni raz się do nich dodzwoniłam... teraz ani telefonu nie odbiera przedstawiciel, ani kasy nie przelali... GRUPER.PL NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ WSPÓŁPRACOWAŁAM!!!!! OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gruper Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy B2B Sales Manager
Tutlo Sp. z o.o.
danio90

Gruper nie płaci - odradzam !!!

zbulwersowana

WItam, próbuje jako partner grupera odzyskac od nich swoje pieniadze, jako firma musimy realizowac bo przeciez nie zrealizowana usluga to klient do nas bedzie mial pretensje wiec realizujemy a pieniadze ktore klienci wplacili caly czas sa u grupera, po dzisiatkach meili telefonw ciagle slysze ze termin zostaje przesuniety bo jest kolejka ...ja sie pytam jaka kolejka jak do choery klient wplacil ja musze usluge wykonac a oni maja wyrabane i trzymaja nasze pieniadze....to nie pierwsza tala sytuacja...na poczatku wszystko pieknie pozniej niestety zaczynaja sie problrmy i jeest to juz powtwierdzone przez wiekszosc firm, a najgorsze ze oni nic sobie z tego nie robia na meile nie odpisuja, a osoby ktore odbieaja telefon w bezczenny sposob pytaa " cos jeszcze" " jedyne co Pani mozemy zaplacic to note odstekowa phi"

zawiedziny

Serwis Gruper to piramida finansowa która nie płaci swoim partnerom którzy oferują produkty/usługi (usunięte przez administratora)

Bora
@zawiedziny

Potwierdzam ten fakt, gruper jest mi dłużny 8000 zł, dział rozliczeń nie odpowiada na maile, pracownik z działu obsługi nie może pomóc. Sprawa będzie miała finał w sądzie. Oszuści i tyle.

zawiedziony
@Bora

Przeczytaj artykuł http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/837793,grupowe-zakupy-sie-nam-przejadly-gruper-ma-problemy-nie-placi-swoim-partnerom.html

Bora
@zawiedziony

Czytałem to już, wczoraj poszło przedprocesowe wezwanie do zapłaty, pod koniec tygodnia złoże wniosek do sądu, może uda się odzyskać kasę zanim ta pseudo firma padnie.

Maja13

nietety nie placa , a ostatnio nie odbieraja telefonow, jeszczew w marcu Pani poinformowala mnie o tym, ze platnosc wplaynie w na poczatku kkwietnia, dzis jest koniec maja ,aj a nie mam wplaty ani kontaktu, gruper ma autoamtyczna sekretarke, ktora informuje na jaki mail ,sie z nimi kontaktowac, ale po napisaniu mail nie ma innej odpwiedzi niz zutoamtyczna , aby poczekac na odpowiedz uwaga to sa oszusci

dworek24

To jeden wielki bubel który sprzedaje resztę bubli.złożyłem reklamację odnośnie maszynek do golenia i totalnie mnie olano!napisali bym odesłał produkt i przesłał im potwierdzenie o czekał z nadzieją na zwrot pieniędzy,frajeròw szukają.sprzedają rzeczy nie podając ani telefonu a nawet maila do oferenta.21 wiek i pozostaje korespondencja listowna,masakra.zdecydowanie odradzam!!!zwykły szfindel.takich powinni zamykać.

Maria
@dworek24

uwaga na oszustow z grupera, nie placa, nie ma z nimi od kwietnia kontaktu, telefon automatyczna sekretarka podajac maile, podobno maja klopoty finansowe zwolnili polowe pracownikow, i zostali kupieni przez zumzi, ale nadal brak kontaktu.

Dario

To oczywiste, że 1 maja nikt nie pracował, a tym samym nie odbierał telefonów. W końcu to dzień ustawowo wolny od pacy... Przedmówcy gratuluję inteligencji...

Wiesko

W dniu 30.04.2014 r. kupiłem 2 oferty dot. pobytu w ośrodku ORW Floryn w Unieściu. Firma Przelewy24 poinformowała mnie , że o godz. 12.09 dokonała przelewu do GRUPER, mamy 01.05.2014 r. godz. 13.00 nadal brak kuponów. Firma określa czasoczekiwania na kupon od kilku do kilkunastu godzin, jest 25 godzin i nic. Dniu 30.04.2014 r. dwukrotnie rozmawiałem w tej sprawie z konsultantami i sprawa nie jest załatwiona, brak kuponów. Pani w ośrodku bez przesłania kuponów chce anulować rezerwacje. W dniu 01.05.2014 r. wysłałem dwa emaile do Grupera w tej sprawie - brak odpowiedzi. W dniu 01.05.2014 r. kilkakrotnie dzwoniłem - oczekiwałem po ok 30 min (tylko informacja wszyscy konsultanci są zajęci), zwodzenie, chyba nik nie pracuje !!!!

PracwonikObecny

Nie wiem o co Wam wszystkim chodzi, firma Gruper to miejsce gdzie realizuję swoje aspiracje zawodowe. Godne wynagrodzenie, adekwatne do moich kwalifikacji, wysokie premie za wkład włożony w rozwój firmy. Co do KAMów to pensje mają dość wysoką, prowizja jest elementem wzmacniającym i tak wysokie zarobki. Kierownictwo to ludzie o szerokich horyzontach humanistyczno-sprzedażowych, mówiąc dosadnie do "rany przyłóż". Widzę się Gruperze za 17 lat jako pracownik spełniony, dalej rozwijający się, z rodziną którą mogę utrzymać za wysoką pensję, a także Gruperową rodziną która jest najlepsza! Praca w firmie Gruper to strzał w 10, zapraszamy wszystkich. Gruper to przede wszystkim ludzie, LUBIĘ TĄ PRACĘ!

gonzo

A czy ich z biura przypadkiem nie wywalili ostatnio?

portofino

i chyba znowu szukają

Nati

a teraz, grupa zadufanych buców zwolniła 97% handlowców z całej Polski z bezczelną informacją, iż nie są im już potrzebni, bo stworzyli bazę na której firma będzie kręcić dalsze interesy pod nową nazwą....

były pracownik 1

Cóż mogę powiedzieć na temat firmy Gruper - ludzie z teamu naprawdę spoko. Kierownictwo - traktuje Cię jako maszynkę do robienia pieniędzy. Wybujałe ego, zarobki nie zależą od Ciebie, a od tego czy im sie akurat umowa podpisana z partnerem spodoba, i czy dadzą Ci zarobić. No cóż, szczerze mówiąc, nie polecam nikomu, chyba ze lubicie zasuwać za marną płacę, dodatkowo, często niezależną od Waszych starań. Podsumowując: Pensja: 100% prowizja Warunki pracy: b.dobre (laptop służbowy, schludne biuro) Ludzie: Kierownictwo - buce (w 99% przypadków), team bardzo przyjazny.

Wszyscy w tej psełdo firmie wiedzą ile wysiłku właściciele wkładaja w to żeby nie bylo negatywnych opinii w sieci. I jaki jest efekt? nie ma żadnych opinii bo pozytywnych nikt nie zamieszcza! Ciekawe jak dlugo ten wpis przetrwa ;))) NIE TRAĆCIE CZASU DLA TEJ FIRMY!!!

on

cześć, przestrzegam wszystkich przed pracą w gruper.pl sam pracowalem na stanowisku KAM przez kilka miesięcy. gruper.pl to CALL CENTER!!! Podstawowa sprawa to wynagrodzenie- 100% prowizja!!! w trakcie rozmowy przedstawiana jest wizja wynagrodzenia w formie: podstawa + prowizja, w praktyce podstawa okazuje się ruchoma...(usunięte przez administratora)zawinąłem się przy pierwszej sposobności i robi to każdy w tej firmie! pozdrawiam

Rob

WItam, chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w gruper.pl na stanowisku handlowców. Jakie sa wasze odczucie w tej pracy. Dlaczego ja polecacie i dlaczego nie. Dziękuję from the mountain ;)

Barbara
@Rob

ja dodam opinię jako firma korzystająca z usług grupera. Jestem rozczarowana faktem że spóźniają się z terminami płatności. Tak duża firma, a nie potrafi dotrzymać terminu!!! Zero kontaktu z Pania olimpią meus-możdżeń z Gliwic/Katowic, nie dość że długo się czeka na akceptację noty obciążeniowej to jeszcze nie raczą ci zapłacić.. Porażka ten serwis!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gruper Sp. z o.o. - Warszawa

Gruper Sp. z o.o.