Gruper

Opinie o Gruper

Rob 2011-10-26 21:27:28
WItam, chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat pracy w gruper.pl na stanowisku handlowców. Jakie sa wasze odczucie w tej pracy. Dlaczego ja polecacie i dlaczego nie. Dziękuję from the mountain ;)
on 2012-02-14 10:32:56
cześć, przestrzegam wszystkich przed pracą w gruper.pl
sam pracowalem na stanowisku KAM przez kilka miesięcy.
gruper.pl to CALL CENTER!!!
Podstawowa sprawa to wynagrodzenie- 100% prowizja!!!
w trakcie rozmowy przedstawiana jest wizja wynagrodzenia w formie:
podstawa + prowizja, w praktyce podstawa okazuje się ruchoma...(usunięte przez administratora)zawinąłem się przy pierwszej sposobności i robi to każdy w tej firmie!
pozdrawiam

były pracownik 2012-02-14 10:43:42
Wszyscy w tej psełdo firmie wiedzą ile wysiłku właściciele wkładaja w to żeby nie bylo negatywnych opinii w sieci.
I jaki jest efekt? nie ma żadnych opinii bo pozytywnych nikt nie zamieszcza! Ciekawe jak dlugo ten wpis przetrwa ;)))
NIE TRAĆCIE CZASU DLA TEJ FIRMY!!!
były pracownik 1 2012-06-01 21:47:32
Cóż mogę powiedzieć na temat firmy Gruper - ludzie z teamu naprawdę spoko. Kierownictwo - traktuje Cię jako maszynkę do robienia pieniędzy. Wybujałe ego, zarobki nie zależą od Ciebie, a od tego czy im sie akurat umowa podpisana z partnerem spodoba, i czy dadzą Ci zarobić. No cóż, szczerze mówiąc, nie polecam nikomu, chyba ze lubicie zasuwać za marną płacę, dodatkowo, często niezależną od Waszych starań.
Podsumowując:
Pensja: 100% prowizja
Warunki pracy: b.dobre (laptop służbowy, schludne biuro)
Ludzie: Kierownictwo - buce (w 99% przypadków), team bardzo przyjazny.
Nati 2012-09-26 21:41:20
a teraz, grupa zadufanych buców zwolniła 97% handlowców z całej Polski z bezczelną informacją, iż nie są im już potrzebni, bo stworzyli bazę na której firma będzie kręcić dalsze interesy pod nową nazwą....
portofino 2013-02-05 22:07:33
i chyba znowu szukają
gonzo 2013-09-30 07:12:52
A czy ich z biura przypadkiem nie wywalili ostatnio?
PracwonikObecny 2013-10-01 15:52:02
Nie wiem o co Wam wszystkim chodzi, firma Gruper to miejsce gdzie realizuję swoje aspiracje zawodowe. Godne wynagrodzenie, adekwatne do moich kwalifikacji, wysokie premie za wkład włożony w rozwój firmy. Co do KAMów to pensje mają dość wysoką, prowizja jest elementem wzmacniającym i tak wysokie zarobki. Kierownictwo to ludzie o szerokich horyzontach humanistyczno-sprzedażowych, mówiąc dosadnie do "rany przyłóż". Widzę się Gruperze za 17 lat jako pracownik spełniony, dalej rozwijający się, z rodziną którą mogę utrzymać za wysoką pensję, a także Gruperową rodziną która jest najlepsza! Praca w firmie Gruper to strzał w 10, zapraszamy wszystkich.

Gruper to przede wszystkim ludzie, LUBIĘ TĄ PRACĘ!
Wiesko 2014-05-01 13:01:52
W dniu 30.04.2014 r. kupiłem 2 oferty dot. pobytu w ośrodku ORW Floryn w Unieściu. Firma Przelewy24 poinformowała mnie , że o godz. 12.09 dokonała przelewu do GRUPER, mamy 01.05.2014 r. godz. 13.00 nadal brak kuponów. Firma określa czasoczekiwania na kupon od kilku do kilkunastu godzin, jest 25 godzin i nic. Dniu 30.04.2014 r. dwukrotnie rozmawiałem w tej sprawie z konsultantami i sprawa nie jest załatwiona, brak kuponów. Pani w ośrodku bez przesłania kuponów chce anulować rezerwacje. W dniu 01.05.2014 r. wysłałem dwa emaile do Grupera w tej sprawie - brak odpowiedzi. W dniu 01.05.2014 r. kilkakrotnie dzwoniłem - oczekiwałem po ok 30 min (tylko informacja wszyscy konsultanci są zajęci), zwodzenie, chyba nik nie pracuje !!!!
Dario 2014-07-09 09:31:24
To oczywiste, że 1 maja nikt nie pracował, a tym samym nie odbierał telefonów. W końcu to dzień ustawowo wolny od pacy... Przedmówcy gratuluję inteligencji...
dworek24 2014-11-05 22:01:26
To jeden wielki bubel który sprzedaje resztę bubli.złożyłem reklamację odnośnie maszynek do golenia i totalnie mnie olano!napisali bym odesłał produkt i przesłał im potwierdzenie o czekał z nadzieją na zwrot pieniędzy,frajeròw szukają.sprzedają rzeczy nie podając ani telefonu a nawet maila do oferenta.21 wiek i pozostaje korespondencja listowna,masakra.zdecydowanie odradzam!!!zwykły szfindel.takich powinni zamykać.
zawiedziny 2014-11-07 04:41:48
Serwis Gruper to piramida finansowa która nie płaci swoim partnerom którzy oferują produkty/usługi
Bora 2014-11-28 12:40:35
Potwierdzam ten fakt, gruper jest mi dłużny 8000 zł, dział rozliczeń nie odpowiada na maile, pracownik z działu obsługi nie może pomóc. Sprawa będzie miała finał w sądzie. Oszuści i tyle.
zbulwersowana 2014-12-09 15:42:15
WItam, próbuje jako partner grupera odzyskac od nich swoje pieniadze, jako firma musimy realizowac bo przeciez nie zrealizowana usluga to klient do nas bedzie mial pretensje wiec realizujemy a pieniadze ktore klienci wplacili caly czas sa u grupera, po dzisiatkach meili telefonw ciagle slysze ze termin zostaje przesuniety bo jest kolejka ...ja sie pytam jaka kolejka jak do choery klient wplacil ja musze usluge wykonac a oni maja wyrabane i trzymaja nasze pieniadze....to nie pierwsza tala sytuacja...na poczatku wszystko pieknie pozniej niestety zaczynaja sie problrmy i jeest to juz powtwierdzone przez wiekszosc firm, a najgorsze ze oni nic sobie z tego nie robia na meile nie odpisuja, a osoby ktore odbieaja telefon w bezczenny sposob pytaa " cos jeszcze" " jedyne co Pani mozemy zaplacic to note odstekowa phi"
Bora 2014-12-13 20:53:07
Czytałem to już, wczoraj poszło przedprocesowe wezwanie do zapłaty, pod koniec tygodnia złoże wniosek do sądu, może uda się odzyskać kasę zanim ta pseudo firma padnie.
danio90 2014-12-29 10:32:56
Gruper nie płaci - odradzam !!!
Barbara 2015-02-20 09:18:54
ja dodam opinię jako firma korzystająca z usług grupera. Jestem rozczarowana faktem że spóźniają się z terminami płatności. Tak duża firma, a nie potrafi dotrzymać terminu!!! Zero kontaktu z Pania olimpią meus-możdżeń z Gliwic/Katowic, nie dość że długo się czeka na akceptację noty obciążeniowej to jeszcze nie raczą ci zapłacić.. Porażka ten serwis!!!!!
zawiedziona 2015-02-24 15:25:05
Prowadzę działalność i skusiłam się na ich cholerne kupony... Nie dostałam kasy ani za jeden kupon... 2 miesiące temu ostatni raz się do nich dodzwoniłam... teraz ani telefonu nie odbiera przedstawiciel, ani kasy nie przelali...
GRUPER.PL NAJGORSZA FIRMA Z JAKĄ WSPÓŁPRACOWAŁAM!!!!! OSZUŚCI I ZŁODZIEJE !!!!!
Hanka 2015-02-27 08:24:46
Kupiłam "okazyjny" kupon Grupera na 3-częściowy komplet naturalnych pereł w srebrze z próbą 925 i z cyrkoniami przy kolczykach, podobno wart 1025 zł! Zamiast gwarantowanych 7 dni, oczekiwałam prawie miesiąc i otrzymałam... sztuczne perełki w metalu, bez jakiejkolwiek próby i bez śladu cyrkonii!Konsultant Grupera po tygodniu odpisywał nie na temat lub na wcześniejsze, nieaktualne maile, a bieżące pozostawiał bez odpowiedzi! W końcu zaproponował bym odesłała te "perły" bezpośrednio firmie sprzedającej, tylko nie podał której (oszukańcza firma posługiwała się 3 nazwami)! I jaką mam pewność, że otrzymałabym zwrot pieniędzy??? Nie mam zdrowia, by szarpać się z oszustami w Sądzie. To wszystko to jedno WIELKIE OSZUSTWO!
sever 2015-03-30 13:06:10
ja rowniez czekam na pieniadze od 2 miesiecy oczywiscie wielkie przeprosiny i dalej nic zero czegokolwiek kłamstwa i tyle dodzwonic sie tam to wielki problem oczywiscie terminy przesuwane co chwila ZŁODZIEJE I NIC WIĘCEJ!!!!!!!!!
partener 2015-03-31 18:21:46
Witam
Informacja dla tych co są partnerami lub sa klientami grupera
Gruper bedzie likwidował telefony hahah wtedy kasy juz nie dostaniecie za zadna oferte
teraz trzeba bedzie wywiazywac sie z kuponow po otrzymaniu platnosci , a nie jak do tej pory ze realizowalismy kupony a na kase czekamy
Dla tych co kupuja kupony przestroga juz wiem ze jak chcecie zwrocic kupon to sa problemy z odzyskaniem pieniedzy wiec zastanowcie sie czy nie warto bezposrednio dogadac sie z oferentem promocji wtedy wy nie stracicie a ofewrent otrzyma zaplate za usługe
grek 2015-04-27 17:43:25
Odradzam współpracy z gruperem - nie wyłacają pieniedzy!
danio90 2015-05-04 12:29:40
Gruper stacza się na dno od kilku miesięcy i będzie staczał się dalej.
Nie polecam współpracy z tym pseudoserwisem zakupów grupowych. Wystawicie oferty narobicie się przy tym a pieniedzy i tak nie otrzymacie! Znam przypadki osób, którzy pól roku czekają już na swoje pieniaze! Nowe firmy zakładają już im sprawy w sądach.
Partner Gruper 2015-05-09 08:23:34
Gruper nie polecam współpracy jako partner zalegaja z wypłatą należności są nie wyplacalni to naciagacze
Partner 2015-05-13 13:02:06
Czy ktoś z was posiada jaki kolwiek działający nr. telefonu do Grupera? od 4 tygodni już nikt z nich nie odbiera telefonu. Oczywiście chodzi o zaległe faktury........
ja 2015-05-18 19:53:22
banda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zamówiłem koszulkę białą dostałem czarną pisałem do nich żeby wymienić kilka razy i zero odpowiedzi niepoważni ludzie !!!!!!!!!!!!!ocene dałem niedostateczny ponieważ niższej nie było :) :) :)
Maja13 2015-05-26 10:21:20
nietety nie placa , a ostatnio nie odbieraja telefonow, jeszczew w marcu Pani poinformowala mnie o tym, ze platnosc wplaynie w na poczatku kkwietnia, dzis jest koniec maja ,aj a nie mam wplaty ani kontaktu, gruper ma autoamtyczna sekretarke, ktora informuje na jaki mail ,sie z nimi kontaktowac, ale po napisaniu mail nie ma innej odpwiedzi niz zutoamtyczna , aby poczekac na odpowiedz uwaga to sa oszusci
Maria 2015-05-26 10:26:38
uwaga na oszustow z grupera, nie placa, nie ma z nimi od kwietnia kontaktu, telefon automatyczna sekretarka podajac maile, podobno maja klopoty finansowe zwolnili polowe pracownikow, i zostali kupieni przez zumzi, ale nadal brak kontaktu.
julia 2015-05-28 11:48:07
czy dodzwoniles sie w jakis sposob albo CI odpowiedzieli, mam ten sam problem, chyba jest nas duzo wiecej, nie odpowiadaja na maile, wysylam list polecony ale maja go w nosie , zadnej odpowiedzi nie otrzymalam
maja 2015-05-28 11:51:04
czy pracowas u nich? skad wiedzialas ze beda likwidowc telefony? tak wlasnie jest teraz 0
kontaktu
studiokosmetyki 2015-06-03 12:22:43
Mi też zalegają kasę i nie płacą!!! A jak się uda dodzwonić to przemiała pani odpowieada, że płatność jest juz w systemie i za kilka dni będzie wysłana.
Złodzieje !!!
monika 2015-07-14 16:53:07
Oszuści, nie zapłacili studio za kupon więc odmówiono mi realizacji usługi i już trzeci tydzień odsyłają pieniądze, nigdy więcej nic tam nie kupię i odradzam innym.
rozczarowana 2015-08-06 15:49:59
Zakupiliśmy w maju 4 kupony na wakacje w sierpniu. Wczoraj zadzwoniła pani z hotelu, że gruper im nie płaci i anulują wszystkie rezerwacje. Zostaliśmy bez pieniędzy i możliwości wyjazdu. Ostrzegam osoby zastanawiające się nad zakupem oferty z Gruper Kolektiva.
marcin 2015-08-08 12:37:34
zakupiliśmy wakacje w czerwcu 4 dni przed wyjazdem w sierpniu Hotel poinformował , że gruper nie przelał pieniędzy z wakacji nici Gruper zwodzi sprawa zgłaszam na Policji , Prokuraturze, UOKiK, Inspekcji Handlowej i Urzędzie Skarbowym jak ktoś jest podobnie oszukany piszcie fido111@poczta.onet.pl
EWA 2015-08-20 21:39:24
zakupiłam wakacje nad morzem przez KOLEKTIVA dziś zadzwoniła do mnie właścicielka pensjonatu w którym mieliśmy się zatrzymać iż KOLEKTIVIA nie przelewa jej wpłaconych pieniędzy w związku z zaistniała sytuacją wycofuje moją rezerwację chyba ze wpłacę jeszcze raz umówioną kwotę to jakaś parodia złodzieje chcą sie nachapać cudzym nieszczęściem !!! z tego co się orientuję Koletivia to ta sama firma co Gruper.Mój urlop miał być w Łebie może jest ktoś jeszcze oszukany wspólnie może szybciej odzyskamy pieniądze UWAŻAJCIE LUDZISKA mój e-mail ewa.papi@wp.pl
fin 2015-08-24 18:30:30
Moi Drodzy alez oczywiście ze kolektiva to ta sama firma co gruper tylko wlaściciel oszukał sporo ludzi zakmnął grupera nie wyplacając kupę kasy a teraz oszukuje nadal pod szyldem kolektiva, oszukal dużą ilośc ludzi proponuje zmasowany atak z komentarzami na jego profile kolektiva Polska itp
rozczarowana 2015-09-08 21:28:41
Dziś otrzymałam zwrot pieniędzy.Powinnam się cieszyć ale niesmak pozostał.
załamana 2015-09-09 16:07:10
Kupiłam kupony do SPA, zarezerwowałam termin a wczoraj z Ośrodka otrzymałam telefon, że anulowali mój pobyt, ponieważ KOLECTIVA im nie płaci od dłuższego czasu. Kontaktowałam się z nimi mailowo, Mam tylko nadzieję że zwrócą mi moje pieniądze.
Zalamane 2015-09-10 08:49:01
Hej. Zwracamy się do Ciebie z prośbą..
Rownież zostałyśmy oszukane przez firmę kolektivia... Czy mozesz nam pomoc i napisac jak udało sie Tobie odzyskać pieniądze?
rozczarowana 2015-09-10 18:14:16
Wysłałam maila do firmy z opisem sytuacji, że kupiłam kupony w dniu Y, a dziś zadzwoniła Pani z hotelu X i odwołała rezerwacje bo gruper nie płaci. Podałam numery kuponów i poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji lub zwrot pieniędzy. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam odpowiedź, że „po uzyskaniu informacji z działu rozliczeń, możemy zaproponować jedynie zwrot środków”.
I potem zapadła cisza…
Po 7 dniach wysłałam kolejne zapytanie, po kolejnych 7 dniach żądanie zwrotu pieniędzy a potem jeszcze ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Zdążyłam nawet zgłosić sprawę na policję… i nagle, po miesiącu dostałam maila, że przepraszają i do połowy tygodnia przeleją pieniądze.
Pieniądze wpłynęły na konto kilka dni później. W moim przypadku można mówić o happy andzie. Sprawę na policji wycofałam. Rozważałam jeszcze charchback.
Rozczarowane 2015-09-10 21:47:43
Wielkie dzięki ze odpisałas... Mamy w planach zrobic tak samo jak Ty...
Czekamy do jutra...
Przyjaciółka ślubuje za tydzień... Miała być mega niespodzianka...
kam 2015-12-02 20:08:07
Witam,
Informacja dla wszystkich oszukanych - dziś zostało złożone zawiadomienie do Prokuratury Warszawa Mokotów.
Byliśmy dziś pod wszystkimi adresami w Warszawie, gdzie niby firma funkcjonowała, zarówno Gruper jak i Kolektiva - niestety są to wirtualne adresy gdzie zarejestrowanych jest ponad 100 firm..
Na dniach również będzie reportaż w TV na temat oszustwa
chyba nic z tego nie bedzie 2016-01-20 15:04:31
Witam my takie zawiadomienie złozylismy poł roku temu na duza sume... prosze o kontakt kogos kto jest w podobnej sytaucji i cos sie udalo zrobic
Klaudia 2016-03-16 16:39:34
My rowniez zostalismy oszukani przez grupera (firma zagraniczna). Na szczescie nie jest to ogromna kwota a prowizja byla na tyle niska ze nam sie to jakos rozlozylo z innymi platnosciami ale jednak kolo €700 zostalo im do zaplacenia. Nawet nie wiedzielismy ze dzieje sie cos zlego bo do listopada dostalam ostatnie wplaty.. Gdyby ktos cos wiedzial to moze do nas napisac na facebooka Villaggio Le Querce, moze przylaczymy sie do jakiegos zawiadomienia zbiorowego..
sa 2016-09-01 11:02:02
Był Gruper, nie ma Grupera.
Oszuści tworzący ten biznes poszli w świat, oszukiwać dalej, kolejni ludzie będą się nabierać... życie.
Jm 2016-10-18 22:27:30
A jaka to firma i czym się zajmująca, bo powiem Wam, że mało co słyszałem w tym temacie, a ostatnio forum chyba jakoś ucichło i chciałbym się czegoś większego dowiedzieć, warto przecież ciągle rozwijać wiedzę i to w jaki sposób firma jest postrzegana
Zostaw swoją opinię o Gruper - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gruper