Opinie o Gruper Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gruper Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Gruper Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gruper Sp. z o.o. w Warszawa

Jm Nowy wpis

A jaka to firma i czym się zajmująca, bo powiem Wam, że mało co słyszałem w tym temacie, a ostatnio forum chyba jakoś ucichło i chciałbym się czegoś większego dowiedzieć, warto przecież ciągle rozwijać wiedzę i to w jaki sposób firma jest postrzegana

sa Nowy wpis

Był Gruper, nie ma Grupera. Oszuści tworzący ten biznes poszli w świat, oszukiwać dalej, kolejni ludzie będą się nabierać... życie.

Klaudia Nowy wpis

My rowniez zostalismy oszukani przez grupera (firma zagraniczna). Na szczescie nie jest to ogromna kwota a prowizja byla na tyle niska ze nam sie to jakos rozlozylo z innymi platnosciami ale jednak kolo €700 zostalo im do zaplacenia. Nawet nie wiedzielismy ze dzieje sie cos zlego bo do listopada dostalam ostatnie wplaty.. Gdyby ktos cos wiedzial to moze do nas napisac na facebooka Villaggio Le Querce, moze przylaczymy sie do jakiegos zawiadomienia zbiorowego..

chyba nic z tego nie bedzie Nowy wpis

Witam my takie zawiadomienie złozylismy poł roku temu na duza sume... prosze o kontakt kogos kto jest w podobnej sytaucji i cos sie udalo zrobic

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Gruper Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
kam

Witam, Informacja dla wszystkich oszukanych - dziś zostało złożone zawiadomienie do Prokuratury Warszawa Mokotów. Byliśmy dziś pod wszystkimi adresami w Warszawie, gdzie niby firma funkcjonowała, zarówno Gruper jak i Kolektiva - niestety są to wirtualne adresy gdzie zarejestrowanych jest ponad 100 firm.. Na dniach również będzie reportaż w TV na temat oszustwa

Rozczarowane

Wielkie dzięki ze odpisałas... Mamy w planach zrobic tak samo jak Ty... Czekamy do jutra... Przyjaciółka ślubuje za tydzień... Miała być mega niespodzianka...

rozczarowana

Wysłałam maila do firmy z opisem sytuacji, że kupiłam kupony w dniu Y, a dziś zadzwoniła Pani z hotelu X i odwołała rezerwacje bo gruper nie płaci. Podałam numery kuponów i poprosiłam o wyjaśnienie sytuacji lub zwrot pieniędzy. Jeszcze tego samego dnia otrzymałam odpowiedź, że „po uzyskaniu informacji z działu rozliczeń, możemy zaproponować jedynie zwrot środków”. I potem zapadła cisza… Po 7 dniach wysłałam kolejne zapytanie, po kolejnych 7 dniach żądanie zwrotu pieniędzy a potem jeszcze ostateczne przedsądowe wezwanie do zapłaty. Zdążyłam nawet zgłosić sprawę na policję… i nagle, po miesiącu dostałam maila, że przepraszają i do połowy tygodnia przeleją pieniądze. Pieniądze wpłynęły na konto kilka dni później. W moim przypadku można mówić o happy andzie. Sprawę na policji wycofałam. Rozważałam jeszcze charchback.

Zalamane

Hej. Zwracamy się do Ciebie z prośbą.. Rownież zostałyśmy oszukane przez firmę kolektivia... Czy mozesz nam pomoc i napisac jak udało sie Tobie odzyskać pieniądze?

załamana

Kupiłam kupony do SPA, zarezerwowałam termin a wczoraj z Ośrodka otrzymałam telefon, że anulowali mój pobyt, ponieważ KOLECTIVA im nie płaci od dłuższego czasu. Kontaktowałam się z nimi mailowo, Mam tylko nadzieję że zwrócą mi moje pieniądze.

fin

Moi Drodzy alez oczywiście ze kolektiva to ta sama firma co gruper tylko wlaściciel oszukał sporo ludzi zakmnął grupera nie wyplacając kupę kasy a teraz oszukuje nadal pod szyldem kolektiva, oszukal dużą ilośc ludzi proponuje zmasowany atak z komentarzami na jego profile kolektiva Polska itp

EWA

zakupiłam wakacje nad morzem przez KOLEKTIVA dziś zadzwoniła do mnie właścicielka pensjonatu w którym mieliśmy się zatrzymać iż KOLEKTIVIA nie przelewa jej wpłaconych pieniędzy w związku z zaistniała sytuacją wycofuje moją rezerwację chyba ze wpłacę jeszcze raz umówioną kwotę to jakaś parodia złodzieje chcą sie nachapać cudzym nieszczęściem !!! z tego co się orientuję Koletivia to ta sama firma co Gruper.Mój urlop miał być w Łebie może jest ktoś jeszcze oszukany wspólnie może szybciej odzyskamy pieniądze UWAŻAJCIE LUDZISKA mój e-mail ewa.papi@wp.pl

marcin

zakupiliśmy wakacje w czerwcu 4 dni przed wyjazdem w sierpniu Hotel poinformował , że gruper nie przelał pieniędzy z wakacji nici Gruper zwodzi sprawa zgłaszam na Policji , Prokuraturze, UOKiK, Inspekcji Handlowej i Urzędzie Skarbowym jak ktoś jest podobnie oszukany piszcie fido111@poczta.onet.pl

rozczarowana

Zakupiliśmy w maju 4 kupony na wakacje w sierpniu. Wczoraj zadzwoniła pani z hotelu, że gruper im nie płaci i anulują wszystkie rezerwacje. Zostaliśmy bez pieniędzy i możliwości wyjazdu. Ostrzegam osoby zastanawiające się nad zakupem oferty z Gruper Kolektiva.

@rozczarowana

Dziś otrzymałam zwrot pieniędzy.Powinnam się cieszyć ale niesmak pozostał.

monika

Oszuści, nie zapłacili studio za kupon więc odmówiono mi realizacji usługi i już trzeci tydzień odsyłają pieniądze, nigdy więcej nic tam nie kupię i odradzam innym.

studiokosmetyki

Mi też zalegają kasę i nie płacą!!! A jak się uda dodzwonić to przemiała pani odpowieada, że płatność jest juz w systemie i za kilka dni będzie wysłana. Złodzieje !!!

banda (usunięte przez administratora) zamówiłem koszulkę białą dostałem czarną pisałem do nich żeby wymienić kilka razy i zero odpowiedzi niepoważni ludzie !!!!!!!!!!!!!ocene dałem niedostateczny ponieważ niższej nie było :) :) :)

julia
@ja

czy dodzwoniles sie w jakis sposob albo CI odpowiedzieli, mam ten sam problem, chyba jest nas duzo wiecej, nie odpowiadaja na maile, wysylam list polecony ale maja go w nosie , zadnej odpowiedzi nie otrzymalam

Partner

Czy ktoś z was posiada jaki kolwiek działający nr. telefonu do Grupera? od 4 tygodni już nikt z nich nie odbiera telefonu. Oczywiście chodzi o zaległe faktury........

Partner Gruper

Gruper nie polecam współpracy jako partner zalegaja z wypłatą należności są nie wyplacalni to naciagacze

danio90

Gruper stacza się na dno od kilku miesięcy i będzie staczał się dalej. Nie polecam współpracy z tym pseudoserwisem zakupów grupowych. Wystawicie oferty narobicie się przy tym a pieniedzy i tak nie otrzymacie! Znam przypadki osób, którzy pól roku czekają już na swoje pieniaze! Nowe firmy zakładają już im sprawy w sądach.

grek

Odradzam współpracy z gruperem - nie wyłacają pieniedzy!

maja
@grek

czy pracowas u nich? skad wiedzialas ze beda likwidowc telefony? tak wlasnie jest teraz 0 kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Gruper Sp. z o.o. - Warszawa

Gruper Sp. z o.o.