Opinie o Elipsa Design w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Elipsa Design. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elipsa Design o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elipsa Design w Poznań

Remi Nowy wpis

15 lat jest mi winna pieniądze za obsługę stoisk targowych , wyłożyłem pieniądze za pracę hostess za zakupy towary , a Pani Ula wyrolowała mnie jak wielu innych kontrahentów i firmy współpracujące. Odradzam współpracę!!!!!

krasnoludek Nowy wpis

słaba firma

Agnieszka Nowy wpis

@Sila są osoby, które pracują 5 miesięcy przez pensji? Po jakim czasie dostałaś wypłatę od firmy Elipsa Design? Opowiesz jak wyglądała rozmowa? Mówisz, że miałaś pozytywne wrażenia, dlatego pewnie inni użytkownicy są ciekawi, co dokładnie wzbudziło w Tobie takie pozytywne wrażenia.

Agnieszka

Kto z Was ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej do Elipsa Design? Jak wygląda ten proces, ile ma etapów?

Sila Nowy wpis
@Agnieszka

Odradzam! Pracowałam ponad miesiąc. Z trudnością odzyskałam pieniądze, Babeczka miła, potrafi porwać na rozmowie kwalifikacyjnej, ale po prostu nie płaci. Zadłużona. Podczas mojej pracy był komornik. Ludzie pracują 3-5 mies. bez pensji.

Aplikowałeś do firmy Elipsa Design? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
gość

Mi się wydaje, że najlepiej o tym wszystkim się przekonać jak się tam znajdzie zatrudnienie, ale zobacz, że każdy dba o to, żeby atmosfera była przyjacielska, bo to się przyczynia do sukcesu w firmie.

Jaro

Nac, nie chciałbym Cię urazić, ale chyba jeszcze nigdy nie miałeś okazji być naciągnięty/oszukany, wtedy zmienia się punkt widzenia i wiary w to jacy potrafią być ludzie.Oczywiście nie życzę ani Tobie ani nikomu innemu, ale frustrująca jest bezsilność ; gdy służby do tego powołane,są skuteczne tylko w sprawach, w których nie trzeba się zbytnio wysilać a można zainkasować duże pieniądze, natomiast w sprawach mniejszej wagi nie ruszą palcem, bo im to się nie opłaca (poświęcony czas, mała kwota (w ich rozumieniu),brak środków na koncie, brak formalnego majątku etc. Mam nadzieję, że (usunięte przez administratora) z firmy Elipsa Design spotka sprawiedliwość, przynajmniej ja będę do tego dążył, i po tak długim czasie nie chodzi już właściwie o pieniądze ale o zasadę.

Jaro

Byłem jednym z dostawców , który od 21-04-2011 roku próbuje odzyskać wierzytelność, między innymi poprzez kancelarię komorniczą...i jak widać nie mają sposobu na dłużniczkę.Gdybyś przeczytała wcześniejsze wpisy osób poszkodowanych...ale widzę, że tego nie zrobiłaś, może miałabyś może jakąś szerszą perspektywę .Mam całą korespondencję e-mail z jak to określiłaś "ciekawą firmą", w której obiecuje, że zapłaci, później twierdzi, że zgubiła fakturę, następnie pisze że jednak faktura się znalazła i na tym kontakt się kończy, łącznie ze zmianą numeru telefonu etc. Oczywiście każdy może wyrobić sobie zdanie jakie uważa za słuszne, natomiast zadaniem tej strony m.in. jest uczciwe ostrzeżenie innych przed naciągaczami i oszustami, co też pozwoliłem sobie ; nie jako jedyny, uczynić.

Jaro

Prawdopodobnie tak, ponieważ komornik nie może w żaden sposób przeprowadzić egzekucji z majątku.i Musiała przepisać wszystko jeszcze przed naciągnięciem ludzi, mając świadomość, że naciągnie ich na spore kwoty i później można jej będzie "skoczyć". Jestem zaskoczony tylko tym, że tak wiele szanowanych instytucji i ludzi związanych z branżą współpracuje/rozmawia ze złodziejką...nie wierzę, że nie mają świadomości z kim mają styczność...ale mając na uwadze te wcześniejsze wpisy "light" już nic mnie nie zdziwi.

Jaro

Oszustka do kwadratu, Gadka, rzeczywiście pracujesz dla niej ? Urszula Kałużna Ci płaci ?To coś niebywałego, postaram się powiadomić wszystkie możliwe instytucje i firmy z którymi ona ma jakiekolwiek kontakty/interesy, że to złodziejka do kwadratu.Jacyś naiwniacy piszą wyżej, że gdyby było prawdą , że ona ma jakieś długi, wierzyciele dawno by je przez komornika odzyskali-oby nigdy nie musieli tego doświadczać, gdyż ta oszustka formalnie nie posiada żadnego majątku....ale o czym tu pisać, wkurza mnie, że pozuje na eksperta w dziedzinie sztuki, kultury i designu...a tak naprawdę to pasożyt i pospolita złodziejka najniższego sortu.

jarecki

Nie płaci i nie ma jak odzyskać należności, wyjątkowo perfidna i przebiegła.Jakim cudem firmy nadal z nią współpracują, założyła portal Expace i lata po Europie robiąc relacje i fotki z imprez związanych z designem.Moja należność ponad 13000 PLN...ale nie spocznę i będę informował wszystkie firmy, z którymi łączą je jakiekolwiek relacje biznesowe,towarzyskie etc. z kim mają "przyjemność" współpracować.

michalina

tak ta firma to nieporozumienie kobieta wyłudza towar za który potem nie płaci

oszukana

Witam,jak na tak zacna, zbierającą nagrody firmę, Elipsa Design nie może niestety poszczycić się uczciwością. w 2011 r. roku, gdy urszula kałużna nie zapłaciła na wykonana usługę - byłam 16 w kolejce wśród innych spraw i komorników, którzy dochodzili innych roszczeń z jej strony (innych poszkodowanych). Jednak firma działa po dziś dzień, ciekawe, jednak ten kraj służy oszustom w szczególności. Co najśmieszniejsze - oszukała już tyle osób i firm, ze ponownie zgłosiła się do mnie po usługę!!!!to byl juz szczyt bezczelności...ale cóż, widocznie tak właśnie trzeba dzialac, jest mistrzem wyłudzania pieniędzy. I wlasnie za to zbiera glowne nagrody.

Kamilos

Myślałem, że firma zajmuje się jakąś architekturą, dopóki znajomy nie uświadomił mnie, że pracują bardziej w marketingu bezpośrednim przy organizacji stoisk na targach. Muszę przyznać, że zweryfikowałem temat i mają sporo pozytywnych recenzji, chociaż strona jest dosyć nie ergonomicznie zbudowana. Ma ktoś jakieś doświadczenie z pracą u nich?

lukas

Ta firma to porażka nie wiem jak jest jeśli chodzi o wystawców natomiast jesli chodzi o pracowników to powiem tak podjąłem tam prace jako elektryk targowy na dzień dobry do jakiej churtowni nie pojechalem to żadna nie chciała mi niczego dać na tzw przedłużona płatność efekt był taki że 2 dni przed wyjazdem nie miałem połowy potrzegnych żeczy w koncu jakoś to tam zalatwili . Wynadrodzenie dostawalem jakies ochłapy efekt był taki że sprawa skończyła się w inspekcji pracy Jednak i tak wszystkiego nie udało mi się odzyskać .Kategorycznie odradzam tam pracę.

ciekawy

nie ma żadnych nowych ofert, od jakiegoś czasu patrze i niestety nic nie ma, więc nie wiem skąd informacje, że kogoś szukają. chyba, że teraz rozpocznie sie rekrutacja, wiecie coś o tym? może to wewnetrzny hr

ela

(usunięte przez administratora) Na szczęście nic nie trwa wiecznie, a upadek bywa bardzo bolesny. Tego życzę właścicielce elipsy.

xxx

Jestem pełen podziwu dla właścicielki firmy, jest doskonała w tym co robi. Nie każdy potrafiłby przez tyle lat zwodzić takie firmy jak wasze. Wytłumaczcie mi proszę jedno. Jak to się stało że w czasach kiedy jednym kliknięciem można sprawdzić wiarygodność kontrahenta daliście się tak ,,oskubać" ?. Czyżby widoki dobrego i szybkiego zarobku pozbawiły was instynktu samozachowawczego?. Jednym słowem ta pani doskonale potrafiła i wykorzystała wasze słabości, w tym naiwność,chciwość i podatność na manipulacje. Na przyszłość przypominam że jest coś takiego jak opcja płatności gotówkowej. Mam nadzieję że wnioski które się nasuwają zostaną właściwie wyciągnięte.

?

Jest winna różnym instytucjom i ludziom ok1mln złotych, udaje,że nic nie posiada, komornik jest na razie bezsilny, a Pani (usunięte przez administratora) nie pali się do honorowego rozliczania choćby małymi kwotami. Nie polecam takiej współpracy jako oszukana firma na ok 50 tysięcy. (usunięte przez administratora)

wykonawca

ostroznie z ta oszustka nie placi nie ma z czego sciagnac oszukuje i zyruje (usunięte przez administratora) bierze towar a za niego nie placi

Rozczarowana

Firma niegodna polecenia, zarówno jeżeli chodzi o sposób wywiązywania się z realizacji stoisk targowych, współpracy z podwykonawcami jak i traktowaniu swoich pracowników. (usunięte przez administratora) A mianowicie: dalek odbiegajacy od rzetelnosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Elipsa Design - Poznań

Elipsa Design