Car-o Przewóz Osób

Kraków

Opinie o Car-o Przewóz Osób

kierowca caro 2011-11-21 21:10:53
W car-o jest dobrze, gościu jest ok. Jest nas mało szoferów więc mamy sporo zleceń. Da się zarobić.
zio44444 2013-06-11 18:21:57
tak na pewno pracowalem tam przez miesiac co dzien po 10 h zarobilem tylko na haracz dla caro 600 zl tyle bylo zlecen
byly kierowca 2013-08-01 02:47:33
zlecen jak na lekarstwo haracz 600 i do tego procent z kasy a kary z itd sam musisz placic bo w umowie bosowie zaznaczyli sobie ze nie odpowiadaja wiec jak jest kontrola to trzeba [usunięte przez moderatora] cala prawda to jedy a ten [usunięte przez moderatora] tylka kassaaaa
ANONIM2.. 2013-09-15 08:19:59
Kraków -WZNAWIAJĄ PRZYJĘCIA???????????

JAKIE TAM WARUNKI:
PRACY,UMOWY DLA KIEROWCÓW, ZAROBKI
CZY DA SIĘ ŻYC????????!!!!!!!!!!!!
napiszcie proszę.........
w_temacie 2014-04-28 23:15:02
Ludzie przestrzegam Was przed tą firmą!!!! Jeżeli nie chcesz stracić czasu, nerwów i pieniędzy to sto razy lepiej wyjdziesz na wykładaniu towaru w Tesco. Nie rozumiem dlaczego tak mało komentarzy od byłych kierowców?? Powinniście przestrzegać ludzi przed "zatrudnianiem się" w tej firmie i jej "szefostwem".
Jeżeli zajrzą tu jeszcze uczciwi internauci, którzy mieli do czynienia z tą firmą i zgodzą się z moim komentarzem to proszę o wyrażenie poparcia.
Kierowca 2014-05-01 20:23:13
Pracuje tam już prawie rok, jestem bardzo zadowolony, zarobki owszem nie są rewelacyjne, trzeba jeździc zeby zarobić, więc jak ktos tylko jeździ to nie ma problemu z zarobkiem. Sytuacja w firmie jest bardzo przyjazna, kierowcy mili, przynajmniej Ci których poznałem. Pozdro. Nie słuchajcie tych betonów, co tylko w żywe oczy łgają. ;)
obecny kierowca 2014-05-02 16:39:17
A dlaczego tak przeszczegasz przed pracą w tej korporacji??? Nie rozumiem Cię, możesz wyjaśnić?
murador 2015-01-16 00:27:08
No ciekaw jestem jak dalej sytuacja firmy się potoczy, bo chociażby w Warszawie taksówkarze burzą się, że przewoźnicy zrzeszeni w przewozie osób oszukują i nie powinni wykonywać danych usług. Mam nadzieję, że jednak uda się gdzieś pogodzić interesy, tylko pytanie jakim kosztem i czy warto obecnie się tam pchać, co ciekawego mogą zaoferować powie ktoś?
Juri 2015-03-25 01:26:54
chyba z tego co wygląda to nie wiem cyz jest ta firma, bo pamietam jeszcze ją sprzed jakiegośczasu a teraz jak wchodze na stronę interntową to nie ma tam nic opróćz jakiegoś formularza kontaktowego do osoby zarządzającej domeną. tak właściwie to macie informacje co z tymi taksówkami? proszę o pomoc bo wiecie żę teraz każy grosz się liczy.
Tomek 2016-01-03 19:54:07
Jeździłem w Krakowie wszystkimi korporacjami i odkąd odkryłem Uber to nie jeżdżę już niczym innym. Auta nowe, ludzie młodzi i bardzo mili, ceny konkurencyjne, droga najkrótsza(bez oszukiwania), brak problemów z płatnością jak to w taxi(nie mam wydać bo chce napiwek) ani nikt bezczelnie nie powie, że mu się nie opłaca jechać tu czy tam. Jak ktoś chce się przekonać to podaje kod "cch9wue" z którym można się przejechać pierwszy raz Uberem za darmo.
kalina 2016-05-15 10:42:52
Reklamują sie pod szyldem tanie taxi, zastanwiam sie czy naprawde są tani, i ile wynosi stawka za kilometr u nich dla klienta, nigdy nie mialam przyjemnosci jazdy z nimi,
Zostaw swoją opinię o Car-o Przewóz Osób - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Car-o Przewóz Osób