Opinie o Mega Market Odzieżowy w Sanok

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mega Market Odzieżowy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Mega Market Odzieżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mega Market Odzieżowy w Sanok

Adam Nowy wpis

Jakie są tam główne obowiązki?

kibic Nowy wpis

Arogancja sprzedaż przygotowanego towaru spod lady oszukiwanie w ten sposób właściciela czyli handel na własną rękę znajomym towar z magazynu przebrany, tak się dzieje w szmateksie na ulicy Robotniczej.

ghhjbk Nowy wpis

@ anonim - o nie...wiele rzeczy moge znieść, ale naprawde bardzo szczerze nie znoszę arogancji !!!!

Ciuch land na ROBOTNICZEJ .praktyki przez ekspedientek to ogłupianie kupujących zawyżanie cen dnia.przygotowywanie towaru po ladą dla wybranych i arogancja .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Mega Market Odzieżowy? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
gracjanka

studenci to byli kiedyś, a w dzisiejszych czasach są studęci... ja natomiast jestem starej szkoły bo już 40+ i czy w związku z tym mam jakiekolwiek szanse na zatrudnienie w Mega Market? poza kwestią wieku to jakie trzeba mieć jeszcze kwalifikacje i kompetencje żeby człowieka zatrudnili? pozdrawiam serdecznie

on

jak znajde ta modelinke na facebooku bo nie moge jej znalezc. Prosze o pomoc

foch

Ale macie problemy ,ludzie maja gorsze w zyciu,a wy o takie rzeczy droczycie sie z ludzmi.Jaka ona porzadna dziewczyna,kazdy ma swoje zdanie ale rodzinka cala szkoda gadac,jestem z tamtych stron i opinie sa takie ze gdyby slyszaly cos na swoj temat to by z domu nie wychodzily,ale maja tupet te baby czerwonowlose hehe i reszta pl......

ona
@foch

jak moge ja znalezc na fb ?

Władek

Właśnie wtrąciłem się dpo tej dyskusji i cchiałem powiedzieć, że jestem Fanem MODELINKI. Wasze komentarze a przede wszystkim tych zazdrosnych dziewczyn sa załosne a zarazem irytujace. Ja wiem, że jest zazdrość bo nie każda z was może wystapic w telewizji i pokazac się na cała Polske i za granicą. A to, że trzy dziewczyny powiedzą o niej coś cp sobie wyssały z palca to i tak na nia to wrazenia nie zrobi bo ma FANÓW NA CAŁA POLSKE A TAKZE I ZA GRANICĄ. Cóz tu więcej pisać puste jestescie dziewczyny strasznie.. wiecie co mozecie dac mi (usunięte przez administratora) za kase dobrze place wiecej sobie zarobiszx nie bedziesz musiala chodzic na szmateksy i bic sie o jakies glupie ciuchy i potem sprzedawac w innych sklepach za drozsza kwote ; ]

hhhhhhhhhh

Oj przyczepi się policja przyczepi sama ich matka proponowała mi sprzedaż benzyny ale odmówiłam jej

Katarzyna D

Z tego co wiem to porzadna dziewczyna i i te stare baby co tak mowicie o nich tez są porzadne,przynajmniej nie handluja ropą i benzyną ruską tak jak one to robią tylko czekać az policja się przyczepi i ich zgarną,i nie musza sie bić i błaznić się pod dzwiami po nocach za starymi szmatami,stad co wiem to dziewczyna jest bogata na maxa,mogłaby wykupić cały Sanok jakby mogła,a to że bedziecie jej profil ogladać na fecbooku to robicie jej jeszcze lepszą reklame niż ma i dzięki wam będzie jeszcze bogatsza ,a to że była na szmatexsie to karzdemu wolno iść ,nie tacy bogacze chodzą ,i to nie jest żaden wstyd

yy

Mieszkam na robotniczej i znam te baby i tą co tańczy w disko opinię mają bardzo złą na sanok.a te starsze to szkoda gadać.

tyle

Wszystko dokladnie tak bylo tylko na odwrót,wsydu ta dziewczyna nie ma a taka kariere robi w disco polo

świadek

hahah z tego co widzialysmy to ta disco polówa zaczeoiala te osoby razem z cala rodzinka starymi babami,ze Policja musiala przyjechac i kamery wszystko zarejestrowaly ,ale musi sie osoba publiczna discopolówa bronic jakos,poogladajcie jej profil' modelinka slowacja '

Juzek

ALE SIE NAPATRZYLEM OSTATNIO JAK KOBIETY ZACZEPILY NA ROBOTNICZEJ NA SZMATEKSIE DZIEWCZYNE WYKONAWCZYNIE MUZYKI DISCO POLO I DANCE WYSTEPUJACA W ROZNYCH TELEWIZJACH A ZACZEPILA JA IWONA.SEREDNICKA. Z SANOKA ,SABINA .KOSTECKA. Z SANOKA I ICH MATKA ,O MAŁO NIE DOSZŁO DO TRAGEDI ,DZIEWCZYNA TA CO ZACZEPILY BYŁA W SZOKU CO SIE DZIEJE NA TYCH SZMATEKSACH ,JA TYLKO PATRZYŁEM JAK SABINA .KOSTECKA.Z SANOKA I IWONA .SEREDNICKA. Z SANOKA OBRAZAJĄ JĄ I JEJ MATKE TEKSTY PADALY TY KURW..., TY SZMAT........ALE DUŻO SŁYSZAŁEM NA TEMAT TYCH DZIEWCZYN TEJ SABINY I IWONY I ICH MATKI ONE TAKIE SĄ ,MAJA TAM UKŁADY DLATEGO NIKT NIE MOŻE SIE TAM DOPCHAĆ DO CIUCHÓW,A JAK JUŻ KTOŚ IM PODBIEŻE JAKIEGOŚ CIUSZKA KTÓREGO ONE CHCIAŁY WZIASC WTEDY POWSTAJE KONFLIKT TAK JAKI BYŁ W SRODE 12-03-2014 GDY CZEPILI SIE WŁASNIE TEJ NIEWINNEJ DZIEWCZYNY,WIEM ZE TA DZIEWCZYNA MIESZKA W CHICAGO PRZYJECHAŁA NA CHWILKE W ODWIEDZINY .I WIEM ŻE ONA PODAŁA WSZYSTKO DO SADU ZA OBRAZE JEJ I JEJ MATKI ,ORAZ ZA SZARPANIE JEJ,JAKBY NIE JEJ MATKA ZOSTA LABY ONA POBITA,TYLE WIEM .DLATEGO SAMI SOBIE ZADAJCIE PYTANIE CO SIE DZIEJE SKAD SIE BIORA TACY LUDZIE ZDOLNI DO WSZYTSKIEGO TACY JAK SABINA KOSTECKA , IWONA SEREDNICKA,I ICH MATKA TO SA LUDZIE ZAWISNI,ZAZDROSNI O WSZYTSKO,NIE MAJA ZA GROSZ KULTURY,POZDRAWIAM TYLE MAM DO POWIEDZENIA JUZEK SIE KLANIA

lost

Szefostwo traktuje pracownice na poziomie -0, zakładają kamery by patrzeć czy się nie (usunięte przez administratora)j, a jak stoisz przypadkiem w miejscu pani od kamer dzwoni i dziękuję za współpracę. (usunięte przez administratora)

kkk

heh nie widzą bo same to robią.Wystarczy popatrzec w co sa ubrane.pewnie nawet pewnie nie wiedzą co za marke ciucha maja na sobie.Zanim wpadnie halastra ludzi to juz mają rzeczy naszykowane w boksach-oj dziewczyny nie trzebabyło się chwalic tym co robicie bo informacje szybko sie rozchodzą.tragiczne wszystkie

RBR i reszta patrzą (usunięte przez administratora).Stoją i piją herbatkę.Rozumiem ze jest masa ludu ale helooo...równie dobrze mogłoby ich tam nie byc.obsługa fatalna.A handlary ; ło matko, bij,zabij i ciuchów sterta

zawsze zostanie wiecej ciuchow dla innych masz racje nie chodz;)

a ta pani co pojawia się raz w jednym sklepie raz w drugim to istna porażka.wycenia towar nie tak jak pracownice tylko zalezy od humoru (chyba jej(usunięte przez administratora) biustonosz to na rynku nowy mówię a ona to proszę iśc na rynek nikt pani tu nie karze kupować .

xxxxx!!!!!!!

w tym sklepie to jedna wielka chała się zrobiła , stare rzeczy wiszą tylko się dowiesza .Obsługa fatalna , szczególnie RBR.

Zostaw merytoryczną opinię o Mega Market Odzieżowy - Sanok

Mega Market Odzieżowy
2.7/5 Na podstawie 48 ocen.
  • Strefowa 15
    39-442 Sanok