Opinie o Argip Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Argip Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Argip Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Argip Sp. z o.o. w Poznań

Pracowałem w firmie Argip przez pewien czas i chciałbym tą wiadomość pokierować zarówno do osób chcących podjąć pracę w tej spółce jak i osób obecnie tam pracujących, gdyż wiem że dla relaksu lubią poczytać sobie komentarze tutaj. Kwestie związane z UDT poruszane niejednokrotnie więc je pominę... Praca fizyczna owszem, każdy pracownik nowo wprowadzany zostaje poinformowany o tzw. ,,siłowni za darmo'' niby nic złego, aczkolwiek tony przerzucanego asortymentu dziennie czy to na paletach czy obsłudze pozostawiają wiele do życzenia i odbijają się na zdrowiu pracowników. O ergonomii myślę, że również nie ma co wspominać... Sposób traktowania pracowników na magazynie jest co najmniej śmieszny, ludzie posiadający wysoką wiedze z zakresu nie tylko logistyki wewnątrz magazynowej mający często dobre pomysły są traktowani z góry, bez możliwości uczestniczenia chociażby w szkoleniu języka. Masz pracować, być wydajny nie masz prawa mieć gorszego dnia, czy miesiąca. Robisz dużo pozycji, boxów, palet statystyk kluczowych dla zarządu... nie usłyszysz nawet ,,dzięki" (chyba że kogoś satysfakcjonują wigilijne paluszki) :). Oj wad jest trochę, ale żeby nie było tak negująco powiem tak... praca dla ludzi bez doświadczenia chcących zarobić parę groszy to jest +, kolejnym plusem jest cytat pewnego Pana ,,praca od 8 do 16 to jest duży plus'' no i atmosfera i zgranie załogi na magazynie są to naprawdę ludzie bardzo w porządku i bez nich prawdopodobnie nie pracowałbym tam tak długo. Z tego miejsca pragnę pozdrowić (Chudego, Rudiego, Romka, Dżumana, Chupcia, Kryśkę, Radzia, Sławola, Kaja, Michałka, Kube, Łysolka, Konia, Maciuśia, Rafała, Adama, Mefiu i tych których niechcący nie wymieniłem). Czasy gdy tłum nowych pracowników czeka za bramą skończyły niestety d tej firmy chyba to nie dotarło. Pozdrawiam serdecznie miłego dnia/wieczoru :)

Jak wygląda ścieżka kariery w Argip Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Ex pracownik

Oczywiście firma zapewnia rozwój osobisty, pakiet szkoleń i odpowiedzialniejsze stanowiska. (Uwielbiam ironizować ;))

....

Nie polecam firmy, wózki widłowe bez UTD. Jak przychodzi do kontroli są chowane po kątach i wywieszone są kartki "wyłączne z eksploatacji". (usunięte przez administratora) Współczuję ludzia co tam pracują, nie są w ogóle doceniani.

Nie polecam, odradzam praca w tej firmie na stanowisku magazynier to ogólna porażka. Niby praca na umowie a obowiązki jak na akordzie do tego kiepskie traktowanie pracowników szczególnie przez brygadzistę który szuka dziury w całym, kabluje, wymyśla i donosi do szefostwa. Ogólnie odradzam!

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.

Ta firma to dramat. Jeżeli chcecie zmienić dotychczasową pracę na tę to odradzam. Chamstwo, krzyki na pracownika ogólny brak kultury i wykorzystywanie ludzi. Jeżeli zwróci się uwagę albo poprosi o nie podnoszenie głosu w kierunku swojej osoby od razu dostajesz wypowiedzenie umowy o pracę. Masakra. Odradzam.............................

Jeżeli chcecie zmienić swoją dotychczasową pracę to na pewno nie zmieniajcie jej na tą firmę. Chamskie traktowanie ludzi, krzyczenie ogólnie zero kultury. A gdy zwróci się uwagę o więcej szacunku to dostaje się następnego dnia wypowiedzenie umowy o pracę. Nie polecam tragedia...........

Czy firma jest pozytywnie nastawiona do nowych pracowników ?

Anczo Panczo

Firma śmieszna, brygadzista, kierownik, szefostwo. Pracownicy nieliczni do pogadania reszta jakieś (usunięte przez administratora). Wózki widłowe z poprzedniej epoki. Na dodatek bardzo zimno. Normy nawet nie wiadomo jakie praca ciężka. Nie polecam tej firmy

Bydło
@Anczo Panczo

Dziękuję za nazwanie mnie bydłem. Pokazałeś tym pogardę dla ludzi i swoją osobę. Widać spoty go Work nie dotarły do Twojej osoby. Hejt to nie opinia.

Anczo Panczo
@Bydło

Niestety napisałem w skrócie czystą prawdę odnośnie tej firmy :) Ale oczywiście prawda boli :)

Firma na dobrym europejskim poziomie

Tovarich
@Andrzej

Słownik zrobił Panu psikusa zamiast Europejski miało być pewnie Radziecki.

Nie polecam

Z tego co widzę firma zmieniła agencję, która prowadzi dla nich rekrutacje. Nie dziwię się... BRAWO PANI BEATO słuszna decyzja. Dla zainteresowanych to jest ich ogłoszenie z OLXa dnia 7 luty 2020 Firma handlowa z branży elementów złącznych poszukuje kandydatów z doświadczeniem w pracy na magazynie na stanowisko: Magazynier/Operator Wózków Widłowych Miejsce pracy: Poznań (Szczepankowo) Obowiązki: - obsługa wózka widłowego do komisjonowania na 9 i 12m - Kompletacja i pakowanie zamówień - Przygotowanie do wysyłki towaru do odbiorców Oczekiwania: - doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku - gotowość do długofalowej współpracy Oferujemy: - umowę o pracę na pełen etat - pracę w systemie jednozmianowym pon.-pt. 8-16 - wynagrodzenie w wysokości 2 700 netto na okresie próbnym

@Nie polecam

Podejrzewam że Pani, która wcześniej prowadziła rekrutacje przejadło się ta ciągła rotacja pracowników. Nie jestem zdziwiony biorąc pod uwagę kulturę pracy i obowiązki nieadekwatne do wynagrodzenia. Mniej się nadźwigasz nosząc cały dzień cegły na budowie niż w tym śmiesznym magazynie.

Aleksandra
@Nie polecam

Czyli Twoim zdaniem obowiązki w są nieadekwatne do wysokości wynagrodzenia - oczywiście szanuję Twoje zdanie. No ale trzeba też mieć świadomość tego, iż zarobki to kwestia indywidualna, zależna od wielu czynników. @Nie polecam, pracujesz jeszcze w tej firmie, czy postanowiłeś poszukać czegoś innego?

@Aleksandra

Tak na logikę... Ja mogę być złym pracownikiem ( bo okej ktoś może tak uważać). Ale... brak ogrzewania zimą, toksyczna atmosfera, przymus organizowania jakiś szkoleń (za darmo) przez pracowników. To są rzeczy, które w opiniach powtarzają się notorycznie. To co ? 98% ludzi kłamie ? 98% to lenie patentowane ? Coś musi być na rzeczy. Z mojej perspektywy wygląda to tak. Zatrudniają Cię na stanowisku operatora wózka, a w praktyce musisz przerzucać tony. Mało tego musisz robić to w zabójczym tempie. Oczywiście ktoś może nazwać mnie płaczkiem, leniem itp. Ale po zgłoszeniu ich do inspekcji pracy wyszło ze nie tak do końca wszystko jest tam prawidłowo. Stawka jest śmieszna, żeby nie powiedzieć niepoważna w stosunku to oczekiwań ze strony pracodawcy. Błagam darujcie sobie te wstawki że przed podjęciem pracy pokazywany jest film jak to wszystko działa bo to przepiękne propaganda. : ) NIE MA PRZYPADKÓW że cały czas muszą szukać nowych ludzi do pracy. Nie wynika to z tego że firma się rozrasta, tylko dlatego że każdy z odrobiną oleju w głowie się zwalnia. DLACZEGO, skoro jest tak dobrze ? :)

Rafael
@Aleksandra

Mam pełną świadomość że stanowisko magazyniera nie jest najbardziej intratnym zawodem na świecie. Za mojej kadencji w ciągu miesiąca potrafiło przyjść i zwolnić się po kilku dniach 5/7 chłopaków. Podzieliłbym ich na dwie grupy. Tych którzy nie bardzo nadawali się do pracy i tych którzy byli na tyle inteligentni by z tej firmy uciekać. Osobiście pominąłbym kwestie wynagrodzenia, nawet to że praca naprawdę ciężka. Tylko sposób zarządzania firmą to jakiś absurd. Oszczędności na rzeczach typu czajnik elektryczny, ogrzewanie itp brzmią wręcz absurdalnie. Jednak miały miejsce. Po prostu niezdrowa atmosfera.

zadowolony pracownik
@Rafael

@Rafael Widać pracowałeś tutaj dobre kilka lat temu. Firma w miejscu nie stoi i wiele się w niej zmienia, wg mojej oceny na lepsze i to czasem dużo lepsze. Co do czajników to nie ma ich od ok 4 lat, a może więcej. Jest za to warnik, w którym stale jest gorąca woda. Zaraz pewnie ktoś się odezwie, że jak przyjdzie 20 osób na śniadanie to trzeba czekać. No tak trzeba chwilę poczekać jak dopuści sobie zimnej wody. Zawsze można wziąć sobie coś ciepłego z automatu z napojami do którego każdy pracownik ma swoją kartę to też "nowość" - od dwóch lat może. Nie powiem jak jest z temperaturą, ale jeżeli coś jest nie tak to służby, które nas regularnie kontrolują odpowiednio reagują na takie zdarzenia. Z tego co jakiś czas temu słyszałem to na start pracownik magazynowy ma płacone w okolicach 3 000 na rękę. Czy to dużo czy mało to każdy ma odmienne zdanie, ale pracownikom dużej firmy wysyłkowej w Sadach daleko do takich pensji w normalnym trybie pracy, a muszą robić grube kilometry na nogach.

Bez Ściemy
@zadowolony pracownik

Proszę Pana - naprawdę warto zainwestować w usługi firmy, która zna się na budowaniu wizerunku firmy. To naprawdę widać kiedy ktoś pisze sztuczne opinie, mające na celu zatrzeć fatalne wrażenie jakie robi ta firma. Tracicie podwójnie bowiem raz że na jaw wychodzi rzeczywisty obraz. Dwa że dajecie się łapać na kłamstwie. Czym potwierdzacie fatalną kulturę pracy.

zadowolony pracownik
@Bez Ściemy

@Bez Ściemy, zatem proszę wskazać miejsca w których rozmijam się z prawdą bo szkalować można każdego będąc anonimowym. Nigdzie nie piszę, że jest kolorowo i różowo i każdy się tuli do siebie, ale pracowałem w kilku firmach i nie uważam, by dzisiejszy Argip w tej kwestii odbiegał specjalnie od średniej krajowej pod wieloma względami. Są sprawy które miały miejsce 10 i więcej lat temu, a nadal są osoby które podnoszą te kwestie jakby działy się wczoraj. Nie jestem osobą decyzyjną w firmie dlatego też troszkę nie do mnie kwestia firmy od wizerunku.

kabrabu
@zadowolony pracownik

Nadużywa Pan mocno definicji słowa "szkalować", proszę zerknąć do słownika. Wymienię tyle rzeczy, które się tu powtarzają w co drugiej opinii : Dziwna atmosfera, oszczędzanie na ogrzewaniu, fatalny stan wózków widłowych. Pewnie zaraz mi Pan odpisze że te opinie są dziełem jeden osoby. Ręki uciąć sobie nie dam, ale jak bardzo prawdopodobne to jest ? Skoro coś pojawia się regularnie to chyba ziarnko prawdy w tym jest ?

bg

Firma, 100% polskiego kapitału, rozwija się dynamicznie i zapewnia pracę innym. Sposób zarządzania przez właścicieli jest tu kluczowy i już za to należy im się szacunek. Z drugiej strony, to nie są osoby doskonałe, nieomylne i wszechwiedzące, bo nikt taki nie jest. Nie można traktować całego personelu jak pionków, którym się nic nie chce, ma złe intencje, szuka wszelkich sposobów by kombinować i wykiwać pracodawcę. Pracownicy czasem jednak wiedzą lepiej, bywa że mają dobre doświadczenia, pomysły i intencje. Nie każdy jest kombinatorem, a takie myślenie szefostwa, połączone z chorobliwą i ośmieszającą ich oszczędnością oraz wiarą w to, że dla każdego pracownika firma stanie się sensem życia, przekłada się negatywnie na funkcjonowanie całej organizacji.

Rafael
@bg

Po pierwsze kapitał nie ma narodowości. To czy jest to niemiecka, angielska... czy jakakolwiek inna firma nie ma znaczenia. Kluczowe jest to ile oferuje swoim pracownikom za wykonywane obowiązki. Ta kwota jest - nie powiem że żenująca, bo nie jest to najniższa krajowa. Jednak kawalerki w Poznaniu za to nie wynajmiesz. Powiedziałbym że to taka firma "na przeczekanie" aż nie znajdziesz czegoś lepszego. Praca magazyniera jest bardzo ciężka. Trzeba przerzucać paczki po 30 kg w naprawdę dużym tempie. Wózki którymi się tam pracuje to jakiś gruz. Podejrzewam że przywiezione od Niemca - tam się już do niczego nie nadawało ale Polak będzie na tym robił. Generalnie NIE POLECAM. Ciągły pressing, szukanie wszędzie oszczędności (nawet na ogrzewaniu).

Jaka jest kultura pracy w Argip Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Kultura pracy jak w firmie rodzinnej, nie ma korporacyjnego zacięcia. Każdy dział ma swój dress code (ogólnie jest to casual business, ale nie w każdym dziale). Nie wiem do jakiego działu Pani/Pan chciałaby/łby aplikować.

Kultury brak. W kwestii stroju polecam gruby sweter.

Czyli nadal nie grzeją?

Bo biurowiec to koszt:)

babalu Kamil

W Agrip nie ma kultury pracy.

Czy Argip Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

były student

Studentów dziennych raczej nie z racji charakteru pracy, ale zaocznych jak najbardziej. Wiele osób studiuje.

Byłem i widziałem

Nie polecam pracy w tej firmie: - bardzo napięta atmosfera - śmiesznie niskie wynagrodzenie - normy wyśrubowane do granic ludzkich możliwości Nie sugerujcie się filmem który będą wam pokazywać przed podjęciem pracy. Mają się one do rzeczywistości tak samo jak filmy propagandowe z czasów II wojny światowej. 3/4 pozytywnych wypowiedzi jest napisane przez kierowników i dyrektorów. Mają ciągłą rekrutację... skoro to taka świetna firma to dlaczego muszą ciągle szukać nowych pracowników ? NIE, nie jest to spowodowane rozwojem firmy. Nie dajcie się nabrać. Generalnie... szkoda czasu.

@Byłem i widziałem

Nawet nie masz pojęcia jaka jest struktura organizacyjna tej firmy a wypowiadasz się jak ekspert, który audyt przeprowadzał w tej firmie....

To ja

Nie muszę jej znać. Wystarczy przepracować chwilę (porozmawiać z ludźmi) żeby wiedzieć że szacunku do pracownika to tam nie ma za grosz.

Dramat

Ta praca to jest dramat, ludzie nie idźcie tam bo szkoda Waszego zdrowia i czasu. (usunięte przez administratora) szefowa firmy to jest jakieś nie porozumienie.

@Dramat

Oj,oj .Chcesz pracować czy odpoczywać. Rynek pracy cię ciężko zranił.Co będziesz robił jak przyjdzie kryzys. Ja w latach przełomu politycznego i kryzysu pracowałem w Argipie i mam bardzo dobre i piękne wspomnienia. Czy wszystko się podobało ? Nie. Ale plusy tej pracy były wielokrotnie większe od od minusów. A pamiętaj że 15 lat temu to była inna organizacja i mechanizacja pracy. Argip rozwijał się i rozwija znacznie powyżej średniej naszego Kraju. Pomyśl nim zaczniesz oczerniać wszystko i wszystkich. Gdy bym miał 60 lat a nie jak obecnie 70 to chętnie wróciłbym do Argipu.

złożyłem donos do inspekcji
@Andrzej

Niech zgadnę... Pan kierownik ? ???? Dajcie sobie spokój. Zamiast walczyć i przekłamywać rzeczywistość odnośnie waszej opinii zróbcie coś by ją zmienić. To nie jest przypadek że 85% pracowników ocenia was źle.

Qq
@złożyłem donos do inspekcji

Dokładnie tak. To miejsce to jakiś żart. Zero szacunku do pracownika. Ja też plusów jakoś nie widzialam. A w obecnej nie widzę minusów. Także jednak się da.

1500zł za 3 dni pracy w Agrip
@Andrzej

Żal patrzeć jak się męczycie żeby odbudować wizerunek firmy. "Argip rozwijał się i rozwija znacznie powyżej średniej naszego Kraju... Gdy bym miał 60 lat a nie jak obecnie 70 to chętnie wróciłbym do Argipu." 1. Agrip nie rozwija się w żaden sposób, powiem więcej Agrip jest daleko. Większość fabryk jest już dalece zrobotyzowny, niestety to wymaga przeszkolenia pracownika. Wiadomo że w Agripie nikt mu tego szkolenia nie zapewni BO TO KOSZTUJE. Chyba że masz na myśli te zdezelowane i wyeksploatowane do granic możliwości wózki widłowe. 2. "gdy bym miał 60 lat a nie jak obecnie 70 to chętnie wróciłbym do Argipu." - Ręcznie przerzuca się tam dziennie kilka ton... niejeden 20/30 latek nie dałby rady. Może by dał ale nikt za minimalną Ci tego robił nie będzie.

Tom
@Andrzej

Naprawdę tak super się tam Tobie pracowało...? Szefowa musiała lubić kosmetyki, których używałeś... Wiesz zapach niektórych jej nie odpowiadał, i mówiła, że skargi są od pracowników. Tam nigdy nie było dobrej atmosfery, i 15 i 20 lat temu...

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

xyz

Tak

Czy w Argip Sp. z o.o. są paczki/bony świąteczne?

Jest 13tka ale uwierz mi że i tak nie warto tam pracować. Śmieszna stawka i wieczny zajazd.

Aha

Jaka 13 stka?

@Aha

13 wypłata na koniec roku, ale nie możesz chorować nawet jednego dnia. Tak czy inaczej nie warto bo praca niesamowicie ciężka (niech Cię nie zwiedzie nazwa "operator wózka"), no i oczywiście za najniższe wynagrodzenie.

Aha
@ja

Z tego co słyszałem to ta niby 13stka jest w październiku i wynosi ok 1000 zł więc szału nie ma chyba że coś zmienili

Kangur
@Aha

Być może tak... możliwe że masz rację. Nie doczekałem bo po 4 dniach podziękowałem za współpracę. Okropna atmosfera, nędzne wynagrodzenie. Ponadto zatrudniają Cię jako operatora wózka widłowego a przerzucasz tony (serio w przeliczeniu na dzień to jest kilka ton) ręcznie. Za oferowane przez nich stawki to naprawdę nie jest opłacalne. Nie polecam.

PFAFASEFRZE

(usunięte przez administratora) I JESZCZE ŚMIEJE CI SIĘ W TWARZ DO TELEFONU TEN POŻAL SIĘ BOŻE SZEF Z WIDŁAMI W RĘKU WRZUCAJĄCY OBORNIK NA GNOJARKE!!!

Strata czasu

Miejsce podobne do tego jakie powstawały na terenie naszego kraju między 1939 a 1945 . Do tego śmieszne stawki.

Praca na magazynie ciężka , wymagająca dźwigania paczek po 30 kg. , ponadto magazyn dość profesjonalny. Po pracy nie ma gdzie się umyć bo nie ma pryszniców! Ogólnie na przezimowanie może być ale na stałe nie radzę .

Qqq

A czy to jest dzwiganie tych 30 kg własnymi siłami? Czy to na jakimś paleciaku?

@Qqq

To dźwiganie odbywa się na odcinku z podajnika do palety ok 1-2m, reszta odbywa się na wózkach, przenośnikach i manipulatorach. Dodatkowo to są paczki do 30kg, nie każda ma taką wagę. Wszystko widać na firmowym filmie.

Podpisuję się pod Twoją opinią. Rzeczywiście praca bardzo ciężka, to ręczne przerzucanie 30 kg paczek to nie lada udręka. Do tego podczas komplementowania zamówień też się trzeba trochę nadźwigać. Nie polecam, chyba że chcecie sobie zniszczyć kręgosłup.

@Gość

No nie jest to magazyn w którym magazynier jest od tego by wskazać palcem dokąd towar ma pojechać. Jak w każdym magazynie na którym szykowane są zamówienia trzeba towar uszykować, ale w odróżnieniu do wielu magazynów poważnie podchodzimy do kwestii zmniejszenia obciążenia jednostkowego przy każdej operacji, dlatego też już wiele lat temu zostały wprowadzone manipulatory oraz przenośniki rolkowe by pracownik nie musiał chodzić z paczkami po magazynie oraz dźwigać ciężkiego towaru. Kompletacja zamówień natomiast odbywa się poprzez wkładanie małych opakowań do pojemników, które dalej transportowane są systemami transportowymi.

Pokry z magazynu
@Argip Sp. z o.o.

No ale nie dodacie już że podczas zmiany trzeba łącznie przerzucić ok 40 ton przy pomocy RĄK. Na dodatek trzeba to zrobić w zabójczym dla człowieka tempie. Za takie śmieszne pieniądze (praca jak w kamieniołomie) to nawet ukrainiec nie będzie u was pracował :D

@Pokry z magazynu

Dane które tutaj Pan przytoczył nie są zgodne z prawdą w najmniejszym stopniu. Każdy pracownik magazynu przed podjęciem pracy ma możliwość zapoznania się z działaniami firmy oraz organizacją pracy w jej miejscu. Nic nie jest ukrywane. Decydując się świadomie na świadczenie pracy każdy pracownik wie co robi. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to zapraszamy do firmy na rozmowę rekrutacyjną lub obejrzenie filmu który bardzo wiele wyjaśnia i pokazuje. https://www.argip.com.pl/Onas/Film.aspx

Koniu
@Pracodawca

Nie przytoczyłem żadnych danych. Użyłem określenia "około" ponieważ faktycznie paczki są DO 30 kg znaczy to tyle że ich waga może być różna. Tak czy inaczej takich paczek wchodzi na paletę OKOŁO 25. Natomiast takich palet trzeba przygotować OKOŁO 30/40 a to już daje kilka... ton. Co więcej nie jest to jedyny obowiązek bo trzeba to zrobić... niejako podwójnie (najpierw te palety musisz rozładować żeby pakowacze mogli je spakować). W tym samym czasie trzeba odebrać puste palety i pojemniki od pakowaczy czyli przerzucić puste palety. Co do stawki za tą pracę... takie samo wynagrodzenie można uzyskać siedząc w call center czy siedząc w budce ma ochronie. Prawdą jest że to że faktycznie przed podjęciem pracy wszystko zostaje pokazane. Tylko jak już się zdecydujesz to się potem nastawienie przełożonego trochę zmienia ;)

Fred
@Pokry z magazynu

Chłopcze, że przerzucałeś dziennie 40 ton i żyjesz to proponuję wystawić swoją kandydaturę na mistrzostwa świata strogmenów. Gdzieś wcześniej było wspomniane o IQ pracowników i porównane do rozmiaru buta...no to chyba ciebie dotyczył ten wpis....

Huehue hue
@Fred

Możesz mnie obrażać... Śmieje się z was. Czegokolwiek byś nie napisał nie zmieni to faktu że ludzie po tygodniu pracy w tej firmie uciekają (tak wiemy to źli pracownicy... Wszyscy ????). Opinie macie jaką macie i póki nie zmienicie podejścia do ludzi i wysokości wynagrodzenia to się nie zmieni ???? hue hue hue

Ktos
@Argip Sp. z o.o.

Filmiki firmowe były wykonywane "na cacy" . Tak jak wpływanie na decyzje srodowiskowe w gminie Kórnik że niby ocynkowane opłatkowe to malowanie.

Ktos
@Argip Sp. z o.o.

A czy UDT ddoliczyl się już wózków widłowych? Nadal sami wymieniacie łańcuchy? A co do noszenia ciężkich paczek to prawda zwłaszcza że każda awaria windy towarowej jest uznawana za winę obsługi A paczki na antresolę wnosi się wtedy ręcznie.

Zostaw merytoryczną opinię o Argip Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Argip Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Argip Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Argip Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Argip Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Argip Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Argip Sp. z o.o.
1.7/5 Na podstawie 140 ocen.

Argip Sp. z o.o.