Opinie o tatuum.com - KAN Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kan Sp. z o.o. w Łódź

Czy pracodawca Kan Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

No name

Niestety nie. Zamiast tego dostajesz kilkaset stron do wykucia w domu, a w nim przez system pracy bywasz rzadko, więc nie ma się kiedy uczyć. Potem non stop z tego odpytuja. (usunięte przez administratora)

Babola

Chcą mieć super specjalistów a nie prowadzą żadnych szkoleń (kochani moi szkolenie to nie 15 kartek do wydrukowania i wkucia na pamięć bo regionalna przyjedzie i odpyta). Nie zachęcają do pracy systemem premii - bo owszem jakiś występuje. Targety są nie do wyrobienia. A jak przypadkiem uda ci się któryś miesiąc wyrobić, to w kolejnym narzucą tyle, że ci ręce opadają. Do tego jakość ubrań spadła, są nierówno zszyte rzeczy, rękawy się ciągną, często źle wszywają metki i nie ma różnicy między rozmiarem 36 a 40...a ceny pozostały wysokie a nawet rosną. Czterysta złotych za sukienkę z poliestru lekką ręką. Mi to czasem jest wstyd odpowiedzieć klientowi ile coś kosztuje. Przecież to woła o pomstę do nieba. Awans? Zapomnij. A teraz tym bardziej, zrzucą wszystko na koronkę. U mnie akurat trafił się super zespół, ale jakbym miała jeszcze zazdrosne baby mieć wokół siebie to już dawno bym zrezygnowała. Ostatnio miarka się po prostu przebrała. Za tą ilość obowiązków, stresu, dźwigania, nadgodzin, supportów w innych salonach... Podziękowałam.

Karmona

Wstyd,firma sprzedaje płaszcze po 600 zł a sprzedawcą za cały miesiąc pracy marne (usunięte przez administratora)i oni chcą mieć profesjonalistów na salonach?plany układane tak żeby nawet 100 procent nie wyrobić a za tyle jest kilka groszy premii....po prostu żenada..

Lena

Mam wrażenie, że ktoś próbuje przedstawić firmę w złym świetle. Dla mnie to dobra praca.

Firma Kan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konsultant - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Słonko

Jak ktoś ma dwie lewe ręce do pracy to wypisuje później takie bzdury. Z tego co mi wiadomo dziewczyny są bardzo ok zawsze pomocne i znają się na rzeczy. Hymmm brygadzista w ostatnim czasie jednej jak by nie było bo ciężko było dopasować odpowiednią osobę na to stanowisko a druga była bardzo ok niektóre dziewczyny są niepocieszne ze nie mogą z nia już pracowac.

Słonko 2
@Słonko

Jeżeli uważasz że dwulicowość jest ok to super to w każdej pracy będzie Ci się podobać pomiatanie ludźmi :) nie wszystkie są takie ale większość :) a jeżeli są niepocieszone to zawsze mogą się orzeniesc

Zawiedziona praca

Magazyn w Andrzejowie .(usunięte przez administratora) Temperatura na magazynie to 3 stopnie maksymalnie 5 bez kurtki i bluzy nie da się pracowac. Odnośnie pracy nikt nic nie wie jest nieład (usunięte przez administratora) wymyślanie . Ogólne traktowanie w tej firmie to porażka jak się nie podobasz komuś od razu jesteś gorszy dostajesz najgorsza pracę do robienia dopóki cię nie wywala . (usunięte przez administratora). Jak jest praca to super ale nie wiadomo jak długoto trwa bo jak się nie zrobi promocji to nie ma co tam robić odsyłają ludzi do domu lub nie piszą wcale. Jadąc z końca łodzi na to zadupie na 6 rano całujesz klamkę bo nikt nie raczył poinformować że nie ma co robić. Ogólnie warunki tragiczne (usunięte przez administratora)

Feliks

`Pewni jesteście, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Myślałem o pracy w firmie.

Paula

Mazowieckie jakie są zarobki, asystent sprzedaży, zastępca kierownika.Jaka umowa zlecenie?

Heniek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Macie jakieś dodatki do pensji?

Mazi
@Heniek

HAHAHAHA, dodatki??? Kpisz Pan,czy o drogę pytasz? ;)

Qba
@Mazi

zalosne, moglbys pomoc i odpowiedziec. A nie wysmiewac sie z pytania. slabo :/

zniesmaczona
@Qba

w tej odpowiedzi został użyty sarkazm. Autor z pewnością nie kpi z pytania. Pracowałam w tatuumie i nie polecam nikomu. Wyzysk i złe traktowanie pracownika. Non stop trzeba było być w pracy, na każde zawołanie i pierdnięcie kierownika regionalnego. Nadgodziny się ''odbierało'' jako dni wolne, co w sumie wychodziło ze jak były nadgodziny wpisywali Ci w twój czas wolny. A jeżeli chodzi o premie to firma robi wszystko aby zatrzymać pieniądze dla siebie , daje do zrobienia targety, które sklep nie jest w stanie zrobić. Co trzy godziny musisz się spowiadać z tego jakie masz wyniki: ile paragonów, upt, liczba wejść, konwersja. Nie ważne ile z siebie dasz zawsze mało. Spróbuj mieć słabszy dzień a regionalna będzie non stop dzwonić. A za to wszystko dostajesz 1530zł. W tym sklepie cały czas (usunięte przez administratora) nawet nie masz czasu iść zjeść. a jeżeli nie ma ruchu to jesteś zobowiązany do innych rzeczy co wychodzi nawet na to, że i tak nie masz czasu.

@zniesmaczona

Napisałaś bardzo surową opinię. Pamiętaj, że forum to miejsce publiczne, więc powinny się tu znajdować tylko prawdziwe i uzasadnione informacje. Czy naprawdę nie ma żadnych zalet w pracy w Kan? Nie napisałaś nic o tym, jakie są relacje między pracownikami. Czy mogłabyś opisać jeszcze tę kwestię?

żaba
@Hanna

to są sprawdzone informacje.Potwierdzam ,że tak jest też w sklepie w którym pracowałam.Do tego ordynarne odzywki kierowniczki.Poziom ZERO

@żaba

A czy można liczyć na pomoc ze strony współpracowników? Jak wyglądają relacje między pracownikami? Może są one plusem pracy w Kan? Jeśli nie to czy widzisz jakieś inne zalety pracy w tym miejscu?

Aga

Czy są jakieś szanse na podwyżki w firmie?

zniesmaczona
@Aga

podwyżek nie ma w cale. koleżanka po 3 latach uprosiła marne 100zl brutto

Aga

Super firma ,regionalna równa babka szkoda ,że mało placa tak to okn

Tadek firma solo

Pracowałem kilka lat w magazynie centralnym w andrzejowie... mogę powiedzieć tyle, że odszedłem z powodu kombinacji kierownictwa i firmy z wypłacaniem pensji marnej. Załoga po części w porządku była: (usunięte przez administratora) ludzie porządku chociaż ten pierwszy to (usunięte przez administratora) i dzieciak nie rozwinięty. Ekipa koordynująca tzw brygadziści to porażka, jeden (usunięte przez administratora), został w końcu zwolniony bo go (usunięte przez administratora) jego pomagier i teraz jest brygadzistą - niestety bardzo słabym, Brygadzista składu celnego (usunięte przez administratora) pseudo (usunięte przez administratora) zapewne sam kierownik nie wie że wynosił ciuchy razem z biżuteria która zabierał do oklejania w domu, biżuterie zwracał a reszty nie ... po za tym (usunięte przez administratora)cie na wszystkie sposoby a sam ucieka od roboty, całe dnie siedzi przy komputerze w pracy . jeszcze jeden czarnuch Radek H, zwany maciusiem z klanu, ten to już wogul, konfidencki charakter i papiery w genach, chodzi kłapie mordą bez sensu, nic nie rozumie, błędy robi, (usunięte przez administratora). Ucieka przed wydaniem paczek, chowa się w toalecie do póki ktoś nie zostanie przydzielony do wydania załadunku dla kurierskich firm. Dla mnie porażka ta firma, magazyn nora jakby miał się z gruzować sam. Gratuluje tym co byli w stanie odejść (usunięte przez administratora) pozdrawiam

Hanna

@Caro, Twoim zdaniem, wynagrodzenie na stanowisku jakim pracujesz w KAN Sp. z o.o (Tatuum) jest nieadekwatne do liczby obowiązków. Piszesz również, że zasady przyznawania premii w tym miejscu pracy są dla Ciebie niejasne. Czy możesz coś więcej w tej kwestii powiedzieć? Jakie warunki należy spełnić, aby móc oczekiwać na premię od pracodawcy? Jakie rodzaje premii obowiązują w tej firmie?

Caro
@Hanna

Pani Hanno! Już tam na szczęście nie pracuję :). Odnosząc się do obowiązków i nieadekwatnej pensji, to przedstawię to na następującym przykładzie, np. Obsłużyłyśmy daną klientkę (doszło do finalizacji sprzedaży-kupiła,hurrra!). Niekoniecznie jest to powód do radości bo za chwilę możemy usłyszeć pretensje dlaczego tylko jedną rzecz, dlaczego NIEZGODNIE Z ICH STANDARDAMI ZOSTAŁA OBSŁUŻONA (powiedzmy,ze dokonałyśmy sprzedaży "po swojemu" niekoniecznie stosując się do wypocin,ktore są na kartce z materiałów szkoleniowych). Po prostu, presja na "idealną sprzedaż krok po kroku" jest ogromna, a pensja woła o pomstę do nieba. Co do premii, zrobisz swój target, no cóż nie gwarantuje Ci to, ze premie w tym miesiącu zobaczysz bo np. Twojej koleżance może się to nie udac. Jakie warunki trzeba spełnić aby dostać premie? Hmmm, sądzę , że trzeba liczyć na dobry humor osób przydzielającym nam premie,a takowy rzadko nadchodzi ;).Na pewno nie ma premii od sprzedaży indywidualnej, a szkoda.

Caro

Praca tutaj wiąże się z obsługą klienta na bardzo wysokim poziomie (ostatni raz z taką obsługą miałam do czynienia w domu towarowym Harrods) i dobrze, że takowa istnieje i jest wymagana od pracowników... ale pytam dlaczego za najniższą krajową, z niejasnymi zasadami przyznawania premii( która łącznie z podstawą na serio szału nie robi). Podsumowując wymagania przeogromne,w jednym małym paluszku należy mieć znajomość materiałów-najlepiej na poziomie uniwersyteckim wiedzy chemicznej, z których zostały wykonane. Należy być NIEOMYLNYM w każdej czynności wymaganej przez firmę (jeśli pomylisz się to cóż, licz się z tym, że łatka naczelnej debilki, właśnie Tobie zostanie przyklejona). Rozumiem, że na całym świecie w pracy są wymagania, ale niech wysokość pensji jest adekwatna do wymagań. Ps. Jeśli chcesz zarobić identyczne pieniądze, które oferuje ta firma łącznie z premią(mowa o całym etacie i najniższej krajowej) to aplikuj na sprzątaczkę-mniej stresu i wbrew pozorom mniej upokarzająca praca ;)

Hanna

@Asia, niestety nie otrzymałaś odpowiedzi na swoje zapytanie. Jaką podjęłaś decyzję? Aplikowałaś na stanowisko, którym byłaś zainteresowana? Jeżeli zostałaś poproszona o wzięcie udziału w procesie rekrutacyjnym, to Twoja relacja z jego przebiegu będzie ważna dla wszystkich tych, przed którymi ich własny proces rekrutacyjny w KAN Sp. z o.o (Tatuum).

Asia

Kto ma region Gdańsk ,jest oferta o pracę jaki regionalny.gra warta świeczki???

Jula H

Najniższa płaca także kierowników.Marne premię...brak systemu motywacyjnego...A Pan Prezes ciągle niezadowolony.wskaźniki i wskaźniki ..wymagania gigantyczne...A to wszystko za najniższa krajową.smutne.Praca jak praca ale podejście firmy do pracowników...dramat.

zaintrygowana

Dobry. Pojawiła się w Łodzi nowa oferta związana z pracą na recepcji. Czy warto aplikować? Opłaca się? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia?

Izka

Niektórzy potrafią jedynie oceniać innych i to oczywiście negatywnie. Może trzeba spojrzeć na swoją przcę czy firma ma ze mnie korzyść?

Biju

Jeśli chodzi o pracę w Tatuum w Krakowie niestety nie polecam. Sama praca jest w porządku, kontakt i obsługa klienta nie stanowi problemu, wręcz przeciwnie. Natomiast polityka firmy nie jest już pozytywna. Regionalna stanowi tutaj czołową funkcję, zależy jej tylko na wynikach, nie docenia pracowników, strasznie miesza , jej prywatne życie odbija się na innych. Brak szacunku! Płaca minimalna, nieważne czy jesteś nowym pracownikiem czy z dłuższym stażem.

Zostaw merytoryczną opinię o Kan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kan Sp. z o.o.