Opinie o tatuum.com - KAN Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kan Sp. z o.o. w Łódź

Xxx

Dzień dobry, czy Tatuum zatrudnia osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

kika
@Xxx

może na produkcji ale szczerze nie wiem kto może mieć taką wiedze

River

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić skąd nazwa Tatuum Kan? Myślałam, że sklepy to po prostu Tatuum?

@River

Wybaczcie jeśli to jakieś głupie pytanie ale dopiero rozglądam się za ofertami pracy i chciałam się po prostu dowiedzieć o co chodzi.

Gru
@River

Myślisz, że to ma znaczenie w rekrutacji?

@Gru

Myślę że nie ma to żadnego znaczenia w rekrutacji, po prostu pytam z ciekawości, bo chcę się czegoś więcej dowiedzieć o firmie do której kandyduję.

Pomelo

Mam pytanie, czy we wszystkich sklepach obowiązują te same warunki jeśli chodzi o benefity, czas pracy, układanie grafiku, itp.?

Grapefruit
@Pomelo

Benefity tak, czas pracy reguluje kodeks pracy natomiast w poszczególnych salonach może być wydłużony - mam na myśli notorycznie zmieniający się grafik ze względu na nadgodziny spowodowane brakami personalnymi które mogą wynikać z wielu przyczyn - niezależnych ( obiboki którym nie chce się pracować i zmęczeni rezygnuja , cos na co nie mamy wpływu ) bądź zależnych - nieprofesjonalne, toksyczne osoby na stanowiskach funkcyjnych ktore nie maja jakichkolwiek kompetencji aby prowadzić sklep , nikt z nimi nie chce pracować i rotacja trwa w nieskończoność. Co sklep to inny obyczaj .. zależy gdzie trafisz i na kogo. Układanie grafiku powinno być sprawiedliwe czyli zmiany dla każdego i poranne i popołudniowe a nie ze ktoś np 80% czasu pracuje do 21 ,ale to tez zależy od osoby układającej grafik czyli kierownika.

AM
@Grapefruit

Co do grafików, można składać dyspozycje czy oczekują tylko pracowników na pełen etat?

alena
@AM

wydaje mi się że najlepiej patrzyć na oferty pracy, bo czasem gdzieś potrzebują kogoś na część etatu np.

Ler

Można liczyć na jakieś informacje o dziale e commerce?

exel
@Ler

a co byś chciał wiedzieć?

Firma Kan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konsultant - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy

Łodzianka

Firma jest z Łodzi xd

Katarzyna
@Łodzianka

To skąd w sumie taka pomyłka ?

Bo jest prawdziwa.

Zbigniew

No ale jak jesteś były pracownik, to skąd możesz cokolwiek wiedzieć o obecnej sytuacji? Wiesz choćby, ile płacą?

@Zbigniew

Nie wiem o czym był pierwotny komentarz do którego się odnosicie, ale @Zbigniew zarobki oczywiście zależą od stanowiska, nie wiem o które pytasz więc nie jestem w stanie odpowiedzieć.

@Grimes

a macie jakieś dodatki poza wypłatą?

@Grimes

cześć, a co z marketingiem jak tam na dziale finanse u nich mogą wygadać? naprawdę muszę się dowiedzieć czy w ogóle brać ich pod uwagę. napiszesz o nich coś więcej o ile wiesz?

Tak.Szybciej,szybciej,szybciej.

w sensie?

Kleosa

Post jest z 2016 roku, komu w ogóle chciało się go szukać?

Pomelo
@Kleosa

Dobre pytanie, ale skoro już tu jest, to przeczytałam że firma jest polska, to prawda?

Jak wygląda zawarcie umowy o pracę w Tatuum (Kan Sp. z o.o.)? Widać nowe ogłoszenie na Praca.pl z 1 lutego

logic

Podejrzewam, że przychodzi się, podpisuje się umowę i się wychodzi. Następnego dnia przychodzi się do pracy. Pozdrawiam

logic

Prawdopodobnie używa się również kartki i długopisu ewentualnie pióra jeśli ktoś jest elegancką osobą.

ksanti

pierwsza umowa na ile jest zawierana najczęściej? jest jakiś okres próbny?

Fantom

Jest, oczywiście, że jest

Fantom

3 miesiące

fendi
@Fantom

potem na ile zazwyczaj przedłużają umowę? na czas określony, nie?

Daffi
@fendi

później na rok a później na nieokreślony z tego co się orientuję.

Giewont143

Czy pracując przez biuro pracy jest szansa na przejęcie przez firmę? I czy ktoś kto pracuje przez biuro ma realną szansę dostać chociaż 300 zł premii? Pozdrawiam

@Giewont143

Przepraszam ale na jakie stanowiska są oferty przez biuro? Rozumiem, że mówimy o agencji pracy tymczasowej?

frolich
@Kleosa

To wyraźnie wynika z tego co kolega napisał, że mowa o pracy tymczasowej

ksanti
@Kleosa

da ktoś jakieś konkretne informacje co to za biuro i o jakie stanowiska konkretnie chodzi?

Biuro zatrudnia na magazyn

ezop

okej a co to za biuro?

Jak wygląda zawarcie umowy o pracę w Tatuum (Kan Sp. z o.o.)? Widać nowe ogłoszenie na Praca.pl z 1 stycznia

ona

tzn.? na początek masz na 3 miesięczny okres próbny, o to ci chodzi?

Grimes

Najpierw podpisuje się umowę próbną na 3 miesiące, następna jest na rok, a kolejna już zazwyczaj na czas nieokreślony.

spacelion
@Grimes

i ta próbna to zleceniówka, tak?

czakon
@spacelion

nie no, chyba normalnie uop, jak to jest u was??

nick
@spacelion

to chyba już nie ma aż tak dużego znaczenia, to tylko 3 miesiące

@czakon

Tak

Grimes

Witam, chciałam podzielić się swoją opinią. Widzę, że dużo jest tutaj negatywów pisanych sporo czasu temu, z mojej perspektywy dużo się od tamtego czasu o którym wspominacie zmieniło. Przede wszystkim na plus zmiana targetów sprzedażowych, z tego co wiem to obecnie znacznie więcej sklepów (w tym również mój) wyrabia premie niż jeszcze jakiś czas temu, więc uważam że argument o targetach nie do wyrobienia, który przewijał się tutaj non stop, można aktualnie obalić, przynajmniej takie jest moje zdanie...

@Grimes

a ogólnie jak ci się tu pracuje? jaką macie atmosferę?

@sofi

dla mnie spoko, dobrze się dogadujemy z dziewczynami i przez to atmosfera okej, nie ma problemu się zamienić czy coś

@fawa

brzmi dobrze, dzięki za odpowiedx

@fawa

a kojarzysz czy szukają może kogoś obecnie?

@sofi

Wystarczy skorzystać z wyszukiwarki żeby się dowiedzieć czy i gdzie szukają...

Czy Kan Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ona

z tego co mi wiadomo to umowy o pracę

Grimes

Praktycznie wszystkim oferują UoP, czasem zdarzy się, że zatrudnią kogoś do pomocy z agencji pracy ale to bardzo sporadyczne sytuacje.

@Grimes

a jest tu opcja pracy w niepełnym wymiarze godzin??

@sofi

ja akurat na pełen etat jestem zatrudniona, ale myślę, że można zapytać i raczej jest opcja się dogadać

@sofi

na pewno w kwestii grafiku można się dogadać, wiem bo sama w trakcie studiów jestem i nie ma problemu jakoś sensownie to sobie poukładać

@fawa

ja akurat mam jasno określoną dyspozycyjność, więc fajnie by było jakby się to udało ogarnąć, ale z tego co piszesz to jest szansa

Opaka

Witam, Czy ktoś pracuje w Kan w dziale Marketingu internetowego? Jak wyglada atmosfera i praca w centrali w Łodzi? Pozdrawiam

Zofia
@Opaka

Już składałaś/łeś CV, czy dopiero zamierzasz to zrobić? Czemu akurat ta firma Cię interesuje, słyszałaś/łeś wcześniej jakieś opinie na jej temat?

@Opaka

W centrali?Jak chcesz pogadać z prezesem,to musisz stać wdługiej kolejce,bo (usunięte przez administratora) zajmują pierwsze miejsca.Atmosfera taka drentwa.Mogę to powiedzieć po 26 latach,chociaż za pierwszego prezesa atmosfera była lepsza, bardziej rodzinna.

26 lat tu pracowałeś? I co, odszedłeś właśnie przez tą atmosferę? Czy już emeryturka po prostu?

@Marcin

Czytaj uważniej! Wyżej napisałam że się mnie pozbyli,bo śmiałam się rozchorować i za długo byłam na zwolnienu.

Kamila

dłuższe tzn jakie, bo chyba nie napisałaś? i po takim okresie pracy to ile wypowiedzenie trwa, nie powinno to być min 3 miesiące?

Witam!Pracowałam w Kan. 26 lat świątek piątek nawet 1- go maja a jak przyszła choroba i dłuższe zwolnienie,to się mnie pozbyli.Kto chce pracować w Kanie,powinien najpierw wyznaczyć sobie wizytę u psychiatry-przyda mu się.W Kanie można zatrzymać się na chwilę,nie na długo.

Kika

Cześć, czy ktoś może podzielić się opinią o pracy w centrali firmy Kan?

Trochę rozwagi

Błagam, jak coś się działo ponad dekade temu to nie piszcie tego w opiniach o pracodawcy albo na samym początku zaznaczcie że to było dawno i nieprawda. Tego typu opinie sa bardzo krzywdzące dla pracodawcy i odstraszają potencjalnego pracownika, który mógłby być bardzo zadowolony z pracy.

Em123
@Kika

Szczerze ? Nie polecam tam pracy . Kierownictwo wgl nie szanuje pracownika. Parę sekund się spóźnię sz i jest jeden wielki problem. Zimą na magazynie jest zimno, pracuje sie w kurtkach .

Zbigniew
@Em123

Zdaję się, że dopuszczalne minimum to 14 stopni Celsjusza i określa to rozporządzenie ministra pracy z 1997 r. Firma zapewnia odzież roboczą, a zimą ubiór zapewniający ciepło?

były

A co Cię obchodzi co było kilka ładnych lat temu ,obecny zarząd nie ma nic wspólnego z byłymi właścicielami,jak masz ochotę podjąć pracę w Kan to podejmij i sam oceń jak jest

Opinia

Tak infantylnych zachowań i takiej dziecinady ze strony przełożonych na magazynie centralnym i wysłanników z centrali szkoda opisywać.Mozna na tym przkladzie robić szkolenia,jak nie zachowywać się w miejscu pracy... Ale widać firma nie dba swoje dobre imię. Należy jedynie współczuć.

@Opinia

Na magazynie jest kolesiostwo ten kto ma dobre układy z kierownikami którzy nie mają żadnych kompetencji dostaje premie.

Kamila

Tak? A co mają ci, mający układy z tymi, którzy posiadają duże kompetencje? ;p I ile tej zasłużonej premii dostają?

M.S

Firma zakłada nierealne cele. Na wstępie obowiązkowo trzeba nauczyć się kilkuset stron szkoleniowych. Dodatkowo wizyty regionalnego- porażka. Życie w ciągłym strachu, że przy następnej kontroli nie będzie się czegoś pamiętać. (usunięte przez administratora) Żadna firma nie zniszczyła mnie od środka tak bardzo. Nie polecam tej formy najgorszym wrogom. A pracownikom biura czytającym ten wpis polecam przyjrzeć się swoim regionalnym.

Iwona
@M.S

Na czym polegają te szkolenia i kontrole? O czym można zapomnieć i wpaść w kłopoty?

CarteBlanche
@M.S

Mam takie same doświadczenia i odczucia związane z pracą u tego pracodawcy.

Barbara
@CarteBlanche

W sensie co? Coś nie tak z targetami? Za dużo wymagają czy o co chodzi

P.

Niestety firma zupełnie nie liczy się z pracownikiem. Ludzie postawieni wyżej traktują pracowników okropnie nie doceniając faktu, że to ci pracownicy na nich zarabiają... Bardzo mocno nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora) i wodorosty.

Hsjsj

Rany.,..jedyny plus to załoga.Reszta lepiej nie gadać

Ktoś

Brak kompetencji wśród kadry kierowniczej.Nikt nic nie wie i nikt nic nie chce wiedzieć...Jak pracować ?Gdyby nie załoga było by marnie...Myślę że powinni docenić ludzi,bo tylko dzięki nim jeszcze magazyn funkcjonuję...no ale ,jest jak jest i ręką rękę myje....Ogólnie bardzo słabe doświadczenie...doceniani są jedynie (usunięte przez administratora)...ale czy o to chodzi...

OpiniaX

W skrócie: A. Firma nie docenia pracowników z wieloletnim stażem pracy ,mowa ogólnie o każdym stanowisku B. Wszyscy są traktowani tak samo czyli ktoś kto nie robi nic bądź wykonuje prace źlenp nie ma dobrej sprzedazy , nie angażuje sie itd otrzymuje taką samą kasę jak ktoś kto wykonuje swoją prace dobrze np ma dobre wyniki sprzedażowe , jakościowe , angażuje sie itd , wiec czy ktoś stoi czy leży nie ma znaczenia ! wszyscy są w jednym worku wynagrodzenia czego nikt o zdrowym umyśle i logice nie pojmuje. Macie wykresy , słupki , miliony tabelek ,rankingów , zestawień itd i nie widzicie tych którzy sie wyróżniają ?Kto ma postępy i sie stara a kto stoi w miejscu lub się cofa ? Oczywiście ze to widać ale lepiej udawać że sie tego nie widzi, bo jeszcze ktoś sie upomni o podwyżkę która po prostu mu sie należy. Przykre ale zgodne z prawda. C. Brak socjalu, brak dodatkowych premii świątecznych , dofinansowań co jest już podstawa w każdej firmie (usunięte przez administratora) Praktyki niektórych sklepów z czym sie spotkałam i o czym słyszałam i to mnie dziwi że pracownicy się na to godzą czyli nabijanie paragonów po równo na siebie nawzajem bo taką własną zasadę ustalił sobie kierownik któremu jest to na rękę tylko dla własnej wygody żerując na sprzedawcach którzy obsługują klientów i nie mogą sie tak naprawdę wykazać i wyróżnić swoją własna dobrą sprzedażą bo zespół jest na równi że niby wszyscy maja taki sam poziom. (?!…) Jedynie paragon od tysiąca nabijasz na siebie bo trzeba sie pod tym podpisac i wyslac regionalnej i chociaż tyle twojego. Jeden zyskuje a drugi traci szanse na ewentualna podwyżkę i awans bo nikt cię nigdy nie zauważy. Plusy: A. życzliwi ludzie z innych działów którzy zawsze pomogą B. atmosfera w moim miejscu pracy

Warto
@OpiniaX

Można by było dodać jeszcze parę negatywu...ale generalnie wspomnienie prezentów bożonarodzeniowych mnie rozczula????????kawa ,herbata i ciasteczka...ot dbałość o pracowników ????????????

Opinia

Tak

Bardzo merytorycznie

Amen

nowy pracownik

Jeśli chodzi o KAN, mam multisport, fajne zniżki na ubrania, można wykupić pakiet w lux med. Wg mnie firma się stara jak może żeby zatrzymac pracownikow . Wprowadzono teraz nowy system premiowy w sklepie, mają byc wyzzsze premie jeśli robisz sprzedaż. Pracy jest duzo, ale nie moge narzekać. Mam naprawde fajna kierowniczke, która zawsze mi pomaga. Jak ktos nie szuka pracy na 3 miesiace tylko na dluzej to jest dobra opcja.

były
@nowy pracownik

To co opisujesz w swoim poscie to już jest standard w każdej firmie,jestem ciekawy ile zostanie ci na czysto po odliczeniu wszystkich tych kart i lux medów

Xxx
@nowy pracownik

Polecam przejrzeć inne oferty pracy. Staraja sie? W innych zakladach sa poza tym wszystkim wysokie premie swieteczne, nadgodziny platne 100%, wczasy pod grusza, obiady i przyzwoita pensja zasasnicza. Większość doswiadczonych magazynierow i osob zarzadzajacych odeszla. Bylismy zgranym zespolem, ale niedocenianym. Nie znam osoby ktora by byla niezadowolona ze zmiany (a niektorzy pracowali tutaj kilkanascie lat). Szczerze, zanim rozpoczniecie tu prace to sie zastanowcie dziesięć razy.

@nowy pracownik

System premiowy...dobre aż wstyd głośno powiedzieć o jakich kwota mowa...zniżki do sklepu...serio...pakiet w lux med mogę sobie indywidualnie wykupić...

Zostaw merytoryczną opinię o Kan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kan Sp. z o.o.