Opinie o tatuum.com - KAN Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kan Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kan Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kan Sp. z o.o. w Łódź

Zxy

Jeśli chodzi o te firmę,to jedyne co się nasuwa na myśl to powiedzonko że RYBA PSUJE SIE ID GLOWY!!! i tyle w temacie

Wieloletni Pracownik

Witam. Przepracowałem w Kanie kilkanaście lat i znam tą firme a bardziej magazyn od podszewki.Miałem przyjemność pracować z kilkoma kierownikami tej firmy (usunięte przez administratora)I zawsze było wporządku, szło się dogadać, praca była zrobiona i wszystko szło do przodu. Owszem były lepsze i gorsze dni, ale to się zdarza w każdym długoletnim związku.Razem ciagnelismy tą firme w dobrą strone. Wszystko się zmieniło jak dyrektorem został (usunięte przez administratora)i po paru miesiacach jego prawa ręka (usunięte przez administratora) Zmiany, zmiany, zmiany. Praktycznie cała stała załoga odeszła dobrowolnie widząc jak źle sie zaczyna dziać +kilka osob sami zwolnili. Zaczeli obsadzać stanowiska swoimi ludźmi, niekoniecznie kompetecyjnymi na dane stanowiska. Dziwie się Prezesowi czym ich omotali, że dostali taką władze. Na dzień dzisiejszy zostało 2 stalych pracowników i sama mlodzież.Wątpie, że ta młodzież pociagnie tą firme ku dobremu jesli zmiany sa z miesiaca na miesiac. Jedni awansuja i za chwile sa degradowani. Taki sposob dzialania nie doprowadzi do niczego dobrego a bardziej nie motywuje nikogo do rzetelnej pracy bo raz jestes Bohaterem w oczach kierownictwa a za chwile zerem.I na koniec, stawki są niewiele wieksze niz najnizsza krajowa. Żal Pl????Pozdrawiam wszystkich co tworzyli tą firme

Łysy
@Wieloletni Pracownik

Podpisz się gamoniu, bo w tej chwili wszyscy myślą, że to ja, a najbardziej najmniej rozgarnięci pracownicy. Noe, żebym się nie zgadzał z opinią, ale

Q
@Łysy

Święte słowa

Ja usunięta opinia

Zachowują się nie w porządku i usuwają opinie. Moja została usunięta. Nie mają poszanowania pracownicy mający dzieci z wadą. Od mojego zwolnienia...pani kierownik powiedziała 'masz dziecko chore i jak przedłuże ci umowę to będziesz chodzić na zwolnienia' było to poniżej krytyki zachowania tej pani...podobno musi myśleć o firmie...nie o pracownikach....w zatrudnieniu tej firmy nie byłam na zwolnieniu. Szłam i koniec.

EC
@Ja usunięta opinia

Witam, Pani opinia została usunięta z uwagi na podanie danych osobowych jednego z naszych pracowników na forum, na co niestety nie możemy sobie pozwolić. Mogę zapewnić, że pracuje u nas wiele osób z małymi dziećmi, rodziców dzieci żłobkowych, przedszkolnych czy szkolnych. Nie stanowi to dla nas kryterium przedłużania bądź nie umów. Zawsze bierzemy pod uwagę jedynie faktyczne wyniki pracy danego pracownika.

Jaa
@EC

To czemu usłyszałam że skoro mam dziecko chore to nie zostanie mi przedłużona umowa? Szkoda że tego nie nagrałam.

@EC

To czemu usłyszałam że nie zostanie mi przedłużona umowa bo mam dziecko chore?

@EC

Szkoda że tego nie nagrałam. Zachowanie (usunięte przez administratora) niby pani kierownik

@Ja usunięta opinia

Ja nie mam z tym problemu jeśli moje dziecko jest chore albo ma lekcje zdalne, mogę wziąć home office. Daję znać przełożonemu i nigdy jeszcze nie było problemu. Mimo że formalnie pracujemy 3 dni w biurze, 2 z domu, to jak miałam potrzebę - nawet częściej pracowałam z domu. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Uważam, że pod tym względem jest naprwdę ok.

Marzena

No ale tutaj chyba chodzi o jakiś większy problem, a nie tylko o przeziębienie. Pani pisała że ma dziecko z wadą, może to im zaczęło przeszkadzać. Co innego grypa, a co innego poważna niepełnosprawność.

Ja2
@Marzena

Nie no błagam, bądźmy poważni. Są w firmie osoby które pracują w pełni zdalnie z uwagi na swoja sytuację zdrowotną. Są też w kanie osoby poważnie schorowane, pracujące juz kilkanaście lat, albo osoby z widoczna niepełnosprawnością w pracy - więc może trzeba wziąć pod uwagę że po prostu pani olewała pracę a nie szukać winy u pracodawcy..?

@Ja2

Pewnie, ja po prostu patrzę obiektywnie na tą sprawę :) Ale dobrze wiedzieć że takie osoby chore lub niepełnosprawne mogą liczyć na stałą pracę w tej firmie.

@EC

Umowa w tej firmie to raczej jakieś osiągnięcie w skali zwanej nieosiągalnym....Ale nie ma czego żałować...

@Ja2

Ciekawe ...ale nie prawdziwe

Jak długo trwa proces awansu w Kan Sp. z o.o.?

były

Nie ma czegoś takiego jak proces awansu

nie wiem co oznacza to pytanie:) generalnie to nie korpo, żeby trzeba było przepracować 37 miesięcy i odbyć 4 oceny okresowe aby być uwzględnianym w awansach. Jest wielu pracowników biurowych i pracowników sieci sprzedaży, którzy zostali awansowani na podstawie swoich wyników pracy i zaangażowania.

Ciekawe

Firma Kan Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Konsultant - Sprzedawca. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Serwisant rowerowy
Opiniak

Szkoda,że mając fajnych ludzi w załodze firma dąży ku upadkowi...ciekawe co na te rządy udziałowcy?A może nic nie wiedzą

Si
@Opiniak

Popieram

A

Jak wygląda teraz sytuacja z pracą na magazynie? Jest co robić? Czy odwołują tak jak wcześniej?

Ktoś
@A

Odwołują, zwalniają i raczej nie jest dobrze

była

Pracowałam w tej firmie 1,5 roku i oprócz tego, że umowa o pracę w tej firmie uratowała mnie przed bezrobociem na czas pandemii, mam niewiele do powiedzenia jeśli chodzi o pozytywy. Magazyn jest zbyt mały żeby mieściły się w nim dostawy, zaplecze dla pracownika składa się z zawalonego wokół kartonami stolika z popękanym boilerem obok. Zero realnego systemu premiowego który motywowałby kogoś do działania, minimalna krajowa, brak toalety albo chociaż czajnika. Jeśli twój sklep ma słabe wyniki, pracownicy dostają milion nowych tabelek do wypełniania, które mają ,pomóc w sprzedaży’ a tak naprawdę zabierają czas na pracę z klientem. zamiłowanie tej firmy do wypełniania miliona bezsensownych tabelek jest ogromne. Pracownicy muszą przychodzić wcześniej do pracy i pracować za darmo bo mają za dużo obowiązków żeby wypełnić je wszystkie w czasie pracy.

Kan Sp. z o.o. w mieście Łódź poszukiwała pracowników na Grafik. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Byly

Ja nie polecam. Chyba ze na chwile, to jeszcze okej. W większości magazynów jest znacznie lepiej.

Paulina

Nadal najniższa krajowa? W lipcu ktoś tak pisał. Oczywiście teraz wyższa o te 200 zł niż w 2020, ale czy ciągle minimalna. Dziękuję!

tak
@Paulina

tak ,ciągle

X

Jest w porządku. Kilka rzeczy do poprawy można wymienić, ale to jak wszędzie.

@X

A co jest w porządku a co do poprawy według Ciebie? :D Opisałbyś dokładniej jakie warunki zatrudnienia są na plus? Jakie stanowisko obejmujesz w Kanie?

zapewne
@Bożena

wysokie, bo tylko tym się płaci premie i bonusy za wciskanie obłudy ciemnocie pracującej w sklepach

@X

co dokładnie można zmienić?

X
@pracownik

Wynagrodzenie- brak premii i socjalu.

@X

Jak jest tak w porządku to powiedz czemu odeszła prawie cała doświadczona kadra pracowników z długoletnim stażem

@były pracownik

To chyba trzeba ich zapytać, może poszli po rozum do głowy i wreszcie zmądrzeli? :D

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Kan Sp. z o.o.?

Mają ,bo tam nie potrzeba doświadczenia

Dawid
@były pracownik

Czyli co? Przyjmują wszystkich z ulicy, którzy się zgłoszą? Przyuczają chociaż pracowników zanim rzucą ich na głęboką wodę?

Xyz

Nie polecam. 3 lata w tym zakładzie i o 3 za dużo. Cały czas na umowę zlecenie podpisywaną co miesiąc. Zero przyszłości. Płace marne, oczekiwania kierownictwa coraz to większe.

@Xyz

Mógłbyś przybliżyć wysokość wynagrodzenia w Kanie? :P Określenie, że są marne w sumie nie mówi mi za wiele :D I jak wyglądały te coraz to większe oczekiwania kierownictwa? Czy w firmie są jakieś normy?

3200 brutto, niektorzy jeszcze mniej.. Dodatkow brak

@pracownik

Była jakaś opcja że niedługo będą podwyżki? No i czy te 3200 brutto to już z wliczonymi premiami itp? Ile wychodziło na rękę w Kanie? :) Mam nadzieję że mi odpowiesz!

@Marcin

Podwyzki? O premiach slychac od poczatku roku- do dzis ich brak. I to 3200brutto to tez nie wszyscy pracownicy. Wiele osob ma jeszcze mniej...

@pracownik

A co powiesz o atmosferze w tej firmie? Czy kierownictwo Kan dobrze traktuje pracowników? I jakie są relacje między innymi pracownikami w firmie? Są tu organizowane jakieś wyjścia integracyjne?

Zniesmaczony pracownik

Hanna to chyba ktos z Kan caly czas pyta sie o relacje wspolpracownikow. Jest to wazne ale czy czlowiek idzie do pracy dla kolegow i dlaczego ma na nich liczyc? Kazdy pracuje dla siebie. Pracowalam/em w tej firmie. Krotko bo wiecej nie dalo sie wytrzymac. Ciagle trzeba zagadywac do klientow, plany z kosmosu, pieniadze smiech na sali. Jesli moga daja najnizsza krajowa. O premiach nie ma mowy. 15 min na przerwe i tyle. Nie polecam!

@Zniesmaczony pracownik

Teraz dają tylko minimalną krajową. Nie ma szans na więcej.

p

prawda

No name

Bardzo słaba firma. Pracownik jest dla nich tylko numerem. Płacą stawkę minimalną, a wymagania są ogromne. Trzeba ciągle wkuwać notatki, potem z tego odpytuja. Ja powoli dostawalam nerwicy, bo bałam się, że każdego dnia znów będą odpytywac. Bardzo dużo tego materiału. Ciągle trzeba być na każde wezwanie. Nie obchodzi ich nawet, że masz wizytę u lekarza, na którą czekasz rok. W dodatku w czasie pandemii kazali teraz dziewczynom oddać część nowego urlopu, a całą resztę lock downu wstecz odrobić co nie jest zgodne z, prawem, bo zostało dziewczynom niewiele czasu do końca miesiąca i zbyt dużo godzin do odrobienia. Chodzą tam codziennie i nie mają co robić, ale siedzą, bo grożą, że im ich minimalnej pensji nie wypłaca. System premiowy długo nie istniał. Teraz mają wprowadzić premię od 20 do chyba 40 zł na miesiąc jeśli wykonają odpowiedni target. Nie ma socjalu. Nie ma bonusów. Goła wypłata minimum krajowe i trzeba być pod telefonem, bo w każdej chwili mogą ściągnąć z dnia wolnego nawet do innego sklepu w regionie.

@No name

Hej, co do tej stawki minimalnej to nie ma szans na jakąś podwyżkę dla np. osoby zaangażowanej lub za zwiększanie się stażu pracy? I jak z tymi premiami? Zostały w Kanie wprowadzone?

zgadzam się

to wszystko niestety prawda

@Bożena

Nie ma żadnych dodatków do pensji,ani stażowego ani żadnej premii od wyrobienia ,goła podstawa

Czy pracownicy w Kan Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

tak

wymieniają się radami jak przeżyć za najniższą krajową

nm

Czy na Wiączyńskiej 8 A znajduje się siedziba główna firmy Kan? Pytam, bo patrząc na rzuty z Google Maps to jakaś ruina a nie siedziba firmy. Aż nie chce mi się wierzyć w to co widzę. Jestem przed złożeniem aplikacji i ten nieciekawy widok, bardzo mnie zniechęca. Z góry dziękuję za informację.

Bvu

Kan Sp. z o.o.

Grazia

Kupiłam kurtkę zimową Dagmara 7.12.20 r. Ponieważ przy rękawach i kołnierzu- stójce była trochę zabrudzona postanowiłam ją wyprać zgodnie z oznakowaniem czyli na 30 stopni w pralce i wysuszyłam w suszarce 3 razy ponieważ w kurtce po wypraniu ubyło wypełnienia. Dałam do firmy KAN sp z oo 2 razy do reklamacji. Niestety firma nie uznaje reklamacji bo zależy jej tylko na sprzedaży. Mimo złego oznakowania kurtki upierają się, że powinna być czyszczona chemicznie, po prostu komuś zabrakło rozumu. Oznakowanie czyszczenia chemicznego jest zupełnie inne. Niestety takie sklepy będę omijała z daleka. Sprzedają buble za duże pieniądze. Idą na ilość a nie jakość i to bez możliwości jakiejkolwiek reklamacji.

Użytkownik
@Grazia

Posiadam kurtkę firmy Tatuum. Zawsze czytam etykiety i z tego co pamiętam w moim modelu jest informacja, aby czyścić tylko w profesjonalnych zakładach.

Z

Witam znalazłem ogłoszenie, że szukają osoby do IT (chyba na Wiączyńskiej). Ktoś może coś więcej powiedzieć? jaka atmosfera, warto wysłać dokumenty?

Jerzy
@Z

Niestety nikt nie odpowiedział. Mimo to zdecydowałeś się, może aplikować do pracy w tej firmie? Ciekawe ile potrwa cały proces rekrutacyjny.

Krzysiek
@Z

cześć zapytam w tym wątku, znowu szukają kogoś do IT, rok czasu minął, ktoś wie ocb? rok tylko ktoś wytrzymał czy szukają kogoś do pomocy?

Czy Kan Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Odp

Tak, jest karta MS ale tylko dla kierownikow. Rozliczania kwartalnie, co trzy miesiące, ciężko z niej zrezygnować, długo to trwa...

Hanna
@Odp

A oferują jeszcze jakieś inne benefity? Wczasy pod gruszą, prywatna opieka medyczna, czy coś podobnego? Czy nie ma co na to liczyć w Kan.

@Hanna

Nie ma nic. W tej firmie socjal nie istnieje.

Zostaw merytoryczną opinię o Kan Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Kan Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kan Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kan Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 3 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kan Sp. z o.o.