Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Adrian

W Raypath jest tak "dobrze " że niektòrzy muszà pracować jeszcze na kilku etatach żeby jakoś przeżyć miesiàç,ale na Facebook pełny lans Jak to w tej firmie jest super,żałosne.

Beata

Z daleka od tej firmy i tych ludzi.

Fredi

Raypath International to firma z opinią dobrego pracodawcy!!

Super używam od roku SUPER EKOLOGICZNY PRODUKT każdemu mogę polecić a zestaw kosmetyczny super zero problemów z cerą! Najlepszy

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac
Szczecin
INCOM POLSKA SP. Z O.O.
Martka

Długo zastanawiałam się zanim przystąpiłam do firmy, nie żałuję. Jasne zasady współpracy, liderzy zawsze odpowiedzą na pytania czy pomogą w trudnych sytuacjach. Produkt używam również we własnym domu i jestem zachwycona tym co potrafi, a testuję go na czym tylko mogę. Czuć oszczędność portfela gdy już nie kupuję chemii. Osobiście polecam produkt jak i firmę do współpracy.

@Martka

Szukam osób które chciałyby odkupić ode mnie zestawy po kosztach

Gośka
@Magda

Jakie zestawy ma Pani i za ile?

@Gośka

Mam dwa zestawy te za 3200 ile by była pani w stanie dać?

lol3k

100zł ... podejrzewam ,że i tak Pani sprzeda ten szajs xD

Pawel

Za ile xD

terkier
@Magda

A ile wynoszą te koszty? I co wchodzi w skład zestawu?

paulusia

dzień dobry, zainteresowana proszęo kontakt paulusia0709@wp.pl

Proszę o kontakt

nowa334@wp.pl

Proszę o kontakt nowa334@wp.pl

Hanna
@Magda

Kupiłabym,ale nie drogo :) na allegro można kupic za 1000. Najtaniej widziałam za 450. Jaka jest Pani cena?

Kupię kilka zestawów, pakietów firmy Raypath. Proszę o kontakt nowa334@wp.pl

zależy za ile

całość

Mack

Pracowałem tam 8 lat jako drugi etat lubiłem te robotę ale gdy trochę odkarmiłem dzieciaki zostałem na etacie do tej pory używam czyscików i wielu moich klientów czasami chcą cos uzupełnić więc odsyłam ich do czynnego konsultanta . Najważniejsza zasada rób swoje i nie przejmuj się co gadają nikt Ci do garnka nie włoży .relacje z klientami są bezcenne. Baw się tą robotą i bądź profi

Jacek

Jak najdalej od tych ludzi i tej firmy.

Czytałam te wasze wszystkie komentarze i te hejty, które zostały napisane i się wam dziwię. Dziwię się tym osobom, które teraz to hejtują. Ja używam czyścików od stycznia tego roku i gdybym miała je kupić jeszcze raz to bym je kupiła. Dlaczego? Bo nie muszę pamiętać w sklepie że mi się jakiś płyn skończył, nie muszę tego nosić, martwić o swoje zdrowie, nie muszę wydawać na to pieniędzy. Wolę coś czyścić wodą niż chemią. Podczas spotkania nikt Ci nie mówi że taką kwotę będziesz zarabiać tylko że wysokość zarobków zależy od twojej ciężkiej pracy. Do zakupu czyścików jak i pracy w tej firmie nikt Cię zmusza. Nie chcesz to nie kupujesz, nie pracujesz. Firma daje Ci możliwości, które musisz sam wykorzystać. Ja sobie chwalę firmę i produkt. Skoro ktoś ma z tym problem to powinnien był się wcześniej zastanowić, a nie teraz mieć pretensje do całego świata. Decyzję się podejmuje świadomie, a nie pod wpływem emocji. I ja taką podjęłam. Podjęłam samodzielną decyzję o zakupie i bardzo się cieszę że to zrobiłam. Nie wierz w te hejty sam się spotkaj z konsultantem i sam podejmij swoją decyzję bez wpływu opinii hejterów. Bo hejterzy są wszędzie i wszystko hejtują. Polecam zarówno produkt jak i firmę.

Nie ????

Rewelacyjny, ekologiczny produkt który elimnuje chemię. Szczerze polecam, sama używam od 5 lat inwestycja żadna w porównaniu na jak wiele lat wystarczają szmatki. Polecam!!!!

lol3k
@Kasia

Ale się nawdychasz chemii raz na pół roku myjąc okna i inne pierdoły. Ojejku , rak i inne xD Szmatki za 2500zł bez chemii ;) Wolę kupić płyn do okien za 4 zł który mi wystarczy na 2 lata. Dziękuję, dobranoc. (usunięte przez administratora)

Patrycja
@lol3k

Lol Twój nick mówi sam za siebie. To produkt dla ludzi inteligentnych, a nie błaznów.

CichyMike
@lol3k

Płyn do okien raz na 2 lata... Nie dziwię się że świat widzisz w szarych kolorach...

Agnieszka

Bardzo dobry produkt stosuje od 15 lat polecam każdemu ????super ze to Polska firma ????

Majkie

Mistrzowski produkt !! Używam od 4 lat i nie zamienił bym go na chemię..

Dominik
@Majkie

To prawda. Z produktu korzystamy od prawie roku. To tak naprawde najtanszy produkt klasy premium na rynku. Logicznie policzylem - koniec z chemia, smrodliwymi srodkami, recznikami papierowymi itp. Uwielbiam korzystac myjac lodowke - ogromne poczucie swiezosci, kuchenke, wszedzie tam gdzie jest kontakt z zywnoscia. Na poczatku trudno mi bylo w firmie przekonac pracownice - nieswiadomy beton. Jednak sama przekonala sie. Raypath rzadzi !!!

Kryptoman
@Dominik

Nie wydaje mi się aby ktoś kto nie daje się przekonać był nieświadomym betonem. Betonem zaś w mojej ocenie jest brak zrozumienia tego, że rynek jest po to aby była możliwość a nie przymus. Osoby, które się nie decydują na zakup nie powinny mieć przyklejonej karteczki na plecach z napisem "nieświadomy przygłup" bo to mocno świadczy o firmie i jej wszelkich przedstawicielach w tej czy innej postaci jeśli szufladkują ludzi a nie zabiegają o nich. Jeśli Dominiku jesteś przedstawicielem i realnie polecasz towar potencjalnym kupcom to szkoda trochę czasu zmarnowanego przez tych ludzi, którzy sądzili, że mają do czynienia z profesjonalistą w dziedzinie.

Magda

W tej firmie mówi się tylko o dobrych zarobkach o atmosferze...Ale wszyscy zapominają powiedzieć że jest to ciężka praca..bardzo czesto konsultantka namawia do wspolpracy a nie jest to praca dla kazdego...i dlatego tak wiele osob jest zła na raypath bo okazuje się że nie jest to takie proste jak mówione jest na szkoleniach..często pracuje się gdy inni odpoczywają gdzie tu czas na rodzinę...no chyba że jej się nie ma to co innego..a zeby otrzymać auto pojechać na wycieczkę..trzeba zrobić wyrabiać ogromne obroty..A na szkoleniach tylko w nas jest problem..przecież wszystko możemy...każdy miesiąc jest stresująca.. Szkoda mi tych osób które zaufały tym szkoleniom.Ta praca nie jest dla każdego trzeba mieć twardą skórę i nie przejmować się opiniami..A większość osób jest wrażliwa.. po prostu w tej firmie trzeba iść po trupach wtedy się zarabia..i to duże pieniądze bo jeśli chodzi o nagrody to i tak są w to w liczone w ciężka pracę...wolę sobie odłożyć na wycieczkę niż tak pracować.. powodzenia wszystkim pracującym w rayphath..bo stałych osób jest nie wiele..to właśnie te osoby co idą po trupach...

LOL

2300zł za szmaty xD Sama cena mówi wiele o ich "markietingu"

Gimli

marża narzucona przez "handlowców" za to Czyściwo jest masakryczna, praca polega na szukaniu naiwnych. jak ktoś to kupi to tylko typowy Naiwny Cebulak który później ma pretensje i chce zwrócić cały zestaw... sprzedaj rodzinie, znajomym - typowy chwyt z metod sprzedaży firm ubezpieczeniowych podpisując umowy i inne dokumenty współpracy z nimi to niestety strzał w kolano ale co bym nie napisał zawsze znajdzie się ten Fraje... który da się na to złapać Te pozytywne opinie to jest w 110% 1 osoba, są do tego zdolni, kpina...

Steff

Ja napiszę tak, Gdy usłyszałem o czyścikach za taką kwotę od razu przekreśliłem jakieś spotkania , pokazy. Natomiast żona namówiła mnie na to by konsultant przyszedł przedstawił sposób działania powiem wam że jestem mile zaskoczony działaniem tego zestawu, wystarczy zwilżyć czyścik który na prawdę usuwa wszelkie zabrudzenia , nie zostawia smug ,dodam że nie jestem konsultantem wyrażam opinię na temat produktu która ta firma oferuje. Zestaw nie jest tani , ale zwraca się nie trzeba kupować detergentów płynów które kosztują (dodatkowo mają nieprzyjemny zapach) papierów, czy ściereczek co miesiąc dużo ludzi mówi a tam ja wydaję 30 zł na te rzeczy ale one nie doczyszczą w tak przyjemny sposób dla oka różnych powierzchni w domu i szybko się niszczą zużywają. Tu wystarczy wyprać wysuszyć i masz gotowe do następnego działania To jest inwestycja , która się zwróci . Szczerze polecam.

Aga

Najlepiej się użalać. Z siedzenia i nic nie robienia na pewno nie da się zarobić pieniędzy. Trzeba było zadzwonić do osoby, która Cię wprowadziła, przyjechać na szkolenie. Jest bardzo duża pomoc z firmy tylko trzeba chcieć. Pieniądze z nieba nie spadną. Pozdrawiam

Kontakt
@Aga

Ja się nie użalam . Zrezygnowałam z pracy tam bo nie była dla mnie. A fakt nie otrzymania produktów za które się spłaca kredyt jest (usunięte przez administratora).

Aga

Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Polecam każdemu. Można potraktować tą prace nawet dorywczo. Ja pracuje w sklepie i dodatkowo sprzedaje zestawy.

Kvici

Świetna firma!!! Miłe osoby wszystko tak jak powinno być z całego serca POLECAM!!!

Mądra Pani Domu

Używam produktu już od jakiegoś czasu. Produkt, cóż tu powiedzieć, FENOMENALNY. Nie wyobrażam sobie w tej chwili juz sprzątania w sposób tradycyjny. I nie wyobrażam sobie, jak kiedyś mogłam używać tych wszystkich chemicznych środków, wdychać szkodliwych oparów i niszczyć sobie skórę na dłoniach. I wiecie co, za swoje pieniądze na domiar złego... Kolejna sprawa, czy produkt jest drogi. Zastanawialiscie się, ile wydajecie na utrzymanie w czystości swojego mieszkania? Obecnie te koszty u mnie wynoszą ok 20zł!!!! Tak, to nie żart. dobrze czytacie, 20zł!!! Te produkty użytkuje się kilkanaście lat. Polecam!!! A co do współpracy, czy ktoś Was ludzie na siłę zmusza? Przyznam szczerze, że nie rozumiem. Nie widzisz się w tym, to się tym nie zajmuj, zamiast głupoty wypisywać. Kasa sama się nie zarabia, i myślę, ze to też niełatwa praca. Ja się w tym nie widzę, a to nie znaczy, że ktoś inny nie będzie do tego stworzony. Pani od której to kupiłam, ani nie była nachalna, ani zdesperowana. Byłam na tyle zadowolona z jej profesjonalnej obsługi i produktu, że z przyjemnością poleciłam dalej jej usługi.

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.