Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Bez chemii, oszczednośc czasu, pieniędzy i wody - to się sprawdza . Kiedy to po raz pierwszy raz usłyszałem śmiałem się w głos. Dziś szczena mi opada jak doczyszczone są fugi, baterie a mycie okien pikuś . Polecam w kazdym domu!!!!

A ja kupiłam 2 lata temu i czły czas super - tak jak kazali czym częściej pierzesz tym lepiej czyszczą. Nie wiem kiedy ostatnio kupiłam chemię - REWELACJA, myślę o dokupieniu białej rękawicy:) Pozdrawiam Pania Bożenkę moją konsultantkę, przemiła, jak mi zabraknie płynu, mydełka zawsze na czas mi je dostarcza:)

Kupiłem mamie i jest zachwycona, ja korzystam z zestawu samochodowego - godne polecenia:)

Iwona

Czysciki ekologiczne - REWELACJA Polecam !!!

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Paulina

Współpracuję z firmą od jakiegoś czasu i tak jak każdy na początku długo zastanawiałam się nad ideą tego wszystkiego. Praca dla wytrwałych i cierpliwych a nie dla leni, ale przecież każdy handlowiec to wie że nic nie przychodzi samo nie poleci Ci z nieba jak nie ruszysz (usunięte przez administratora) przepraszam za brutalność . Produkt rewelacyjny i polecam go każdemu, a jeśli chodzi o cenę - cena idzie za jakością....... A tak pozwolę sobie wtrącić jeszcze coś dla wtajemniczonych. Naucz się najpierw sprzedawać póżniej buduj grupę, nie odwrotnie bo wcześniej czy póżniej zostaniesz sam :)

Ada

Zestaw wart 400 zł a ludzie płacą za niego 4000 zł lub więcej, a liderzy jeżdżą furami za waszą kasę. Smutne. Ja wiem ze wszytsko kosztuje ale nie popadajmy w skrajności żeby kredyty brać itp Lepiej kupić robot sprzatajacy niż to, bo to bardziej rozmazuja brud niż go usuwa

Jamal

Mam te szmatki od dwóch lat. Postanowiłem nie używać niczego innego do sprzątania przez ten czas użytkowania. Moje uwagi po tych dwóch latach użytkowania są następujące: - nadają się do mycia szyb wszelkiego rodzaju szkła płytek, metali dobrze ściagają brud z gładkich śliskich powierzchni - szmatka do mycia naczyń dobrze radzi sobie z myciem szklanek, talerzy natomiast nie nadaje się do mycia tłustych garnków, patelni rozmazuje tłuszcz po powierzchni to samo tyczy się plastikowych talerzyków misek nie zbiera dobrze tłuszczu z rzeczy z plastiku. Natomiast po dodaniu niewielkiej ilości szarego mydła czy kropli płynu rozbija tłuszcz i ściąga go z powierzchni. Dlatego ponieważ chemi nie oszukamy do rozbicia tłustego brudu potrzebny jest kwas czyli detergent. I tutaj każdy chemik się ze mną zgodzi. -Jeśli chodzi o mycie wanny sytuacja jak wyżej. Osadów z mydła które osiadają się na ściankach nie domyjemy samą rękawicą i sanbimem. - Mycie podłóg sprawdza się ale gdy podłoga jest brudna często trzeba wypłukiwać szmatkę bo rozmazuje brud. według mnie w domu sprawdza się rękawica mała szmatka do mycia naczyń i owoców i dwie stopy podłogowe oraz ekspres do okien. Więcej nie jest potrzebne. Swietnie nadaj się do mycia samochodu . Ale to moja opinia.

Ad

Mam do sprzedania zestaw kosmetyczny, u konsultanta 350 u mnie 170, nowy. Mam już jeden, nie kupuje wacikow, peelingow i innych badziewi. Adad90@o2.pl

Agnieszka

Ja mam czyściki 8 lat i mega jestem zadowolona, choć myślę aby dokupić rękaice białą

Od jakiegos czasu zastanawiałem sie nad wspólpraca w firmie bo mój kolega dziła i mówi ze super dodatkowa robota. Przyjechał przedstawieciel firmy i zaproponował wspólprace, zdecydowałem sie i okazało sie że to kupują bez zastanowienia, raty na kazda kieszeń a klientki dzwonia i polecaja mnie swoim znajomym. Jeśli ktoś się zastanawia nie ma lepszego dodatkowego zajęcia. 2 godziny w tygodniu a kasa lepsza niz na etacie.

Lidka

W sbotę też kupiłam od mojej znajomej i sprzatanie okazało się łatwiutenkie. Polecam Również!!!

Bożena

Produkt fantqastyczny - Polecam kazdemu fantastyczny prezent dla bliskich na święta:)

Adad

Witam, mam do sprzedania zestaw, czyściki kupione u konsultanta za 2400 ja sprzedaje za 1100. Wszystko zapakowane, dowód zakupu kupiony 2019 rok. Leży mi a wiem że nie będę działać. Kontakt Adad90@o2.pl, mogę wysłać zdjęcia. W firmie mi się nie udało zarabiać , ale to tylko przez to że nic nie robiłam, zestaw sobie chwalę, nie używam chemii. Pozdrawiam

Moni
@Adad

Dzień Dobry, czy oferta jest jeszcze aktualna?

Adad

Już sprzedane. Pozdrawiam.

Wiki
@Moni

Witam. Ja również mam cały podstawowy zestaw do sprzedania (cena 2240 -odsprzedam za 1500)również nowy. Zestaw kosmetyczny (350 zl) odsprzedam za 200

Marti
@Wiki

Czy oferta jeszcze aktualna?

@Moni

Witam jest Pani nadal zaintwrsowana kupnem czyscików?

Beti

Miałam w dniu 30.10 pokaz ty cudownych sciereczek i reszty cudownych akcesoriów. Jednak konsultantka mnie do tego nie przekonała. Oczywiście przerażala mnie cena ale mogłam sobie pozwolić na zestaw.Jedbak nie byłam przekonana i szczerze mówiąc nie uwierzyłam w to co pani oferowała. Kiedy to zauważyła że mnie do tego nie przekona zaczęła proponować mniejsze zestawy za mniejszą cenę. Nadal nie osiągnęła mojej aprobaty. Kiedy to już tej pani nie pomagało aby mnie przekonać zwróciła się ta" pani" do mojego męża : ale pan to chyba zarabia pieniądze i może sobie sam kupić co chce i zdecydować sam!!! I w tym momęcie powiedziałam ja do tej pani że w taki sposób to może szybko spakować graty i wyjść. I to zrobiła w pośpiechu bardzo szybko. Mówiąc przy okazji że nigdy w życiu nie spotkała się z tym aby jakąkolwiek klientka niczego nie kupiła na pokazie. Wnioski wyciągnijcie sobie sami. O co w tym wszystkim chodzi.

Mam na sprzedaż cały zestaw, zestaw samochodowy, zestawy dziecięce :) byłam konsultantką ale zrezygnowałam. Mam kilka zestawów dla siebie oczywiście również zatrzymuje, ponieważ uważam że działają cuda. Zainteresowanych proszę o wiadomość SMS: 607501533

Maria

Kupiłam tydzień temu i jestem bardzo zadowolona. Najpierw sceptycznie podeszłam do tematu. Ale faktycznie to dziła. Zestaw samochodowy dałam mężowi i ku mojemu zdziwieniu jest zachwycony. Zakup naprawdę udany POLECAM z pełna odpowiedzialnością. Konsultantka przemiła. Pozdrawiam i zachęcam wszystkich. Dbajmy o swoje środowisko bo tu czyścimy tylko na wodę :):)

Patrycja

Fantastyczny produkt,fantastyczna atmosfera . Polecam !!! Sama mam , stosuję i czasem faktycznie jestem zdziwiona że wcześniej tak harowałam przy sprzątaniu a tu lekko przyjemnie estetycznie i co jest najwazniejsze bez ani grama chemii.

Dorota

Fantastyczna Firma i genialny produkt Polecam wszystkim

Alina

Byłam na pokazie. Myślę, że produkt jest dobry bo sama wcześniej sprzątałam wodą i ścierką aby było mniej chemi. Ale trochę drogi i noe podoba mi się,że aby przejść do współpracy to trzeba zakupić tako drogi. Nie można pierwszy raz spróbować po szkoleniu sprzedać produktu prowadzącego

Wlasnie sie dalam namówić :( i nic nie mogę z tym towarem teraz zrobić. Fakt ułatwia to sprzątanie ale cena chora! I gdzie nowy towar sprzedać?? :(

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.