Studio Acord

Kraków

Opinie o Studio Acord

ciekawa 2010-06-26 20:36:37
jakie sa warunki pracy w tej firmie? zarobki?
lupka 2012-04-10 19:45:01
jutro idę na rozmowę o pracę to się okaże jak tam jest
M 2012-04-22 11:24:17
ii jak po rozmowie ?
Edward 2014-08-16 22:12:14
@CamRe, może napiszesz jak studio acord zareagowało, kiedy napisaliście o braku wykonania usługi, bo może mieli odpowiednie wytłumaczenie. Mam wrazenie, że nie piszesz całej prawdy, może wina była obustronna.
nn 2014-09-25 16:12:28
Witam. Nie widzę wypowiedzi "uczestnika" i "CamRe". Ktoś usuwa poszczególne komentarze? O co Kaman?
była 2014-09-30 14:51:13
po krótkim okresie pracy nie polecam - produkt bardzo cieżko sprzedać i zaskakująco dużaa rotacja pracowników. wypłaty bardzo niskie
Olo 2015-01-21 00:26:40
No i co? Zmieniło się coś w nowym roku w Studiu? Słyszałem z dziesiątej ręki, że od 2015 roku będą planowali wprowadzać jakieś korzystniejsze zmiany czy coś? Prawda to czy wszystko dalej biegnie po staremu u nich? Nie wiem czy to dobry pomysł żeby wysyłać do nich swoje CV, bo przy okazji nie mam pojęcia jakich pieniędzy można oczekiwać.
Samosia 2015-02-06 22:21:24
Pracowałam w tej firmie parę lat i powiem tyle że jak ktoś pracował to kaskę miał odpowiednią. Nigdy nie pisałam na ich temat do tego momentu gdy przeczytałam że szef nie wypłacił kasy. Moim zdaniem to nie jest możliwe. Szefo był uczciwy i nie wierzę w to. Nie pracuje tam już od paru lat ale zawsze będę ich miło wspominac. No cóż ja się "wypaliłam "i dlatego już tam nie pracuje.
byłyyyyy 2015-02-12 12:32:25
Wypłacać zawsze wypłacają ale to ile to już inna kwestia. Daleko im do przejrzystości i uczciwości w tej kwestii. Nie polecam.
lol 2015-03-26 18:33:35
Kasa słaba a towar ciężko się sprzedaje. Nie polecam byłem, widziałem.
dadas 2016-05-08 12:12:05
No ja się nie dziwię, że nie ma w tej firmie rotacji, zatrudnienie na umowę o pracę jest, a przecież niezbędne narzędzia pracy na stanowiskach handlowych są zapewnione, grunt to wyrabiać dobre wyniki, wtedy premia jest wysoka
Zostaw swoją opinię o Studio Acord - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Acord