Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Andzia

Niestety ceny są kosmiczne inie wszytkich ludzi stać aby zakupić. Może to są dobre produkty ale w tych czasach kazdy grosz się liczy i zakupują ci ktorych naprawdę stać. Pozdrawiam

Jurek
@Andzia

Jak kogoś stać na ten produkt to po prostu go nie kupuje.Spyta Pani dlaczego ponieważ zamożni ludzie dwa razy oglądają złotówkę i zastanawiają się nie podejmują decyzji pochopnie dlatego są zamożni , a nie to co biedni zastaw się a postaw się a pózniej płacz gdy głowa ostygnie.

@Andzia

Jak zakupują Ci których na to stać? To nie kupujecie płynów w sklepach stacjonarnych znanych marek po 10,25 zł przez całe życie. Wydajecie o wiele więcej niż ten zakup więc to chyba wy nie kupujący szmatek jesteście bogaci.

Do Jurek
@Jurek

AAAA, nowy element szkolenia, bogaty ogląda każdą złotówkę, a to już o trujące chemii nie mówią?

Ola

Karma wróciła do przedstawicieli zostaliscie teraz z zestawami które trzeba spłacać i leasingami na samochody .Nikt teraz w dobie wirusa nie kupi od was nic.

@Ola

Jaka bzdura, teraz akurat urosl popyt bo ludzie w doma siedza i grzebia w netach a potem kupuja.

Ola

Dziewczynko ludzie siedzą w domach bo nastała epidemia firmy nie płacą premii obcinają zarobki a ktoś bedzie siedział na necie i kupował szmatki jeżeli nie wie co będzie za tydzień miesiąc czy nie straci pracy zastanów się co piszesz samozwancza inteligentko.

Zosia
@Ola

Otóż jestem przedstawicielem i sytuacja z wirusem wcale nam nie przeszkadza. Świadome osoby chcą wzmocnić odporność, a wiadomo, że chemia bardzo osłabia układ immunologiczny- polecam poczytać na ten temat jest cała masa badań. Poza tym dzięki temu, że jest tam nanosrebro mamy naturalną dezynfekcję i nie potrzeba produktów drażniących z alkoholem. Jestem konsultantką, zostałam nią po roku używania własnego zestawu, gdzie syn w tym czasie wyleczył atopowe zapalenie skory, a córka trądzik. Cała rodzina czuje się świetnie, a dom czyściutki. Zazwyczaj negatywne opinie wystawiają tu złośliwe osoby, które nie zakupiły z niewiadomych przyczyn i nieuzasadnionych powodów produktów. Liczby nie kłamią. Te produkty mamy na długie lata, co bardzo obniża ich cenę. Mnie Oo prostu nie stać na kupowanie detergentów, gąbek, ścierek, mopów, ręczników papierowych....dużo by wymieniać. Mam swój zestaw od 4 lat, od dwóch sprzatam nim za darmo i jeszcze wiele lat będę, bo nic się z nim nie dzieje. Prosta matematyka. Pozdrawiam szczególnie tych co nie zakupili, a najgłośniej krytykują ????

Do Zosia
@Zosia

Zosiu, wytłumacz jak chemia z domestosa osłabia układ immunologiczny ? Podaj proszę "całą masę badań", ile jeszcze musisz tego wcisnąć ludziom żeby wyjść na zero ?

Fantastyczny produkt, oszczędność czasu, pieniędzy i zdrowia!! Cegiełka do ochrony środowiska ! Czyściki spłacone w wysokości raty ustawionej na wydawane pieniądze na chemię w ciągu dwóch lat, a obecnie mam czystość w domu już od 5 lat za darmo !! Już mój dom chemii nie zobaczy ????

@Ania

Aniu, ile jeszcze zestawów musisz sprzedać żeby spłacić kredyt ?

Kriss
@Andrzej

Proponuję wrócić do lasu i jeść korzonki, to jest życie bez chemii

@Ania

Za darmo?przeciez domestos tej firmy kosztuje 4razy wiecej niz zwykly.plus te mydla

Do Ania
@Ania

Także do innych przedstawicieli, czy niczego nowego nie uczą Was na szkoleniach oprócz opowieści obtrujacej chemii ? To już jest nudne, mega nudne !

Renata

Pracuję w Raypath i jestem zadowolona ,

@Renata

Ile małżeństw w Raypath się rozstało?

Mania
@Adam

Dlaczego bo nie rozumiem co ma wspólnego raypath a rozstanie z współmałżonkiem.

Domi
@Mania

zawsze musi się znaleźć jakiś powód - he he he ludzie zawsze widzą wszystko u innych, ale nic u siebie.

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Sebastian

Genialny produkt. Zakupiłem niedawno i nie mogę się nadziwić jak w prosty i szybki sposób Pani na pokazie umyła mi szybę z kominka. Używanie szmatek na prawdę ułatwia codzienne obowiązki. Teraz chętniej pomagam żonie w sprzątaniu . Szczerze polecam

lol3k
@Sebastian

Nie lepiej wziąć starą koszulkę i przetrzeć szybę z kominka? LOL. Noooo tak.... lepiej szmaty za 2500zł bo kominek brudny xDDDDD Żal mi was. :)

Martyna
@lol3k

Wyczyść szybę z kominka samą starą koszulką zamoczoną w zimnej wodzie... Powodzenia życzę i gratuluję hejtowania na każdym kroku, a pewnie nawet nie widziałeś tych "szmat", obstawiam, że tylko słyszałeś od kogoś i na tym się skończyło. ????????????????????????????

Patrycja
@lol3k

Jak kogoś nie stać to najlepiej hejtować haha. Ludzka zawiść nie zna granic. Ogarnij się. Pozdrawiam

Hacik
@lol3k

Lol3k ja to widzę że Ty niezły hejter jesteś Hahah najpierw piszesz że myjesz okna raz na pół roku później że stara koszula wyczyścisz szybke z kominka ^^ sam wystawiasz sobie opinie człowieka który niezbyt dba o czystość... skoro sprzątać Ci się nie chce to i pewnie z ruszeniem d*** dom pracy jest podobnie. Nie pozdrawiam

Darek
@Patrycja

Mnie stać ale w przeciwieństwie do co niektórych jestem człowiekiem myślącym . A wyrażanie swojej opinii to nie hejt droga Pani .

Sasina

Firma, która pozwala na zarobienie pieniędzy. Produkt używam od 12 lat i polecam każdemu (przez 12 lat zdrowiej, ekologicznie i bez wydatków na chemię). Jak w każdy biznes trzeba zaintwestować - niewiele. Warto spróbować.

Nicia
@Sasina

Ciekawe czy kartofle i marchewkę też je Pani ekologiczna? Dzieci rysują kredkami z Chin ,kupuje Pani pewnie ubrania w sieciówkach bo nie uwierzę że dzierga Pani z lnu lub batystu który rośnie na Pani polu i pewnie nie jeździ pani samochodem tylko wszędzie rowerem na wakacje również ????????????????wiec skończcie ludzie z ekologicznymi szmatkami za miliony ja używam pieluch tetrowych do wszystkiego !!!!!!mogą być z Chin mogą być nieekologiczne ale dzięki temu jestem normalna Amen????

k000

Towar bardzo słabej jakości jak na tą cenę ani z ekologią ani czystością to nie ma nic wspólnego NIE POLECAM.

Były przedstawiciel

Do produktu nie mam żadnych zastrzeżeń, czyszczę do dnia dzisiejszego. Lecz forma sprzedaży jest nie zbyt fajna. Przedstawiciele chce jak najwiecej sprzedać a jeszcze lepiej jak najwiecej osób wprowadzić żeby zostali sprzedawcami bo za wprowadzenie jest ekstra kasa i więcej pieniążków żeby utrzymać próg. Gdy utrzymujesz próg to masz ekstra kasę za jego utrzymanie( liczy się też obrót ludzi wprowadzonych przez Ciebie albo sprzedawców którzy wprowadzili innych chętnych szybkiego zarobku. Nie każdy nadaje się do tego żeby coś sprzedawać. Największe sukcesy odnoszą w firmie sprzedawcy którzy potrafią rozszyfrować ludzi i wiedza jak manipulować ludźmi. Jestem ciekawa ile procent wprowadzonych do firmy dalej działa. Jak jest to 2% to jest dobrze.

@Były przedstawiciel

(usunięte przez administratora) by ukryć fakt obrotu $ wymyślili sobie produkt który musi być tani w produkcji, reszta to filozofia dorobiona do czegoś co jest warte co najwyżej 2zł !!!

Dariusz
@Leon

Stwórz produkt za 2 PLN, sprzedawaj w MLM za 90 PLN. Jeśli to ogarniesz, jutro masz we mnie pracownika.

@Dariusz

domokrążco bez kręgosłupa właśnie to robisz w tej śmiesznej firemce na R

@Dariusz

dodam jeszcze że firemka na R nie ma nic wspólnego z MLM jeśli tak twierdzisz to jesteś zwykły y.eł.op

Doktor Wilczur

Chcieli wejść z tymi szmatkami wątpliwej jakości do naszego szpitala :) Jak im sanepid zbadał czystość po testowym sprzątaniu szmatami z pseudo Nano srebrem to zabronił mycia naszego szlabanu na parking a co dopiero wejść z tym czymś na oddział onkologiczny !!!

veritas
@Doktor Wilczur

a mozna wiedziec do jakiego szpitala ?

Dariusz
@Doktor Wilczur

Doktorze Wilczur, sanepid rządzi się innymi prawami. Dla nich czasami czarne jest białe. A o jakim szpitalu rozmawiamy?

Matt

A proszę napisz coś więcej, bo firma funkcjonuje już sporo na rynku Polskim i nie tylko. Więc gdyby to była tylko ściema to już dawno firma by nie istniała. Może bardziej wypowiedź się na ten temat. Może akurat trafiłeś na niekompetentnych pracowników. Pozdrawiam

@Matt

a na jakim to rynku zagranicznym jeszcze (usunięte przez administratora)?

Leon

Szkolenie hahah, to jest pokaz sprzedawców marzeń

MIECZYSŁAW

Cena zestawu vip to ponad 3200 zł. Jeśli ktoś kupi to prowizja dla polecającego 35% czyli ponad 1100 zł + prowizja dla sprzedającego (główny konsultant który robi pokaz) ok.50 % lub więcej w zależności na jakim poziome jesteś. Do tego inne ukryte koszty. I zobacz tak naprawdę ile te ściereczki, mydła itp. są warte. Tak się (usunięte przez administratora) ludzi-naiwnych. Nie mówię, że są to złe produkty tylko ile one tak naprawdę kosztują a za ile wciskają ludziom.

Uwaga
@MIECZYSŁAW

Nie więcej niż te sprzedawane w Tosco, czyli jakieś 3 złote za sztukę

Zadowolona

Byłam na pokazie i zwaliło mnie z nóg. Szyba wysmarowana kremem nivea, szminką i czymś tam jeszcze. Ani smugi przy użyciu samej wody ( zimnej dla utrudnienia ). Szklanka która ma osady po wyjęciu ze zmywarki - w miejscu wyczyszczenia -lśni a woda spływa. Fugi wyczyszczone po kilku ruchach. Wiec kto nie widział i nie testował to niech nie wypisuje bzdur, bo ten produkt broni się na wszystkich poziomach, od oszczędność po ekologię. Ściereczkę moczymy raz i na 100m2 wystarcza. Gwarancja 15 lat. A samochody lśnią jak po woskowaniu i do felg idealnie. Zdecydowanie polecam i mowię jako klientka a nie dystrybutorka. I nie widzę nic złego w sprzedaży. Koszt wysoki ale zwraca się i nawet jak ktoś „ wchodzi „ to nie ryzykuje za dużo bo sprzedaje swój zestaw a ten co otrzymał na początku na start jest jego. Ręcznik do ciała i włosów - sztos.

yankes
@Zadowolona

Trollowanie też dostajesz w pakiecie startowym..? :)

mari
@Zadowolona

100 mertow kwadratowych jedna (usunięte przez administratora)? gratuluje pomyslu i do tego higieny

@Zadowolona

Ostatnio robiliście u mnie pokaz i myśle że to ściema ,zasada piramidy.

Sasina
@mari

Aby ocenić trzeba zobaczyć i spróbować.

RZ

Z działania czyścików jestem zadowolony. Miałem dużo wątpliwości zanim zacząłem ich używać, ale po pierwszych sprzątaniach bardzo się do nich przekonałem. Między czyszczeniem chemią a produktami raypath widziałem znaczną różnicę w jakości i szybkości sprzątania na korzyść tych drugich. Natomiast nie podoba mi się to co się dzieje w strukturach konsultantów. Zauważalne jest "koło wzajemnej adoracji" wśród części osób, które osiągnęły sukces w tej firmie. Obserwując tę sytuację z boku odnosi się wrażenie, że owi konsultanci rządzą firmą raypath. Osoby te mimo że z pozoru miłe, przyjacielskie i pomocne, niestety są bardzo fałszywe. W ich towarzystwie trzeba bardzo uważać na to co się mówi, bo bez skrupułów wykorzystają to do osiągnięcia własnych korzyści lub korzyści innych z "koła wzajemnej adoracji". Tacy "przyjaciele" ;) Często też nie trzymają się regulaminu firmy i ogólnie przyjętych reguł. Nie podoba mi się też prowadzenie szkoleń, a konkretnie ciągłe obrazowanie klienta jako "niemyślącą życiową pierdołę, która pije najgorszą kawę i upija się najtańszym piwem po 8 godzinach harowania za 2000 miesięcznie". Podsumowując: produkt jest super, można zarobić dobre pieniądze, ale trzeba bardzo uważać z kim i o czym się rozmawia.

Niedoszły
@RZ

Zgadzam się z przedmówcą . Byłem nie dawno na *szkoleniu* i odniosłem takie samo wrażanie .(usunięte przez administratora)patrząc na to z boku jest ofiarą , nie partnerem do dalszej współpracy . Sprzedane , odhaczony teraz nie sobie radzi , bo narzędzia już dostał . Polityka rozwoju słaba , jak skończą Ci się znajomi i rodzina zapisana na liście to ..... ? Pozdrawiam wszystkich niezależnie czy klient , czy konsultant .

Witajcie jak ktoś szuka japońskich tańszych nowszych produktów większa gamą priduktow bo są sprzedawane bez prezentacji i drogich prowizji zapraszam Piotrek (usunięte przez administratora)

Grzegorz
@Piotr

Proszę o podanie nazwy tej japońskiej , nie rozumie dlaczego usunięto część twego wpisu można powiadomić ochronę konsumentów o tej ingerencji Pozdrawiam.

Justyna
@Grzegorz

Chodzi o firmę Greenway. Ja z nią współpracuje i jestem bardzo zadowolona z produktow.

emi
@Justyna

greenway działa na takiej samej zasadzie co raypath - wiem bo chcaiłam tam wejść - ale w greenway to jest o wiele bardziej zakręcone. jakieś punkty zamiast obrotu.. ale dokładnie tak samo jak MLM każdy działają i to nie japońska firma a rosyjska. Jakośc do raypath wogle nie dosięga do pięt.

Linka
@Piotr

Można prosić o nazwę firmy

Ina

Proszę kontakt nowa334@wp.pl

Robert

Posiadam od kilku lat i jestem ZADOWOLONY. jak świat długi i szeroki wszystkim nie dogodzisz Jeżeli kogoś nie stać to jak ma pisać pochlebne opinie..

Magda

Jestem posiadaczką czyścików od 3 miesięcy i jak czytam opinie że to nie działa to serio zastanawiam się skąd w ludziach tyle złości. Mialam Panią na pokazie, efekt był u mnie natychmiastowy i rewelacyjny. Zakochałam się w produkcie ! Jesli ktoś nie umie zapamiętać kilku podstawowych rzeczy, która szmatka do czego no to niestety ma prawo byc niedouczony i wypisywać głupoty. Ja produkt jak najbardziej polecam!

Rafał

Miałeś okazję, by rozpocząć współpracę z tą firmą, dlatego chciałbym wiedzieć, czy firma ta ma jakieś konkretne wymagania względem potencjalnych przedstawicieli? Daj znać, proszę, czy trzeba wykazywać się jakimiś szczególnymi kwalifikacjami.

Usud

Przyjmą każde wypłacalne mięso

ulak
@Rafał

Proszę o kontakt, Chętnie odpowiem na nurtujące pytania :)

Joanna
@Rafał

Nie mamy konkretnych wymagać. Tylko chęci do pracy oraz osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celi. (usunięte przez administratora)

@Joanna

Rany... Wyznaczony przez siebie celów. Używajcie po jakiego języka w poprawnej formie jeśli się nim posługujecie... No naprawdę

Ktociekocie

Polecam!!! Mamy od roku,jestem przekonana do produktu i uważam że to nalepije wydane pieniądze. Uważam, że każdy powinien miec ten zestaw w domu - cała rodzina u mnie ma i wszyscy zachwyceni. Zero chemii, mnóstwo dodatkowego miejsca po wyrzuceniu innych ścierek itp...

Aga

Sprzedam caly zestaw mega tanio! Podaje @ amoorvincitomnia@gmail.com

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.