Opinie o raypath.pl - D MAR Szyk Adriana Szyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Raypath International Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Raypath International Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Raypath International Sp. z o.o. w Kraków

Matiano

Witam... Nie jestem konsultantem raczej klientem. Dzisiaj przyjechała do mnie znajoma, nigdy nie słyszałem ani widziałem że wogole takie cacko istnieje. Siedzimy, rozmawiamy smiejemy się...wyklada cały sprzęt na stół trochę śmiać mi się chciało, myślę sobie kurczę w co ona się wkręciła. Ma stała pracę od kilkunastu lat dobrą posadę niezłe zarobki a ona mi tutaj z jakimś szmatkami wyjeżdża. Gada szmatka kupa śmiechu. Później mówi dość pitolenia chodzcie i pokażcie wasze największe brudy. Se mysle, Kurka trochę wstyd to moja kumpela i tak jakoś mi brudy będzie czyścić jakimś szmatką cud. Zaczyna od okien byłem w szoku, później kuchnia piekarnik szkoda ze nie zrobiłem fotki przed i po... Ci co używają to wiedzą o czym mówię!! Dla mnie to nowosc. Na końcu usiedlismy wszyscy na podłodze i mówi popatrz to, to co zrobiła z fagami w ciągu 3 min to był szok!! Są na nowo nowe !! Kupiliśmy z żoną od razu... Co prawda koszt gruby jak na szmatki. Ale myślę że zwróci się nasza robić i znam w ciągu pół roku... Dość że w domu błysk too wszystko sprząta się w 5 min a nie godzinami siedzieć i zapierać że szmatami. Nie wspomnę o sprzeciw RTV wszystko się święci jak nowe, zero smug. Jeśli kogos nie stać to nie kupujcie i nie odpisujcie że to ściema jakaś piramida czy coś. Dla mnie to jest od dzisiaj nowy wymiar sprzątania... Polecam...

Matiano

Cześć.. Kupiłem już więcej nie potrzebuje... Nie chce proponować tego dalej jest to za drogie. Nie rozumiem tylko jednego skoro koszt wyprodukowania jest w granicach 600 zł to dlaczego producent nie sprzedaje tego w tej cenie tylko angażuje w to pośredników i banki??

@Matiano

Tak... i jak każdy zadowlony klient postanowiłeś potem specjalnie wejść na gowork, żeby napisać opinię... Brzmi legitnie :D Ja szukałem opinii na ten temat, bo sam próbuję znaleźć dodatkowe źródło dochodu i wczoraj odezwał się do mnie ktoś właśnie z propozycją sprzedawania tych szmatek. Ja nie mówię, że nie działają, nie wiem, nie sprawdzałem. Jednak po sprawdzeniu opinii na wielu stronach, cały system sprzedaży, towar i jego cena przypomina mi inne firmy, które sprzedają na przykład garnki za 6 tys. zł Dlatego jednak nie będę się w to pakował. Wolę zrobić jakiś swój biznes, co do którego nie będę miał wątpliwości czy nie wpakuję się w jakieś (usunięte przez administratora) Jak nie zarobię, to nie zarobię, ale przynajmniej nie stracę. A tutaj jak czytam, że na samym początku trzeba się ładować w kredyt na 8 tysi, to sorry, ale trzeba być naprawdę zdesperowanym, żeby w to wejść.

@jamon

Racja, jest coś w tym. Cena zabija ale czy musisz się pakowac w handel. Kup dla siebie. Zobaczysz jakie są efekty. Ja nikomu nie proponuje wchodzić w to i je sprzedawać, bardziej chodzi mi o ich użytek. Czysta chatka bez stojących butelek w szafie po tych wszystkich detergentach. Na wieszaczek dwie rękawiczki i jedna szmatka. Koniec że z wiszącymi śmierdzący mi szmatami wiszącymi na kranie. Mówię tylko o plusach używania. Co do biegania z nimi to nie czuł bym się mówiąc na koniec że cena za VIP 3,700 + 1600 kredyt. Razem 5.300 jaaa. Kup sobie na początek tylko rękawice i jeden ręcznik i zobacz jak działają. Będziesz zadowolony z efektu.

@Matiano

Mi chemia w niczym nie przeszkadza. Ani tego nie piję, ani nie daję do picia zwierzakom. W dodatku uważam, że chemia jest trochę za bardzo demonizowana, bo są również w przyzwoitych cenach środki, które nie zabijają po kilku kontaktach, ani nawet po latach kontaktu z nimi. Przechowywanie kilku butelek płynów też nie jest dla mnie problemem. A miesięczny koszt sprzątania z tą tzw. chemią nie przekracza u mnie 30 zł, więc jak sam widzisz, żeby te 5700 zł się zwróciło, musiałbym nie kupowaćżadnej innej chemii przez 177msc, czyli prawie 15 lat. Więc dziękuję za to. Ale tak czy siak, mój komentarz dotyczył bardziej samej pracy i sprzedaży tych produktów. Jak wspomniałem szukam innych źródeł dochodów, a Pani do mnie dzwoni i mówi, że mam najpierw wziąć kredyt, a potem mogę sobie jeszcze jeździć na szkolenia za darmo co tydzień do Tych. No genialny interes, naprawdę. Szkoda tylko, że nie dla mnie. Jak ktoś ma jakieś wykształcenie i coś umie, to powinien zająć się sam szkoleniem innych ludzi i na tym zarabiać, a nie dawać się wciągnąć w takie eksperymenty. Ja też mam sporo umiejętności, które mógłbym przekzać innych, ale raczej nie jestem dobrym nauczycielem, a poza tym nie ciągnie mnie do tego. Wolę robić jakieś techniczne rzeczy i w takich usługach będę szukał dla siebie miejsca, a nie we wciskaniu ludziom szmatek, garnków, strukturyzatorów wody, albo jedynej na świecie lewoskrętnej witaminy C. Sorry ale dla mnie MLM, to tylko i wyłącznie manipulacja na wielką skalę, bo gdybym chciał znaleźć sobie takie czyściki, to podejrzewam, że mogę podobne znaleźć dużo taniej, ściągajac je chociażby z zagranicy. Problem jest w tym, że ludzie nic takiego nie szukają, bo dopóki nie pojawi się u nich konsultant, czy przedstawiciel, nawet nie wiedzą, że czegoś takiego "potrzebują".

Angela
@jamon

Uzywajac sciereczek nie zuzywasz chemii a co za tym idzie...? butelek plastikowych po tej chemii nie ma! Srodowisko czystsze!

@Angela

A jakim cudem to niby działa w ten sposób? Myślisz, że wyrzucam plastikowe butelki przez okno? Segreguję śmieci i plastikowe butelki są poddane recyklingowi lub utylizowane. Rozumiem, że nie kupujesz absolutnie nic w plastikowym opakowaniu?

ala
@Matiano

Samo sie nie sprzeda leząc na półce

@Matiano

Nie możemy dojść do porozumienia. Ja caly czas powtarzam o efekcie sprzątania. O czystości w domu bez używania chemi. Szybkim sprzątaniu itd. A joman cały czas atakuje o szukaniu dodatkowego dochodu. To nie jest praca dla wszystkich ani produkt dla wszystkich. Musisz że masz głowę inżyniera to idź w tym kierunku a nie w kierunku handlowym. Jak wspomniales że nikt o tym nie widu ani słychu. Dopiero jak odwiedzi cię konsultant i Pokarze ci jak to czyści człowiek zaczyna w to wierzyć i inwestuje. My to zrobiliśmy i jesteśmy z żoną zadowoleni. Nie pchaj się w sprzedaż jak nie masz do tego żyłki. To trzeba lubieć i potrafić, są ludzie którzy to wezmą i będą zadowoleni i są tacy co ci drzwi nie otworzą.

16 letni zestaw
@jamon

Spróbuj zacząć własny biznes za 5600 bo tyle kosztuje starter ktory moze ci sie zwrócic po paru pokazach ja nie znam takiego. klienci jedni mega zadowoleni inni zadowoleni paru malkontentów jak to w życiu. JA ZA BODY CLEANER DAŁBYM IM NOBLA!!!

Matka szóstki
@jamon

A ile wrzuca się pieniędzy na każdy biznes ,sam czynsz wynajecia lokalu na gabinet kosmetyczny to 1800zł miesięcznie , chyba nie wiesz jakie koszty wydajemy na utrzymanie takiego czy innego biznesu

@Matka szóstki

Co to za bzdura? Pieniędzy na biznes się nie wyrzuca, jeśli się wie, co się robi, to się inwestuje jak już. Poza tym znam osoby, które prowadząc nawet mały biznes, powiedzmy właśnie robienie paznokci, mają takie dochody, że słysząc o sprzedawaniu tych szmatek mogą co najwyżej uśmiechnąć się z politowaniem. To co tutaj ktoś pisze, że za body cleaner dałby im nobla, to... no cóż... nie skomentuję :D Żeby zacząć swó własny biznes nie potrzeba wcale dużo pieniędzy. Sam teraz zaczynam. Mam gotowy plan, póki co wszystko na razie idzie po mojej myśli, a jeśli będzie szło już pełną parą, to będzie przynosił dochody, o jakich w MLM można pomarzyć. I zainwestowałem w niego ledwie kilkaset złotych. Także niech nikt mi nie wmawia, że wygrał życie biorąc kredyt na szmatki i próbując wcisnąć je innym. Znam takie firmy jak ta, znam ludzi, którzy pracują w MLM i jakoś nie są krezusami.

jamon

Tylko Ci się wydaje, że mi się wydaje...

Pik
@jamon

Nie wiem kto chce Cię wpędzić w kredyt na 8 000,-?? Pełen komplet kosztuje ponad dwa tysiące, skąd ta kwota?? Szmatki rajpatki tak je nazywam używam już 16 lat. Są wspaniałe, nie wiem ile zaoszczędziłam na środkach czystości ponieważ ich nie kupuję od lat. Szmatkami myję wszystko - szafki, blaty, naczynia, okna, elektronikę, sanitariaty, ale również szybę w kominku, samochód. Są po prostu super i myją tylko wodą!!!!

Zdziwionjy
@jamon

Czy Ty przypadkiem nie jesteś górnikiem ?

Kkk
@jamon

No ja nie wiem co to za bzdura z tym kredytem zapłaciłam 5600 a dostałam towaru za ponad 8000. Nikt nikomu nie każe brać kredytu a jesli już nie stać nas gotówką to można wziąć kredyt w swoim banku wtedy mniejszy koszt. Ale cxy cokolwiek się dostaje za darmo? Jak kupujesz np tv na kredyt to nie masz kosztu kredytu? Albo samochod? Zawsze bank bierze prowizje. Tyle że kupując zestaw Raypath inwestujemy w zdrowie i tak naprawdę czyścimy minimum 10 la, przelicz ile byś wydał na chemię na to wszystko co musisz użyć by dom lśniły. Pomysl o zdrowiu i czasie, który zyskujesz..dalej uważasz się za stratnego?? Wszystko jest naszym wyborem

@Kkk

Oczywiście, że nadal uważałbym sięza stratnego. Koszty tej "strasznej" chemii miesięcznie są znikome. Żeby odrobić to co wydaje się na te szmatki, trzeba 15 lat lub więcej, już to wyliczyłem powyżej. Poza tym skuteczność tych szmatek jest co najmniej dyskusyjna, o samym sposobie wciskania ich ludziom jużnie wspominając. I chemia w obecnych czasach teżnie jest taka straszna. Trzeba byćstrasznie, ale to strasznie naiwnym, żeby kupować takie rzeczy!

@Angela

Opowiadania takich sucharów nauczyli na ostatnim szkoleniu ?

Kriss
@Pik

Zamiast papieru toaletowego też można ?

Tomtom
@Matiano

A widział Pan kiedyś Rainbow? To jest inny wymiar sprzątania...

@Matiano

M ;) ludzie nie przepłacajcie, na serwisach aukcyjnych konsultanci sprzedają swoje zestawy, których nie mogli sprzedać.. Za połowę ceny.

Charlygrey
@jamon

Cześć, piszesz, że 30 zł. Dołiczyleś całą chemię, papierowe ręczniki, tablety i nabłyszczacz do zmywarki? Piszesz, że nie pijesz tej chemia i Twoje zwierzaki też. Jeżeli myjesz naczynia, szklanki , garnki to pijesz tą chemię zarówno Ty i Twoje zwierzaki. Żeby dokładnie wypłukać szklankę z środka mającego trzeba użyć ponad 20 litrów wody. Dalej, czy do tego kosztu chemii doliczyłeś koszt wody zimnej, ciepłej i ścieki? Pewnie nie, a to znaczny koszt. Nie wiem czy masz wannę czy kabinę prysznicową. Myjesz chemią potem jak się myjesz to ciepła woda, która uwalnia to co się osadziło z tej chemii podczas czyszczenia. Czyli mamy też aspekt zdrowia, a tego chyba nie da się przeliczyć na pieniądze. Czasem trzeba też spojrzeć szerzej, a nie tylko na swoją półkę z tymi kilkoma butelkami chemii. Pozdrawiam ani użytkownik ani sprzedawca ściereczki tylko świadomy człowiek.

@Charlygrey

Proszę Cię... chcesz mi powiedzieć, że ludzie, którzy kupują te szmatki, rezygnują ze zmywarek, bo wolą myć "ekologiczną" szmatką naczynia ręcznie? To mam wątpliwości, czy żyjemy na tej samej planecie. Gdyby taki był zamysł tych szmatek, że mam myć naczynia ręcznie zamiast je wkładać do zmywarki, to nawet za darmo by mi ich nikt nie wcisnął :D Także tutaj, Twój argument jest bardz, ale to bardzo nietrafiony :D Co do kosztów wody, to nie wiem, czy sam płacisz rachunki czy nie, ale ja je płacę od wielu lat i woda i ścieki, które używam do sprzątania, to koszt zupełnie marginalny. Tak samo bzdurą jest ględzenie o tym, że przecież piję chemię bo niedokładnie płuczę garnki. No serio to po prostu dramat wciskanie takiego kitu. Ludzie używają chemii do sprzątania od setek lat, a teraz ta chemia jest na pewno bezpieczniejsza niż kiedyś. Ręczniki papierowe są potrzebne i tak zawsze i również wątpię, żeby ktoś z nich zrezygnował, bo kupił cudowne szmatki. Próbujecie wcisnąć naiwniakom, że te szmatki zmienią ich życie i będzie nagle utopia. W ogóle dziwne dla mnie jest, że komentarze tutaj piszą niby klienci. Ja szukałem opinii o firmie, bo ktoś mi proponował pracę u nich i na szczęście nie dałem się wkręcić, bo to portal o pracodawcach, jakby ktoś nie zauważył. A zamiast tego widzę zdesperowanych konsultantów, próbujących wcisnąć szmatki nawet tutaj. To chyba świadczy o tym wszystko...

Paula
@Ania

Ale na serwisach aukcyjnych nie dostajesz gwarancji. Nie możesz wymienić po jakimś czasie jak uznasz ze są już lekko do wymiany na nowe za pół ceny albo jak po 2 miesiącach pójdzie Ci szwa to na nowa bez kosztów.

@Paula

A po co mi gwarancja na coś, co na aukcji kosztuje grosze?

JA
@Matiano

angazuje posredników ponieważ od jednego nowego posrednika ma juz 6 tysiecy :) na posrednikach jest lepszy biznes niz na kupujących

Iza
@Matiano

Nakręcacie się szmatkami, szczotkami za duże pieniądze. Ktoś zbija kokosy a wy to kupujecie. Kiedyś był cepter teraz to. Niestety te szmatki nie wszystko wyczyszczą. Bo jak była konsultantka i powiedziała że tak oczywiście. To przy moich znajomych. O nie wszystko jednak czyszci. Ośmieszyła się do reszty.

jk
@Matiano

Bardzo pozytywna ! Używamy od 9 lat i nadal działa ! Mop sprawny :) może tanie nie było --ale warto .

yankes
@Matiano

translator słaba działać! :)

Srak
@jk

Dariusz
@jamon

A dlaczego 8 tyś. Przecież wystarczy kupić rękawicę, sunbeam i ewentualnie mydło. Sprzątasz wszystko bez podłóg za 200 PLN (jw) bez chemii. Chyba że lubisz wdychać to co napisał producent na preparatach do czyszczenia. Nie możesz czerpać korzyści finansowych z tego zakupu ale ja zacząłem od tego. Po 3 miesiącach używania podjąłem współpracę ale za 5500 PLN i w tym mam produktów na kwotę 8600 PLN. Mogę odsprzedać, zjeść, wyrzucić ale napewno sprzątam Eco i środowisko jak i ja napewno na tym skorzystamy. Pozdrawiam

Oh Angela
@Angela

Ale jesteś inteligentna ! Na szkoleniach w Tychach tego uczą ?

hmmm
@Ania

mam produkty raypath, świetnie się sprawdzają, firma gwarantuje rękojmię do określonego czasu i recykling bezterminowy za połowę ceny, kiedy coś się nadmiernie zużyje...na tych serwisach tez są gwarancje i mogę kiedy chcę ( nawet po latach ) zużyty produkt zamienić, czy konsultant już nie istnieje ?

@jamon

Haha, dawno nie słyszałem nic głupszego :) wyłącz TVP, TVN i inne media mainstreamowe i poczytaj, co się dzieje ze śmieciami na świecie. Kraje między sobą nimi handlują, bo jedne chcą się pozbyć ich ze swojego ekosystemu, a inne za kasę, jak np. Polska przyjmują KILKASET TYSIĘCY TON rocznie! Takiej liczby śmieci ciężko nawet sobie wyobrazić. Wiesz jak wyglądają wysypiska śmieci, co tam się dzieje i jak to wpływa na naszą planetę? Poczytaj i pooglądaj np. jak jest na Malediwach, wszyscy widzą tylko palmy i raj na ziemi, a na kilku wyspach śmieci się nie mieszczą. A butelki po chemii to już w ogóle odpad toksyczny tylko nikt ich nie segreguje. Wyjdź z bańki, w której żyjesz :)

ach

bo to prawda

Dokuro
@Matiano

Tak perfidna reklama aż strach.

Zuza

Mam ten produkt w domu od 3 lat i jestem mega zadowolona

Jakie są mocne strony pracodawcy Raypath International Sp. z o.o.?

Domi

To nie jest pracodawca. Oni tylko dają produkt.

Krystyna
@Domi

"oni" czyli jednak kogoś zatrudniają. Wiadomo w ile osób i na jakich warunkach działają u siebie? Pozostali co się wypowiadają to klienci już?

Jaki to zesc I jaka cena

donaks

Mam do sprzedania cały zestaw i zestaw samochodowy. Zerwałam współpracę i wszystko chcę sprzedać. Zestawy są nowe oryginalnie zapakowane. Zapraszam do kontaktu na mail donaks1@o2.pl

Ewciaaa
@donaks

Co to znaczy że zerwała współpracę?

Pracuje w Raypath od półtora roku.Podjecie dezycji o współpracy to moja najlepsza życiowa decyzja.Pracuje z wspaniałymi ludźmi I zarabiam mega pieniądze. Polecam każdemu kto chce zmienić swoje życie finansowe .

Czy chce pracować

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
donaks

Sprzedam zestaw podstawowy, mam też do sprzedania zestaw kosmetyczny, zestaw samochodowy, osobno jeszcze 2 dywaniki łazienkowe, ręcznik różowy 50x80cm, ręcznik Biały 50x80 z logo Raypath,2×rękawica Body Glove. Zainteresowane osoby proszę o kontakt emai donaks1@o2.pl Sprzedam po cenie z faktury.

Mam do sprzedania nowy cały zestaw, 2 duże reczniki, 2 zestawy samochodowe i zestaw SPA po cenie producenta. Zrezygnowalqm że wspolpracy i chętnie sprzedam taniej nowy nieużywany zestaw. Zapraszam do kontaktu: ewka20222@wp.pl

Karin
@Ewa

Witam, jaki zestaw i w jakiej cenie ?

Bartek

Wiecie co, jak tak czytam te negatywne opinie to tylko utwierdzam się w tym, że ten produkt jest dedykowany WYŁĄCZNIE dla ludzi inteligentnych. Nawet lepiej, że nie wszyscy go kupują. Pozwolę sobie wydać swoją rzetelną subiektywną opinię po 13 miesiącach od poznania produktu. Jeśli ktoś uważa, że produkt jest drogi to ok, szanuję, ale nie ma kompletnie racji. Ludzie sprzedają mopy za 2600, np Hizero i choć jest on bardzo fajny (testowałem na pokazie) to, np. żeby wyczyścić zaschniętą karmę dla kotów z podłogi potrzebował kilkanaście ruchów w tę i we w tę (min 15s), a mop Raypatha dosłownie w max 3s. Nie umyję nim blatów w kuchni, szafek, wanny, umywalki, kibelka, lustra, stołu, mebli, nie mówiąc o sprzętach RTV czy ścianach. I oczywiście trzeba go bardzo dobrze czyścić ręcznie (czyli papranie się w tych brudach), bo inaczej będzie śmierdział (czyściki Raypatha piorę razem z ubraniami). Dodatkowo wałek wg producenta trzeba wymieniać co pół roku za 100zł, czyli już dodatkowe koszty, a za kilka lat pewnie podniosą cenę, bo inflacja itp. Są inne drogie mopy czy odkurzacze parowe, czy chociażby Rainbow i ludzie je zachwalają i na pewno mają rację, bo są świetne, tylko co z resztą powierzchni, które te sprzęty nie ogarną? Dalej trzeba kupować mnóstwo chemii i kilometry ręczników papierowych. A jeszcze w przypadku Rainbow, gdzie to trzymać jak ktoś mieszka w mieszkaniu i nie ma jakiegoś schowka? Na tym tle Raypath jest super tani, tylko trzeba to niestety zrozumieć. Jestem konsultantem od 13 miesięcy, coraz częściej spotykam klientów, którzy używają produktów długie lata, najstarsze jakie spotkałem były z 2000 roku! 21 lat Pani je używa i dalej działają. Nie ma drugiego takiego produktu na całym ŚWIECIE, najzwyczajniej nie ma. Niektórzy widzą tylko cenę "szmatek" i twierdzą, że to jest drogie nie rozumiejąc tego fenomenu, że chociażby brudnym czyścikiem lecę dalej, bo zabrudzenia się nie przenoszą. Lepiej całe życie kupować chemię, mopy, ręczniki, gąbeczki, ściereczki itd., których koszty z roku na rok rosną przez chociażby inflację czy koszty reklamy. No ale wydają po trochu i do końca życia, ale "kredytu na ściereczki przecież brać nie będą", a to co kupują, co miesiąc w sklepie to przecież wcale nie jest kredyt :) Co do bycia konsultantem to nie jest to praca dla każdego i nie każdemu można proponować, to jest tylko dla ludzi przedsiębiorczych. Tutaj trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i zmienić myślenie, a nie tylko "byle do piątku", "piąteczek, piątunio!" i cyk flaszeczka czy browarek. Jeśli to o Tobie, to nawet nie zastanawiaj się nad wejściem do firmy, po prostu tego nie rób! Zawsze będziesz marudził, że tutaj trzeba pracować. Bo za leżenie nikt niestety jeszcze nie płaci (przynajmniej godziwych pieniędzy, jeśli wystarczy komuś zasiłek czy 500+ to nie ma problemu). Tutaj trzeba dużo wytrwałości, pokory i twardego tyłka, żeby nie przejmować się tym, co mówią inni. Ja sam, 13 miesięcy temu, na drugi dzień po podpisaniu umowy wejścia do firmy przeczytałem kilkadziesiąt stron tutaj, ale mam swój rozum i wystarczyło się zagłębić, że negatywne komentarze piszą najpewniej osoby, którym nie poszło (najprawdopodobniej z ich winy, bo skoro inni dają radę, to problem leży w nas, a nie dookoła), albo w ogóle nie zaczęli działać i pomyśleli, że ktoś ich (usunięte przez administratora) albo tacy, którzy usłyszeli tylko cenę i nie było ich stać tylko nie chcą się przyznać. Jak ktoś tego nie używał w domu przynajmniej kilka dni to jaką rzetelną opinię może wydać? Moi klienci po kilku dniach mówili, że nigdy nie mieli tak czysto w domu, a po kilku tygodniach czy miesiącach już sami stwierdzili, że rzadziej muszą sprzątać, bo jest dłużej czysto. Jeśli nie stać Cię wydać 2400 gotówką czy na raty (tak, raty mają odsetki, szok!), ale nie wydawać pieniędzy kolejne kilkanaście lat na czyszczenie w domu czy auta, to już Twoja sprawa, każdy ma swój rozum, ale logicznie rzecz biorąc - to tylko i wyłącznie Twoja strata. Albo trafiłeś na nieudolnego konsultanta, który źle przedstawił produkt. Jeśli uważasz, że 5900 na wejście do firmy to strasznie dużo to spróbuj założyć jakąś rentowną działalność za taką kwotę. Co to będzie? Skręcanie długopisów? Bo zbyt wiele nie kupisz za taką kwotę. Ludzie inwestują dziesiątki czy setki tysięcy, a czasami nawet i miliony, żeby za kilka czy czasami kilkanaście lat wyjść na zero, spłacić kredyty i dopiero zacząć zarabiać na czysto. Ja swój wkład odrobiłem dwukrotnie w 2 miesiące, ale to i tak słabo patrząc na możliwości i lepszych od siebie. A na sprzątanie już nie wydaję nic. Na start wystarczy umowa zlecenie, nie musisz zakładać działalności. Mam już trochę osób w zespole i jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się odmówić pomocy, nawet po kilku miesiącach, gdzie mogliby już jeździć sami. Taka rada na koniec: jeśli się wahasz czy zostać konsultantem to prawdopodobnie się do tego nie nadajesz, więc oszczędź sobie rozczarowania i tego nie rób. Jeśli się wahasz czy kupić produkt - nie wahaj się, będziesz mega zadowolony.

@Bartek

Bardzo dobrze napisane. Zgadzam się w 100 %. Ja też zostałam konsultantem natomiast codzienne obowiązki na razie nie pozwalają mi na zaangażowanie się w pełni aby sprzedawać produkt. Natomiast korzystam od stycznia w domu oraz w firmie i jestem mega zadowolona. Produkty Raypath są praktyczne i bardzo dobrze wykonane. Może się nie podobać współpraca z tą firmą, może się nie podobać forma prowadzenia szkoleń czy ludzie należący do liderów w tej firmie. Ale uważam, że produkt absolutnie nie ma prawa się nie podobać. A powiem więcej.... Wszystkim się podoba i każdy chce go mieć . Tylko zazwyczaj cena przygasza entuzjazm i właśnie wtedy zaczynają się doszukiwania samych złych rzeczy.

Bartek

Używałeś kiedyś tego produktu? Auto na myjni spłukuję samą wodą za 2 zł, później już myję rękawicą, wycieram na sucho, na koniec różowa do polerki, auto się świeci jak nawoskowane i dłużej jest czyste. Ja to wiem, bo używam na okrągło, a jeżdżę około 4-6 tys. km miesięcznie. Nie mam drogiego auta, ale produkt się sprzedaje cały czas i to bardzo dobrze, a klienci są zachwyceni. To nie jest praca dla każdego i nie każdemu należy ją proponować, bo nie każdy to zrozumie i się nadaje. Co do ludzi, którzy mają kasę to naprawdę byś się zdziwił jak wielu jest ich w firmie, ludzie biznesu to rozumieją. Tu jak nie pracujesz, to nie zarabiasz - proste, i wtedy ktoś z góry też nie zarabia tylko dlatego, że wszedłeś do firmy. Piramida jest wszędzie, w każdej pracy, w każdym urzędzie, natomiast tu zarabiasz nawet będąc na samym dole, nie ma to znaczenia. Oczywiście jeśli coś robisz, za leżenie nikt nie płaci. Ten biznes jest robiony z ludźmi, nie na ludziach, którzy co miesiąc muszą coś kupować jak w większości firm MLM. Ciężko jednak rozmawiać z kimś, kto nawet nie spróbował, ale już ma swoją opinię. Pozdrawiam

Daro
@Bartek

Hejka powiedz mi jaki procent jest ze sprzedaży chciałbym spróbować trochę czytałem o tym i wydaje się być ciekawe... opiwiesz o budowaniu zespołu? Każdy potem pracuje na lidera czy jak to wygląda?

@Daro

Pytasz o poufne rzeczy, których nie mam prawa udostępniać publicznie. Jeśli chcesz porozmawiać to śmiało dzwoń na 500 633 555

Alagrubala
@Bartek

Mam "raypatki" od 15-tu lat. Jestem bardzo zadowolona. Kupiłam od mojej koleżanki, która zajmowała się prezentowaniem tych produktów po pracy, w swoim wolnym czasie. Szczególnie lubię te do mycia naczyń, samochodu i do mycia podłóg. Do mycia naczyń dokupiłam juz, a resztę mam dobrą jrszcze od pierwszego zakupu. Jestem naprawdę osobą używającą te czyściki i nie chwalę aninie ganię tu nikogo. Kupiłam, używam i jestem zadowolona. Po prostu.

@Daro

35%

Mogę prosić o kontakt?

Nika

Posiadam zestaw podstawowy i spa. Sprzedam taniej.

Maro
@Nika

proszę o kontakt jestem zainteresowany m-911@02.pl

Mam do odsprzedania cały zestaw nowy + wszystkie dodatki po cenie producenta. Zrezygnowalam że współpracy I chętnie sprzedam taniej. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Masa
@Ewa

Dzień dobry. Czy oferta jest aktualna?

yaro

Hey ludzie,pytanko z zakresu finansowego,jesli zorganizujesz zespoł kilku ludzi a kazdy z nich tez kilku a kazdy kolejny i tak dalej..i stworzy sie pod Toba np 50 czy 100 osób,jak realnie kontrolujesz czy za kazda osobe dostajesz kase i ile i jak długo..kto wie niech napisze do mnie ... a potem sie zdzwonimy...Dzieki.

Daro
@yaro

Wszystko jest w systemie, masz rozliczenie z każdego miesiąca. Nikt Cię tutaj na pieniądze nie oszuka, tego możesz mieć pewność. Prędzej na rękę Ci pójdzie firma przy premiach niż wypłaci zbyt mało.

Mmm
@yaro

Masz swój profil i wszystko tam wpisujesz. I widzisz kto ile sprzedał i zarobił i ile tobie wpadło.

@yaro

Dostajesz od firmy każdego miesiąca szczegółowy wydruk prowizji i widzisz dokładnie każdą jedną sprzedaż czy wprowadzenie. Pozdrawiam

Ilona
@Ameko

Ile około można zarobić na takiej prowizji miesięcznie?

@Ilona

Ilono prowizja jest od 35-55%. Wszystko jest uzależnione od tego jaki masz obrót miesięczny i od tego jest wypłacana prowizja. Sposobów zarabiania jest kilka, więc najlepiej omówić to osobiście.Zapraszam do kontaktu. Mój numer telefonu 538 405 161

Ameko

dokładnie,coś żle zrozumiałeś. Na internecie są różne opinie i zawsze najlepiej dopytać u żródła. Wyobraź sobie,że idziesz do sklepu i kupujesz chleb. W kasie płacisz za produkt. Jest to piramida? Nie. W Raypath kupujesz produkt i płacisz za niego u konsultanta lub bezpośrednio w sklepie internetowym firmy. Tak samo jak w sklepie stacjonarnym. Jest to piramida? Nie. Sprzedaż produktu w Raypath odbywa się poprzez konsultantów i firma ich za to wynagradza, dokładnie tak samo jak sprzedawczyni w sklepie. Raypath działa tak samo jak sprzedaż Thermomix, Zepter czy fotowoltaika, pompy ciepła.

Co masz na myśli mówiąc piramida? Gdzie teraz pracujesz i czy w Twojej firmie nie ma struktury piramidy? Gdzie nie ma struktury piramidy? MLM jest chyba jedynym systemem, gdzie osoba, która jest nawet kilka poziomów niżej niż ta, która ją do firmy wprowadzała może zarabiać nawet kilka razy więcej i to Ty możesz awansować szybko, a innym będzie na tym zależało. Oczywiście mówię tu o dobrych firmach, bo w wielu jest inaczej. Jednak mówienie o piramidzie jest minimum nietrafione

donaks

Sprzedam komplet Raypath nowy i komplet samochodowy

Mam do odsprzedania cały zestaw + wszystkie dodatki po cenie producenta. Zrezygnowałam ze współpracy i chce odsprzedac to co mam nowe. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Odsprzedam cały zestaw + wszystkie dodatki po cenie konsultanta. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Odsprzedam cały zestaw z dodatkami po cenie konsultanta. Zapraszam di kontaktu ewka20222@wp.pl

Asd

Podczas pokazu zakupiłam zestaw czyścików, i weszłam we współpracę. Teraz chętnie odsprzedam cały komplet czyścików za grosze żeby pozbyć się złych wspomnień ;) Jeśli ktoś byłby chętny żeby odkupić zapraszam do kontaktu pod komentarzem

@Asd

A co to za złe wspomnienia? Za ile chcesz sprzedać i co konkretnie bo chętnie przygarnę.

@Asd

Zaoraszam na meila: m.boczkowska83@gmail.com Cene i gdzie odbior ?

Nika86

Proszę o informację na meila. nika1986@gmail.com

AW
@Asd

Proszę o info na priv co ma Pani w zestawie i ile Pani sobie życzy.. Używam od ponad 15 lat i niektóre mam juz przyniszczone, chetnie zamienię andrzewysocki@msn.com

Asd
@AW

51 88 5372 0 prosze o tel

andrzej
@Asd

Ja urzywam tych produktów od ponad 2 lat i jestem bardzo zadowolony że pozbyłem się chemi z domu.Samochód też czyszczę jedną rękawicą i sabinem o czym ty piszesz

Ja też urzywam
@andrzej

Tych produktuw I pozbyłem się chemi? Co to jest "chemi" ?

Wiola
@Asd

Ja chętnie kupię, kontakt na maila: wiotyb@wp.pl

Aaa

Jaka cena ?

Vitaly

Ktoś wie czy są jakieś przyjęcia do firmy? Warto?

Agerto
@Vitaly

Zawsze są Wpłata 6500 zł i działasz Profity są ok ale jak zachorujesz i nie zrobisz celu premii nie będzie nawet jak przez 2 lata będziesz na szczycie

Iga
@Agerto

Tak, tyle gotówką. A jak cię nie stać I weźmiesz na kredyt, to ponad 9.000. I co ciekawe od razu ten kredyt proponują, a wniosek podpisujesz "in blanco."

@Vitaly

Hej, są przyjęcia. Zapraszam do rozmowy 538 405 161 lub proszę wysłać maila amwteam67@gmail.com. Porozmawiamy, zobaczysz czy to coś wartościowego dla Ciebie. Pozdrawiam

@Iga

Ja wypełniam umowę razem z klientem, który ma możliwość przeczytania wszystkiego a jakby uznał,że nie chce podjąć współpracy to jest 14 dni na odstąpienie od umowy. I nikt nie robi z tym problemu. Tak samo klient indywidualny ma 14 dni na oddanie towaru. Może trafila Pani na nieodpowiedzialną osobę?

Amwteam

Jestem w firmie od roku i nikt mnie nie naciągał. Zarabiam i mam się bardzo dobrze.

Niunia
@Vitaly

Warto pracuje po za praca zawodową. Kilka lat była moja jedyna i bardzo miła praca. Polecam

Nie warto

Mam do sprzedania cały zestaw po cenie producenta + samochodówka + zestaw spa + 2 reczniki. Wszystko jest nowe, nie używane. Zapraszam go kontaktu ewka20222@wp.pl

Mam na sprzedaż cały zestaw po cenie producenta. Zapraszam do kontaktu ewka20222@wp.pl

Danuta

Kilka procent? A jest jakaś podstawa chociaż?

Ale głupoty :) szkoda czasu, aby na wszystko odpowiadać, natomiast jest mnóstwo osób, które są w firmie ponad 2 lata, sam znam ze 100 i większość z nich tylko z Raypatha żyje.

Niunia
@Michał

Prawda nie chce nie kupuje nie chce nie pracuje wolę tym sprzątać.Moze niektórzy wolą Lizol i Izo i narobić się jak głupi do upadłego. ich wybór. Mam używam jestem zadowolona od ponad 10 lat.

Sab_m

Nie polecam współpracy w tej firmie, raz że stracicie czas a dwa grube pieniądze. Firmie zależy tylko aby zgarnąć prowizje od osób wprowadzonych, które zaciągnęły kredyt, które mają go spłacać przez kolejne miesiące. Wszystko fajnie super, kiedy jest obrót i sprzedaż, wtedy liderzy są happy, bo zarabia każdy. Szkolenia są darmowe, po to abyś jeździł na nie (usunięte przez administratora) W momencie rezygnacji (usunięte przez administratora) liderzy przestają się odzywać i zostajesz na lodzie, z kredytem i ze szmatami, których po części nie używasz (mowa o nowych zestawach, które się sprzedaje u klienta ) Plan marketingowy, jest tak stworzony aby najwięcej zarabiali Ci, co Cię wprowadzają. Nie polecam

Iga
@Sab_m

Masz 300%racji. Moja konsultantka przestała się odzywać, jak poprosiłam o pomoc.

Zaniepokojony
@Sab_m

Bo jest prawdziwa tam tylko liczą się wprowadzenia !!!

@Sab_m

Ja na początku byłem zadowolonym klientem i pod koniec roku 2021 postanowiłem spróbować swych sił w Raypath. Śmieszne są te opinie opisujące że stracicie grube pieniądze, ja kredyt w całości spłaciłem pod koniec lutego 2022, jest mega pomoc ze strony liderów i to dnia dzisiejszego mogę na nich liczyć. Produkty firmy są super i jest bardzo pozytywny odbiór u klientów, zresztą ja sam używam i nie kupuje już z żoną żadnej chemii. Z tego co obserwuję niektórzy szybko się zniechęcają, a tutaj naprawdę trzeba pracować. Niektórzy myślą że klienci sami do nich przyjdą, dla takich polecam pracę w markecie na kasie- będziecie mieli mnóstwo klientów. Jeżeli nie chce się wam pracować, przynajmniej nie piszcie tego co jest nieprawdą. I tyle w temacie...

@Iga

Dziwne, napisz jak się można z Tobą skontaktować, to ja pomogę

Bożena
@JackS

Ale skąd wiesz że to co pisali wyżej było nieprawdą? Masz jakieś info? Może oni właśnie mieli takie doświadczenie, to dobrze że podzielili się nim na forum. Dobrze że ty jesteś zadowolony, ale może inni mają inaczej :)

@Bożena

Może masz rację, w każdej firmie są ludzie i LUDZIE, tylko przykre jest to że jest oceniana firma , z której jestem zadowolony, bo jest nasza polska i produkty też klienci chwalą. Ja przynajmniej działając nie miałem osobiście żadnych takich sytuacji, a osoby które mi pomagają robią to od wielu lat i zawsze mogę na nie liczyć :)

Ela
@Sab_m

No właśnie, jak się nie 4obi tak jak lider każe to jest totalna olewka i w (usunięte przez administratora) mają że ktoś wziął kredyt na to. Nie polecam

@Ela

W firmie nikt Ci nic nie każe, lider wie jak ci pomoc i jeżeli masz w sobie tyle pokory i chęci do zarabiania pieniędzy, to warto go posłuchać. Zawsze możesz robić po swojemu, tylko nie narzekaj że Ci nie wychodzi. Niestety tak jak obserwuje wielu ludzi swoje niepowodzenie i lenistwo usprawiedliwia , brakiem pomocy liderów.

@Sab_m

Zastanawiam się jak bardzo „grube” pieniądze straciłeś. Właśnie takim osobom nie powinno się proponować tego, a tak naprawdę żadnego, biznesu. Zapytaj pierwszego lepszego właściciela restauracji, hotelu czy innego biznesu ile stracił podczas pandemii, to się dowiesz co to są „grube” pieniądze. Wracaj na etat i pracuj do końca życia na marzenia innych ludzi, tam na pewno nie stracisz „grubych” pieniędzy, a po 30 latach pracy dostaniesz emeryturę i będziesz szczęśliwym człowiekiem. Powodzenia!

@JackS

No jednak lider liderowi nierowny, skoro ktoś wyżej nie uzyskal pomocy. Wiesz moze czy mozna zmienic lidera w trakcie? Czy od razu mamy przypisaną konkretną osobę z góry?

@Danuta

Tego nie wiem. a skąd jesteś?

JackS

Tak produkt jest super , co również potwierdzają klienci . A co do wchodzenia do firmy, każdy sam powinien zdecydować, ponieważ nie jest to biznes dla każdego, zresztą tak jak w każdej branży. Po prostu trzeba lubić co się robi

Masz rację, z tym spróbowaniem... a jest jakiś okres próbny? W razie W? :D

Zostaw merytoryczną opinię o Raypath International Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Raypath International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Raypath International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Raypath International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 19 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Raypath International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Raypath International Sp. z o.o. napisali 9 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Raypath International Sp. z o.o.