Opinie o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. w Legnica

menel

i jak tam wyglada sprawa motywcji np. podwyzki jakies sa premie ?

rr

Gibson wyrazaj sie

JasFasola

Praca na produkcji jest ciężka, normy rosną, płace niekoniecznie... Operatorów jest bardzo niewielu, Administracja za to rozmnaża się chyba przez podział! Liderów całe mnóstwo! Na 1 produkcyjnego przypada już ponad 2 pracowników nieprodukcyjnych... Ktoś musi na to zarobić! Kto? Operator! W życiu nie widziałem takiego układu. Nienormalne!

edmund

Ja niestety mam inne wrażenia, osoby pracujące w "biurze" są innego zdania. Nie wiem jak wygląda praca na produkcji, ale o pracy w biurze mogę coś napisać. Całe biuro jest sterroryzowane przez panią wiceprezes i jej humory. Prezesi "Japończycy" moją głęboko gdzieś co się wyrabia w biurze. Byle by tylko wszystko ładnie było poukładane. Co by niekończące się wizytacje i audyty nie miały zastrzeżeń. Managerowie działów są zmanierowani już przez liczne profity od firmy: auta służbowe, karty paliwowe i bardzo wysokie pensje. Dlatego też, żaden manager nie podskoczy pani wiceprezes z obawy o kopa w d..., Ogólnie firma mała, a prezesi zachowują się jakby to była co najmniej centrala Toyoty. Ogólnie wszech panujący mobbing ze strony managera HR, oraz wspomnianej pani prezes. Sztucznie rozdmuchany dział HR oraz księgowości. Umizgi managera produkcji do manager księgowości przyprawiają o mdłości. Cała firma na to patrzy, a oni się nie kryją z tym. Ogólnie nie polecam tam pracy. Praca wielu działów w "open space" nie jest dobrym rozwiązaniem, przez cały czas prezesi patrzą na monitory pracowników.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator/ka Transportu Wewnętrznego?
luiza

można wiedzieć co kobiety tam robią?

Pracuję w tej firmie dosyć długo i jestem bardzo zadowolona.Wypłata na czas, co roku pracownicy dostają premie,bony przed Świętami Bożego Narodzenia, dwa razy do roku imprezy integracyjne.Jeżeli pracownik zachowuje się w porządku do pracodawcy,kierownictwa, nie jest konfliktowy,pyskaty,bezczelny to pracodawca ,kierownictwo, line lider, są wobec tego pracownika naprawdę w porządku.Idą na rękę w niektórych sytuacjach.Firma naprawdę w porządku.Sysytem pracy trzyzmianowy.

gg

To jest chyba jedyna firma z tej trójki Boshoku gdzie jest normalnie , tak jak to mówią o toyocie i "standardach" bo w pozostałych dwoch w Wykrotach i Tomaszowie bagno na maksa.

Jak wyglądają zarobki? W jakim systemie robicie? 15 zmianowym? Jak wygląda wykonywanie pracy, operatorzy maszyn? Praca przy lince?

tomcio

Tak:) Nawet ładne niektóre :)

magda

czy tam pracują kobiety?

Praca jak to w japonskiej firmie :) wyplata zawsze na czas a nawet wczesniej, platne nadgodziny, zarobki w normie (jak na polskie realia) z plusow tyle. Minusy: sztywne zasady i atmosfera, brak jakiej kolwiek swobody, brak premi , pracownika traktuje sie rzeczowo , lekki (usunięte przez administratora), wyniosłosc kadry zarzadzajacej bije po oczach. Ogólnie panuje zasada - wykonuj polecenia i sie nie sprzeciwiaj :) Generalnie da sie pracowac ale rewelacji nie ma.

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Jaworzyńska 291 A
    59-220 Legnica

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.