Opinie o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. w Legnica

TRom

Bardzo fajna firma można znaleźć stabilność . Dla osób chcących pracować bardzo dobra firma . Doceniają dobrych pracowników

Zastanawiam się czy kierunek studiów ma znaczenie podczas rekrutowania na stanowisko asystentki prezesa. oglądam właśnie aktualna ofertę, nie posiadam niestety mile widzianej znajomości japońskiego ale też nie widzę w opisie by oferowano w tym zakresie kursy. Czy występują?

TRom Nowy wpis

Jadźka Nowy wpis

ile trwa okres wypowiedzenia? Ktoś pisał o tym, że podobno połowa biura na nim jest, nie wiem na ile w tym prawdy ale połowa to ile sztuk tak w sumie? Ile osób w nim pracuje i jaka jest teraz atmosfera? jeśli sporo osób odeszło to były prowadzone nabory? jak teraz wygląda rozmowa i jak się na nią przygotować?

Specjalistka Nowy wpis

Witam, Widzę ze firma szuka na w/w stanowisko, ale dowiedziałam się ze połowa biura znajduje się na wypowiedzeniu i wszyscy z własnej inicjatywy. Czy to prawda?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Operator/ka Transportu Wewnętrznego?

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. na stanowisko Elektryk?

Bobo

Jaki prąd płynie w rzece ?

Oop

Hej na jaka zmianę polecacie starać się pójść jako operator

ObiWanKenobi

A mi tam się podoba, praca spoko, ludzie spoko, nikt sobie jadem nie pluje w twarz jak w innych fabrykach. Jak ktoś przyszedł żeby pracować a nie leżeć to będzie mu się podobać.

Sylwia
@ObiWanKenobi

A powiesz na jakim stanowisku pracujesz? I czy masz tam realne wizje na jakieś awanse?

Zuzanna
@ObiWanKenobi

Co możesz powiedzieć o zarobkach? Są dla Ciebie satysfakcjonujące czy jednak mogłyby być wyższe?

Artur

Oj to widzę że nieciekawie. Z czego to wynika?

gigant
@Artur

co tam napisał ?

Dariusz

Mam pytanie . Czy warto zatrudniać się w totocie na stanowisku formierz, ślusarz narzędziowy? Bo widzę, że co chwilę szukają. Co oznacza, zła praca, lub słabi fachowcy. Ale słyszałem, że tam sami doświadczeni formierz pracują. Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedź

Magdalena
@Dariusz

A to wiesz jakie doświadczenie trzeba mieć, żeby tam pracować? Skoro tak jak mówisz tam sami doświadczeni... Czy takich szczegółów to nie znasz?

Dariusz
@Magdalena

Wiem ,że sami doświadczeni. Rozmawiałem z kimś z toyoty jakiś rok temu . I taka właśnie dostałem informacje. Że tu są sami doświadczeni i takiego zielonego jak ja muszą najpierw sprawdzić, czy po 35 latach pracy na tym stanowisku coś umiem. A dodam ,że rozmawiałem z człowiekiem, który w trakcie rozmowy nie potrafił nawet odpowiedzieć na proste pytania związane z tym zawodem.

Witam,czyżby aż tak się polepszyło w Toyocie,że nikt już nie pisze żadnych opinii?czy sa od razu blokowane przez administratora?czy już zamknęli całkowicie?

Daro

Wszystko się poprawiło nas duży plus

K

Jest ok

Kebab
@K

Jest super jest super jest super

@Daro

A co takiego się poprawiło na duży plus? Bo z tego co widzę cały czas wisi ogłoszenie na nowych operatorów a w ofercie od firmy same benefity:premia motywacyjna której praktycznie nie ma,premia roczna której myślę że w tym roku nie będzie,dofinansowanie do dojazdów do pracy( przy podwyżce paliwa ) to śmiech,podejrzewam,ze jie dorzucili nic do tego co było. A przede wszystkim jeśli poprawiła się atmosfera w pracy to gratuluję,chociaż tez wątpię, nieodpowiedni ludzie zwlasza managerowie i cała góra zarzadzajaca - zero podejścia do pracowników niższego szczebla, ma robić i się nie odzywać i niczego się nie domagać. Tylko,ze Ci operatorzy zarabiają na was na tych na górze żebyście mieli auta służbowe,karty paliwowe i wypłatę taka jaka macie A NIE ODWROTNIE

Daro
@Anonim

Anonim wszystko jest super wyplaty ok premia dodatki itd atmosfera git nie ma na co narzekać może ty jesteś taka osoba która ciągle w życiu narzeka może masz depresję rynek pracy jest otwarty więc nie narzekaj

@Daro

To się musiało wiele pozmieniać skoro są premie motywacyjne, bo pamiętam ze były tylko 2 razy przez dwa lata,wiec brawo dla Toyoty

K
@Daro

Atmosfera jest w porządku.

Teresa
@Daro

A konkretnie co się zmieniło w takim razie? :) Większe wypłaty, lepsze warunki umowy?

@Teresa

Wszystko jest ok

Mop

Znów podwyżki będą

@Anonim

Wszyscy pracowniki zarabiają na wszystkich. A wyższa pensja i dodatki wynikają z czyjejś ważniejszej funkcji, bez której zakład by przestał działać poprawnie lub całkowicie. Szukają do biura na kilka stanowisk, jeżeli masz wymagane umiejętności to się zgłoś. Jak się dostaniesz, to zobaczysz też, że nie jest lekko i że też nie ma jakiegoś szczególnego podejścia z waszej strony.

@Anonim

Powieszmi ,ze ludzie z biura zarabiają na tych ludzi z produkcji?ja nie mówi o zwykłych szeregowych pracownikach z biura ale o tych co są nad nimi,którzy wszystko blokują. A teraz najlepsze.W maju mówili o podwyżkach dla ludzi ,max 6%, i wyrównanie od kwietnia,przyszedł lipiec,aneksy od czerwca czyli kto podpisał dostał wyrównanie za 1 miesiąc a nie od kwietnia,i następny wal ,nic tylko polecać pracę w tej firmie.Tak jak piszą w ogłoszeniach o pracę sama prawda,więc Ci którzy jeszcze się decydują polecam przemyśleć 2 razy zanim zlozy sie CV,cieszę się że zwolniłem się jakiś czas temu i pracuje w zakładzie w którym mówi się ludziom prawdę i nie mydli ludziom oczy i mówi to co ludzie chcą usłyszeć gdzie później okazuje się to zwykłym kłamstwem.Moze ktoś się wypowie z ludzi tam zarządzających czemu tak oklamujecie ludzi

Wanda
@Anonim

A to czym oni mydlą oczy? Bo w sumie to tylko sytuację z aneksami opisałeś. To chyba nie tylko dlatego odszedłeś z firmy?

oipoi

Pracowałem tam parę lat temu, płaca ogólnie bardzo dobra z tym że praca nie jest dla każdego - produkcja jest ciężka, trzeba się sporo nadźwigać i naschylać a nieraz nawet nabiegać. Ale za ten wysiłek wynagrodzenie było dobre.

Wanda
@oipoi

To nieźle, a powiesz w jakim systemie zmianowym była tam praca??

Sylwia
@oipoi

Jak nabiegać na produkcji? Z tymi ciężkimi elementami biegać? To chyba niebezpieczne na hali produkcyjnej, bhp tego nie określa?

Jaro

Inżynierstwo znęca się na robolami, specjalnie się im utrudnia pracę, Głownie inżynierowie zajmują się bezsensowną pracą typu wklepywanie do kompa kto ile zrobił, i prześladowaniem roboli, taka nienawiść do człowieka, nie ważne jak pracujesz ważne z jakiej jesteś rodziny i jakie masz układy, ploty są straszne, wymyślają głupoty żeby zgnębić,

30latwtoyocie
@Jaro

Że kurfa co ? za dużo leków chyba spożyles

Dramat

Dramat co tu siem dzieje cyrk na kulkach a największe pajac KW

AntyUA
@Dramat

płacz ukrze, płacz

Agi

Jestem nowym pracownikiem, podzielę się swoimi doświadczeniami. Bardzo dziwnie wygląda rekrutacja w tej firmie, a w zasadzie osoby zajmujące się tym , cały proces zanim trafiłam na linię to jakiś cyrk. W pierwszym dniu dowiedziałam się od operatorów że źle trafiłam, bo i tak wszyscy się zwalniają,ogólnie każdy tylko narzeka, bardzo zła atmosfera. Praca bardzo monotonna, nie można zejść na kawę czy wogóle chwilę odpocząć, na okrągło jak roboty. Zero luzu tylko montować. Już szukam innej pracy. Zdecydowanie nie polecam.

Kandydatka
@Agi

Cześć, możesz opisać coś więcej. Dostałaś się? Miałas jakieś szkolenie? Ja byłam w tym tygodniu na rozmowie z Panią i Panem . Bardzo byłam zaskoczona że mozna zobaczyć halę i linię produkcyjną. Na plus, więc jestem zaskoczona że nie wiedziałaś jaka to będzie praca. Na rozmowie było raczej sympatycznie. Niestety nikt jeszcze się do mnie nie odezwał.

Brak słów
@Agi

Taka prawda kawę to mogą tylko liderzy pic co chwile. Ty masz pic zwykła wodę z dystrybutora a w akwarium soczek do wody. Kiedyś się upomnielismy to raz czy dwa kupili i znowu cisza. Oni aby tylko dla siebie.... odpocząć nie ma mowy. Masz awarie to nie zostajesz na swojej lini do czasu naprawy tylko szukanie zajęcia albo dają na inna linie aby pszydupasy liderów mogły odpocząć nie ty. Najlepsze to są wizytacje na pokaz ???????? ale to już nie ma co tak dużo brudów wyciągać. Co się dzieje w innych działach zakładu. Chciałbym zobaczyć tych liderów jak oni szybko robią w porównaniu do podnoszenia norm. Jak tacy cwani są w gadce to i powinni być w pracy na lini w końcu biorą gruby hajs za coś. A nie tylko za picie kawy i udawanie ze robią coś na komputerze ;) pozdro

Cooo
@Brak słów

Chcesz powiedzieć że żaden lider nie potrafi pracować na linii to absurd w faurecji tego nie ma lider swojej linii potrafi pracować na linii a co do papierosów kiedy chce i tylko swoje muszę zrobić luzik

@Cooo

Potrafi może że dwóch reszta do bani

Czy istnieje możliwość rozwoju w TBMECA?

Ppp

Niestety nie istnieje tak samo jak tbmeca

komentarz do usunięcia....

komentarze o lexusie zostały usunięte ciekawe... szkoda, że firma nie reaguje właściwie na powtarzające się od wielu lat komentarze, też na tym forum o (usunięte przez administratora) i innych zachowaniach... usuwanie komentarzy o lexusach o nie jest rozwiązanie którego oczekują pracownicy i chyba nieświadomy właściciel pod którego marką się to odbywa

Bes
@komentarz do usunięcia....

Tamten usunięty komentarz nawiązywał bezpodstawnie do nieludzkiej ideologii sprzed kilkudziesięciu lat. Nie dziwię się, że został usunięty. A dzisiaj zapowiedziana została premia od następnego miesiąca dla wszystkich pracowników, żeby nie dotknęła nas tak inflacja. To już jest kolejny dodatek do wynagrodzenia wprowadzony w ostatnich miesiącach, więc chyba reakcja na komentarze jest i to pozytywna. A to że firmę stać na flotę samochodów świadczy o tym, że biznes się kręci i jeszcze daje nam pracę, co jest dobre kiedy kolejne fabryki motoryzacyjne ograniczają ilość zmian lub wprowadzają przestoje przez braki zamówień. A czytając wcześniejsze komentarze mam wrażenie, że wylewacie jad na osoby, które właśnie starają się coś zrobić, aby sytuację poprawić. Róbcie tak dalej a przestaną się tym wogóle interesować i dopiero będzie. Jak coś do kogoś macie, to mu powiedzcie osobiście, zamiast szykanować publicznie na anonimowym forum.

@Bes

A zmiana grafiku żeby nie płacic za nadgodziny? To też dlatego, że firmę na to stać? Pewnie tak tylko dlaczego ludzie pracujący na produkcji muszą na to wszystko robić, ktoś ich o to pytał? Nie bo po co? Grafik podobno ma być zmieniony tylko na styczeń, oczywiście nie wierzę w to bo to zostanie na dłużej zmaja z bani, ludzie przychodzą w soboty za (usunięte przez administratora) a nie jak kiedyś było za 100%,a to że dali teraz podwyżkę to dlatego żeby zatkać buzię ludziom że będą przychodzić za frajerskie soboty

Wez
@Anonim

Czy ty człowieku słyszałeś dlaczego jest zmieniony grafik czy twój iloraz inteligencji nie pozwala ci na zrozumienie sytuacji bo już nie wiem czy to tylko ty czy już zaczęli przyjmować z grupą ( nie obrażając tych z grupą ) jak się ciągle coś nie podoba to czemu tu jeszcze jesteś

@Wez

No to może nas uświadom dlaczego został zmieniony, operatorzy jak zwykle nic nie wiedzą albo dowiadują się na końcu poczta pantoflową. A jeśli grafik został zmieniony bo nie ma tyle pracy to po co przyjmujecie 10nowych osób? A co do mojej grupy to właśnie wystawiacie sobie opinie o sobie, to Wy przyjmujecie ludzi i przeprowadzacie z nimi rozmowę więc to świadczy o was, że przyjmujecie ludzi z grupą, przyjęliście nowe osoby, których parę osób przepracowało parę dni i już ich nie ma, więc o czymś to świadczy. Czekam na wyjaśnienie czemu został zmieniony grafik bo moja grupa nie pozwala mi tego zrozumieć

Memi
@Anonim

Zamówienia idą bardzo w górę, parę osób zrezygnowało, parę awansowało a z tych co przyjdą to jak zwykle ktoś zrezygnuje i komuś podziękują.

@Anonim

@Wez Chyba nie doczekam się odpowiedzi,tylko pamiętajcie wszyscy o jednym to produkcja zarabia na was hajs, na całe biuro a nie odwrotnie.Jak będziecie dalej tak traktować ludzi jak do tej pory pożyczcie sobie koparki z przeciwka zakładu,zagrajcie i posadźcie rzepak może wam się lepiej będzie opłacało bo olej do góry poszedl

Abc

Dobra wszyscy skupili się na minusach a czy jest coś pozytywnego o czym można było by wspomnieć

@Abc

Nie ma, plusy były kiedyś, ciężko było się tam dostać, teraz każdy może tu pracować, operator tu się nie liczy, nie ma nic do powiedzenia ma robić i nic nie mówić, a będzie jeszcze gorzej od stycznia

Ppm
@Abc

Zmiana grafiku pracy żeby nie płacić za sobotę, będzie praca od wtorku do soboty, wolny poniedziałek za sobotę, i to ma być zmiana na plus?

@Anonim

A co będzie od stycznia ?

@Anonim

To co napisał ppm, praca od wtorku do soboty za wolny poniedziałek

16latstażu

Ta pewna starsza ,,pani" jest zepsuta darmowymi profitami, które z resztą sama sobie i swojej ,,elicie" przyznaje bez umiaru. Cała reszta załogi poniżej HR nie liczy się i jest od lat traktowana jak (usunięte przez administratora) Ale trzeba wierzyć że karma wróci i beknie się solidnie starszej ,,pani". Póki co staruszka jest już oderwana od rzeczywistości.

Wartburg

Tak ci nie pasuje to czemu dalej pracujesz??

I teraz jak zmienia grafik pracy dopiero posypią się wypowiedzenia, ale myślę, że to i tak wtedy się nic nie zmieni, przyjmą następnych (usunięte przez administratora) którym na rozmowie kwalifikacyjnej naopowiadaja bzdury jak tu jest super

Lopi

Hejka czytam te komentarze i się. Zastanawiam co lub kto jest powodem że tak się ludzie zwalniają

Loip
@Lopi

No cóż ten zakład to trup , żałosno niskie premie miesieczne , brak nadgodzin co tu więcej gadać

lolek
@Lopi

Powodem jest mała kasa i pseudo menagerzy którzy siedzą na słuchawkach jak jakiś DJ i są w innym świecie

Premii to nie ma wcale, 91 % do wyrobienia która w przeciągu dwóch lat od wprowadzenia była tylko raz. Premia jest tylko za absencję-śmieszna -. Nowi operatorzy się szkola więc wiadomo że się nigdy tej premii nie wyrobi. Kadra menadżerska dramat- okłamują wszystkich na każdym kroku, czym to jest spowodowane? Nie wiem może tym, że każdy pilnuje swojego nosa. Ale najważniejsze jest u nich ład i porządek a że nic nie działa jak powinno i że ludzie się zwalniają z powodu atmosfery jaka panuje, zarobków w porównaniu to zeszłego roku gdzie można było przyjść w sobote i zarobić a teraz śmiech na sali, gdzie wszystko wkolo drożeje jak wiemy

Gal

prawda ,ważne że flota samochodów i karty paliwowe są dla managerów , wydawanie pieniędzy na głupoty a ludzie po 30zl brutto podwyżki dostali w tamtym roku

Zostaw merytoryczną opinię o Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 5 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Jaworzyńska 291 A
    59-220 Legnica

Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.