TBMECA

Legnica

Opinie o TBMECA

anonim 2010-09-30 07:52:31
Praca jak to w japonskiej firmie :) wyplata zawsze na czas a nawet wczesniej, platne nadgodziny, zarobki w normie (jak na polskie realia) z plusow tyle. Minusy: sztywne zasady i atmosfera, brak jakiej kolwiek swobody, brak premi , pracownika traktuje sie rzeczowo , lekki (usunięte przez administratora), wyniosłosc kadry zarzadzajacej bije po oczach. Ogólnie panuje zasada - wykonuj polecenia i sie nie sprzeciwiaj :) Generalnie da sie pracowac ale rewelacji nie ma.
magda 2010-10-28 18:23:32
czy tam pracują kobiety?
tomcio 2010-11-04 10:50:57
Tak:) Nawet ładne niektóre :)
anonim 2012-09-28 16:57:58
Jak wyglądają zarobki? W jakim systemie robicie? 15 zmianowym? Jak wygląda wykonywanie pracy, operatorzy maszyn? Praca przy lince?
anonim 2014-07-12 15:21:38
Pracuję w tej firmie dosyć długo i jestem bardzo zadowolona.Wypłata na czas, co roku pracownicy dostają premie,bony przed Świętami Bożego Narodzenia, dwa razy do roku imprezy integracyjne.Jeżeli pracownik zachowuje się w porządku do pracodawcy,kierownictwa, nie jest konfliktowy,pyskaty,bezczelny to pracodawca ,kierownictwo, line lider, są wobec tego pracownika naprawdę w porządku.Idą na rękę w niektórych sytuacjach.Firma naprawdę w porządku.Sysytem pracy trzyzmianowy.
luiza 2014-10-21 13:10:15
można wiedzieć co kobiety tam robią?
gg 2014-11-08 23:16:17
To jest chyba jedyna firma z tej trójki Boshoku gdzie jest normalnie , tak jak to mówią o toyocie i "standardach" bo w pozostałych dwoch w Wykrotach i Tomaszowie bagno na maksa.
edmund 2015-11-20 09:59:52
Ja niestety mam inne wrażenia, osoby pracujące w "biurze" są innego zdania. Nie wiem jak wygląda praca na produkcji, ale o pracy w biurze mogę coś napisać. Całe biuro jest sterroryzowane przez panią wiceprezes i jej humory. Prezesi "Japończycy" moją głęboko gdzieś co się wyrabia w biurze. Byle by tylko wszystko ładnie było poukładane. Co by niekończące się wizytacje i audyty nie miały zastrzeżeń. Managerowie działów są zmanierowani już przez liczne profity od firmy: auta służbowe, karty paliwowe i bardzo wysokie pensje. Dlatego też, żaden manager nie podskoczy pani wiceprezes z obawy o kopa w d..., Ogólnie firma mała, a prezesi zachowują się jakby to była co najmniej centrala Toyoty. Ogólnie wszech panujący mobbing ze strony managera HR, oraz wspomnianej pani prezes. Sztucznie rozdmuchany dział HR oraz księgowości. Umizgi managera produkcji do manager księgowości przyprawiają o mdłości. Cała firma na to patrzy, a oni się nie kryją z tym. Ogólnie nie polecam tam pracy. Praca wielu działów w "open space" nie jest dobrym rozwiązaniem, przez cały czas prezesi patrzą na monitory pracowników.
JasFasola 2015-12-11 08:20:17
Praca na produkcji jest ciężka, normy rosną, płace niekoniecznie... Operatorów jest bardzo niewielu, Administracja za to rozmnaża się chyba przez podział! Liderów całe mnóstwo! Na 1 produkcyjnego przypada już ponad 2 pracowników nieprodukcyjnych... Ktoś musi na to zarobić! Kto? Operator! W życiu nie widziałem takiego układu. Nienormalne!
rr 2015-12-13 14:46:05
Gibson wyrazaj sie
menel 2016-03-02 10:59:42
i jak tam wyglada sprawa motywcji np. podwyzki jakies sa premie ?
lukasz 2016-04-27 07:34:43
Pracowałem tam jakiś czas temu w zespole jakości (i całą anonimowość szlag trafił :) ). Podobało mi się bardzo, lubiłem tę firmę. Poukładana, ludzie wiedzą co mają robić, logistyka i jakość na najwyższym poziomie (100% terminowości i 2ppm to punkt odniesienia dla innych). Pieniądze miesięczne się zgadzały, premia roczna również, słabo nie było. Atmosfera przyjazna, bez obrzucania się oskarżeniami że to nie wyszło a tamto się wysypało. Odszedłem pięć lat temu, mogło się wiele pozmieniać od tamtego czasu.
bzrmk 2016-07-03 18:08:07
do lukasz kolego piszsz z poziomu wyzszego niz operator a to ci zap.... na cala ta fabryke takze Twoimi oczami wygladalo o inaczej
xyz 2016-07-06 16:04:26
witam akurat jestem nowym pracownikiem na logistyce i powiem szczerze ze atmosfera mnie naprawde zaskoczyła,a niejest to moja pierwsza praca wiec mam skale porownawcza,niewielka firma ale ludzie jednak zgrani,wyrozumiali bez zlosliwosci,nawet kadra kierowicza wydaje sie sie w wporzadku ale to sa moje odczucia po paru dniach ale jednak widac ludzi ktorzy niepracuja tam od wczoraj mala rotacja ludzi to swiadczy ze firma niejest najgorsza i ludzie z paroletnim stazem to jest moja wlasna interpretacja moze ktos ma inna ja akurat oceniam jak najbardziej pozytywnie i nawet wiecej firma z duzym poczuciem bezpieczenstwa jesli chodzi o prace samej w sobie
lol 2016-09-09 13:19:22
Ma ktoś może jakieś porównanie co do atmosfery pracy jako operator produkcji między c+p a tbmeca - sąsiadujące firmy. Z góry dziękuję za odpowiedź.
An 2016-09-27 11:44:14
Wiesz co, w tym momencie to chyba nie można powiedzieć niczego złego o samym pracodawcy, generalnie wszystko się zmieniło w ostatnim czasie i faktycznie jest zdecydowanie lepiej, Kadrowa poszła na emeryturę
Zostaw swoją opinię o TBMECA - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TBMECA