Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

żelmen

Łoś kiedyś ugryzł moją siostrę....

Pozytywnie nastawiony

Gdyby ktoś Cię pomówił to chyba bardzo nie miło by Ci się zrobiło gdybyś zobaczył tu swoje nazwisko - po co tu takie rzeczy wywlekać?

Pracus
@Pozytywnie nastawiony

Z jakiegoś powodu plotki powstają i przeważnie jest w nich odrobina prawdy.

Pracus_Pierniczek_plotkarz
@Pracus

Kolejne duze dziecko z wypiekami na policzkach które szuka byle sensacji z plotek dla podniesienia swojego ego .. to już zaczyna być żałosne a zarazem smutne ze takie osoby nie posiadają własnego życia i szukają czegoś u innych. Czas dorosnąć..

Pracus
@Pracus_Pierniczek_plotkarz

"Kolejne duże dziecko" zastanów się co piszesz Pierniczku bo to na magazynie macie same duże dzieci. A ta sprawa nie dotyczy samej pomowionej osoby

Pracus_Pierniczek_plotkarz
@Pracus

Powiem Ci tak , bo w dalszym ciągu wydaje mi się że nie za bardzo zrozumiałeś znaczenie słów "duże dziecko" .. przeczytaj proszę jeszcze raz swój ponowny komentarz , zastanów się na spokojnie , przemysł , spróbuj sie nie kierować emocjami a je opanować , bo w dalszym ciągu twoje zachowanie jest dalekie od myślenia dorosłego człowieka, niewiem może kup sobie książkę , idz na spacer , obierz cel w zyciu , (nie odbieraj tego źle bo ten wpis nie ma na celu w jakikolwiek sposób Cie obrażać ale ukierunkować) ale nie wysuwaj internetowych żali, plotek, pomówień, bo może nie jesteś do końca świadom ze na drodze prawnej trzeba również umieć uzasadnić takie pomówienia, można mieć z tego nie lada problemy. Internet nie jest anonimowy . I tak konczac juz ten mój ostatni komentarz bo nie mam zamiaru tracic swojego czasu , taka mała rada z mojej strony ..pamiętaj że życie innych to życie innych , nie wchodź w butach nie proszony.. nie sluchaj plotek z trzeciej ręki.. jeśli już tak bardzo Cię interesują jakieś konkretne fakty to może umów się z tymi osobami na kawę , piwko .. porozmawiajcie , tak robią osoby dorosłe które obiektywnie patrzac na obie strony medalu. Pozdrawiam i życzę zmian w dobrą strone w Twoim zachowaniu.

Snow

No i jak tam parobki inwentaryzacja przebiega? Gdzie są braki???

Gal Anonim

Co co moi drodzy,jak podobało się spotkanie klasowe?, dymania nas ciąg dalszy, 1000+ do wylotu, jakiś starszy/młodszy magazynier, co to k&%$@$ jest się pytam, nie będzie wyrównania za podwyżkę która miała być rzekomo id czerwca, klamliwe ścierwa. Życzę sobie i Wam moi drodzy żeby ta żałosna i kłamliwa firma jak najszybciej upadła i wtedy uwolnimy się od tego gówna i znajdziemy normalną pracę czego wszystkim życzę

@Gal Anonim

Czemu nie zadałeś tych pytań na albo po spotkaniu?

@Pozytywnie nastawiony

Ostatnio zauważyłem że transfer.com zaczął najmować obrońców w sieci, no cóż godność osobista nie pozwoliłaby mi tego robić, ale hobby są różne. A wracając do pytania obrońco pseudo firmy nie było mnie dzisiaj na spotkaniu, ale spoko mam swoje źródła także czym rękę na pulsie

Złota mysl
@Gal Anonim

Współczuję Ci, jesteś niewolnikiem własnej słabości i braku odwagi.

@Gal Anonim

Godność osobista zaś pozwala Ci pracować w miejscu, które Ci nie odpowiada, to ciekawe. Jest jeszcze druga opcja, że nie jesteś Pracownikiem firmy i z wypiekami na twarzy śledzisz co się w niej dzieje. Oba przypadki nasuwają same smutne wnioski, mimo wszystko życzę Ci powodzenia.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
żelmen

No i cóż...pojawiły się na horyzoncie paranoiczne pejzaże,z brakiem perspektyw i kilometrami w nogach.No i to nieustanne przeświadczenie, że jako szeregowy pracownik nie mam pojęcia o co w tym wszystkim chodzi.Dalsze pastwienie się nad tematem pracy w XXI wieku za" zapomogę "przestaje mieć sens. Czas (usunięte przez administratora)

Krótko: – firma szuka załóżmy osoby na stanowisko sprzedawcy: Osoba ma się zajmować testowaniem strony. – firma szuka osoby na stanowisko PM-a (rok 2019): Osoba nie wie czym ma się zajmować lub ma się zajmować wszystkim. – osoba zajmująca się wszystkim – na koniec dnia zajmuje się niczym, bo wielkie aspiracje są rozbijane o ścianę: „Kiedyś”, „ANSWEAR inaczej lokuje kapitał” (odpowiedź na pytanie o bak łyżeczek, talerzy, bieżącej; filtrowanej wody z dystrybutorów w kuchni, więcej niż jednej ekspresu do kawy/ pijalnej kawy/ herbaty/ mleka firmowego (o sojowym nie wspomną), jakiejkolwiek przestrzeni relaksu, powietrza w budynku, ręczników w toaletach, papieru w toaletach, czystości w toaletach, czystości w pokojach, jakichkolwiek owoców choć raz w tygodniu – standard w branży to 2/ 3 razy w tygodniu), „Pogadamy za tydzień/ dwa/ miesiąc/ kwartał.” – osoba przychodzi do pracy jako programista: Ma pracować w Agile. Rok 2019: Trafia na: Leciwe DELE, całość infrastruktury postawione na dawno umarłych rozwiązaniach Microsoftu, nieergonomiczne fotele, biurka nie spełniające żadnej z zasad BHP, światło niespełniające żadnej z zasad BHP i – największy hit hitów w budynku i wielu innych działach (nie tylko IT, ale i Wdrożenia, Marketing) – słuchanie radia w pokojach na full. Tak radia. Tak RMF-u lub gorzej. O pracy w skupieniu, godzinach ciszy – szacunku – zapomnijcie. – osoba przychodzi do pracy, jako ktokolwiek: Ma inicjatywy, chce się rozwijać. Jest za nie chwalona, ale tak szybko, jak kierownicy wypowiadają nieprzemyślane, niedojrzałe i lakoniczne „Super”, tak szybko możesz zapomnieć o swoich ambicjach. – na koniec potwierdzam opinie poprzedników dotyczące najważniejszego czynnika: Ludzi. Niestety, ale w 90% tych, z którymi miałam styczność to niczego innego oprócz plotki, sobą nie reprezentowali. Nie pasowałaś? Wylatywałaś. Wyleciał kolega, który spędził w IT 9 lat. Wyleciała szefowa Designu, bo powiedziała innym co myśli. Plusy: – wynagrodzenia na czas. – super wyszkolony dział księgowości – zero problemów. Marnują się tam. – bogata, firmowa biblioteczka. To chyba mało, jak na 2019, czyż nie? Decydujecie sami.

Magazynier-brygadzista

Halo, Halo tu Answear! Chodźcie do nas. U nas fajnie jest. Wszystko to co piszą w ogłoszeniu to prawda. A zwłaszcza to: Oferujemy: * lekką pracę - bez podnoszenia ciężkich artykułów i opakowań komentarz: nieustanny zapier***, a spróbuj się zatrzymać bo musisz obetrzeć pot z czoła, od razu masz przy sobie jakiegoś przydupasa któregoś z kierowników co biegnie z donosem że się opierdalasz * stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku komentarz: prawda, nie ma chętnych na taki zapier***, więc nie zwalniają bo ciągle brakuje im ludzi * wynagrodzenia aktualizowane co rok komentarz: aktualizowane co rok ale w dół!!! Wszyscy, za wyjątkiem kierowników, zarobiliśmy w 2017 mniej niż w 2016!!! * wysoką premię uzależnioną od wyników pracy oraz dodatkowe nagrody finansowe komentarz: premia, wcale nie wysoka, zależy od całościowej sprzedaży, a nie od Twojego zaangażowania. Ci co się opierdal*** i Ci co zapierdal*** dostają taką samą premię!!! Jej wysokość zależy od sprzedaży w danym miesiącu, a nie od Twojego wkładu. Każdy ma taką samą premię bez względu na ilość pracy jaką wykonał. Dodatkowe nagrody finansowe w praktyce są tylko dla tych co są kierownikami (20% pracowników !!!) i tych którzy bardzo chcieliby nimi zostać, czyli konfidenci co na indywidualnych comiesięcznych rozmowach motywujących podkablują jak najwięcej osób * pracę zmianową z dostosowaniem grafiku do indywidualnych potrzeb komentarz: nie licz na to, przez miesiąc albo dwa tak jest, a potem się to kończy i nikt się nie przejmuje że masz szkołę. Często jest tak że grafik na dany miesiąc dostajesz w połowie miesiąca, a wcześniej słyszysz z dnia na dzień: jutro przyjdź na tą a na tą godzinę. A gdy spytasz o której kończysz to nikt nie wie. Dowiesz się gdy przyjdziesz. Nie licz na wolne soboty i niedziele. To są NORMALNE dni pracy!! Częściej pracujące niż wolne. Do pracy raz masz na 6:00, raz na 8:00, raz na 10:00, raz na 12:00, raz na 14:00. Nikogo nie interesuje że nie masz jak wrócić ze Skawiny do Krakowa. Dymasz z buta ze Skawiny do Krakowa na pętle Czerwone Maki (1 godz.), potem czekasz na nocny tramwaj nr 62 (do 1 godz.), jedziesz nim pół godziny do Centrum i tam przesiadasz się na nocny autobus. I najdalej o 01:30 w nocy jesteś w domu. Jak masz na 6:00 to wstajesz o 3:00 by ostatnim nocnym tramwajem dostać się na Czerwone Maki na 4:45 i stamtąd z buta pociągnąć do Skawiny. To i tak mały pikuś bo możesz trafić na nocną zmianę. Jak przychodzę na 6:00 to widzę jak oni wychodzą z szarymi twarzami. * kartę MultiSport Komentarz: Prawda, za parę(dziesiąt) złotych dostaniesz tą kartę * możliwość udziału w rozgrywkach piłkarskich Biznes Ligii komentarz: Hola, hola. Nie tak szybko. Musisz spodobać się Panu B3, potem robić co on Ci każe i wtedy masz szanse zostać wciągniętych do drużyny ANSWEAR. Ale uważaj! W wielu konkurencyjnych drużynach grają byli pracownicy Answeara którzy mają własną wewnętrzną statystykę - kto ustrzeli więcej answearowców. Tzn. kto więcej sfauluje tak że zawodnik answeara zostanie zniesiony na noszach (najbardziej znany przypadek to Z). Kilka złamań było. * atrakcyjne zniżki na prawie 300 marek odzieżowych dostępnych w Answear.com komentarz: zniżki może i duże, ale z tą pensją i tak Cię nie będzie stać

Ale jaja
@Magazynier-brygadzista

Zawsze znajdą się plusy i minusy ale ....zaktualizuj dane bo nie ma nocnej zmiany!

Magazynier-brygadzista
@Ale jaja

To kopia sprzed roku, oryginał na 3 stronie :) Czytam obecne komentarze i się praktycznie nie różnią od tych z za moich czasów

Gal Anonim

Witam szanownych pracowników pseudo firmy ansfer/transfer. com. Firmy gdzie po transferze ze skawiny na kokotowskie zadupie miało być lepiej, więcej miejsca itp, itd, ble ble,a jest jak zwykle a nawet jeszcze gorzej. Miejsca owszem jest dużo więcej ale kij z tego skoro regały są nadal pościskane jak nie powiem co, nawet bardziej niż w skawinie no ale to ansfer wiadomo. Firmie gdzie pieprzą o podwyżkach od maja, a mamy już sierpień, firmie gdzie nowy magazyn jest dziurawy, no ale tak jak xwsm działa super, tak magazyn jest super ansfer wiadomo. Firmie gdzie niebiescy muszą iść na przerwę pół kilometra do pocholere umieszczonej na górze po (usunięte przez administratora) wielkiej jadalni bez stołów, na które zapewne niezasługujemy, dobrze że krzesła są, firmie której nie stać na ręczniki papierowe, o toaletowym nie wspominając, o cóż samemu będzie trzeba go brać z domu skoro firmy niestać,o tym że przerwy chcą nam ukrucić to już nie wspomnę, to ja się pytam po (usunięte przez administratora) im taki wielki magazyn jak tą firmę szlag trafi skoro tam nie zarabiali na siebie to tu tym bardziej, a jak właścicielowi znudzi się to drogie hobby i pakowanie kasy do studni bez dna to wszyscy ci pseudo kierowniki(paroma naprawdę fajnymi i konkretnymi) pójdą na kasy do biedronki bo z takimi "kwalifikacjami" roboty nie dostaną na podobnym stanowisku w żadnej normalnej firmie. A na koniec pozdrawiam moich ulubieńców PD i GB za wzorowy sabotaż organizacyjny i funkcjonalny naszej kochanej firmy TRASFER. COM

Rybitwy
@Gal Anonim

Kiedyś pracowałem w tej firmie i brałem udział przy przeprowadzce z Rybitw do Skawiny we wrześniu 2015 roku. Co to się wtedy działo... Nasi wspaniali kierownicy tak zaplanowali trwającą miesiąc przeprowadzkę połączoną z równoczesną sprzedażą że gdy towar przyjeżdżał do Skawiny to jeszcze regałów nie było i wszystko leżało na ziemi. Była tam wielka hałda wysoka na jakieś 5 metrów składająca się ze zmieszanych ze sobą ciuchów. Gdy w końcu postawiono regały to okazało się że lokalizacje towaru nie są w stanie zaciągnąć się do systemu, gdyż system nie był stworzony do tak dużej ilości danych :) i trzeba go było go poprawiać na szybko. Potem okazało się że mistrzowie logistyki PD i Król Litwy zupełnie od siebie niezależnie ponadawali lokalizację, które prawie wszystkie się powtarzały i mieliśmy po dwa regały, A1, A2, A3 itd. Później wzięła się za to jeszcze jedna osoba i znowu mieliśmy trzecie już regały A1, A2, A3 itd. Oczywiście żadnej jadalni, szatni czy środków czystości wtedy nie było, za to były toi-toje. Długo można byłoby jeszcze opowiadać ale dzięki poświęceniu naszej kadry zarządzającej do grudnia udało się wyjść na prostą. A najlepsze w tym wszystkim jest to że po tym blamażu kierownicy zamiast zostać wywaleni to dostali podwyżki i awanse. Przy obecnej przeprowadzce macie na szczęście Pana G.B. to prawdziwy geniusz logistyki i na pewno bardzo pomoże. O jego geniuszu możecie się przekonać na 3 i 4 stronie opinii o pracodawcy Answear :-)

Nikola

Najgorsza firma z jakiejkolwiek kiedykolwiek robiłam zamówienie. Przesyłka rzekomo wysłana i zaginęła. Po próbie śledzenia przesyłki droga internetową wyświetlał się błąd. Zamówienie miało przyjść w ciągu 3 dni, po tygodniu czasu ani śladu. Szczerze nie polecam Moje sugestie dla Answear.Com: Porażka. Paczka miała dotrzeć w 3 dni, minął tydzień i brak informacji o przesyłce, dopiero po bardzo długim oczekiwaniu na rozmowę z konsultantem dostałam informację, że moja przesyłka została zatrzymana i zostanie dostarczona prawdopodobnie w przyszłym tygodniu

NIKOLKA
@Nikola

A co to ma wspólnego z pracą w Answear.com bo nie bardzo rozumiem ?

QA
@Nikola

Rozumiem że ktoś jest niezadowolony, ale to jest strona gdzie ocenia się pracodawcę, a nie sprzedawcę!

Zwolniona

Widzę ze ktoś mnie wspomina. Jako zwolniona chciałabym tylko powiedzieć ze wszystko co poniżej jest napisane - jest prawda. Oskarżyli mnie o wyniesienie poufnych danych osobowych firmy:) te dane to nr tel z ogólnodostępnej strony,(usunięte przez administratora) (Jako dowód tego mam wszystkie wiadomości jakie pisałam @do konkurencji” ) Jak się chce kogoś pozbyć to byłem powód jest dobry. Większość osób z działu ma kontakt z osobami z firm konkurencyjnych, czy w takim razie każdy wynosi dane ? :) Jeśli ktoś ma do mnie jakieś zastrzeżenia- wysyłałam swój nr tel w ostatniej wiadomości 27.06. Bardzo proszę zaprzestać rozpowszechniać fałszywych informacji na mój temat gdyż to jest karalne.

Czytając poprzednie opinie na temat pracy w biurze, stwierdziłam , ze dodam coś od siebie. Jestem byłym pracownikiem wiec jest to wszystko jak najbardziej szczere co jest tutaj pisane odnośnie pracy w biurze. Donosicielstwo, wazeliniarstwo to podstawa do lepszego traktowania. Niektóre osoby są po prostu Po znajomościach , kłamstwach itp na wyższych stanowiskach. Potwierdza to fakt, co o firmie plotkuje się u konkurencji.

Kochanka

Adres IP jest już ustalany przez policję. Trzeba będzie tą opinię udowodnić przed sądem. Nie wolno bezkarnie odrzucać kogoś błotem za zasłoną anonimowości

Prawdomówna

Ja proponuję koleżance, która ukrywa się pod nickiem prawdomówny, przede wszystkim przeczytanie regulaminu Gowork, który po raz drugi złamała, chociaż moja intuicja podpowiada mi, że koleżanka nie będzie potrafiła znaleźć punktu, który złamała tworząc posty... W sumie mogę też polecić poczytanie sobie tego ciekawego artykułu... https://zakiewicz-adwokaci.pl/uslugi-prawne/prawo-karne/znieslawienie/ natomiast pytań jest kilka: 1. czy koleżanka zrozumie, co tam jest napisane? osobiście wątpie patrząc na historię jej pracy i jej "dokonania" które skończyły się dla niej tak, a nie inaczej... 2. czy sprawa będzie miała ciąg dalszy w prawdzimym świecie, a nie za ekranem monitora? nie zdziwię się jak będzie miała ciąg dalszy... a abstrahując od tego wątku i patrząc na dokonania co poniektórych w tym temacie i innych na portalu ... to taka refleksja mi się nasuwa, że ludziom naprawde się wydaje, że są anonimowi w sieci... i naprawde nie zdają sobie sprawy jak bardzo się mylą w tym przekonaniu...

KseNIA

Hejka, czy ktoś może wie ile dostaje na start pakowacz,ale na zleceniu? Myślałam o pracy w weekendy. Słyszałam, że kursuje bus ale tylko dla tych którzy są z Krakowa. Czy osoba ze Skawiny tez mogłaby się zabrać tym busem? Będę wdzięczna za info.

Qwerty
@KseNIA

16 brutto za godzinę na zleceniu, bus jeździ przez skawine - przystanek pod ajka ewentualnie wrony ale to już bardziej w str krk.

Justyna
@Qwerty

Świetnie, że postanowiłeś odpowiedzieć na pytania @KseNIA. Myślę, iż wiele osób interesowały właśnie takie kwestie. Sam zapewne już od jakiegoś czasu pracujesz w Answear.Com, a więc wiesz pewnie dużo o funkcjonowaniu tej firmy. Orientujesz się może, czy pełnoetatowi pracownicy mają tam dostęp do jakiegoś pakietu socjalnego?

Rekrut

Witam. Pracowałem w tej firmie i żałuję że musiałem poznać tych ludzi. Praca nie jest zła ale kierownictwo masakra. Kierownik DJ jeden z normalnych kierowników w tym (usunięte przez administratora) Przyjaciele BB i MW porażka jeden lepszy od drugiego. A brygadzisci na zielonych Jedna rozdarta Druga daje (usunięte przez administratora) kolejny mądry z najmądrzejszych T. O reszcie nie będę pisać szkoda gadać. Pracowałem swoje robiłem ale zawsze było mało.

bez nazwy

Niestety wszystko o czym ludzie piszą na tej stronie jest prawdą. Praca bardzo monotonna w towarzystwie kapusiów, którzy za awans zrobią dosłownie wszystko. Znane są przypadki nagrywania czy robienia zdjęć pracownikom i donoszenia do kierownictwa. Każdy, kto ma trochę rozumu powinien omijać tą firmę z daleka. Pozytywne komentarze piszą w większości " kierownicy", którzy trzymają się tej firmy rękami i nogami bo w żadnej innej firmie nikt normalny osób zarządzających by z nich nie zrobił. Masz być ciągle w pozycji roboczej. Nie można rozmawiać ze współpracownikami, swego czasu był nawet zakaz odbierania telefonów. Nasi wspaniali kierownicy (ci z najwyższego szczebla xd) ciągle kombinują jak utrudnić nam życie. Praca w tej firmie staje się nie do zniesienia.

Betty
@bez nazwy

Zabraniają rozmawiać przez telefon w pracy. Biedactwo. Może jeszcze każą pracować?

bez nazwy

Najbardziej nieprofesjonalny proces rekrutacyjny, w jakim kiedykolwiek brałam udział. Przedstawiony na rozmowie zakres obowiązków na dane stanowisko, diametralnie różnił sie od opisanego w ogłoszeniu. Zespół rekruterów nie ma pojęcia o branży, do której firma szuka odpowiedniego kandydata, w zwiazku z czym nie jest w stanie sprawdzić posiadania przez niego podstawowych umiejętności. Konwencjonalne i do bólu szablonowe pytania, czytane są w nieudolny sposób z kartek, co sprawia, że cała rozmowa ma charakter słabego żartu. Pani A. Sz. ewidentnie pełni swoją funkcję w wyniku jakiejś, fatalnej pomyłki. Działa jak robot i jest schematyczna do tego stopnia, że nie potrafi zmodyfikować wiadomości wygenerowanych przez automat. Pomimo zachęcania do zadawania dodatkowych pytań po rozmowie, nigdy nie uzyskałam na nie odpowiedzi (włącznie z tym, czy zakwalifikowałam sie do kolejnego etapu rekrutacji, wbrew obietnicy, że taką informację dostanę).

BN
@bez nazwy

Rzeczywiście proces rekrutacji prowadzony przez Panią Sz. to zupełny brak profesjonalizmu, ale po sprawdzeniu jej kwalifikacji i tego, co sobą reprezentuje na portalach społecznościowych, nikt nie powinien być zaskoczony.

Prawdomówny

Praca w answear? Żenada ! Mogę się wypowiedzieć na temat biura... pracowałem tam jakiś czas i wiem z czym to się wiąże... w skrócie powiem- omijajcie dział zakupów z 1 piętra.... (usunięte przez administratora) wszystko ładnie pięknie na rozmowie , a w rzeczywistości zupełnie co innego.(usunięte przez administratora)

Ccdt

Odeszła nadworna gwiazda ohhh! Cierpimy szczerze!

Justyna
@Ccdt

Niestety, całkowicie nie jasne pozostaje to, do czego odnosi się Twoje stwierdzenie. Tak czy inaczej - byłoby super, jakbyś zechciał dodać coś od siebie na temat aktualnych warunków zatrudnienia w Answear.Com. Jestem na przykład ciekawa, czy w ostatnich miesiącach zmieniło się tam coś w kwestii wynagrodzenia pracowników? Może uległy one znacznej poprawie?

Janusz Pracy
@Ccdt

O kim mowa?

Niunia

Hej. Przeczytałam większość opinii. Szok. Jestem umówiona do nich na rozmowę. Wyciągnę więcej u nich niż 3000 w poprzedniej firmie? Na serio jest aż tam taka atmosfera? Warto wogole jechac tam na rozmowę?

Becia
@Niunia

Jeśli ktoś ma pozytywne lub chociaż obojętne zdanie o swoim miejscu pracy, nie wypisuje opinii na takich stronach jak ta, bo po co? W przeciwieństwie do frustratów, którym wszędzie jest źle . Mamy mnóstwo nowych pracowników z polecenia naszych ludzi - ich kumpli czy członków rodzin. Gdyby było tak źle, to chyba by nie pakowali ich na minę?

Ryszard

W dalszym ciągu nikt z Was nie sprecyzował dokładnie, na jakie wynagrodzenie może liczyć nowo przyjęty pracownik. Moglibyście to zrobić? Tego typu informacja na pewno pomoże osobom, które rozważają podjęcie zatrudnienia w firmie Answear.Com.

Aodbdhwj
@Ryszard

Podstawa to na dzien dzisiejszy 2700 brutto czyli ok.1950 netto. Do tego prawie zawsze dochodzi premia. W ostatnich 2ch miesiącach było to 10 procent co daje łącznie 2150netto. Raz na 3 miesiące jest przyznawana premia 1000brutto czyli 700 netto dla osob ktore w tym okresie nie chorowały i nie korzystały z urlopu na rządanie. Nadgodziny są po 20zl netto za godzinę.

Anty nierób

Jestem osobą zupełnie postronną i nie bronię nikogo ale chyba nick mówi w tym przypadku kim jesteś. Jak znajdziesz pracę bez kwalifikacji w której jest lepiej niz tutaj to daj znać, chętnie tam pójdę.

Kolega

Trzeba było to zrobić.. takie użalanie się nad sobą:/, ech.. za małe jajka miałaś. A jakieś konkrety o pracodawcy? Podobno zmieniają lokalizację? Wynagrodzenie? Jakiś ciekawy socjal?

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1135 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków