Opinie o answear.pl - Answear.com S.A.

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Answear.Com. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Answear.Com o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Answear.Com w Kraków

"Ksiegowa"

Praca dla wytrwałych, nie traktują pracownika z szacunkiem. Trzeba było klikać za trzech, nikt tego nie docenial. Team dzieli się na pupili (rodzinę i przyjaciół) oraz na pozostałych pracowników, którymi pomiata przełożona. Plusem jest to, że jak takich przełożonych się przeżyje, to gorzej już nie będzie. Zwracanie uwagi na forum, poniżanie na forum, obrażanie również na forum. Polecam się 3 razy zastanowić zanim zdecydujecie sobie zepsuć głowę praca w dziale w księgowości w tej firmie.

Hej, pojawiło się ogłoszenie na księgową. Zmieniło się coś? Polecasz aplikować?

Firma z polityka w której najlepiej pozbyć się dobrych ludzi, zamiast im pomóc. Kierownictwo dba o własny stołek, nie walczy o swoich ludzi. W tej firmie idzie nabawić się depresji a nie nowych umiejętności czy możliwości rozwoju

Angela

Hej, co się konkretnie na tym pakowaniu tu dzieje? Piszesz o tym, że nie walczą o swoich ludzi. Co masz poprzez to na myśli? Napiszesz? ciekawi mnie jak ludzie w magazynie chcieliby się rozwijać, jakie są perspektywy, że podkreślasz ich brak w tym przypadku?

Ile wynosi zniżka pracownicza answear i na jakich zasadach jest ona udzielana? Każdy pracownik dostaje ileś tam kodów do wykorzystania, czy ma się konto pracownicze bez limitu np?

@pracownik

Centrala jest w Krakowie, prawda? Upewniam się, bo jest sporo ofert biurowych do niego. A prace asystentki na dziale zakupów tez polecasz? Oferta jeszcze z tydzień będzie dostępna i nie wiem czy się decydować. Czy na początku jest minimalna? I co z ewentualnymi podwyżkami?

Edzia Nowy wpis

Data Analyst w Dziale Marketingu ma z tego co widzę wskazany dowolny tryb pracy. na start trzeba być stacjonarnie czy jednak od razu pozwalają na prace zdalna? byłaby dla mnie wygodniejsza ze względu na odległość od biura

Jedyny program na którym się działa podczas pracy jako asystent kupca to Excel? Tak teoretycznie rozumiem z opisu ogłoszenia. Zastanawiałam się po prostu czy tworzy się też jakieś prezentacje, zwłaszcza te związane z wynikami. Możecie opisać w praktyce jak taki dzień z pracy wygląda?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 37 dni.

Witam, czy praca w księgowości może być 100% zdalna czy powinno się pojawić kilka razy w biurze. @Pracodawca

Chętny

Czy aktualnie firma.poszukuje pracowników fizycznych na magazyn? Jeśli tak to na jakie można liczyć warunki zatrudnienia? Czy jedt możliwa praca na pół etatu?

Elo Nowy wpis
@Chętny

Będziesz traktowany jak (usunięte przez administratora) który ma wyrabiać średnią działową bo określenie norma zostało zdelegalizowane ... Wypłata poniżej ludzkiej godności za pracę którą musisz wykonywać .. jak poszukasz we wcześniejszych komentarzach ... Bluzeczkę przy zniżkach pracowniczych kupisz sobie ale na godne życie i utrzymanie się samemu za wypłatę w Answear nie będzie cię stać a o utrzymaniu rodziny zapomnij ... O jakichkolwiek bonusach za dobrą pracę możesz zapomnieć a tym bardziej za pomysły usprawniające pracę. Atmosfera w (usunięte przez administratora) toksyczna, wręcz dziecinna ... wyścig kto na kogo więcej doniesie do brygadzistów licząc na większą podwyżkę która ma miejsce w okolicach czerwca/lipca. Praca doprowadzająca ludzi do załamania psychicznego i depresji. Jeśli ktoś tam pracuje to tylko dlatego że musi zarabiać jakiekolwiek pieniądze a nie że chce tam pracować. Ogólnie nie polecam.

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners

Hejka, czemu w ofercie dla asystentki kupca jest napisane, żeby być gotowym do częstych podroży służbowych. Wiem ze piszą tu o (usunięte przez administratora) hybrydowej / stacjonarnej ale dokąd się jeszcze jeździ i jak faktycznie często?

Zwolnienia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Przyszła rok temu dyrektor hr i od razu wziela sie za zwalnianie ludzi bo jej ktos nie odpowiada. :) zazwyczaj powod jest taki ze jest to ktos mlody i lepszy. ładniejszy od niej. Pierwsze co powiedziala przy zwolnieniu to to, ze jestes mloda dlatego nie jest mi smutno Cie zwolnic. Czy tak powinna zachowywac sie dyrektor? a pozniej przyjmowac swoje stare i brzydkie kolezanki z inpostu. do kazdergo dzialu. Zwolnienia zwolnienia, zwolnienia. Dramat firma.

Delarosa

Pytanie... Czy nadal ludzie z U... są lepiej traktowani niż Polacy?

@Delarosa

Przytoczysz na dzień dzisiejszy kluczowy argument stojący za tym, że faktycznie można byłoby pomyśleć ze ktoś jest lepiej traktowany? Zastanawiam się też czego jako pracownicy oczekujecie względem takiej sytuacji i czy takie spostrzeżenie / problem były wcześniej zgłaszane?

Jeśli chcesz być niedoceniany i pracować ponad swoje siły robić więcej niż należy do Twoich obowiązków zapraszamy do Answear. Chcesz awans nie ma szans takie rzeczy tylko dla swoich lub rodzinny albo za pracę pod stołem

Czemu komuś jest przykro? :( podczas przeglądania ofert na stronie zastanowiła mnie ta dla garderobianego, piszą w niej o zleceniu ale potem dodają ze jest szansa na rozwój i zastanawiam się na jaki? na które stanowiska można awansować? i wtedy już na umowie o pracę można się zatrudnić?

To ja przy tym jeszcze dopytam o dostęp do opieki medycznej, jaki występuje? :D i tak już całkiem poważnie to możesz to uargumentować? Za dużo aktualnych komentarzy nie widzę po prostu a lubię mieć czarno na białym

Jeżeli znaleźliście ogłoszenie z ofertą pracy na stanowisku Social Media Manager lub Social Media Expert w marce Answear, to osobiście odradzam wysyłania aplikacji. To zwykła strata czasu... Zaaplikowałem, otrzymałem zaproszenie na rozmowę, wykonałem zadanie rekrutacyjne i na koniec dowiedziałem się, że chcą mnie zaprosić do ostatniego etapu, w którym czeka mnie rozmowa z dyrektorem ds. marketingu. Zamiast zaproszenia dostałem wiadomość, że bardzo liczyli na współpracę ze mną, ale niesprzyjająca sytuacja na rynku zmusiła ich do przeniesienia zatrudnienia na inny okres. Dosłownie w tym samym tygodniu firma dodała zdjęcia z dużej imprezy firmowej, gdzie chwalili się rekordowymi wynikami. Zaledwie 1,5 miesiąca później znowu pojawiło się ogłoszenie na to samo stanowisko, ale pomimo mojej wiadomości z informacją o dalszym zainteresowaniu pracą w ich firmie, nie otrzymałem wiadomości zwrotnej. Niby answear, a jednak nie potrafią odpowiedzieć na wiadomości :)

Jagoda
@Anonim

Po raz drugi firma wystawiła ogłoszenie, Odpisali automatycznie. Poprosiłam profesjonalnie o powody dla , których moja aplikacja została odrzucona. Przecież wszystkie warunki spełniam x kilka. Answear doesn’t answear! Bardzo nieprofesjonalne. Kto w firmie przegląda CV? Dojrzała osoba? Kadry? Osoba, z danego działu, która wie co czyta i która stawia na profesjonalizm i doświadczenie przyszłego pracownika? Czy osoba, która obawia się doświadczonych ludzi? Jeśli już ktoś grzecznie i profesjonalnie pyta to proszę profesjonalnie (answear) odpowiedzieć.

Czy w Answear.Com pracuje się na open space?

TIK TOKa ktoś tu ogarnia może? :D oferta właśnie wisi. Pojawiały się komentarze co do rekrutacji i do tego ze dawane są zadania do wykonania na szybko. W tym przypadku co konkretnie się robi, co sprawdzają? I czemu na tym stanowisku jest jakoś mniej benefitów niż u innych?

Odradzam aplikowanie do tej firmy - szkoda Waszego czasu. Firma nie odzywa się miesiącami a później dzwonią i wypytują o oczywiste rzeczy zapisane w zgłoszeniu. Wymagają by zrobić szybko zadanie rekrutacyjne, obiecują feedback a potem kontakt się urywa i pomimo licznych prób kontaktu nikt nie raczy podać jakichkolwiek informacji na temat rekrutacji. Totalny brak szacunku do ludzi.

To jest także odniesienie do konkretnego działu? Firma chyba jest dość duża z tego co widziałam. W oko przy tym wpadła mi oferta, która niedawno się pojawiła, chodzi o pracę jako social media manager. Do Grzegórzki jakiś tam dojazd mam ale właśnie na plus jest dla mnie to, że można pracować hybrydowo. Wpływa to na polepszenie atmosfery o ile faktycznie jest cos z nią na dziale nie tak?

Wpis o dziale Pakowania/Magazyn. Jeśli chodzi o pracę biurowe, zapewne jest lepiej. Ale całościowo polityka firmy na pewno nie odbiega od siebie między biurem,a magazynem.

Angela

ania11

Na jakie wynagrodzenie można liczyc na stanowisku młodsza księgowa? mniej czy więcej niż 4000 zł netto?

ania11

czyli 2700 na rękę?

Pytanie do pracodawcy - Jaki jest Państwa stosunek do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności?

Odradzam pracy w tej firmie. Można pracować za trzy osoby, wdrażać nowe pomysły, 'wypruwać sobie żyły' i w żaden sposób nie zostanie to docenione. Stosunek pracy do wynagrodzenia jest totalnie nieadekwatny.

Można ale nie trzeba? z którego stanowiska teraz o tym piszesz? Jest parę ofert w internecie i nie wiem jak się właśnie co do nich ustosunkować. Czy ktoś tutaj interesował się już może pracą jako kierownik sektora logistycznego? Widnieje taka oferta spośród pozostałych. Z opisu wynika, że należy współpracować z innymi działami w firmie, którymi i jaka występuje przy tym atmosfera? cos o zarobkach wiecie?

35% na nieprzecenione/ konto pracownicze

Dominika

To chyba spoko, co? A czy poza tym macie jakieś inne benefity? Zależy mi na prywatnej opiece medycznej, macie ją tutaj?

Ziom
@Dominika

Tak, Luxmed, różne pakiety Zniżka pracownicza, limit 100 sztuk miesięcznie

Julkaa
@Ziom

10 jak juz

Izabela
@Julkaa

100 brzmiało lepiej. ;p i to już wszystko co padło plus podstawa? a o aktualnych premiach coś wiadomo?

Julkaa
@Izabela

Żadnych dodatków na święta np paczek ani bonów nie zaznasz w tej firmie

Benek

Ani dnia wolnego

Izabela
@Benek

no to jeśli paczek nie ma ani nic to pewnie ludzi nie mobilizuje pod koniec roku ale o co chodzi z tym wolnym w jakim kontekście to piszesz?

Kristof

Kristof
@Julkaa

zero na święta.....własciciel ma węża w kieszeni

@Julkaa

Brednie, 10 jest w salonie medicine, w answear jest 100 Pracuję w centrali, doświadczenie w pracy około 20 lat. To najlepsza firma w jakiej pracowałem.

@pracownik

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Answear.Com?

Ale co nie? Atmosfera nie wpływu na efektywność tutaj? Czy może atmosfera między pracownikami jest zła? Mało mi mówi samo ' nie ' a interesuje mnie praca tutaj w obsłudze klienta. Ktoś powie konkretnie jaka atmosfera?

Potencjalny pracownik

Hej, otrzymałam zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną na Specjalista ds. Obsługi Klienta. co sądzicie na temat pracy na tym stanowisku?

Zostaw merytoryczną opinię o Answear.Com - Kraków

• Jak się pracuje w Answear.Com?

Zobacz opinie na temat firmy Answear.Com tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 78.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Answear.Com?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 6 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 14 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Answear.Com?

Kandydaci do pracy w Answear.Com napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Answear.Com
1.3/5 Na podstawie 1134 ocen.
  • Na Zjeździe 11
    30-527 Kraków