Opinie o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy OBI szwedzka. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w OBI szwedzka o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o OBI szwedzka w Poznań Szwedzka 2

Czy firma OBI szwedzka w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Nie

Karol
@Dyro

No ale chociaż częściowo? Szkoda by było płacić z własnej kieszeni za szkolenia...

xx
@Karol

Szkolenia finansuje normalnie firma

@xx

to czemu ktos wyzej pisze ze nie finansuje, kto z was mowi nieprawde?

EsyFloresy
@Dominika

Nie organizuje, więc nie finansuje.

@EsyFloresy

W sumie to z czego niby miałoby być to szkolenie tutaj jak już?

Klient

Kupuję tylko kiedy muszę. Najgorszy sklep budowlany z jakimi miałem styczność w Poznaniu. Pracownicy leniwy, niepomocni i z chodzą z obrażonymi minami jakby pracowali za karę! Żenada

Jeśli Ci nie pasowało to może warto było wziąć wolne na majówkę?

Pijawka

Rozporządzenie węża w okularach: - zakaz stania przy info - zakaz stania przy info, chyba że jesteś tam z klientem klient - zakaz grupowania się Dlaczego, czuję że jesteśmy traktowani jak bezmózgie ameby. Nie rób tego, nie rób tego, tamtego. Typie, może powiedz co robić. Od ponad dwóch lat jak tu jesteś tylko dzwonisz do kierowników innych działów i (usunięte przez administratora) pracowników. Fakt, firma jest niemiecka. Natomiast twoja mentalność pozostaje polska (nie jest to pozytywne w żadnym sensie). Wredny wąż.

Operatormajzy
@Pijawka

Fakt , to co się dzieje od początku roku jest dość niepokojące. Po latach nagle kogoś olsnilo , że w sklepie jest szereg niedociagniec i zamiast przyznać się do błędów oczywiście wszystko zrzucają na pracownika. Z pod...aniem zgadzam się, widać dwulicowe hieny tylko czekają, żeby podesłać kolejne zdjęcia do węża...

@Pijawka

W Lesznie własną piersią karmiłem pracowników, a Wy jesteście niewdzięcznicy !!! Już ja wam pokaże!!! Jak ja z wami skończę to będziecie Unii Leszno kibicować!!! Do szmat!!!! Jutro alejki mają się błyszczeć!!!A i nie zapominać robić roboty za systemowca!!!

Xyz
@Dyro

Wy naprawdę nie umiecie się dostosować nauczeni non stop się opierniczać jak przyszedł ktoś kto chce dla Was dobrze to nagle problem WEŹCIE SIĘ W KOŃCU DO ROBOTY

@Xyz

czy ja dobrze rozumiem że przyszedł do tego miejsca jakiś nowy kierownik i wprowadził jakieś nowe - mimo wszystko poprawne zmiany - i pracownicy nie chcą się dostosować ?

Doradca Klienta

Dwie tury rozmów - pierwsza z kierownikiem działu, druga z dyrektorem. Rozmowa (z Marleną - kierowniczką działu Ogród) b. przyjazna, spokojna, miła. Chyba najnormalniejsza rozmowa kwalifikacyjna w moim życiu :) Uczciwie opisała warunki, wymagania, opowiedziała, jak wygląda praca w dziale, uprzedziła, że pracy jest dużo, opowiedziala o kolegach. Na moje pytania dostałam porządne, uczciwe odpowiedzi. Na rozmowie zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że chciałam dla niej pracować. Z dyrektorem też b. spokojnie. Podczas pierwszej rozmowy (z kierownikiem) wypełnia się krótki test z rodzaju "w stosunku do ludzi jestem... wybrać: przyjazny, żartobliwy, itd" Wyniki wysyłane do Warszawy. Wynik "przyjąć/nie przyjąć". Ale decydujące zdanie o przyjęciu ma kierownik działu - bo to on musi się potem z nami męczyć :)))

Nie było dziwacznych, ani niezręcznych pytań. Pytania o zainteresowania, umiejętności, dlaczego chcesz pracować właśnie w OBI, itp.

logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Poznań
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
bum bum

sobotnia zmiana, dział narzędzia 3 osoby, kierownictwa brak hahahaa

Zuza

Bartuś!!! Gdzie masz systemowca!!! Z Leszna go sprowadzasz....

systemowiec
@Zuza

miałem wydrukować jakieś plakaty?

Czy w OBI szwedzka wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

premia bzdura

za osiągnięcie tzw "targetu" ustalonego odgórnie przez Warszafkę i dyrekcję jest 200 brutto. W praktyce nigdy nieosiągalne, i nie zależy ona od Ciebie

Luka
@premia bzdura

Mała poprawka, premia wynosi 200 zł netto. a tak to się zgadzam tylko na papierze!!!!

Ktosia

Brak premii wynikający z braku wyrobienia nierealnych planów mimo progresji sprzedażowej. Brak podwyżek od 2 lat, tylko o niej mówią od dłuższego czasu, podali zarys ale żadnych konkretów, w zeszłym roku też tak było i okazało się że na obietnicach się skończyło. Termin podwyżki ciągle przekładany. Coraz wiecej pracy bo mniej ludzi, a pensja mniej znaczy. Nawet kadra kierownicza się co chwila sypie bo ma dość. Może dajmy dyrekcji prezent na święta w postaci wypowiedzeń i niech market stanie się samoobsługowy.

@Ktosia

Sorka zapomniałem

Ylek

Wspaniale przeprowadzona inwentaryzacja!!!!! Stany po niej nadal się nie zgadzają i to nie w jednej ale w setkach pozycji!!! No i wiadomo braki wina Kas i Dpt !!! Dejja vivir OB!!!!I Deja vivir Dyrektor !!!!

Olo

Patrząc na zachowanie obecnego dyrektora, proponuję zmienić nazwę marketu na Obi Leszno filia w Poznaniu .

@Olo

Przypominam o targecie na dziś, 3 miliardy 600

Xyz
@Olo

Ale Wam gul chodzi w tym Poznaniu :-)

@Xyz

Jak się na dyrektora dostaje taką niedojde..

Rafał

Brak pracowników na dziale ogrodowym. Nie można się o nic zapytać

Var
@Rafał

To napisz to na ich fb, a nie tutaj głupku.

Stary

Nigdy chyba nie polubię tej firmy, dzisiejszy dzień jak każdy inny do (usunięte przez administratora) przyznaje się ze tak jak i ja tak każdemu się nie chce być pomocnym w Obi dlatego klienci maja z nami tak jak maja. Pozdrowienia sanitarka

Freeman

Pracowałem tam krótko ale od początju planowałem ucieczke stamtąd i wczoraj wreszcie mi się to udało juuuupiiiii

Pobi

Zero zgrania i pracowitości

Olo

Gdzie jest(usunięte przez administratora)systemowiec ja się pytam!???

Dominika

Jak tam robole? Widze ze firma stoi ale pluc wam na wycieraczki. Oświetlenie, sanitarka i ogród do zwolnienia same nugusy i ludzie co liza tyłeczki cmok cmok

Czy w OBI szwedzka poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

fiku miku

tak, owoce i soczki w soboty

Brak pracowników na dziale ogrodowym. Nic nie można zapytać ani znalesc

Nikt

Trochę mi smutno bo włożyłem sporo serca w swoją pracę która niestety dalej wykonuje a te niewdzięczne osoby z Obi przeniosły mnie na płytki i teraz muszę robić za dwóch, jestem rozczarowany tą firmą jak i pracownikami którzy nie oszukujmy się nic nie robią i nie ponoszą za to konsekwecji a mnie i parę innych osób szkalują :( rozmowa z kierownictwem to jakaś komedia z cyrkiem na kółkach to już nie małpi gaj a (usunięte przez administratora) szympansów bez szkoły i dalszych planów na życie. Rozmowa z klientem o jedzeniu na dziale budowlanym jest mądrzejszym posunięciem niż rozmowa z nie którymi pracownikami, za każdym razem jak przechodzę przez drzwi prowadzace na sklep zastanawiam się co ja tu robię i dlaczego życie mnie tak ukarało, mam swoje zdanie którego nie boję się ujawnić jak wy wszyscy, jedno mówicie drugie robicie. NIE WDZIĘCZNICY

Cześć

Można kupić firmę obi na Franowie? Mam w planach rozszerzyć działalność firmy Remondis i pomyślałem że to by był dobry zakup

Zostaw merytoryczną opinię o OBI szwedzka - Poznań

• Jak się pracuje w OBI szwedzka?

Zobacz opinie na temat firmy OBI szwedzka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w OBI szwedzka?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy OBI szwedzka?

Kandydaci do pracy w OBI szwedzka napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

OBI szwedzka