Antykwariat i Księgarnia Tezeusza

2014-09-17
Żródło: Gowork.pl
Kasinka Mała
(małopolskie)
Antykwariat i Księgarnia Tezeusza w Kasince Małej zatrudni: Operatora sprzedaży wysyłkowej książek W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy trzech osób na stanowisko operatora sprzedaży wysyłkowej. Praca polega na sprzedaży książek poprzez sklep internetowy oraz Allegro. Do obowiązków operatora należy bezbłędne wystawienie książki na platformie internetowej, według wcześniej podanych wytycznych .   Więcej informacji
^^^^ 2014-10-09 21:20:44
" Być wolnym, to móc nie kłamać" :-0
dupa 2014-10-12 18:25:35
nie wiem bo nie pracowałem
jeleń 2014-10-13 22:12:59
d..a,a może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca?
gumka 2014-10-26 10:06:07
Nie rozumiem ostatniego wpisu - czy autor może rozwinąć?
gumkaa 2014-11-07 21:42:14
nikt nie napisał że plusem jest to że studenci mogą tu pracowac
Nowy11 2014-12-01 01:18:37
Witam. Czy możesz podać namiary na tych, którym udało Ci się sprzedać książki ? Z góry bardzo dziękuję.
olo 2014-12-04 07:20:56
jeden ma stonkę (usunięte przez administratora)a dwóch pozostałych jak znajdę namiary to podrzucę bo gdzieś notatki przy przeprowadzce mi się zawieruszyły
Nowy 2014-12-09 10:49:05
Dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy polecasz ten antykwariat z Krakowa ? Czy udało Ci się znaleźć namiary na 2 pozostałych ?
ąąąąą 2015-02-27 08:20:47
(usunięte przez administratora) Fakt jest taki że nigdzie nie jest kolorowo, ale są inne miejsca pracy które można nazwać "piekłem" a ludzie muszą za coś żyć. I żyją na poziomie :) (usunięte przez administratora)
mmmm:* 2015-02-28 19:45:17
(usunięte przez administratora) Powiem wam tylko tyle, że pracując w Tezeuszu poznałam super przyjaciół,z którymi do dziś utrzymuję kontakt i na których zawsze moge liczyć (usunięte przez administratora)
tomek 2015-08-12 13:00:51
(usunięte przez administratora) mam nadzieje, że jednak będzie można się do nich dostać, bo na razie ofert pracy brak, a podobno mozna się u nich dorobić mimo, że w zasadzie przyjmują tylko na sprzedaż chyba właściwie
wiesiek 2015-08-16 17:23:16
patt 2015-08-16 20:44:22
Rzeczywiście warto. Moja przygoda z tą firmą jest dosyć długa, w ciągu tych wielu miesięcy poznałem dużo nowych współpracowników, a wszyscy ci ludzie maja w sobie mnóstwo pozytywnej energii i zapału do pracy. W końcu to firma z renomą. Warto się poświęcić aby mieć pracę na miarę oczekiwań i wykształcenia. Dobra atmosfera, którą fundują współpracownicy i szefostwo.
gumka 2015-08-17 09:49:53
Patt pięknie napisane, sama bym tego lepiej nie ujęła, też tam pracowałam POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdecydowanie POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bb 2015-08-19 14:07:15
Wiesiek, teraz część firmy przeniosła się do Warszawy i pewnie znowu będą zatrudniać. Podobno niektórzy pracownicy wyjeżdżają też okresowo do Wwy więc sa nowe mozliwości
dobre_wspomnienia 2015-09-04 19:08:35
Pracowałam parę lat w Antykwariacie Tezeusza. Potem moje życiowe drogi potoczyły się inaczej, ale tego, czego się tam nauczyłam, nie kupicie za żadne pieniądze. Dobra nowoczesna organizacja pracy, stawianie sobie wysokich wymagań, panowanie nad własnymi emocjami, szanowanie współpracowników, mądre rozwiązywanie konfliktów itp. Zauważyłam, że Tezeusz daje nowe ogłoszenia o naborze. Cieszę się, że inni będą mieli szansę przeżycia tej przygody i bardzo zachęcam.
barszcz 2015-10-11 19:21:26
@olek - fajnie,(usunięte przez administratora) Myślałem, że wynagrodzenie jest tutaj dużo niższe i dobrze, że się myliłem. Pewna umowa to priorytet w dzisiejszych czasach. Ważne, żeby klienci byli zadowoleni z ich produktów. Zawsze w antykwariacie można natknąć się na jakąś perełkę, dlatego tak bardzo lubię takie punkty.
aik 2016-02-28 09:56:54
Ogłoszenie na stanowisko operatora sprzedaży wysyłkowej w Kasince Małej jest wciąż aktualne. Dodatkowo jest poszukiwany specjalista do spraw zakupów w Warszawie. Wynagrodzenie podstawowe 2 tys. netto plus prowizja.
romek 2016-06-08 23:03:57
stanowczo za bardzo jako naród polegamy na tym, co na forum przeczytamy. Zajrzenie na www Bacutil jest dobrym rozwiązaniem :)
antykwariuszka 2016-08-26 22:04:11
Dzięki wam za informacje o atmosferze w pracy, to bardzo bardzo ważne, bo tam, gdzie teraz pracuję atmosfera niespodziewanie popsuła się i jest nie do zniesienia.
ciekawa 2016-09-07 13:03:00
(usunięte przez administratora)Jakie macie doświadczenia
KasiaB 2016-09-09 10:05:22
Szukają też ludzi do nowej dużej siedziby w Lubniu: wysyłka książek i biuro obsługi klienta. Piszą w ogłoszeniu, że zwracają za dojazdy powyżej 15 km.
Daria 2016-10-13 20:28:38
wlasnie nie rozumiem dlaczego tez niekotrzy to negatywnie odbieraja, po to chodzisz do antykwariatu by spokojnie spedzic czas nad tym czego sam szukasz nie musi cie niek obslugiwac
Zainteresowany 2016-11-13 09:48:40
Byłem w ich nowej siedzibie w Lubniu. Robi wrażenie. W okolicy jest to chyba najlepsze na dziś oferta pracy dla wykształconych osób.
amok 2016-11-24 09:43:28
ogólnie nie polecam. operator sprzeadaży wysyłkowej - zarobki tragedia ;)
BezPrzesady 2016-11-26 07:14:47
Nie taka znowu tragedia. Konkretna kasa, za którą można sobie na przykład opłacić studia. Pewnie, że starać się trzeba, ale to chyba w każdej pracy normalne.
Zostaw swoją opinię o Antykwariat i Księgarnia Tezeusza - Kasinka Mała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Antykwariat i Księgarnia Tezeusza