Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Pola

Mam nadzieję że ten wpis przeczyta Szanowny Pan kierownik produkcji i Szanowna Pani kadrowa ponieważ są to ważne a zarazem niepokojące informacje na temat niedopuszczalnych zachowań kilku kierowników z firmy Marpol. Pierwsza sprawa dotyczy Pani kierownik 'Pendolino' do której podeszła jedna z pracownic prosząc o pozostawienie Jej na swojej zmianie ponieważ na innej zmianie nie będzie miała możliwości transportu do pracy - kierowniczka odpowiedziała Jej; cytuję "nie ma takiej opcji, zawsze się może Pani zwolnić". Druga sytuacja taka sama z tym że takie słowa usłyszała inna z pracownic tym razem od Pani kierowniczki 'Serwetki' SZOK JAKI BRAK SZACUNKU DLA DRUGIEGO CZŁOWIEKA! Kolejna sprawa jest taka iż po tych zmianach które nastąpiły pracownicy tracą transport bo rozdzielają ludzi którzy razem dojeżdżają do pracy natomiast Pan kierownik 'Rumcajs' sam sobie edytuje wcześniej już powstałą listę i zostawia razem na swojej zmianie największą BANDĘ w tej firmie która nie dość że chodzi palić co pół godziny to jeszcze nic nie robią, wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Była brygadzistka z porsze, jej ustawiacz, drugi ustawiacz Paweł i siwy wózkowy. Zamiast ich w końcu rozdzielić to zostawiają taką bandę na jednej zmianie. Jest to niesprawiedliwe. Prosimy o interwencję.

Przykro
@Pola

To nie fajnie się dzieje

Renata
@Przykro

Może trzeba to zgłosić

Bòlek

Szok!

Qwerty
@Bòlek

A jo chciolbym wrocic do marpolu, jest taka szonsa ?

Ester
@Pola

Ewidentnie brakuje kadrowej Pani (usunięte przez administratora)zrobiła by zaraz porządek

Micha
@Ester

ja, yhy

Justa

Karamba aż tak szaleje?

Ferdek
@Justa

kiedyś karma do niej wróci z podwojoną siłą ...

Zośka
@Pola

I jak? krawcowe się uspokoiły?

Yyyyuuuujjjj

W domu wszyscy zdrowi?

Ciemne chmury
@Pola

Psiapsiółki kolegi się pozbyły i szaleją hihi ciekawe kogo teraz wezmą sobie na celownik

Zorro
@Ciemne chmury

Pewnie ciebie hi, hi

ambergold
@Pola

Klika do zwolnienia od dawien dawna,ale przyjdzie czas,że ktoś mądry będzie miał świadka i nagra wypowiedź idealną do PIP czy sądu pracy i nie będzie się bał walczyć o swoje.Przecież to nie jedyna firma w Bielsku a swój honor ludzie mają.

Kaja
@ambergold

Ile ludzi już karamba wykończyła a jeszcze robi i pewnie będzie robić do emerytury. Nikt ich nie ruszy to stara klitka jest .

Bart

Się dzieje

Stasek
@Pola

Przykre to jest niestety że tak się dzieje

@Pola

Takie rzeczy jak " zawsze się możesz zwolnić" zgłasza się do związków ( no chyba że (usunięte przez administratora) są w związkach) do społecznego inspektora albo wyżej nawet do dyrekcji a przede wszystkim do PIPu. Bo to jest mobbing. A jeżeli to nie pomaga zawsze można stanąć za brami zakładu i rozwiązać kwestię w inny sposób nie zawsze humanitarny.

Rudy rydz
@Pola

(usunięte przez administratora) jeżeli nie przestaniesz zachowywać i odzywać się wulgarnie i chamsko do pracowników, będzie to zgłoszone oficjalnie na piśmie do dyrekcji zakładu. Ogarnij się bo nie ma osób niezastąpionych a skarg już trochę jest na twoje zachowanie.

Disco
@Rudy rydz

Zaraz się temat sam rozwiąże jak pendolino się dowie że ta się z niej nabija hihi

Zorro
@Rudy rydz

Rudy Rydzu to, że dziś dostałeś opieprz, bo jesteś leniem wybitnym to nie znaczy że musisz beczeć jak dziecko. Weź się za robotę M a nie będziesz dostawał opieprzu.Slyszalem jak Cię opiepszyla ale nie było tam nic chamskiego ani wulgarnego.

@Rudy rydz

Nie ma się co PiS***lic z nią Od razu pisać pismo tam gdzie trzeba. Bo takie groźby tutaj nic nie dadzą

Domysły
@Zorro

Aleś się teraz wydała zorro że to ty jesteś tą kierowniczka bo tylko ty jako jedyna na hali używasz co chwile stwierdzenia 'leń wybitny' i co najlepsze mówisz tak o większości pracowników którzy ci nie wchodzą w ....

Żyrafa
@Domysły

A co na to Pjoter? Jak możecie na nią mówić źle przecież to najlepszy kiejownik ?

Mirabelka
@Domysły

Na ludzi mówi len wybitny a sama do dzisiaj nie potrafi sprawdzić cokolwiek w systemie...

Polak

Mam pytanie, jakie zarobki na start na produkcji?

Anka

Jak widać nikt nie jest nie do ruszenia . Kto następny? Karabma i jej chaos ? A może rudy który zawsze z każdego się śmieje ? A może kiero rekin który zwala wszystko na wszystkich żeby najlepiej pokazać się w oczach szefa ? Czas pokaże . Dzisiaj nikt nie może się czuć pewnie tak jak to było wcześniej.

Mur
@Anka

To prawda nikt nie może czuć się bezpieczny. Ma być rewolucja. Podobno nowi właściciele chcą aby było tylko 50 pracowników produkcyjnych zatrudnionych pod zakład a resztę na agencje pracy w tym Ukraińcy. Już podobno jest rekrutacja przez adeko

Piro

Podobno wąsacz z firmy sprzątającej wyleciał?

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Korona

Który to ustawiacz zrobił aferę na całą halę w sprawie maseczek i przyłbic i podburzał pracowników że produkcyjni są gorsi według biura? To jakiś chory człowiek musi być ten typ.

@Korona

Nie ma co powtarzać głupot. W czym gorsi? Że nie noszą przyłbic czy masek? A kto na hali w tym wytrzyma?

Efektron
@Korona

Który to ? Zaraz zrobię z nim porządek hihi

Zenek
@Efektron

Disco Polo ten blondyn co zamiast robić to zaczepia dziewczyny na wyspie i buja się po hali jakby nosił telewizory pod pachą

Wysuszona

Czyżby dorsz miał nowy romans w zakładzie ?

Ciekawska
@Wysuszona

Kto To dorsz jakieś wskazówki?

Rafcio
@Wysuszona

Słyszałem o rekinie ale dorsz? Chyba że z rekina zrobił się dorsz?

Czy ktoś posiada wiedzę czy w Marpol jest poszukiwany nowy kierownik działu UR?? Bo z tego co mi wiadomo to aktualnego zwolnili i zrobiło się miejsce więc byłbym zainteresowany. Proszę o informację czy firma prowadzi rekrutację.

Aaaaaa
@Zainteresowany

Daj spokój nigdy bym tam nie wróciła. Masakra jest w tym zakladzie. Praca jak na akord. Pozyczanie godzin od kolezanek byle bylo 100%normy. Nigdy w zyciu. Wytrzymałam pół roku.

Wybuch gazu
@Aaaaaa

Trzy lata temu też tak było , nic się nie zmieniło

Kiero

Zajęte

Gregor
@Zainteresowany

Ktoś może się podzielić opinią na temat byłego kierownika UR (usunięte przez administratora)?

UR Marpol
@Gregor

Osobiście Mariusza zapamiętam bardzo dobrze, uczciwy, sumienny i obiektywny kierownik jakich teraz jest niewielu! Spora strata dla firmy, mam nadzieję że nowy pracodawca doceni go bardziej.

Rafał
@UR Marpol

Niestety Wszyscy wykształceni odchodzą...

Mycha
@UR Marpol

Wiecie może,czy są aktualnie przyjęcia?

ciepła posadka
@Gregor

CZy był doby odpowiedzcie sobie sami bo tak jak pracują wtedy i teraz jego pracownicy oprócz pana (usunięte przez administratora)tylko on zasluguje na pochwalę Chodzą trójkami jeden pracuje dwóch siedzi bądź stoi potem zmiana kolejny pracuje tamci siedzą kolejna zmiana trzeci coś robi Zamiast naprawiać trzy awarie naprawiają jedną Zaczynaja pracę od kawuni i fajeczki dopiero coś robią jak przychodzą biura Tak samo jest o 20 mają juz wolne bo kto ich sprawdzi

@Rafał

W tym zakładzie im nizsze wykształcenie tym wyżej jesteś :)

Gwizdek
@ciepła posadka

Tak się składa że w UR nikt nie pali więc chyba pomyliłeś działy / zakłady, a jak byś miał troszkę więcej wiedzy to byś wiedział że interwencję ze względów BPH prowadzi się parami. Proszę poczytać i rozeznać temat bo łatwo się wypowiada nie mając pojęcia o czym się pisze.:-)

Szok
@Gwizdek

Nikt nie pali ? Pierwsze słyszę

@Zainteresowany

Nie polecam tego miejsca ponieważ pracuje w ochronie w Marpolu jest tam nowa kadrowa, która kabluje

@Anonim

Zakablować może każdy i wszędzie ale jest na to rada. Rób swoje to nie będzie podstaw do kablowania

Koleżanka

Nie pozdrawiam zdegradowanego ustawiacza z krzywymi nogami który nic tylko plotkuje i każdego wyśmiewa. Najwyraźniej to że nikt go nie chciał nie dało mu do myślenia.

Kryśka
@Koleżanka

Zapomniałaś dodać że zwalnia się od kilku lat bo jak to nie ma źle haha

Papa smerf
@Kryśka

Hahaha dobre . Karma mu wróciła kiedyś to zrozumie .

Jeszcze bardziej łysy

Dziękujcie że macie Dawida.I tak jest łaskawy dla was bo narzekać potraficie a w bola walicie aż boli.Kawa co chwilę,papieroski a praca w (usunięte przez administratora).Przykład dają zdegradowani brygadzista i ustawiacz to dopiero są asy.nikt tego nie widzi? Za co im się płaci?

Zdegradowany
@Jeszcze bardziej łysy

Powiec mi to w oczy że nic nie robie miej odwagę a nie cwaniakuj na forum

Jeszcze bardziej łysy
@Zdegradowany

Pracą nazywasz palenie co godzinę za halą?pracą nazywasz chodzenie z kawą po hali?chłopie koszulka zielona ci się należy i robienie normy,bo za takie pieniądze co masz to w lipcu w pierwszej linii powinieneś być zwolniony.taka jest prawda i może góra przejrzy na oczy...

Niko
@Jeszcze bardziej łysy

Święta prawda bo nigdzie nie ma takiego ściemniania i lażenia na fajkę co chwilę jak w Marpolu .Może ktoś w końcu zrobi porządek z tym.

Spawacz
@Zdegradowany

I się dogadali w końcu

@Niko

W ABB jest lepiej. Tam cała 1sza zmiana ścienna bo na ok 300 ludzi może 10% pracuje reszta się obija (telefony, internet, papieros co 15 min). Także luz. W każdej firmie tak jest . Zwłaszcza w czasach jakie teraz mamy

xsup13

Też tam pracuje i słyszałem, że paru pracowników miało przejśc pod firmę... nadal siedzą w Adecco. Pracuję tam i nie wiem czy makarony (Włochy), czy kierownicy (nawet logicznie nie potrafią myśleć) podwyższają tam normę, ale do takiego stopnia że nawet nie ma czasu podrapać się po tyłku. Nie będę się wypowiadał na temat montażu EGRrów... bo Marpol skompromituje się nie tylko w sieci, ale i także w realu. Zapraszam na forum o Marpolu i ich przekrętów, tam wielu byłych pracowników wypowiada się na temat Marpolu i komentarze nie sa usuwane. Pozdrawiam pewnego Pana, który kazał mi iść na stanowisko z uszkodzoną maszyną, ale dobrze wiedział że jest uszkodzona - tak się właśnie zwalnia ludzi (daje Cię na stanowisko, gdzie maszyna ledwo zipie, tłumacząc się że nie my nie wyrabiamy normy, w efekcie przyjmują nowych i potem z nim tak robią i tak dalej i tak dalej). Dziękujemy takim firmom... Dzięki Wam mamy wzrost bezrobocia i poczytajcie sobie trochę o Freeter'ach.

Luka
@xsup13

I co się zmieniło?

Anon8.
@xsup13

Daj jakiegos linka do tego forum, chetnie poczytam

Marpolowiec

Mandaty za jedzenie w szatni? I co jeszcze wymyślicie żeby tylko ściągnąć kasę z pensji pracownika? W obecnej sytuacji wymagane są 2 m odstępu od drugiej osoby, pierwsze to trzeba pomyśleć i zastosować się do tego a nie tak jak to wygląda teraz, że siedzi jeden na drugim na stołówce...Od samego początku epidemii nikt nawet nie zainteresował się bezpieczeństwem pracowników.A pracownicy traktowani są jak sprzątacze...Za mycie okien jeszcze kobiety dostały ochrzan, bo rzekomo zostały smugi, no śmiech na sali... Nie ma co robić to idziesz sprzątać, szkoda że to dotyczy tylko fizycznych bo umysłowi nawet nie potrafią zrobić nowych cykli a jakieś głupie OPLe pociską do podpisania,po co ?Ogarnijcie pierwsze nowe cykle, zróbcie wszystko do porządku a później oczekujcie pracy zgodnie z nimi, ile jest dodatkowych operacji, które nie są uwzględnione w cyklu a trzeba je robić "bo tak kazali"?

Pjoter
@Marpolowiec

Spokojnie za pewne zwolnią w połowie lipca ponad 100 osób bo patrząc na to co się dzieje to nie ma dla nich pracy. Żeby poprawić funkcjonowanie firmy trzeba by zrobić tam w biurach porządne roszady.

Mur
@Pjoter

Kto o zdrowych zmysłach je śniadanie w szatni?????

Czysty
@Mur

Pewnie te brudasy co nie myją rąk po sraniu.

mietek
@Czysty

Dokładnie!

Związkowiec
@Marpolowiec

Czyli rozumiem że przed epidemia nikt w szatni nie jadł?

Marfi
@Marpolowiec

Gratuluję odwagi łudzą jedzącym w szatni, wśród zapachu przepoconych butów itd... Blee

Lalalalaaaa
@Marpolowiec

Jakbyś znał przepisy wiedział byś, że pracodawca może Ci zlecić nawet mycie kibla i to nie żart. Nie ma pracy to sprzątasz. Nie dawno był płacz, co to będzie, co to będzie firma podpisała porozumienie, że nie zwalnia do lipca, a w tym czasie ludzie tracili pracę. Jak Ci źle to do widzenia. Nam w biurze tu dobrze, trzeba było się uczyć.

Tupolew
@Lalalalaaaa

Trzeba się było uczyć? Wszystko tam to znajomości a jak widzę tego tupolewa jak przez cały dzień biega po hali za mamusią albo chodzi po hali i ciągle gada przez telefon i nawet cześć nie odpowie to prędzej by się wam tam przydało dobre wychowanie i przystosowanie do życia a nie nauka.

Laura
@Tupolew

Akurat bu nas jest bardzo mało ludzi w biurach po studiach i nie tylko w biurach

Mini
@Lalalalaaaa

,,Nam w biurze tu dobrze, trzeba było się uczyć" śmiech na sali. Na zakładzie nie jedna osoba jest z wykształceniem wyższym a pracuje jako zwykły pracownik fizyczny więc wykształcenie nie ma tutaj nic do rzeczy bo dobrze wszyscy wiedzą że większość osób w biurze pracuje po znajomości. Kolega kolegę do biura wciska po znajomości i nikt się nie zastanowi czy dana osoba w ogóle się nadaje na dane stanowisko biurowe.

@Mini

Wiesz, wykształcenie to nie wszystko. Trzeba mieć jeszcze odpowiednie cechy charakteru. Być ambitnym, ciekawym, przebojowym w miarę, ogarniętym i samodzielnym. Skoro po studiach pracują na produkcji, to coś poszło nie tak..

Mini
@Anka

Akurat mam doświadczenie w tej firmie w pracy na produkcji i w biurze i wymienione przez Panią cechy osobowości nie pomagają awansować z pracownika fizycznego na biurowego jak jesteś nie wygodna dla niektórych osób i nie dajesz się manipulować , wykorzystywać i kablować na innych.

@Mini

To przykre. Pewnie w wielu firmach tak jest. Ale w wielu też docenia się ludzi kreatywnych i odważnych. Ale do tego potrzeba mądrej kadry kierowniczej.

Gdzie logika
@Anka

Kadra kierownicza bez wykształcenia i bez znajomości nawet dobrze języka polskiego powinna być już dawno odsunięta ze stołka. W automotive to inżyniera chcą już od brygadzisty + znajomość komunikatywna angielskiego. Wstyd że podczas wizyty kolegów z nowej firmy rozmawiali z nimi pracownicy z produkcji bo kierownicy nie znają języka. Jedyna firma co ma tak nisko wykształconą kadrę dlaczego tak jest nie mam pojęcia może ktoś nie chce robić sobie konkurencji?

Felga

A który zna według ciebie? Bo też jestem ciekawa

Poszukujący

Witam, interesuje mnie praca na stanowisku spawacza (nie gazowy). Chciałbym poznać wasze opinie na temat tego stanowiska i współpracowników. Czy jest duża rotacja czy długo są Ci sami ludzie?

Franek
@Poszukujący

Polecam pracę na stanowisku lutowania . Dobra kasa i dodatki . Normy niskie da się bez problemu wyrobić .

@Poszukujący

Praca jest w porządku. Nie jest ciężka. Normy jak wszędzie, jak będziesz pracował to wyrobisz. Ludzie w większości są na spawalni długo. Tylko jedno zastrzeżenie. Jak pójdziesz na spawanie to głównie będziesz przy palniku a czasem tylko na spawaniu

lutomierz
@Edmund

ludzie to wogule nie jest spawanie...tylko lutowanko...jak by było to spawanie to nikt by nie robił za ten hajs i w tych koszulach i sandałkach..

Spawacz
@Franek

Kasa dobra? 2600 brutto i 250 brutto jak wyrobisz normę miesięczna.. Jak dla kogoś dobra kasa to zapraszamy :)

Pro
@Spawacz

Powodzenia! Nigdzie już nie zatrudniają, a w Marpolu same zwolnienia...

EDMUND
@Pro

Co Ty gadasz? Jakie zwolnienia? Kogo niby zwolniono ostatnio?

Edmund

Poddaję się. Broniłem zakładu jak mogłem na forum ale to już poniżej pasa. Po co ich zatrudniali ostatnio?

Pro
@Edmund

nikt nie przewidział tego kryzysu...

Madzia
@EDMUND

Do lipca była lojalka i nikt nie kogo nie zwolnił, podpisała to firma w porozumieniu ze związkami

Barciś.

To już jest przesada żeby przerzucać całą zmianę magazynierów z powodu jednej baby z kontroli bylejakości która podobno nie ma jak dojeżdżać bez mężusia do pracy, niech ona przejdzie na inną zmianę wszyscy będą zadowoleni że jej nie ma bo tylko wstrzymuje produkcję tymi żółtymi kartkami.

Radzio
@Barciś.

No takie związki mamy w firmie jedni mogą zmienić zmianę a drugim proponują kiejowniczki się zwolnić

Nadzieja

Podobno nowi właściciele mają podziękować naszemu kierownikowi produkcji. Kto według was zasługuje na to stanowisko?

Wścibski
@Nadzieja

Ale któremu z której zmiany?

@Wścibski

Jest jeden kieras produkcji jak bys nie wiedzial i za niego wchodzi andżelo periti

Waldek
@Wścibski

Jest jeden reszta to zmianowi " kierownicy"

Brygadzista

Też tak słyszałem . Jak to mówią karma wraca .

@Nadzieja

Ja myślę że najlepiej sprawdził by się Pan (usunięte przez administratora)z działu technicznego bardzo mądry facet i do tego nigdy nie szuka winnego tylko szuka rozwiązania. Moglibyśmy się od niego wiele nauczyć.

Kj
@Nadzieja

Czyli dobre czasy układów się skończyły? I bardzo dobrze firma miała potencjał na szczęście są nowi właściciele i mam nadzieję że zrobią porządek . Brawo Panowie!

Tom
@Nadzieja

A kto teraz jest właścicielem Marpolu? Kiedyś tam pracowałem i nie wspominam źle tego czasu. (usunięte przez administratora)

gal

Sprawa jest jasna,aby coś zmienić trzeba zrobić papatki starej klice jeszcze z czasów M1 i M2,oby to był koniec układzików załatwianych np. w 2 be clubie przy wódeczce lub po starej znajomości.

Lysyyy

Z tego wszystkiego wynika ze dla co poniektorych to wszystkich trzeba wymienic haha.. masakra.. a ja osobiscie bym wymienil tych fachowcow i fachowczynie ktore opowiadaja ze tak wszytko spawaja a codziennie pod koniec zmiany sie łaszą do brygdzisty po godzinki ...

Janusze Marpolu

Zaczyna się kablowanie jeden na drugiego byle utrzymać pracę za 1800 na miesiąc ...

Łysy

Ludzie kto wybrał tego gościa Dawida na ustawiacza głowa boli gość do bejsbola może się nada bo ani z niego dobry brygadzista nie był a już na pewno ustawiacza nie będzie leń tu trzeba się ruszać facet a nie bawić się w Szymona

Bardziej łysy
@Łysy

Jakie "bawić w Szymona" ? Pozatym Dawid leń? Chyba Ci się przyjacielu ludzie pomylili. Kto jak kto ale ten gość zapiernicza jak mały samochodzik. I nie prawdą jest, że nie potrafi zająć się swoją robotą. Zauważyłeś, że maszyny nie da się ustawić raz i już? Wystarczy inna rurka i masz sprzęt do przestawienia od nowa. A jeśli coś masz mu do zarzucenia to mu to poprostu powiedz :)

Łysy
@Bardziej łysy

Ok powiem mu bo palant z niego jest i tyle co nie zgodzisz się ze mną mnie nie wozi do pracy

Bardziej łysy
@Łysy

Mnie też nie:) ani do ani z pracy I szczerze, czekam aż ktokolwiek się odezwie wprost a nie prawie anonimowo

Czy to prawda że na którejś zmianie kazano pracownikom szorować kible???

Samotny

Masz dobry towar podziel się

Aii

Zgadzam się z Szakalem to trzeba przeżyć czepiacie się zdegradowanych że palą ale oni pomagali a nie terryzowali mam nadzieję że dyrekcja to przeczyta

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska