Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak dostać się do kadr ? Czy główne wejście do firmy znajduje się obok parkingu ? Pani przez telefon podała tylko aby kierować się na 1 piętro a nie przyszło mi do głowy aby zapytać gdzie znajduje się wejście. A jeszcze jak by ktoś był tak uprzejmy i napisał jaką produkcja zajmuje się zakład i czy jest ciężko ?

Mati

JP wracaj bo to co się tu wyprawia to masakra . Najlepsza kadrowa! przy niej to nawet kiero produkcji bał się buzie otworzyć... A teraz znowu stara klika w akcji ...

Pffff...
@Mati

JP na 100% i CHWDP Wszyscy Won!

Mam pytanie: jeśli zakład stoi od pn to czy wypłaty będą jutro?czy dopiero po postoju? Orientuje się ktoś?....

Po jakim postoju !wypłaty muszą być wypłacone do10 dnia każdego miesiąca

No przecież jest postój od 9 do 15 ! Dlatego pytam

@Abc

No to ciekawe jak będą wypłacone jak kadry i cały zakład jutro jest ostatni dzień przed postojem.

@Kasia

Jak macie w umowie napisane naprawdę nowo przyjęci jesteście czy co

Nie ! Jest do 10 ale od 9 marpol stoi to jutro ostatni dzień pracuja

@Ewa

Jest zaplanowana przerwa w produkcji w dniach wskazanych w ogłoszeniach w zakładzie. Jesli chodzi o wynagrodzenie za pracę, to pracownicy produkcyjni mają zapis w umowie o tym, że otrzymają je DO 10 dnia każdego miesiąca. Przy okazji, niektórzy otrzymali przelewy już dziś. Bez paniki, wszystko jest w porządku

@Edmund

Mam nadzieję że będzie jutro

To prawda co piszesz on już tak w pióra obrósł że szok!!!! Na wszystkich ma w..... W (usunięte przez administratora) ma cała ludzka normę! Sam w SB był w pracy to zrobił 4 godziny ,śmiejąc się ludziach w twarz że on się nie rozpisuje. No to wybaczcie ale takiego ksieciunia proszę wziasc na produkcję z powrotem

Parówa

Dla mnie też wporzadku gość zawsze przywiezie komponent kiedy mu powiem. Chyba, że wołasz wózkowego jak już nie masz z czego robić to wtedy masz problem ale nie z wózkowym tylko z sobą

LoganKapuczino

Haha, śmieszna/y jesteś zamień się ze sławkiem A jak nie pasuje Ci wózkowy to Paleciak zostaje dla Ciebie Anonimku

@LoganKapuczino

Wozkowy jest od tego żeby ci podwiezdz komponenty a nie żebym jeszcze szukał paleciaka po hali i sobie sam przywoził a co do wozkowego Sławka to straszny (usunięte przez administratora)

Edmund

Informacja o braku komponentów ma iść do brygadzisty. Brygadzista zamawia komponenty, a wózkowy przywozi to co ma w zleceniu. Dziwię się, że w dalszym ciągu wózkowi wożą rzeczy bez tego. Później jest bałagan i zdziwienie, że coś jest zamówione a po drodze ma jeden z drugim po 5 "przywieź mi tylko". Wystarczy poinformować wcześniej niż 3 szt do końca.

Sam pracownik
@Edmund

Operator powinien pracować a nie zajmować się logistyką od tego jest brygadzista to on powinien uzupełniany komponenty na regale a nie operator Brygadzisci z dwóch zmian powinni zapewnić tyle sztuk aby starczyło do zamówienia tak samo jeśli chodzi o komponenty z myjki a tu nie jest tak różowo bałagan i brak przepływu informacji a telefony ma każdy z nich może meyla trzeba wysyłać to żart

@Abc

Oczywiście mówimy to o wozkowym Sławku s

@Sam pracownik

Tu dochodzimy do ważnej kwestii. Jednemu wystarczy komponentów na 5 h innemu na 6 a jeszcze innemu na całą zmianę, bo każdy z nas pracuje w nieco innym tempie. Dlatego właśnie, widząc, że brakuje Ci komponentów (lub będzie ich niedługo brakować) wystarczy dać sygnał brygadziście. Oczywiście robiąc jedną rzecz przez całą zmianę można by podstawić 3-4 pojemniki pod stanowisko ale wyobraź sobie jaki byłby bałagan na hali (dodatkowo, takich praktyk nie dopuszcza się już na poziomie layoutu). Zamówienia wysyłane do magazynu, przez brygadzistów, pozwalają ponadto na kontrolowanie stanu/zapotrzebowania na dany komponent. Co do telefonów, to wyobraź sobie, że jeden operator wózka ma obsłużyć całą sekcje (a czasem i więcej). Na każdej sekcji jest minimum po kilkanaście osób. Kto byłby w stanie zapamiętać wszystkie zamówienia dla każdego z nich? Nikt. Nie wspomnę już o tym, że każdy z tych telefonów jest "najpilniejszy". Jak sądzę, mało kogo z szeregowych pracowników hali to interesuje (i nie dziwi mnie to, bo te informacje nie są nam do szczęścia potrzebne. Dlatego właśnie wystarczy dać znać brygadziście

@Edmund

To prawda to brygadziści są od zapewnienia komponentów na stanowiska.Pracownik ma inne obowiązki niż bieganie za wozkowymi.Swoją drogą prawie wszyscy wózkowi zachowują się jak Bogowie ????

Sam pracownik
@Edmund

Mi chodzi o regał który świeci pustkami zaczynasz produkcję a tam jest pół kartoniku reszta na magazynie czy tu nie powinien od samego początku zamówić brygadzista który przygotowuje stanowisko

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Balon

Kobieto wyluzuj Sławek jest ok a ty faktycznie robisz mu koło ......, Pytanie po co faktycznie lubisz mieszać

Inna

Pan Sławomir wózkowy (usunięte przez administratora)się tylko

Dziara

Jak taki mądry jesteś to roześlij to na go worki. Myślę że to bzdura,a ciekawe jak ty się w pracy pokażesz jak w koncu znajdą twoje IP. Powodzenia

Extra

Co tam było napisane?

Lui
@Extra

Wejdź i zobacz ciekawska gębo!

Bee
@Dziara

Po IP haha , typie IP jest zmienne ????????????

@Bee

Mylisz się łatwo można namierzyć IP telefonu z którego był napisany komentarz wystarczy że masz znajomego na policji

Amelia
@Parówa

A po co ktoś ma namierzać co tam było napisane wow

Parowa
@Parówa

Parowa Ty nie bądź taki hop do przodu sprawdzać IP może policja ale na wniosek sądu ,więc kolega z policji mógłby się już znaleźć na zielonej trawce specjalisto.Jaki zakład tacy madralinscy ????????

Sara

Czy to prawda że zakład przechodzi w system pracy na trzy zmiany Jedni mówią że może od września inni że od stycznia Może warto okazać szacunek pracownikom i dać stosowne pismo na tablicy .

Witam mam pytanie kiedy są wypłacane w zastosowaniu pod gruszą bo złożyłam wniosek urlopowy 3 tyg temu. A zaświadczenie o tzw narobkach w czerwcu. I dalej cisza nic nie wpłynęło na moje konto do tej pory a wczasy tuż tuż.

@Ewa

Podobno w tym tygodniu powinno być.

Taka myśl

Ktoś kiedyś mądrze powiedział Uważaj na tych którzy w pracy ci słodzą i mówią źle o innych to samo mówią o tobie Najlepiej sprawdzić taką osobę traktując ją jak innych wtedy szybko okaże się jaka tak naprawdę jest Czasami ufamy komuś kto tak naprawdę tylko udaje po to żeby mieć fajną robotę Tak mnie naszło jak słuchałam pewnych pań które nie ukrywają nawet tego Nawet nie żal mi tej brygadzistki mądra kobieta dawno by to ustawiła (usunięte przez administratora) niech dalej myśli że ją lubią

@Taka myśl

Czy to jest opinia o zakładzie?

Kaśka
@Taka myśl

Niestety takich osób jest wiele trzeba uważać na każdym kroku większość to zawistne panie ale są i panowie jak np krzywonogi .

Jbp
@Edmund

Owszem chorej atmosfery w pracy co niesie za sobą zwolnienia nowo zatrudnionych.

Prawda
@Kaśka

Kto to ten krzywonogi bo sławny tu jest a krzywych nóg w tym zakładzie wiele?

@Jbp

Prawda jest taka, że zakłady produkcyjne mają swoją charakterystyczną atmosferę. Albo się to akceptuje albo trzeba sobie radzić gdzie indziej. Nie spotkałem się z problemami na tym polu jeśli chodzi o Marpol. A jeśli by się coś takiego miało zdarzyć to wystarczy troche dystansu i zająć się swoimi sprawami. Jeśli miałbym się przejmować wszystkim i brać do siebie wszystko co usłyszę, to albo bym osiwiałalbo zszedł na zawał. Szkoda zdrowia. Jak już pisałem, troszkę dystansu. W każdym zakładzie znajdzie się czarna owca lubująca się w opowiadaniu rzeczy niestworzonych lub zajmująca sprawami nie konie żnie swoimi (byle tylko był szum i afera). Nic na to nie poradzisz

Jakość

Czy pewna brygadzistka z montaży sobie cyka % czy mi się wydaje?

@Jakość

To jest poważne podejrzenie. Takie coś zgłasza się kierownikowi lub BHPowcowi. Oni mają obowiązek zareagować. Jeśli masz rację to możesz uratować czyjeś zdrowie. A jeśli się mylisz to skończyć się może najwyżej na dmuchaniu w alkomat i tyle. (chyba, że ktoś poprostu ktoś podpadł i starasz się szukać sposobu na zrobienie mało śmiesznego żartu. Wtedy lepiej dwa razy się zastanowić)

Pro
@Edmund

Dokładnie, zglosic do kierownika tej osoby!

@Jakość

Obydwie dał bym na produkcje bo tylko telefon i fajka .

shrek
@Jakość

Czy ty jesteś tą słynna marpolowską plotkawą osobą?A .....nie poszło Ci coś!To wymyślasz bo nudy na owym portalu...(usunięte przez administratora)

Fifka
@Edmund

Nie podniecaj się przecież nie pisze nic że robi to w robocie . Nie szukaj sensacji.

@Jakość

Może nie cycka ale coś z nią jest faktycznie nie tak ,to prawda non stop telefon i fajka! W ciągu godziny nawet po 3 razy na nią wychodzi ,a dla pracowników niema czasu. Kartki zielone ciężko jej wydrukować ! Taka osoba napewno nie powinna być brygadzista ,traktuje ludzi jak śmieci ,przykre tj że jak się jej nie boisz to jesteś przegrany. Już nie 1 osoba tu pisała że przez Annę się zwolniła . A oni dalej trzymia taką osobę jak ona . Ludzie pracujący u niej chcieli się zwolnić ,zostali przeniesieni do innych brygadzistów i chwalą sobie pracę i atmosferę.

Niestety
@Dziara

Na montażu jest (usunięte przez administratora) i to niestety na obu zmianach .Nie szanuje się tam pracownika i serdecznie żałuję wszystkim którzy tam pracują .Ile osób przeniosło się na inne działy ,ile się stamtąd zwolniło .Ludzie nie chcą tam pracować .A jak widzę jak traktuje się nowych pracowników i w jaki sposób się do nich odnosi to stwierdzam ,że ktoś powinien się tym zająć

@Niestety

Widać że taki pracownik który lubi pomiatać innymi im pasuje ona nie jest pierwszą i zapewne nie ostatnią brygadzistką.To tylko źle świadczy o dyrekcji że pozwalają na to

Dziara

Miejmy nadzieję że w końcu dyrekcja coś z tą osobą zrobi! Może związki zadziałają,ponoć można na nie liczyć! Ta brygadzistka po każdej sferze na swój temat jest miła ,ale NIESTETY tylko na 2 góra 3 dni. A później znów się zaczyna. Ona jest na tyle beszczelna że zabiera godziny ludzia i daje je osobą które z nią piją kawkę ,palą papieroski i hihiha. Mam nadzieję że wkoncu zostanie pracownikiem produkcji gdzie będzie wiedziała jak tj zabierać komuś godziny jak ma lepszą pracę ,a nie pomoc jak się ma gorsza!

Niestety
@Dziara

To tyle osób ma zastrzeżenia ,tyle zmieniało dział i w dalszym ciągu nikt z tym nic nie robi ?

Prawo za pracownikiem
@Niestety

Zgłosić problem nowym Właścicielom . Skoro ani dyro ani kiero nie potrafią rozwiązać prostego problemu to nie widzę innego rozwiązania !! + Zgłosić do pip skoro twierdzisz że jest mobbing na który nie ma reakcji ze strony firmy.

Daro
@Niestety

Która to taka cwaniara? Tylko nie mówcie że chodzi o tą co już raz wyleciała za (usunięte przez administratora) w innym zakładzie...

@Daro

Niewoem kto i gdzie wyleciał. Ale chodzi o Anne Ł. Brygadzistka od 7bolesci kiedy ja poszukujesz to niema ,jak zwykle na palarni lub przy automacie z kawą ja można znaleźć! A jak pytasz o coś to wiecznie głos podnosi ,że ona nie ma czasu! I słyszysz: matoly domyślacie się!

Obserwatorka
@Kasia

Nie wiem co się tak uparłeś rudy żeby obsmarowywać swoją brygadzistkę jak ci nie pasuje to zmień strefę albo pracę i wy też dzieczyny z jedynki zamiast smarować posty na forum i obgadywać Anne na hali na każdym kroku też weźcie i poproście o powrót spowrotem na sagom. Brygadzistka z porsze, brygadzistka ze zgrzewarek myślicie że jak one się zachowują? Inaczej? (usunięte przez administratora) Zobaczcie jak jest na innych strefach?

@Obserwatorka

Nikt jakoś nie narzeka na inne brygadzistki. Więc zastanów się co piszesz,bo sprawa jest już w pip i w kadrach! O czym pewnie dyrekcja też już wie. Więc zapraszam do bronienia tej osoby u tych ludzi

mietek
@Kasia

Skarżypyta! Jesteś u Pani!

Pracownicy
@mietek

Skoro coś jest nie tak to trzeba to zgłosić ! Ponoć zakład nie toleruje mobbingu! A jak chcesz Mieciu to też możesz być u Pani ps.gorzej jak dziecko w przedszkolu! Przypominam ,że skargi na tą panią ciągną się latami,skoro nikt z tym nic nie robi to może pip zrobi,lub może ta pani się zastanowi jak traktuje ludzi. I się zmieni w co bardzo wątpimy,bo ona czuje się nie ukarana mimo że już parę upomnień miała.

Ten
@Kasia

To ta co włosami lubi zarzucać?

Kaczy
@Pracownicy

Hmmm.... może warto zastanowić się dlaczego , może powód zaczął się na pewnej integracji hmmm

Extra
@Pracownicy

W marpolu jest extra ;) można się wkurzam ale jest fajnie i wypłaty na czas

Kaczy
@Kaczy

Co mnie nie lajkujecie w Tychach potrafią się bawić elo

Staramłoda
@Niestety

@Dziara A pracowałeś u tej brygadzistki? Ja tak, i co jak co Anna Ł. Jest bardzo dobrym pracownikiem i zna się na robocie. Wie co robi i ma bardzo duże doświadczenie. Nigdy nie miałam p Jakiś problemów u niej na zmianie, nawet mogę stwierdzić że jest sympatyczma osobą. A co do pracy ludzi, to na montazach tak po prawdzie jest 3/4 osób ktorym się nie chce pracować A kasę dostać, a brygadzista niestety to widzi i kontakt chcąc nie chcąc.ma.lepszy z ludźmi którzy pracują uczciwie a nie ściemniaja. Ja tam bronić Annę będę bo dobry z niej człowiek A tym bardziej madry pracownik.

@Staramłoda

Zobaczymy czy w PiP będziesz tak ja bronić ! Powodzenia ! A robić to się może tobie niechce a nie Lidia co stoją i czekają godzinę aż da im pracę !?????!!!!!!! Bo taka jest prawda!nie pracowałem u niej,ale u niej pracuje! I znam temat bardzo dobrze!

Pracownik.
@Dziara

Potwierdzam ze wszystkim ma problem pracowników traktuje jak powietrze strach do niej po co kolwiek podejść i poprosic.Postawi pracownika na stanowisku i nawet sie nie zainteresuje czy czy dobrze pracuje.A jak braki to Twoja wina i pretensje i straszenie.

@Pracownik.

A o kim mowa czyżby znowu o Brygadzistce z montażu? Pannie Annie ? Mnie już nic nie zdziwi co do niej ! Uspokoiła się na chwilę a teraz sama widzę że ja nosi ,już znów się coś jej dzieje! (usunięte przez administratora) weźmy się wszyscy i idźmy na nią bo tj nie normalne jak ona traktuje ludzi !!!! Wielka księżna ! Myśli że wszystko jej wolno!

Jedna wielka trójca ona kierownik i ustawiacz ! To porażka totalna już dawno powinni rozgonić to towarzystwo! Co to za kierownik który ludzi ma w .... A z ustawiaczem stoi i zdjęcia na tel oglądają i się chwała gdzie oni to nie byli.... No cóż porażka wielka.....

A.....
@Kasia

Dokładnie tj całkowita prawda!!!!! W (usunięte przez administratora) ludzi mają ,a ino zajmować się tym co w weekend robili,gdzie na rowerkach jeździli i ile km zrobili! Coś tu jest nie tak ,może rozłączyć ta trójce święta i wszystko się zmieni. Na własną prośbę wylądowałam na innym dziale i również u innego kierownika i uważam że szczęście się do mnie uśmiechnęło. Mam spokój i pracuje bez stresowo. Ps. Ciekawe tj że wszędzie ludzie pracują ale nie tylko u niej ,bo kto u niej ładuje sam się zwalnia! Bo z biegunka do pracy chodzi na samą myśl!!!!

Aż śmieszne co ty piszesz! Sam na Ankę nadajesz a tu jej (usunięte przez administratora) bronisz! Może masz rację co do pewnych spraw,Kierownik jest ok,tylko szkoda,że nie chce z ludźmi rozmawiać ,Daniel super,tylko szkoda że miny głupie robi! Zamiast naprawiać chyba od tego jest! A co do Anki to zmieniła się na chwilę,czy ty nie widzisz co ona odwala kolejnej osobie nie przedluzyla umowy,bo co ,bo jej wygląd osoby nie pasuje! No chore tj ale! Ale tj do czasu!

Dziara

A może przestaniesz przed dzwonkiem uciekać do szatni?????? Pracujemy do 1 dzwonka a idziemy do szatni jak 2 zadzwoni! A nie wcześniej tj ty robisz!!!!!

Andrzej.

Dobrze przestanę.

O.N.A.
@Dziara

Może patrz na siebie konfidencie i zajmij się sobą. Myślisz że nikt nie wie kim jest dziara? Andrzej przynajmniej sie podpisał i nie udaje kogoś anonimowo i bardzo dobrze napisał. Ja się zgadzam w 100 % a minute wczesniej schodzi wielu ludzi najwiecej z sagomtubi i jedynki.

Andrzej.
@Kasia

No to masz pecha twierdząc że nadaje na Ankę ponieważ sama zainteresowana wie że kiedykolwiek miałem do niej jakiś problem to wyjaśniałem go w cztery oczy, nie potrzebuję się zwierzać innym a tym bardziej nadawać na kogoś. Jestem taki że sprawy wyjaśniam krótko i od razu w cztery oczy. Tak że no nie pykło Ci to oczernianie. Zrelaksuj się i korzystaj z odpoczynku bo chore pomysły Ci się pałętają pod czaszką. Buziaczki Kasiu.

I.n.n.a.

Dokładnie nikt jej nie lubi,a zwłaszcza jej przemądrzania się,a nawet wulgaryzmów do współpracowników!! Pamiętaj że z dużą (usunięte przez administratora) zmieścisz się wszędzie ,ale z dużą gębą nigdzie!!!!

@Dziara

Jest coraz gorzej jeżeli szef nic z tym nie zrobi to dojdzie do czyjeś tragedii bo nie każdy ma mocną psychikę żeby znosić codzienne upokorzenia z jej strony.

@mietek

Jaka skarzypyta trzeba sobie pracę ułatwić nie muszę jej lubić łyka co jej powiem wkurza mnie że my na fajkę nie możemy iść a ze zgrzewarek chodzą co godzinę nawet parami i śmieją się z innych

Wyjdę jutro dla ciebie na tą fajkę co godzinę i zrobię ci zdjęcie za każdym razem????????????

Nowa

Masakra co ty piszesz ,masz odwagę to idź na fajkę a się nie bój! Jak wielki tchórz!!!!!! Ps. Łyka co jej powiesz no ciekawe? Bo jakoś mi się nie wydaje by tak było!! Nie rób z siebie błazna ,bo i tak wszyscy wiedzą kto to pisze wielki panie Bogdanie! Może emerytura już! Niż kłamać w ilościach by mieć normy! Każdy o tym wie ,ale nowi ludzie cię już poznali ,nie chcą mieć z tobą nic wspólnego!

Zero szacunku.

Jak myślicie księżniczka Łopata w tym tygodniu chociaż raz przyjdzie punktualnie do pracy bo aż żal patrzeć na tych ludzi którzy co rano stoją i czekają aż ktos im rozda pracę?

@Zero szacunku.

Na księżniczkę to trzeba mieć wygląd

Niech panie które wpisują pracę ,pracowników niech się ogarną trochę! I niech mniej czasu spędzają na palarni np.ta pani blondynka co pracuje i zbiera karty pani Magdalena ! A później wysyła jakieś dziwne e-maile czy coś w tym stylu do kierownika, że ktoś się nie wypisał ,a odchaczony na karcie. Śmiechu warte to wszystko jest!

Barbara

Hej, jeśli masz zastrzeżenia co do czyjejś pracy, co wpływa też w jakiś sposób na Twoją pracę, to może warto zgłosić to odpowiedniej osobie w firmie? Nie jestem pewna, czy forum jest do tego odpowiednim miejscem. A może, skoro jak widać pracujesz w MARPOL-u, to może napiszesz, jak wygląda Twój przykładowy dzień pracy w tym miejscu?

Pracownik ZM 2 w tym tyg
@Barbara

Może ty opisz swoją Barbaro ! Pilnuj swojego nosa a nie czyjegoś! Zgłoszone tj już dawno a tobie nic do tego !

Maria

Czy może mi ktoś wyjaśnić dlaczego na 1 zmianie w soboty ludzie pracują i mają prawo sobie dorobic,ale tylko na zmianie u P. Śliwy i P. Marzeny . A na innej zmianie nawet nikt nie zapyta czy by w sobotę przyszli na nadgodziny.

Rafik
@Maria

Bo jak wszyscy wiedzą od lat zmiana pendolino jest najlepsza przynajmniej zawsze ona tak uważa więc nikt inny nie zrobi tak dobrze roboty:)

B.M.
@Rafik

No po 1 niech tak będzie że jej ludzie są najlepsi jaja . A po 2 to czemu zostawiają (usunięte przez administratora) po sobie na stanowiskach taki że szok!

Czy będą szczepienia w zakładzie na covid?

Maro

Nie, podobno było za mało chętnych

@Maro

Szkoda

Dziś wywiesili ogłoszenie że jednak ma być szczepienie w firmie

Edi

Kiedy ma być to sczepienie?

@Edi

1 dawka 30.05. a 2 ,4.07 to są ndz ciekawe komu bedzie się chciało w ndz tam jechać. Powinny być w tygodniu normalnie.

Miro

Paizerem będzie szczepienie to ja przyjadę , bo podobno w przychodniach ma już tylko Astra Zenecka zostać a to jest szit

Spawacz
@Miro

Na ogłoszeniu napisali że liczba miejsc ograniczona i że można też zapisać członków rodziny i zapisy ruszają we wtorek o 8:00. A co z partnerką? Czy będę mógł ją zapisać?

@Spawacz

Brygadzistka mówiła nam że podobno mało dawek dostali

Pracownica

Sam się (usunięte przez administratora)Nie chcesz się szczepić twoja sprawa- ja wole mieć tu już za sobą póki jeszcze pfizer jest dostępny. Później nie wiadomo co będzie...

Miro
@Pracownica

A będzie premia za szczepienie? Na niektórych halach dają

Hoo
@Pracownica

Haha Amebo życiowa chcesz oddam ci dawkę im mniej (usunięte przez administratora) tym lepiej na świecie ????????

Paro
@Hoo

Ktoś się orientuje czy są jeszcze wolne miejsca na szczepienie??? Mam drugą zmianę i kadrach nikt nie odbiera

Morgan

Co sądzicie jak byśmy zrobili listę na powrót kadrowej? Bo jak tylko odeszła to nie za fajnie się dzieje

@Morgan

A co takiego niefajnego się dzieje, bo ja jakoś nie widzę?

Pan Fkrentarka

To prawda że chcą zwolnić Slitte?

Alibaba
@Pan Fkrentarka

A kto to?

Terenia
@Pan Fkrentarka

Co to za pytanie , jak chcą kogos zwolnić to zwalniają i tyle. Nie uprzedzają wczes niej.

ChybaWiemOcoTutajChodzi
@Alibaba

Slitta to ruchomy docisk materiału na operacji giecia. Zwolnienie jej oznacza naciąganie materiału w trakcie cyklu giecia czyt.wyeliminowanie pofaldowan na wewnętrznym kącie gietego wyrobu. Niestety zwalnianie (przesadne) slitty często wpływa negatywnie na stabilność operacji. Brawo dla autora wpisu za pozytywne poczucie humoru - Marpol bawi i uczy. Co do reszty...wylewającej tutaj żale, widocznie czegoś Wam w życiu brakuje. Jednak wciąż lepiej tak niż sznur i drzewo.

Lucek
@Alibaba

Karamba wraz z koleżanką

Alibaba
@Lucek

I zwolnili?

Pineska

Są przyjęcia do pracy? Czy dalej nie przyjmują przez mało zleceń?

On
@Pineska

Nikt nowy na razie po hali nie chodzi

Miś

Jest mobign na spawlni jest brygadzista stosuje to na układy z kierownikiem ustawiacze też źle tratują praców

@Miś

Proszę zgłosić się do kadr,kierownika zmiany lub dyrektora skoro jest (usunięte przez administratora) ! A nie wypisywać na kogoś na stronie firmy.

@Miś

Oskarżanie kogoś o mobbing to bardzo poważna sprawa . Jeśli są na to dowody i świadkowie to idź do kadr .

@Bela

Dokładnie już ktoś to napisał wcześniej tej osobie która oskarża kogoś o (usunięte przez administratora) Lecz myślę że odwagi brak,ale wypisywać na stronie go.work to odwaga jest.

@Kasia

Może to jest wołanie o pomoc koś powie tchórz ja powiem że musi być coś na rzeczy związki zawodowe solidarność mogą pomóc nawet jak nie należysz do związku

Justa
@Bela

Bzdury gadasz ile razy ludzie na karambe chodzili i kadry nic nie zrobiły . Przecież wszyscy się dobrze znają nikt nikomu nic nie powie tylko później przesrane będzie miał ten co pójdzie .

Ciekawska
@Miś

Mobing? Źle traktują? . Bo nie dają godzin? Misiu chwyc się roboty!!

Prawda
@Justa

Ta to pobiła chyba rekordy. I dalej robi co chce. Nie szanuje ludzi. Za byle co opi...la. Firma się obudzi jak nadgodziny usuną, będą musieli pracować za pensje podstawowa czyli ładne gówno. Dojdą jej świry. I połowy zakładu nie będzie. Kiedyś pandemia się skończy.

@Prawda

Myślę że tak może być,ale żyjmy wielką nadzieją,że w koncu z tą kobietą coś zrobi Dyrekcja i Kierownictwo. Wiem że nadzieja umiera ostatnia ale miejmy ja. Uważam że jak się tak nie stanie to faktycznie pip nas ratuje,bo chcemy pracować dobrze ale bez poniżania i nerwów.

Asia

Czy to prawda że mają być zwolnienia osób które mają umowy na 3 m-ce,tych które maja na 2 lata,a zostać mają tylko tylko ci pracownicy co mają umowy na stałe?! Oby się tak nie stało????

@Asia

Skąd takie informacje?

Asia
@Edmund

Ludzie tak gadali na jadalni

@Asia

Niech jadalnia ci jeszcze nr do totolotka poda jak mają takie informacje to nr też będą znać he.

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska