logo Carlex Design

Carlex Design

Bielsko-Biała

Opinie o Carlex Design

reality 2014-06-15 12:45
firma jak firma; trzeba robić choćby w nocy i weekendy by zdążyć; wiele osób z niej odeszło z jakiegoś powodu; co jakiś czas szukają kolejnych... każdy oceni sam;
asiaan 2015-08-21 19:36
Nie polecam,najniższa krajowa coś na lewo i niby exkluziwe...
ona 2015-11-11 14:26
Żeby rozwiać twoje wątpliwości mogę cię zapewnić że jeśli któryś z pracowników zostaje na nadgodzinach to tylko dobrowolnie i każdą godzinę ma 100 % płatną.dodatkowo dostaje obiad na koszt firmy.ciężko uwierzyć?przyjdź i przekonaj się sam ;-)
lorem ipsum 2016-03-24 20:00
I jak ,,Ziomalko" - przyjęli cię na tego Product Manager-a"? :)Jak rozmowa?zastanawiałam się nad aplikowaniem.
remi 2016-05-18 20:47
masz racje @cichi, Carlex Design w dalszym ciągu poszukuje product managera do pracy w Czechowicach Dziedzicach. warunkiem koniecznym jest doskonała znajomość biznesowego języka angielskiego w mowie i piśmie,
bmw 2016-11-02 11:15
Jak wygląda płaca na stanowisku Product Managera? Kto jest przełożonym?
Czy jest to oddział globalnej firmy, czy polska inicjatywa, która kupiła prwo do logo i nazwy?
BB 2016-11-04 15:21
Firma jest polska. Współpracują z zagranicznymi firmami, ale firmy te mają swoje własne nazwy, nazwa Carlex Design jest używana przez nie tylko 'wewnętrznie'. Krótko rzecz ujmując, oferowana praca to praca w małej, polskiej firmie współpracującej z zagranicznymi kontrahentami, ale bez możliwości relokacji. Kto będzie bezpośrednim przełożonym trzeba ustalić na rozmowie kwalifikacyjnej, bo klarowna struktura w tej firmie dopiero się tworzy.
Kamil 2016-11-29 10:23
firma dramat.
Co tu wiele mówić, polecam te firme tylko wrogowi :)
bmw 2016-11-30 12:20
Nieprawda! Zatrudnienie jest przez jakąś Edytę, a nie przez Carlex. A to jest różnica. Pani Edyta spóźniła się na rozmowę prawie 30 min. Podczas rozmowy patrzyła się cały czas w CV jakby dopiero, co miała okazję na zapoznanie się z CV.

Podsumowując - niejasne obowiązki, niejasna struktura, niejasne zatrudnienie.
BB 2016-12-06 19:07
Wewnętrznie zatrudnia tam kilka osób, ale wszyscy pracują na rzecz Carlex. Skoro masz takie wrażenia po rozmowie, wiesz co powinieneś zrobić. Ja tylko nadmienię, że Twe spostrzeżenia są bardzo trafne.
pracownik 2017-01-12 10:36
Pisze z pozycji pracownika, ponieważ wiem, jak wszystko wygląda od podszewki. W Carlex zatrudnienie może odbywać się poprzez własną działalność jak i umowę o pracę. Każdy wybiera, co jest odpowiednie. Nie ma żadnego przymusu. Carlex jest też firmą, w której pracują bardzo ambitne i kreatywne osoby, zatem aby przetrwać, być zadowolonym, a później nie narzekać trzeba przede wszystkim pracować i wywiązywać się z obowiązków na wysokim poziomie. Zapewne nie jest to miejsce dla osób, które wyobrażają sobie, że przesiedzą sobie 8h z cappucino na biurku przy ploteczkach na facebook-u, tak jak ma to miejsce w wielu corpo. Carlex nie jest corpo produkującym taśmowo śrubki czy długopisy, ale jest przede wszystkim firmą kreatywną, artystyczna i rozwojową. Niestety trzeba przede wszystkim myśleć, myśleć, myśleć oraz pracować, co dla dużej części młodych osób wysoko celujących jest wysiłkiem ponad możliwości.
Atmosfera między ludźmi w Carlex jest też naprawdę fajna.
Zostaw swoją opinię o Carlex Design - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Carlex Design