Opinie o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie T.Erre Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie T.Erre Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o T.Erre Polska w Czechowice-Dziedzice

Ksieciunio

Widziałem Batmana :) szału nie ma

PijeWPracy

Teraz to chyba 2550 brutto + premie , najlepiej robic swoje nie przejmowac sie norma ktora w wiekszosci przypadkow jest niesamowicie duza , ten ktory ustalal te normy to prawdopodobnie nigdy nie pracowal fizycznie i pewnie bedzie sie bał ubrudzic ale tak juz jest jesli sra sie wyzej niz widzi

Jednym słowem patologia. Wszystko co koleżanka wyżej napisała się zgadza. A zarobki nie wiem jak jest teraz ,ale wcześniej było 1700zł ze wszystkimi premiami bez sobót i niedziel więc pieniądze śmieszne.

onaa12

Zero organizacji, przychodzisz do pracy i stoisz po 2 godziny bo nie maja pracy ( oczywiscie nie chca wpisac zadnych nieaktywnosci). Ta firma jest chyba bliska upadku. Zmiana stanowisk co godzine a potem sapia ze nie wyrabiasz bo oczywiscie rozpisywanie sie, szukanie cyklu , zielonych kartek itp wogole nie zajmuje pracownikowi czasu... Normy takie, ze czlowiekowi sie slabo robi, zapie##asz cala zmiane a normy i tak nie masz ( nie na wszystkich stanowiskach ale na wiekszosci). O wszystko sie trzeba prosic brydzadzisty lub kierownika jesli masz awarie czesto jej nie wpisuja.. Paranoja cyrk na kolkach.

Brałeś udział w rekrutacji do T.Erre Polska. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nowa

ile dostajecie NETTO na start?

Joanna

Czy wiecie coś o planowanych zatrudnieniach do firmy? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie i na jakie warunki zatrudnienia można liczyć.

@Joanna

Zatrudniaja teraz. Ja tam nic nie mam do tej firmy . Za same dni robocze z najnizsza stawka wychodze 2100 zł do tego mozna przerobic sobote płatna 100% i niedziele 200% i wtedy mozna wyciagnac duzo wiecej

Ciacho

Ja się dziwie, że ta firma jeszcze nie upadła. Prezes to ma olewkę totalną. Tam jest taki burdel, że to wszystko już dawno powinno upaść. Brak organizacji, zatrudnianie po znajomości, niekompetentni ludzie.

uliko

@oeo a dlaczego? Przecież tak na prawdę to większość pracy i większość zawodów opiera się na kontakcie z klientem musisz być do tego przezyczajowny no chyba ze faktycznie możesz spróbować tam na magazynie tak jak chciałeś hm? Tylko teraz nie mają żadnych ofert

piki

nie ma czegos takiego w marpolu w czechowicach id...oto

Madzia

No ale takich przystojnych kierownikow zmian to nie ma nigdzie :***

mmm

mowa o czechowicach :) 21 wiek a ludzie nawet w necie szukac nie potrafia zenada...

marpolowiec

Na dwojce awans goni awans... a jest coraz gorzej totalny brak organizacji, nowym brygadzistka sodowa do glowy uderza przyjmuja coraz gorszych ludzi albo sie im robic nie chce albo jakies podejrzane typy... Maszyny sie psuja brak kodow na awarie czy na postuj potem zje...a ze sie nie wyrabiasz ale jak sie wyrobic? jednym sie nalezy innym nie tylko szkoda ze dostaaj ci ktorzy leca w kulki lub maja znajomosci... jak masz rodzine w biurze wolno ci wszystko ech... zenada pora uciekac stamtad :))

do butler

nie ie pokaze sie ogloszenie na operatora wytlaczarki naucz sie czytac kretynie

On

Jakie zarobki sa przez zaklad pracy ?

...

nocki 200% za prace wykonana w niedziele oczywiscie :) polecam prace u pana kierownika tego najnowszego :) super jest ta zmiana i on nie robi problemow ... :)

Jolka

Nocki 200%???!! Za nocki masz 20% czyli około 80zł za cały tydzień nocek. Pracujesz na 3 zmiany więc masz jedną nockę na miesiąc. Płaca bez soboty i nadgodzin to około 1700zł łącznie ze wszystkimi premiami. Soboty 100% czyli około 130zł.

japa

to chyba nie chodzisz do pracy bo ludzi nowych jest masaaa!!! a nocki 200%

work

Masa ludzi, którzy się nie nadają do pracy którą wykonują na nieodpowiednich miejscach zaczynając od głównego kierownika(batmana). Ale co wam będę pisał, trzeba to samemu zobaczyć. Nie polecam. Rekrutacja jest cały czas bo ludzie się cały czas zwalniają.

Siema

Witam jak platne sa niedziele np.zmiany nocne?

Sralpol

Smród, brud i ubóstwo, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o T.Erre Polska - Czechowice-Dziedzice

• Jak się pracuje w T.Erre Polska?

Zobacz opinie na temat firmy T.Erre Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 75.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w T.Erre Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 11 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 38 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

T.Erre Polska

T.Erre Polska