logo D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

Poznań

Opinie o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej

ex kierownik sprzedaży 2010-06-21 20:29
Stanowczo nie polecam nabierać się na bajki opowiadane o górach pieniędzy przeciętny handlowiec nie wyjdzie poza tysiąc złotych a do tego trzeba założyć własną działalność a wiec ZUS US księgowa itd.
FIrma nie daje Ci NIC!!!! ani bazy klientow ani telefonu ani samochodu, ani podstawy NIC NIC NIC szkolenie to farsa! "manual" napisany przez goscia co handlował warzywami i dzis po 2 latach pracy w dasie jest szkoleniowcem hahahahhah jak wspominam to mnie brzuch boli ze smiechu. Jezeli ktos cos sprzedaje to jest to wylacznie ciezka praca kierownika i ich wiedza o sprzedazy a nie know how firmy! plany wymagania i w zamian nic!!!! (do tego firma czesto szuka mozliwosci jak [usunięte przez moderatora] Ci prowizje przy pomocy jednej czy drugiej krowy z administracji w centrali, która to żyje z Twojej pracy ale Tobie robi łaskę z wszstkiego) umowa agencyjna weksle, punkty o zwrocie prowizji i obciążeniu handlowca jezeli klient na 2 rok nie zapłaci itd STRATA CZASU NA TĘ FIRMĘ
zajomek 2014-02-19 11:24
potwierdzam, nic nie dostajesz sam musisz działać i zyski z tego marne i jeszcze na swoją działalność gospodarczą 0 podstawy tylko prowizje...
agnieszka 2016-05-24 13:04
Hmm, dziwią mnie trochę te opinie. Ja pracowałam w D.A.S. kilka lat (obecnie mieszkam za granicą, wychowuję dzieci) i wspominam to jako najlepsze doświadczenie zawodowe w mojej karierze. Były szkolenia (zanim zaczęłam pracować z klientami, miałam kilka szkoleń z obsługi klientów, umawiania spotkań, no i oczywiście szkolenia produktowe), były cotygodniowe spotkania, prezentacje multimedialne, a do tego wyjazdy integracyjne:). Praca na własnej działalności gospodarczej, dowolność godzin pracy, jak zarobiłem ile chciałam, to mogłam tydzień nie pracować, albo pracować i zarobić więcej. Wydaje mi się, że wiele zależy od nastawienia do pracodawcy - jeśli od początku podejrzewasz go o złe intencje, to nigdy dobrze nie będzie:) Ja stanowczo polecam!
Zostaw swoją opinię o D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D.A.S. S.A. Ubezpieczenie Ochrony Prawnej