Poznań

Opinie o Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie

niezadowolona 2014-04-05 09:06:12
zakład wyzysku który patrzy z której strony ograbić pracownika z wypłaty. potrafią zwolnić samotne matki bez środków do życia a osoby co mają dorosłe dzieci i dochody dodatkowe takie jak pensja męża to zostawiają.(usunięte przez administratora)
pakowacz 2014-10-22 20:14:24
dali super podwyżke. zaprasdzamy 10 zł.h
ffgg 2014-11-11 17:33:26
Dlaczego tam nawet pracuje się świątki,piątki i niedziele i dlaczego nie potrafi zakład oddać pracownikom dnia wolnego za przypadające święto we wszystkich świętych,jest cos takiego jak kodeks pracy.
tre 2016-04-28 18:37:19
oj nie wiem do konca czy to nie ejst taka wymagajaca ta praca
Zostaw swoją opinię o Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Drobiarskie "Koziegłowy" Spółka z o.o. w Koziegłwach k/Poznania, ul.Piaskowa 3, 62-028 Kozie