Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Tiny

Brawo z Jordanowa zaś kręci z żonatym. Uwielbia liderów.

@Tiny

Który to taki szczęściarz . Z jakiego działu ?

@Tiny

Pewnie jesteś jej najbliższą koleżanką w pracy i strasznie zazdrosną cały czas o niej piszesz tylko pod innymi pseudonimami.Nikt nie podejmuje tematu to sobie sama odpowiedz jak zawsze to robisz . Ładniejsza pewno jest od ciebie to stąd taka zazdrość.

Ja.
@Ona

Krótko i na temat, też tak myślę że to koleżanka zazdrośnica , bo na nią nie zwraca uwagi żaden....

Tulipan
@Tiny

Przestań podążać za czyjąś drogom.Stwórz swóją własną drogę działaj z pasją.Rób to co kochasz A życie będzie piękniejsze.

@Ona

Skąd takie stwierdzenie że jestem zazdrosna? Ktoś kto rozbija związek nie zasługuje na szacunek. Najwidoczniej puszczanie się to sport zawodowy u tej Pani.

Tak z doczepianymi włosami

Będzie kasa od dyrektora za niechorowanie cały rok i za krace w jak szaleje wirus

Bejbi

Ż Jordanowa wyszła wczesniej z pracy i wylądowała w samochodzie lidera.

Pracuje
@Bejbi

Co za głupoty wypisujesz ona miała wczoraj wolne zajmij się sobą same bzdury

Xxx

Zajmij się sobom

Bejbi
@Pracuje

A skąd wiadomo o jakim dniu było napisane- ha ha ha.

Bobo
@Bejbi

Z tego co wiadomo to wyszła wcześniej bo sprzontala samochód lidera a wiemy że lubi sprzątać

Bobi
@Bejbi

Pozdrowienia dla niuni z jordanowa

była

Czy na czekoladzie pracuje jeszcze brygadzistka R.? pamietam że była bardzo nie przyjemna

niestety tak
@była

niestety tak

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
stażysta

Witam, pracowałem wcześniej w Mondelez i potrzebowałbym kilka informacji do pracy inżynierskiej o firmie (dział mini eggs). Byłby ktoś tak miły i odpowiedział na kilka moich pytań?

Henryk
@stażysta

Dawaj

stażysta
@Henryk

Jak możesz to napisz do mnie na maila kubaa753951@wp.pl Z góry dzięki

Kojot

Agencja też dostanie paczki czy jak zwyklebędzie potraktowana jak pracownik gorszego sortu

@Kojot

Ja jak byłam w agencji to nie dostałam nic tylko bombki od agencji

Pl

Tak a pracownicy Agencji dla kogo pracują? Dla Mac Donalda czy Mondeleza

M
@Kojot

To agencja powinna je zorganizowac dla nas, charytatywnie nie pracuja i dostaja kase za pracownikow. Co roku ten sam temat i nic nie wnosi, ale czego mozna sie spodziewac skoro ta fabryka nawet nie daje odpowiednich pieniedzy za taka robote...

Paczki
@Pl

Pracownicy przyjęci przez Mondelez dostają paczki z funduszu socjalnego, agencja tego nie ma

OPERATOR Technik ile może zarobic

Shrek

Co to za "nowa" wózkowa na magazynie??? Stary pracownik wraca tym razem na wózek!??? A co to wózkowych brakuje????..... Czy mąż zalatwil???

Ogr
@Shrek

A co żal (usunięte przez administratora) ściska siedz na pakowalni i wsadzaj czekoladki za to ci płacą

Podobno jest konfliktowa

@Shrek

Nowa wozkowa już wylondowala na innej zmianie podobno jest pyskata i strasznie powolna

MWG2
@MWG

Wylądowała na innej zmianie tylko dlatego że nie chce pracować z tymi leniami

Bunia
@MWG

Wylądowała na innej zmianie bo się nie nadaje do niczego... Może liczy że tam będzie jej lepiej ????nie może nigdzie zagrzać miejsca... Taka z niej nowa wózkowa. Nic tylko współczuć ludzi on na magazynie że muszą się z nią męczyć... Zobaczymy ile zostanie... Podobno miała być super wózkowa ????????????????

@MWG2

To wszystko prawda a najgorsza jest wozkowa N K

MWG2
@MWG

Akurat N.K jest jedną z najlepszych wózkowych popracuj troche na magazynie to się przekonasz;)

Bunia
@MWG

Jak Możesz kogoś oceniać skoro sporadycznie dają Tobie wózek ???? byłaś za krotko na tamtej zmianie żeby ludzi oceniać.. Ale widać żeś nie pasowała do ekipy... Żal (usunięte przez administratora) ściska ze robisz na paletyzacji??? Może czas popatrzeć w lustro zanim innych Będziesz oceniać... Albo czas pracę zmienić? Wyjdzie każdemu na dobre ????

Jaaaa
@MWG

Skoro uważasz że N K jest najgorsza wózkowa to czemu jej nie uczysz? Masz przecież UTD to powinnaś błyszczeć przykładem!!! A z tego co na obecnej zmianie pokazujesz to ten udt masz od niedawna... Jazda Twoja nie świeci przykładem... A co dopiero na bocznym wózku czy tym co jeżdżą po dworze? Czemu Ciebie tam nie posadzili??? Pewnie się boją ze hale złożysz...

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Cadbury?

Trzy zmiany 6-14; 14-22; 22-6

PRACOWNICA
@.

Witam w jakich placówkach w danej miejscowości nie zrobi się juz badań okresowych? Tylko w Ząbkowicach?

prawy

Nowy dyrektor zawitał - teraz to już tylko lepiej

Hahaha
@prawy

Moze i lepiej ale Pan Lider z pakowalni to juz lize rowa bo z tamtym za dobrze miał

@prawy

Nowy dyrektor powinien zakazać wychodzenia na papierosa bo to co się teraz wyprawia to już przesada co godzinę wychodzą na 15 minut a inni muszą za nich pracować .Jak wychodzą na przerwie przysługującej to ich sprawa i na tym powinno się skończyć

Elozej

Na jakim dziale to niby tak wychodzą haha?

@
@Elozej

Na przykład na Migu

@Elozej

Jest zmiana na magazynie ze na papierosa chodzą co dwie godziny no i jeszcze na kawe a inni za nich pracują

pacownik

Co się dzieje w tym zakładzie że niektórzy liderzy nie dają sobie rady z babami robią co chcą nie wykonują poleceń .

@pacownik

Liderzy doskonale dają sobie radę z babami tylko nie potrafią z facetami , a faceci robią co chcą tylko komórki i komórki nie wiem czy kierownictwo tego nie widzi naprzykład techniczni za co im płacą ?

Prawy

Chyba sezon urlopowy trwa bo cichutko tu ... a wróble ćwierkają ze sporo zmian tuż tuż - trzymać się !

Jakich zmian?

@Prawy

O jakich zmianach mowa? Nic mnie chyba nie zdziwi w tym zakładzie...

Prawy
@.

W busach ponoc mówili ze wynik słaby i trzeba pasa zaciskać

Duda
@Prawy

Ponoc produkcja mocno spadła - czy to prawda?

...
@Duda

Chyba logiczne skoro robimy na 50%

@Prawy

To skoro produkcja spada to po co nadal sciagaja obcokrajowcow? Nie lepiej dac prace swoim w tych ciezkich czasach?

@...

Na jakie 50 procent dobry dowcip ludziom wysiadają ręce czuje się prętkość taką samą jak dawniej

Edward

Zawsze można zmienić prace jeśli ktoś nie jest zadowolony. Najważniejsze, że firma to bardzo dobry pracodawca i daleko by szukać równie dobrej

SKUBI

Ktos
@Edward

No tak z tak niska stawka to daleko by szukac... Zero zmian

@Edward

Firma dobra tylko zarobki mogły być większe.

Tylko żeby jeszcze szanowali pracowników a nie tyylko donosicieli

Zakład bardzo homofobiczny

Tak to prawda, aczkolwiek były wyjątki od reguły. W Mondelezie pracuje kilka kobiet, które są starsze od wyjzej wymienionych i potrafią zachować sie kulturalnie w stosunku do młodych osób jak i osób nieheteroseksualnych.(I wiedzą o naszym istneiniu). NIestety nie były one na tej zmianie. I takich osób w Mondelezie jest raczej niewiele.

X

Nie wiesz ze ta firma slynie z plotek i wtracania sie w nie swoje sprawy? Kobietom tam zatrudnionym na firmie wydaje sie ze sa nie wiadomo kim i jedyne co robia cale 8 h to obrabiaja komus (usunięte przez administratora)

Syko
@Zakład bardzo homofobiczny

O co się rozchodzi?

@X

Ja sobie nie życzę żebyś wszystkich wkładał do jednego worka pracuję w tej firmie już długo i nie obrabiam nikomu tyłka zajmuję się pracą .Osoby bardzo młode które dostały się do firmy po znajomości i robić się im nie chce to one latają do liderów i donoszą, ale spokojnie wszystko odwróci się za jakiś czas przeciwko nim.To co się tersz dzieje to porażka .

@Zakład bardzo homofobiczny

Widać nie mają własnego życia

Korek

Ile zakład płaci na godzinę?

Witam .pytanie co maja zrobic ludzie z agencki gdy dostaja dwa komplety ubran, przydzodzi zmiana nocek , ubran nie mozna wymienic a kobiety maja. okres , chodzic z plamami na dupsku

Barbara

Kto jest teraz dyrektorem fabryki po Szaciku?

xyz

może nie ma chetnych?

Jagumid
@Barbara

A wiadomo gdzie Szacik poszedł do pracy???

Barbara

Do radia RAM?

Xxx
@Barbara

Z fabryki czkolady z Jankowic ma być dyrektor.

Z Jordanowa jest chętna

Tulipan
@Anonim

Co tak się czepiasz tego Jordanowa.Nie masz swojego życia.

koleżanka

do Biedry do Kobierzyc

Co ja tam wiem
@Jagumid

Chyba poszedł do Dijo na kierownika produkcji

Zora

Który dział jest najlepszy wg Was?

Pani
@Zora

Pakowania super jest

@Pani

Ta jeśli starasz się o rente

Kocica

Czy ktoś się orientuje czy Michał z tackarki c650 jest do wzięcia?

Podejdź i go zapytaj ...

Tryniti
@Kocica

Dobrze że się pytasz bo jest tu jedna z pakowalni co łapie tylko żonatych i zdradza swojego faceta. Ostatnio zrobiła sobie doczepy koloru blond miejscowości nie muszę pisać bo już wszyscy wiedzą.

Ciekawa
@Tryniti

Ta co szybciej wychodzi ?

Kojot
@Tryniti

Którego bo kilku ich miała ostatnim był koleś z oleszny

B Pracownik
@Tryniti

Dajcie jej już spokój więcej jest takich w tym zakładzie i robią to jawniej niż ona pod okiem przełożonych prawie nic nie robią .Naprzykład techniczni ich interesuje tylko telefon.

@Kocica

Tak jestem. a jak masz na imię ? Podejdź do tackarki.

@Michał

Zaproś mnie na FB to porozmawiamy

Korona

Jak tam po wczorajszej łapance urządzonej przez nasze zapracowane biura? Czaili się na ludzi bez maseczek jak omon na białoruskich protestujących

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury