Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Prawy

Jak tam widać już rękę nowego dyrektora ?

Tulipan

Przestań podążać za czyjąś drogom.Stwórz swóją własną drogę działaj z pasją.Rób to co kochasz A życie będzie piękniejsze.

pacownik

Koronowirus was nie wykończy tylko zakład zwłaszcza na MIGU podkręcają maszyny .Kierownik nie chce rozmawiać z pracownikami przykre ,a liderzy chowają głowę w piacek .Biura kręcą jakieś filmy, a może by tak panie z biura połapaly przez 8 godz. i zobaczyły jak to jest, zróbcie jakieś osłony .Jak tak dalej będzie to posypią się zwolnienia bo panią wysiądą ręce?

!!!
@pacownik

I to ponoć nie koniec z podkręcaniem maszyn planują jaszcze podkręcić

@pacownik

Tylko i wyłącznie pretensję do samych siebie pokazujecie ze dajecie rade wiec podkręcają i będą dalej jak wam zle to zmieńcie orace roboty jest mnóstwo i leosze zarobki minimum 3 z przodu a wy tyracie za marne 2500

Autor
@123

Co to znaczy, że maszyny będą jeszcze bardziej podkręcane? To już zakrawa o mobbing. Art. 94 paragraf 1 Kodeksu Pracy. Art 94 paragraf 2. Jeżeli pracownicy zwracają uwagę na to, że praca, którą każe im się wykonywać ponad ich siły, to już jest łamanie prawa. Nikt nie ma prawa powiedzieć pracownikowi, " Nie podoba się, zmień pracę", bo to nie o upodobania chodzi. Proszę poczytać artykuły o mobbingu.

Pppp
@Autor

Liderzy mają to gdzieś siedzą w biurze i udają że nie ma sprawy ,sami ustalają prędkość

Kojot
@Pppp

Siedzą w biurach ale mają większą kasę podkrecaja linie ludzie tyraja a oni co miesiąc mają profity i poco jechać za granice żeby nas gonili do pracy tu mamy jak tam

Bunia

Wiadomo czy w lipcu będzie wyplacane"wczasy pod grusza "??? Bo coś cisza....

??
@Bunia

W tym roku wczasy pod gruszą mają być wypłacane dopiero po wykorzystaniu urlopu i napisaniu deklaracji

Mhm
@??

Skąd wziąć deklaracje, ile dni urlopu trzeba wybrać i ile będzie „wczasowego”?

Bunia
@Mhm

Dokładnie.... Skąd wziąść deklaracje???? Ktoś coś wie na ten temat????

Pracuje

Od lidera

Red
@Bunia

Lider powinien rozdać deklaracje do końca lipca, wczasy pod gruszą tym razem będą wypłacane po odbytym urlopie.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH

Lalalalalalala
@Kolo

8 h

Pustak

Urlop zaległy (usunięte przez administratora) do 30 wrzesnia masz wykorzystać według kodeksu pracy. Więc po co Ci kierownictwo(usunięte przez administratora)Nie umiesz sam w kronosie wypisać!!! (usunięte przez administratora)

Mgw

Dlaczego nie są wydawane urlopy zaległe każdy zakład tego pilnuje żeby stare urlopy wykorzystać gdy mamy już nowe urlopy gdzie kierownictwo

Kik

Edek wszyscy wiedzą że to ty gołąbku piszesz pilnuj siebie bo kiedyś też oberwiesz za traktowanie dziewczyn,drzeć się możesz w domu wielko panie OT

Ona

Pora teraz na rudą jej facet już dawno powinien posprzątać tam burd...

Fakt

Ta pani nie powinna na l4 isc po tej aferze ktora wywołała bo ja (usunięte przez administratora) swedziala tylko powinna sie zwolni. A taka dumna chodzila jeszcze niedawno

Edek z kur.widołku

Wszystkie niewierne żony i ich kochankowie uwazajcie bo skonczycie tak samo jak dzisiejszy delikwent pod szlabanami.

Nie twoja sprawa
@Edek z kur.widołku

Czy tobie też ktoś sprawił taką przykrość ?Biedny ty, który wpycha nos w nie swoje sprawy, czy to cię spotkało czy nie, nie masz prawa komentować czyiś prywatnych spraw w internecie. ;/

Kozak
@Edek z kur.widołku

Do wszystkich Zainteresowanych i chcących kontynuować ten temat pamiętajcie Rodzina to jest Święta sprawa nikomu nie można bezkarnie niszczyć Życia a co najważniejsze życia Dzieci .Pan pod szlabanem przestał być anonimowy .Proszę wiec nie Komentujcie nic na Go worku Bo niszczycie życie rodziny i wszystkich wartości z nią związanych .Dzięki

Kolo

A co tam się stało

Elmondo
@Kolo

Ciele oknem wyleciało. Zajmijcie sie pracą a nie plotkami i życiem prywatnym innych

slave MK 666
@Edek z kur.widołku

Zrobiłeś przedstawienie a chłop morda całą . Przestań . Pewnie pierwsza poleci do niego Leczyć mu rany . Wyciągnij wnioski ?

Rekin
@Kozak

Kozak serio jednym komentarzem jestem w stanie zniszczyć życie rodzinie? Jak bardzo krucha jest ta więź skoro ktoś z zewnątrz potrafi w mgnieniu oka rozwalić domek z kart budowany latami. Może warto zastanowić się co jest nie tak w tej rodzinie ,zamiast obarczać odpowiedzialnością innych.

Paulinka z czekolady ładnie to się wyrywa tak zajętych facetów, przed kimś udajesz kogoś takiego nie winnego, a wszystko dobrze widać. Zastanów się kilka razy nad tym zanim podejmiesz jakiś krok.

Szary
@Anonim

To pewnie z Jordanowa była.

Szybki bill
@Szary

Kto to ta z jordanowa

Pewna dziewczyna która u nas pracowała najprawdopodobniej wyjeżdża, powinieneś o nią walczyć chłopie z Mini Eggs bo to fajna dziewczyna, pomyśl bo później może być za późno.

Bartosz
@Anonim

Ola, czy to ty?

Mmm
@Bartosz

Pewnie ,że ja

Ttt

Ale to nie ma co sie produkowac pokazali ze dali rade i tak nedxie nikt nie ma odwagi sie odezwac w tej kwestii ludzia brak ambicji tak jak mowilem samido siebie oretensje miejcie oby tak dalek i jesszcze podkręca lesze xarobki na kasie w biedzie i nie liczyc tych dojazdów w ciagu mies ze 2 doby to w autobusie przepadają

Sprawie pracy czy są przyjęcia do pracy jako pracownik produkcji

Xxxx
@Adam

Na ten moment nie ma przyjęć przez agencję w obecnej sytuacji.

Anazta

Heja ten Przemyław Komar jest słodki i pszystojny chetnie bym go zjadła a jest wolny

Xxx

A co ty go tak bronisz...nie wiesz jak się zachowuje na zmianie. Ci co z nim robią bardzo dobrze wiedzą.

Jordan

Nie dość ze wczesniej wyszla to na przerwie dluzej siedzi i zachodzi do lidera jednego cos za bardzo

Koko
@Jordan

Nawet w święta nie odpoczywasz tylko plotkami się zajmujesz. Rodziny nie masz? Zajmnij się nimi

Dyzio
@Jordan

Jak się nie ma innych ambicji tylko zdrady to tak to wygląda.

Może by tak zakład podziękował dodatkową premią pieniężną pracownikom którzy nie byli na zwolnieniu w tym obecnie ciężkim czacie magnez na lodówkę nie wystarczy

Pracownik Mondelez

Purina ma 40zl brutto za dniówkę dodatku.

Wątpię coś więcej dostaniemy tak im zależy na nas .

Pracownik Mondelez

Na operatywce nam podziekuja

Hanus

Z Jordanowa znowu. Wcześniej wyszła.

!!
@Hanus

Ty tak na poważnie??? Każdy pilnuje siebie. Chce to wychodzi wcześniej A Ciebie jak tak boli to też wyjdź wcześniej. Czy ktoś Ci broni

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury