Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Kredo

MWG najgorszy dział pan k najgorszy lider w mondelez a pracuje wszędzie na każdym dziale na MWG potrzebna zmiana lidera i to juz

Stej
@Kredo

Zgadza się. Wymiana liderów w tej firmie już dawno powinna być.

Hej myślę o tym czy nie podjąć pracy w tej firmie. Możecie mi powiedzieć jak wygląda praca na produkcji przez agencje pracy? Czy na prawdę jest elastyczny grafik? I o której jeżdżą te autobusy pracownicze z Wrocławia i z jakich konkretnie przystanków? Z góry dziękuję za odpowiedzi bo w tej fali dyskusji o różnych osobach trudno coś konkretnego wyczytać.

Janek

Nie warto marna kasa grsfik moze elastyczny jak ludzie mają po 1 dniu w tyg bo roboty nie ma . robota fajna zeby sb dorobic do wakacji czy cos od kwietnia jakos sezon ruszy . a tak to wyzysk strzelanie z ucha na innych zdrady . nie warto są lepsze zsklady w okolicy i nic nie wymagają. A tu za brak okularow opie... Ucho wystaje z czepka (usunięte przez administratora) Jak nie dasz liderowi ... Np z pakowalni to pracy nie masz.

Dunka
@Janek

Tak tak , zdrady , zmuszanie i molestowanie. zamiast zwiększać wydajność pracy, pilnować czy nie ma syfu bo czekolada się wylała, albo brak pomady, lub palet to wolą latać na pakowalni e. Szczególnie lider z c650 .

Natka
@Dunka

Pracuje na tej zmianie i powiem szczerze, że dawno już go tu nie widziałam, a swoją drogą lalka z jrd z tym tapirem to szczerzy się tam do wszystkich i ciągle z jakimś oślinionym pieskiem wisi na tych maszynach albo z telefonikiem... a jak ktoś chce pracować to jest tyle różnych stanowisk i zmian, że spokojnie może znaleźć coś pod siebie. Może już niedługo ruszy większa ilość to będzie robota na stałe, a nie na jeden dzień - chyba że jajka albo gb bo tam to chyba jest robota?

Dunka
@Natka

Ha ha miss wsi Jordanów. I jeszcze krzywo zrobione brwi ale najważniejsze że zonaci za nią latają taką ma ambicje- fanka disco polo :) i wszystkie festyny pracownicze odwiedza a potem czy trafia do domu?

@Dunka

@Natka przypominam, że forum służy do wymiany informacji na temat pracodawców, a nie pracowników. Każdego dnia zaglądają tu osoby, które chcą zdobyć rozeznanie w sytuacji panującej na rynku pracy. Interesują ich warunki zatrudnienia i inne kwestie, które dotyczą kariery zawodowej. Proszę Was o trzymanie się obowiązującej tematyki. Może wiecie, czy firma Cadbury oferuje swoim nowym pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę?

Czak
@Natka

Czyżby galerianka ?

@Dunka

To mu wyjdzie na zdrowie bo schludnie hahaaaaaa

Nope
@Koko

No tak ale on ma żonę i dzieci. Tylko co na to żona?

tom3619
@Joanna

Witam Joanna Jak możesz to napisz mi co potrzebuje żeby się zatrudnić w Mondelez i jaka jest stawka godzinowa. Mój email tomek.@o2.pl Jeżeli mozesz to daj znać i pozdrawiam

Mm

Znudziła mu się ile można ściskać push ap i ocierać się o kości...

Johny
@Mm

Naiwne mało co Wilekiej damie skóra z głowy nie spadnie tak ma na naciągnięte włosy. Ileż można patrzeć jak ją na lince masuje przerwy po 30 min co najmniej 2 dziennie

Muni
@Johny

Ta z jordanowa? Wieczny tapir na głowie .

@Muni

To kolejna chyba bo ta to całkiem całkiem i patrzy na ludzi czy ktoś patrzy na nich żeby tu pisać .. co nie Janku ? Podwyżek jak nie było dobrych tak nie ma

@Muni

Ale ta z jordanowa ma wszystko co trzeba załatwić przodu i z tyłu hehe

Nosu
@Koko

Lol i dzięki temu jeszcze pracuje :)

zbuntowana

W pełni popieram zdezorientowaną Minieggs to nie jest PRYWATNY KOŁCHOZ żeby pracownikami rządziła baba któta powinna pracować jak wszystkie inne a nie chodzić jak paw z łapami w kieszeni i nic nie robić.Zdezorientowana napisala prawde i proszę jej nie obrażać bo jak komus brakuje argumentów to zaraz atakuje wulgaryzmem.A do Dyrektora i tak pójdziemy.POZDRAWIAM

zakapiora
@zbuntowana

Też jestem zdania że należy tam dużo zmienić na żadnym dziale nie ma takiego bałaganu w zarzadzaniu .Na ten dzial jest tzw, wyscig szczurów,żeby złapać miejsce pracy.....czy o to chodzi ? żeby już przed praca sie stresować.Zamiast obrażać tych co piszą prawde lepiej pomyślcie co zmienić i nie popisujcie się swoimi wulgaryzmami bo słyszymy je codziennie.Współpraca operator-pracownik jest wystarczajaco dobra żeby do tej relacji wtrącała się osoba trzecia, która nie jest liderem tylko pracownikiem produkcji jak każda inna osoba.

Pracownicy
@zakapiora

Po co wam liderzy

zakapiora
@Pracownicy

Zypełnie niepotrzebni,ale tylko jeden pan J. bo ma swoją prawą rekę. I nie mysle tu o koordynatorze tylko o tej rzadzącej u niego babie.

pracująca
@zbuntowana

Troszke się tam sytuacja zmienila. Do lidera dotarło kto powinien rządzić na oddziale. a rządząca baba /jego prawa ręka wziela sie do pracy która jej wcale nie idzie, zaciska zęby i pracuje ale widać że aż się gotuje w niej wszystko tak bardzo dalej by chciala wszystkich ustawiać. Już nawet listy obecności nie sprawdza.Może ięło jej 5 minut i zacznie pracować jak wszyscy pozostali pracownicy,oby tak dalej a powoli będzie sie tam pracowało normalnie jak na innych zmianach.

PRACOWNICY AGENCJI
@zbuntowana

PANIOM Z AGENCJI MANPOWER ŻYCZYMY ZDROWYCH,RADOSNYCH I WESOŁYCH SWIĄT BOŻEGO NARODZENIA DUŻO SPOKOJU, A W NOWYM 2019 ROKU SPEŁNIENIA MARZEŃ I PLANOW ZAWODOWYCH ORAZ CO DOBRE KAŻDEGO DNIA, DOBREJ ATMOSFERY W ŻYCIU OSOBISTYM I W PRACY,SZCZEROŚCI I OTWARCIA SIE NA INNYCH LUDZI.......PRACOWNICY AGENCJI

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO SUPER OFERTA (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
Koko

Manpower jak w ubiegłym roku zapomniał o swoich pracownikach bez żadnych upominków na święta wstyd żenada

zdezorientowana
@Koko

Oni nawet grafików nie robia sprawiedliwie, a Tobie paczki się marzą.Niech rozdzielą prace tak jak trzeba to sobie sam kupisz czekoladę wedlowską i nie licz na agencję,bo sie nie doczekasz,co niektórzy ostatnio dostali jakieś paczki bo wychodzili z nimi z pracy,nawet ładne ale to chyba dla wybrańców

Johnny z Arizony
@zdezorientowana

A jaka jest stawka dla nowo przyjętych? Co do paczek to jakoś mnie to nie dziwi bo wg firmowcow jesteśmy nierobami i nic nam się nie należy... Dlatego w tym zakładzie już nie robię

@Koko

Rok temu przy kolacji wigilijej w kawiarni pan dyrektor chwalił sie że to był " bardzo wypasiony rok w firmie"...i co tak sie zachłysnął swoja pychą,że zabrakło mu koncepcji co dalej więc sprowadził sobie Ukraińców, a swoich rodaków wyrzucił z pracy.Trudno powiedzieć co chciał przez to osiagnąć bo wszyscy widzieliśmy jak Oni pracują, jaki szajs wypuszczają z taśmy, a właściwie to nawet nie mozna o nich powiedzieć że pracowali. Uganiali sie od pierwszego dnia za facetami i byli nietykalni.Wszyscy jakby dostali małpiego rozumu z wielka żenadą na to patrzylismy.W tym roku pan dyrektor pewnie bedzie miał wypasioną wigilię w domu, a my nawet o tym nie możemy pomarzyć.Bo razem z przyjaciółmi zza wschodniej granicy rozłozył firme na łopatki i w takim przypadku chyba tylko nowy chłowiek na tym stanowisku może dzwignie firmę z tego marazmu i znów będziemy sie cieszyć pracą i jao taką atmosferą.Już nie marzymy o paczkach jeżeli w wypasionym roku nie dostalismy na Świeta ani jednego cukierka.Niech Pan teraz też wyjdzie do pracowników i powie coś, a może wypada złożyc życzenia na Świeta i na Nowy ROK.

@Johnny z Arizony

Firmowcy dostają paczki za swoje pieniądze, od tego jest fundusz i wybacz ale nikogo sponsorować nie będą, jak chcecie paczki to zgłoś ie do podfirmy że też chcecie taki fundusz, proste

Fajna
@Ginger

Ginger fałszywa blondyna ty i twój pożal się Boże fundusz socjalny

@Fajna

Po pierwsze nie blondyna, a po drugie jak taki pożal się Boże fundusz socjalny to przestańcie jęczeć że paczek nie dostajecie id...

Jełop
@Ginger

Jak byś nie wiedział o tym o Ci przypominam że pracownicy agencji cieżko pracują dla Mondeleza a nie dla panienek z agencji,wysługujecie sie nami,często każecie robic to co należy do operatora /przykład pana Maniusia z G&b/ i paczki nam sie należą jak psu buda i wcale nie mamy o to pretensji do Agencji tylko do Dyrekcji Firmy, a nawet nie wiem czy mamy te pretensje bo przecież w tak wypasionym ubiegłym roku też nie pomyślał o pravownikach agencji to czego można sie spodziewać po takim człowieku który ściagnął na firmy Ukrainę. Wypada mu tylko życzyć spokojnych i wypasionych ŚWIĄT.

@Jełop

Możesz wierzyć lub nie ale firmowym też się nie podoba że to Ukraina pracuje a nie Polacy z podfirmy ale na to wpływu nie mamy a co do paczek to powtarzam my dostajemy je z funduszu socjalnego a nie na piękne oczy i wybacz ale sponsorować nikt nie bedzie

@Jełop

I nie twierdzę że wam się te paczki nie należą, też powinniście dostać ale do tego powinniście mieć fundusz

Kleks
@Koko

Manpower nie ma swojego forum ze na naszym (usunięte przez administratora)

@Ginger

A może Ty nie wiesz że pracownicy agencji nie układaja papierkow w biurze tylko cieżko pracują dla Twojej Firmy Mondelez, których czesto wykorzystujecie do najcieższych prac nawet na stanowiskach gdzie powinni pracować męższczyzni, a wy siedzicie po katach i bawicie sie telefonami, albo romansujecie po kątach,zmywacie sie ze zmiany a in ni za was pracują.Jak chcesz przykladu to Ci podam ale nie to mnie interesuje.Przychodze do pracy, robie co do mnie należy i ide do domu,ale az sie prosicie żeby tu sypnąć waszymi nazwiskami, boli ze ktoś oprócz was może dostać paczkę.WSTYD.

@Ginger

Jakoś Ci nie wierzę że wolicie aby pracowali Polacy z podfirmy,bo połowa z Was dostała MAŁPIEGO ROZUMU na ich widok.na Minieggs nam nie wolno było pracować na niektórych stanowiskach bo rezerwowaliscie je dla ukrainek,a my do sprzątania i chyba pora żeby każdy robił to co do niego należy,a jeżeli tak bardzo były dobre / nie wiem w czym/ to granica otwarta.POWODZENIA

@WKURZONA

Nie boli tylko nie za nasze pieniądze, nikt nikogo sponsorować nie będzie, znajdź sponsora gdzie indziej.a nazwiska możesz podać odważna jesteś bo anonimowo piszesz

@WKURZONA

My jako zwykli pracownicy nie mamy nic do powiedzenia w tym temacie, możesz nie wierzyć to już jest twoja sprawa ale my naprawdę wolimy pracować z ludźmi z polski

;;;;
@WKURZONA

To fakt wchodzi taka jak swięta krowa do szatni ani mee ani beee, a jak widzi A. z Minieggs to nawet cześć mu potrafi już po polsku powiedzieć, pewnie nie wie ze chłop ma rodzine zapatrzona w siebie chuda wywłoka. z innej zmiany tez sobie narobił ochoty uszat... ale od kolejnej kosza dostał.

oburzona
@;;;;

Dla nich nie było wazne że chłop ma rodzinę, chodziło o to że jej miejsce rezerwowal do pracy z której mogła sie zerwać z nim na pół zmiany i nic nie robić tylko torebki z jajeczkami rozrywać.Kogos boli że brzydko piszemy o Firmie a nie o Agencji.bo w agencji panie pracują. Szybciej z pracy wychodził taki ' fagas żeby miejsce dobre zająć w autobusie swojej panience, a liderzy i operatorzy udawali że nic nie widzą,tak jak nie widza tej / wszyscy wiedza o kogo chodzi / która nigdy nic przez cała zmianę ie robi tylko siedzi z nogami na drugim krzesełku i bawi się telefonem albo zrywa się ze swoim żonatym fagasem i przychodzi pod koniec zmiany.Niech każdy pracuje jak przychodzi do pracy i bierze wypłatę to nie będziemy brzydko pisać o firmie, A od Agencji to wara,nie romansujemy tylko rzetelnie pracujemy.

@Kleks

To nie jest wasze forum tylko zakładowe a manpower pracuje dla firmy jak ty (usunięte przez administratora)kumasz

Xyz
@oburzona

Agencyjne nie romansuja hahaha, a to dobre, panienki z agencji latają za liderami żeby tylko na stały grafik się dostać i mieć pracę w niskim sezonie, wy zetelnie pracujecie żart. Owszem są osoby które się przykładają ale są też takie które mają wszystko w (usunięte przez administratora) A my potem obrywamy

Azja
@Xyz

Zgadza się ,stale tylko komplementy do brzydkich liderów a Ci odrazu myślą że są piękni :) szczególnie lider na c650.

@Kleks

Posługujemy sie Waszym forum bo o Was nie o Agencji. Proste ?

A Ty niby jak piszesz ?

Jak w czeskim filmie
@zdezorientowana

W agencji Manpower wywiesza się fikcyjne grafiki na których jest parę osób a potem przez telefon przydziela sie prace swoim znajomym. I dlatego niektorzy mają po jednym dniu pracy w tygodniu albo wcale a koleżanka kilka dni. Nie sieję tu demagogii,ale takie działania świadczą o bardzo niskiej kulturze zatrudnionych w agencji pań.Pani Kasiu nie wstyd pani wobec innych pracowników?.Nic ująć.....nic dodać. Ciekawe tylko jak długo bedzie pani stosowała takie praktyki.??????????? Poczekamy,aż pani zapanuje nad sytuacją i w razie potrzeby zadzwoni również do innych osób/ tez mamy telefony/ a nie tylko do tej jednej,/Pozdrawiamy.

nowa
@Jak w czeskim filmie

Na piątkowym grafiku wyraznie widać które osoby sa faworyzowane przez Panie z agencji.Jeżeli dobrze sie z tym czujecie że ludzie to widzą, a osoby te chwalą się dobrymi relacjami z wami /czyli kumoterstwo to róbcie tak dalej/.Kiedys odwróci sie to przeciwko Wam.

@Kleks

Jeszcze jeden nierub z firmy i (usunięte przez administratora)

Jony

Haha Ukraina paczki dostała a wy co nic i dalej się męczycie po 1-2 dni już lepiej w Biedronce idzie zarobić niż tutaj i bez proszenia o pracę . Jak dobrze że się zwolnilam

zdezorientowana

W firmie zrbili porządek z Ukrainkami to teraz należy tez zrobić porządek na dziale MiniEgss. Poniewa z tam od jakiegos czasu na zmianie lidera J. rzadzi nie lider czy jego koordynator tylko WIELKA MAŃKA która pracuje na jego zmianie i jest jego znajomą / a raczej nie pracuje talko chodzi z rekoma w kieszeni i rządzi wszystkimi pracownikami/. Dlaczego emerytki sa na stałych grafikach a kobiety mające jedno zródlo utrzymania rodziny nie mają tej szansy.Może wycieczka do Dyrektora z petycją o zrobienie porzadku na tej zmianie coś pomoże?.Czy liderowi odebrało głos czymu sie nie chce zająć tym co do niego należy ?

pussy destroyer
@zdezorientowana

Przydałoby się żeby zrobili porządek z takimi jak ty. Nie wiem który lekarz dopuścił Cię do pracy bo ewidentnie masz problem z bólem d*py. Nie znam bardziej pracowitej osoby niż pani Marysia, która nie rządzi tylko przekazuje dalej to co powiedział lider lub operator. Dlaczego pracowite kobiety są na stałych grafikach a te co obgadują innych nie? hmmm pomyślmy... Zamknij pysk, bierz petycje w zęby i zapi3rdalaj do dyrektora zamiast wypisywać głupoty na forum.

@pussy destroyer

Twój komentarz łamie regulamin. Niedozwolone jest używanie wulgaryzmów, ani podawanie na forum imienia osoby pracującej w firmie, której dotyczy wątek. Wpisy, które łamią powyższe zasady, mogą zostać usunięte przez administratora. Odsyłam do zasad portalu: https://www.gowork.pl/regulamin

@Joanna

Bardzo dobrze że Joannna zwróciła uwagę pussy destroyer za ten wulgaryzm chyba ruszyła go prawda i poniosło Go,Cała zmiane bawia sie telefonami to nie dziwie sie że potrzebna im baba która bedzie cos za nich robila...tak od czasu do czasu...... a wszystkie inne panie uczciwie pracują.Nie może tak być że ŚWIETA KROWA INDYJSKA.... jest na specjalnych prawach. złóżcie sie na jej wynagrodzenie jak Wam tak bardzo pomaga,b o bieże takie same pieniadze jak my nic nie robiąc.Tłumaczenie że pomaga liderowi to dziecinada. każda pracownica wie co ma robić i to robi nie trzeba nam nadzoru EKONOMA GEESOWSKIEGO.POZDRAWIAM OBURZONYCH

@pussy destroyer

Pani Marysia pracowita ? dobry dowcip to dlaczego nie chce pracować na pakowalni ?

Pracuje tu

Pani Maria już swoje na pakowalni praowala i dobrze se radzila ateraz jest na emeryturze i ten dział jest odpowiedni. Pakowalnia to działa dla ludzi młodych i bardziej zwiniejszych

@Pracuje tu

Ach niech sobie pracuje nikt jej nie zabrania,ale pracuje to nie znaczy rządzi innymi pracownikami.Tutaj też sobie radzi.......nic nie robiąc.

proszę nie mylić z Panią Marysią ze zmiany Pana Arka.........nie o Nią chodzi

Proszę nie mylić z Panią Marysią ze zmiany Pana Arka

@Pracuje tu

A niech sobie pracuje......ale nie rządzi innymi pracownikami. I proszę nie mylić z Pania Marysią ze zmiany Pana Arka

Try
@KAŚKA

Kasiu kochana, Zanim zaczniesz udzielać się na forum. Zainwestuj w słownik ortograficzny, bo z ortografia u ciebie na bakier.

CHYBA TY
@KAŚKA

Komuś chyba żal (usunięte przez administratora) ściska? Co łapki bolą od wkładania czekoladek czy trzymania pod biurkiem za fujarę lidera? Chiało by się pobawić na telefonie przez całą zmianę co? :D Trzeba było stać w kolejce za urodą a nie grubą (usunięte przez administratora) to moze miała byś lżej...

ZOŚKA
@PRACOWNIK

Kiedys parę lat temu lub ilam chodzić do pracy na ten dział.......ale teraz lepiej tam nie isc i sie nie stresować. Tam jest jak 5 do 1 Pieciu rządzi a jeden pracuje i nie wiadomo kogo słuchać.Piszę konkretnie o tej jednej zmianie. A potem sie mówi ........że brak ludzi do pracy.......zrobić porządek i wszystko będzie dobrze.

Celin
@ZOŚKA

Najważniejsze że z jordanowa dobrze robi liderowi i nic nie musi robić bo jeszcze paznokietki się połamią.

Jupi
@Celin

Która jest taka sławna ?

Boni
@Jupi

Wszyscy wiedzą o kogo chodzi. Jej obronczyni to graża. Zawsze na każdym festynie z głupim uśmiechem.

@zdezorientowana

Nie tylko na Minieggs zle sie dzieje, rownież w piatek po wywieszeniu grafiku z Agencji Manpower wiele osób było zbulwersowanych.Pani Kasiu dlaczego Pani nie traktuje nas jednakowo.Jedni mają w tygodniu 4 dni pracy / czyżby rodzina lub kolesiostwo ale to nepotyzm/ a inni wcale albo jeden dzień.Tylko prosze nie mówić że jesteśmy niedyspozycyjni bo to nieprawda.Od dłuższego czasu stosujecie takie praktyki,czego nie było w ubiegłych latach,czyzby to nie Pani robiła grafiki i nic Pani o tym nie wie,to proszę się sie zainteresować tym co wyprawia sie w Agencji.Niejednokrotnie jesteśmy jedynymi żywicielami rodziny.

@KAŚKA

Wiadomo ,że teraz pracy jest mniej to zamiast rozdzielić sprawiedliwie to ujmuje sie w grafiku swoje znajome albo te które umieją sie odwdzięczyć. Osoby przyjęte na weekend bedą miały wiecej pracy w miesiącu niż my.Czy One są bardzo dyspozycyjne ? Nie lubię lizusostwa,ale są takie osoby które chwalą sie ,że mają dobry układ z paniami z agencji i właśnie to widać na grafikach.A tak niedawno prosiłyście aby wypełnić ankietę o współpracy z agencją.....prosze teraz wznowić ankiete to zobaczycie jaka opinia o Was poleci bo ludzie już mają dość tych gierek.

Agencyjna
@PRACOWNIK

Również się nie zgodzę. Pracowałam nie raz z tą Panią i kilka razy byłam świadkiem jak lider prosił ją o przekazanie obowiązków Panią z agencji. Bardzo sympatyczna kobieta i pracowita. Kogoś ewidentnie serce boli, że nie jest na jej miejscu.

PrawdaBoli
@WKURZONA

Skoro tak Ci źle i mało dni dostajesz, to co tu jeszcze robisz? Ja nie rozumiem dostajesz jeden dzień albo wcale to szukasz pracy innej a nie czekasz na łaskę że może wrócą lepsze dni i więcej Ci dadzą. Pozdrawiam!

Kollins
@PrawdaBoli

Cwaniak i pewnie nierob który jest na firmie... A takich tam nie brakuje...

Narcyz
@Celin

Zoska Od Jordanowa to się od-pie W delikatny sposób.

PrawdaBoli1
@Kollins

Jezeli powiedzenie prawdy jest dla Ciebie cwaniakowaniem no to nie mamy o czym gadać.

@PrawdaBoli

Nie czekam na łaskę tylko na sprawiedliwosć i nie rozkazuj i co ma robić bo może Ty pierwsza odejdziesz.Też Cię Pozdrawiam

PrawdaBoli2
@WKURZONA

Nikt nie rozkazuje. To było tylko stwierdzenie , a sprawiedliwości jakbyś nie zauważyła na tym świecie nie ma, life is brutal. No ja na pewno odejdę jeśli będę dostawać po jednym dniu albo nic w tyg. Nie ma co czekać niestety, sytuacja się nie poprawi sama.

@WKURZONA

Tak długo będziemy nagłaśniać sprawe robienia grafików az sprawa trafi do Centrali Agencji Manpower,ponieważ nie da sie już dłużej tolerować dzielenia pracowników na lepsza i gorszą kategorie. Jeżeli ktoś ze zwykłego lenistwa jest niedyspozycyjny to proszę zrobić listę takowych. A nie może być tak że jedni muszą być dyspozycyjni a inni wybieraja sobie zmiany takie jak im pasuje albo biorą tylko nocki ze wzgledu na wyższy zarobek.Sprawy rodzinne lub zdrowotne mogą być wyjatkiem, ale osoby te nie mogą być wynagradzane wieksza ilością dni zarobkowych.Również osoby wzywane do pracy przez telefon powinny byc ujete w grafiku tak jak to było praktykowane ,bo okazuje sie że nie ma jej w grafiku a dni pracy ma o wiele wiecej niż inni.POZDRAWIAMY PANIE Z AGENCJI

@zdezorientowana

Dobrze by było aby i na tym dziale wróciła dawna dobra atmosfera,gdzie po cięzkiej pracy na innych dzialach kazdy miał możliwosc od czasu do czasu popracować na Minieggs. Teraz to wyglada tak że jest to oddział dla wybranych,którzy grzeją sobie tam stołeczki i mówią ......no ja ide do siebie na górę......a my nawet nie wiemy gdzie to jest tylko słyszymy że tam jest lżej.

Celin
@Narcyz

Ha ha już trzęsę portkami :) :)

Ona

Oni się w ogóle nie kryją!

Deryl

Z Jordanowa też ma narzeczonego i dziecko a z liderem się szlaja .

Janko

Diablica szkoda Ci że Ciebie nikt nie poderwal i nie przeora? Nie wasza sprawa a w butach innym do łóżka chcecie wejść

Nowa
@Deryl

Którego lidera uszczęśliwia bo tam chyba nie ma w kim wybierać ??

Dilejt
@Nowa

Prawda nie ma . Ale jak się leci na kasę lidera.... to nawet z brzuchem jest piękny....

Edek z fabryki kredek

Szymek wygrales internety ;) olej to i tak wszyscy wiedzieli :) a beate kazdy by . ....

Toni
@Nowa

Taka nie zbyt atrakcyjna na pakowalni jest blond włosy z krzywym brwiami . Na każdych festynach pracowniczych jest bo nie ma co w domu robić :)

Toni

B

Widocznie co niektórzy mają zbyt mało pracy skoro mają czas na takie rzeczy. Wracają do domku i jakie to są zmęczone a mąż stoi i czeka na księżniczkę bo kawałek przejść się nie chce z busa teraz jeszcze auto kupił a spacer by się przydał to by nie myślała o romansie a sąsiadka by z wagi zleciała.

Ben
@B

Wiem która to koleś się chwalił że mało nie wejdzie na niego przy ludziach .Panie po trzydziestce tak mają lubią coś młodszego bo w domu z tego co wiem to już po czterdziestce.

@Ben

Najlepsze jest to że dałam mu delikatnie znać co ona w pracy wyprawia ale widocznie go przekręciła bo nic się nie zmieniło .Tylko z koleżanką troszkę bardziej na dystansie bo to w końcu jej chłopak z nią świruje .fee.

Porazka

Tak następna z rodziny Marku... Ma załatwioną posadzkę na jajkach wielka pani wagowa kolejna zdobycz lidera z linii modelowej zamiast na linii siedzieć w biurze urzeduje i prace kończy zawsze pół godziny wcześniej od innych. No ale u Pana bilbordu nawet Ukraina w szatni siedzi juz piętnaście minut przed końcem pracy.

Ona
@Porazka

To teraz ją na jajka wzięli ,już nie jest wagową na linii modelowej??

Ding
@Deryl

Wiadomo o kogo chodzi najbardziej pusta panienka na pakowalni :)

Narcyz
@Ona

U Pana z bilbordu na zmianie jest.

Brygida

Byli fajny ludzie z dzierzoniowa z pod firmy pracowali uczciwie ale się zwolnili nie dziwię się 1000zl elastyczny grafik masakra czy pracuje Jeszcze taki chłopak z dzierzoniowa w tatuazach na palecie często robił nie opierda..... Śmieszny taki gadałam z nim

Tomi

Witam ja pracuje w tej firmie 10 lat ale co się teraz dzieje to masakra odchodzą naprawdę ludzie o dobrym doświadczeniu aby tak dalej szefostwo to z cadbury zrobią maga do wynajęcia

zwolniona

Firma Mondelez ma w głębokim powazniu polaków.Sasiedzi zza wschodniej granicy maja prace a ludzi z podfirmy wszytkich zwolnili czy ze stalego czy z elastycznego grafiku.Tłumacza sie brakiem produkcji ktora na pakowalni idzie pełna para na trzy linki. Niech kazdy sam oceni czy warto tam pracowac

@zwolniona

Niszczą nasze cmentarze zabierają pracę a nasz rząd nic sobie z tego nie robi wstyd gdzie kierownictwo zakładu chyba że też z Ukrainy.

Lechu
@A

Będzie zonk jak wszyscy Ukraińcy nagle do Niemiec wyjadą... Ale będzie wycie bo pracowników nie ma.... Oj będzie wycie i płacz

@Lechu

Hindusi już czekają wyszkolimy i też Angela ich zabierze .

@zwolniona

Przykro nam my wolimy agencję niż ukraińców

Animal

Nie wszyscy na jajkach juz nie jeden lata za Ukraina. Nawet zmiany sobie zamienia żeby tylko poderwać a jeszcze do niedawna na inny dział biegał. Wiec nigdy nic nie wiadomo. Miłość jest ślepa a one szukają biednych głupców na obywatelstwo.

@Animal

Piszesz o konkretniej osobie ? Czy osobach ?

Agnes
@zwolniona

Praca patologiczne raz jest raz nie ma pracy jesteś na tel jak dziw.... Masakra nie polecam tam pracować maszyna się zepsuje to liderka na ciebie zgania Nie polecam pol etatu i wogole

Rozgoryczony
@zwolniona

Ukraińcy też pracują do 17 także nie jest tak jak piszesz. Ale faktycznie zauważyłem specjalne traktowanie ludzi z Ukrainy. Dlaczego? Bo pewnie umowa z Pollux była skonstruowana niż ludzi pracujących przez Manpower/Randstad.

B

Koleżanka co wchodzi do dwóch łóżek trochę się zdziwiła bo jej się dowiedział udaje że nic się nie dzieje ale jest na tyle beszczelna że dalej w pracy lata jak samiczka pieska

Bler
@B

Muwimy o jordanowie slaskim?

@Bler

Kierunek Legnica.

@B

Na forum powinno się rozmawiać o warunkach zatrudnienia i wszystkim tym, co związane jest ze świadczeniem pracy. Nie jest to dobre miejsce do podnoszenia tematów dotyczących prywatnych spraw pracowników. Proszę Cię o nieodbieganie od głównej tematyki, ponieważ tylko rzeczowe wpisy pomagają zainteresowanym osobom w podjęciu decyzji, czy wysłać w dane miejsce CV.

@B

W dziewczynie tego typu odzywają się pierwotne instynkty natury nie oszukasz pokarm i prokreacja jest najważniejsze tylko szkoda jej partnera tylko tego legalnego

Pracuje tu
@Joanna

Brak pracy galaktyka zwalnianie ludzi z pod firmy to się dzieje w firmie. Może najwyższy czas się zastanowić nad zmianą ludzi na stanowiskach co żądzą w firmie bo na rynku pracy są rekiny co nas zjedzą. I zlikwidować nieuzyteczne stanowiska a opłacane

Gumis
@Bler

Ta z Jordanowa dalej się zadaje z tym liderem .

Boy

Porażka co tam się dzieje odradzam brak pracy grafik na 2 3dni hahahha

Joanna

Cadbury prowadzi obecnie rekrutację do fabryki w Bielanach Wrocławskich. Poszukiwane są osoby na cztery stanowiska: Operator Technik https://app.enjoymdlz.pl/AdvertView.aspx?aid=1208&rurl=https0x3A0x2F0x2Fapp.enjoymdlz.pl0x2Fadvertsearch.aspx.0x Operator Maszyn https://app.enjoymdlz.pl/AdvertView.aspx?aid=1199&rurl=https0x3A0x2F0x2Fapp.enjoymdlz.pl0x2Fadvertsearch.aspx.0x Magazynier https://app.enjoymdlz.pl/AdvertView.aspx?aid=1211&rurl=https0x3A0x2F0x2Fapp.enjoymdlz.pl0x2Fadvertsearch.aspx.0x Operator Procesu https://app.enjoymdlz.pl/AdvertView.aspx?aid=1197&rurl=https0x3A0x2F0x2Fapp.enjoymdlz.pl0x2Fadvertsearch.aspx.0x Czy ktoś z obecnych pracowników mógłby coś podpowiedzieć przyszłym aplikantom i napisać jak wyglądają realia pracy na tych stanowiskach? Przypominam, że wymiana informacji o warunkach zatrudnienia jest główną funkcją tego forum.

Demonika
@Joanna

Tak (usunięte przez administratora) brak. Organizacji wiecznie jakieś. Problemy krzyki wykorzystywanie nie polecam

Joanna

@Dajlama na forum podawanie imion, inicjałów i innych informacji wskazujących na konkretną osobę zatrudnioną w firmie, jest zabronione przez regulamin. Złamanie zakazu może skutkować skasowaniem komentarza przez administratora serwisu. Zapoznaj się proszę z panującymi tu zasadami: https://www.gowork.pl/regulamin

Joanna

@Jepetto @Humen @Ginger przypominam, że forum Gowork służy do prowadzenia dyskusji na tematy związane z rynkiem pracy, a nie do plotkowania na temat współpracowników i obrażania się nawzajem. Proszę Was o wypowiedzi związane z warunkami zatrudnienia w firmie Cadbury. Tylko merytoryczne komentarze są pomocne dla osób szukających pracy.

@Joanna

To forum nigdy nie spełni swojej funkcji dopuki interesują się życiem i łóżkiem innych

Mirek

Witam. Jaka jest stawka dla nowo zatrudnionych? Czy są przyjęcia na magazyn? Jakie są wymagania? Pozdrawiam

Joanna

@Rozgoryczony, a czy orientujesz się jak wygląda kwestia przejścia z zatrudnienia przez agencję na zatrudnienie bezpośrednio przez Cadbury? Jeżeli jest to możliwe, to po jakim czasie? Czy wtedy jest podpisywana wtedy umowa o pracę? @antek macierewicz, proszę Cię, abyś nie używał wulgaryzmów na forum oraz byś nie podawał imion osób zatrudnionych w firmie, ponieważ jest to niezgodne z regulaminem. Wpisy takie jak Twój zgłaszane są do administratora i mogą być usunięte.

Rozgoryczony
@Joanna

Temat bardzo delikatny z tego względu, że pracodawca nie chce obniżać pewnych standardów podczas zatrudnienia ,ale jest zmuszony do tego ponieważ nie ma komu pracować. Osoby, które są ,ciekawe', mogą być zatrudnione od zaraz, ale liderzy często gęsto albo boją się wyjść z wnioskiem o zatrudnienie albo są blokowani poprzez marszrutę( czyli ilość osób przypisanych do danej maszyny/działu). Obecnie wielu osobom kończy się umowa u pośrednika,ale czy dostaną szansę... Rada dla pracodawcy - jeżeli chcecie mieć wykwalfikowaną kadrę zainwestujcie w porządne szkolenia a nie zakładacie nam indeksy na oceny.

Rita

Ile czasu dni trwa na poczatku szkolenie i jak to wyglada

Marcelina

Ten zakład to dno tylko zdrady i obgadywanie innych

Pati
@Marcelina

Głównie liderzy szczególnie na nockach jak nie ma szefostwa....

Twoj stary
@Marcelina

Marcelina ty sie do roboty wez a nie zdrady ci w głowie

Far away
@Marcelina

Ten zakład to (usunięte przez administratora) Koniec kropka.

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury