Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

o|o

ale źenada , ile zarabiaja w niemczech jakie maja stawki minimalne i jakie życie i jeszcze wywalczyli strajkami żeby amazon im wiecej placił i płaci hahahah a w polsce nikt nie chce byle kur na piwo jedzienie i tv starczyło a reszta narzekanie , nie przychodza wszyscy do pracy i pracodwca ma (usunięte przez administratora) ale pewnie wszyscy planuja wielką kariere w zakladzie na bielanach wiec hahahha wszyscy bede liderami i kierownikami wiec nie beda strajkowac to samo sie tyczy amazonu

Xxl

Swieta za pasem plotkary pierogi chyba lepia zadnych nowych wpisow tragedia.

...
@Xxl

Szerokoustna nie ma czasu pomaga mamie

jumbo
@Xxl

to że lider podejdzie i porozmawia??Ktoś chyba upadł na głowe. Przeciez taki Janek to tylko lata i ogląda się za dupami.A reszte ma gdzies.Zamiast zajac sie praca interesuja go tylko panny.I nic wiecej.Czas skonczyc ten cyrk i wziasc sie do roboty!!!

.....
@jumbo

Do jakiej roboty są święta to czas odpoczynku.

jumbo
@.....

Jak swieta to czas odpoczynku to co ty Jasiu na forum caly czas robisz...?Chyba wiesz co wyprawiasz...nie musisz o tym czytac!

Janek
@jumbo

Nie chce Cię straszyć ale po nowym roku zobaczymy się w sądzie.....już złożyłem zawiadomienie do prokuratury...moje życie to moja sprawa i nikomu nie pozwolę aby mnie oczerniał...do zobaczenia i uwierz mi że stać mnie ma prawnika aby drogo Cię tą głupotą kosztowała....Janek

...

Ludzie, zajmijcie się pracą, a nie obserwowaniem i malowaniem tyłków innym. To, że lider podejdzie i porozmawia z jedną czy z drugą, nie oznacza, że coś go z nią łączy... Skąd wy takie głupoty bierzecie? Nie zdajecie sobie sprawy z tego, że takimi wyssanymi z palca oskarżeniami możecie zniszczyć komuś życie... Jeśli wam coś nie pasuje, powiedzcie to prosto w oczy, zamiast cwaniakować w internecie... Gratuluję inteligencji i odwagi... I przypominam, że tutaj nikt nie jest anonimowy ;) Pozdrawiam.

Suwnicowy
@...

skoro tak to ty też nie jesteś anonimowa.......Szerokoustana czy jej mama?

@Suwnicowy

Przeciez to nie one napisały tylko wybielacz☺ wszystkich nas na czekolade nie da sie upchac wiec reszcie proponuje klapki na oczy drogi wszechmacny????

Mondi

Dział pakowlnia to jakaś porażka, ludzie pracują jak roboty. Na chwilę nie można odłączyć się od pracy. Tempo jak dla niewolników. Kobiety mdleją, kręgosłupy siadają. Za takie pieniądze nikt nie powinien tak zapier... Nikomu nie polecam !

Szon
@Mondi

Niektóre Panie z pakowalni mają układy z liderami

n

Nareszcie mozna normalnie pracowac i atmosfera juz taka ciezka nie jest ... Odkad te( ...) i mama nie czaruja zobaczymy jak długo

@Szon

Nie tylko na pakowalni

święta ida
@Mondi

Taki lider jest tylo jeden. A na 10 minutowce jak sie jego gwiazda spoznila to nawet jej uwagi nie zwrocił. L.M ziecia starszego od ciebie to cala zmiana ci gratuluje. Miejsce lidera nie jest miedzy szczajaca po nogach a szerokoustną...

Szon
@święta ida

Jaki jeden? To chyba mówimy o dwóch różnych liderach i z różnych linii?

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik Ochrony Fizycznej - Bielany Wrocławskie
Mark2 Corporation FM Poland Sp. z o.o
Związkowiec

Panie przewodniczący związków zawodowych może by Pan załatwił nam żeby firma płaciła nam za nadgodziny z miesiąca na miesiąc a nie kwartalnie .Słyszy się opinie ludzi że chcieli by dostawać w następnym miesiącu pieniądze w innych zakładach tak się robi i ludzie są zadowoleni

[[[
@Związkowiec

My chcemy za nadgodziny w następnym miesiącu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Joanna

Bardzo proszę o wstawianie merytorycznych opinii o Cadbury jako pracodawcy. Miejsce, w którym pozostawiacie swoje komentarze, służy potencjalnie przyszłym pracownikom jako źródło informacji o wybranej firmie. Może w takim razie, ktoś z obecnie zatrudnionych osób w Cadbury mógłby przedstawić sytuację wewnątrz struktury firmy i oferowane warunki zatrudnienia?

G r a t u l u j ę.
@Joanna

Praca czysta i przyjemna. Atmosfera nie przychlna ze stron niektórych pracownic: po prostu "potwory". A idealny przywódca stanie obok pracownika i pokaże jak składać pudełeczka i wrzucać czekoladki. Pozdrawiam Panią Czesie i Pana Jana :). Dziękuję.

@G r a t u l u j ę.

Co ty piszesz od kiedy Pan Janek i Pani Czesia pomagają oni tylko krzyczą szczególnie Pani Czesia ona nigdy nie jest zadowolona Jej wiecznie mało. Pozdrawiam ozięble Panią Elę byłą ważącą od Pani Czesi ona chyba się nigdy nie zmieni na lepsze .

mala

Pan Janek krzyczy?ty chyba nie wiesz co piszesz,nigdy nie krzyczy,czasem glosniej mowi bo jest halas ale nie krzyczy

xxx
@mala

Nie krzyczy !!!!!!!!!!! dobre hahaha

AAA

Brawo panie prowadzący z miga ze zmiany pana R wpadka na całego !!!!!!!!!!

???

Co się stało?

P

I jeszcze jedne Brawo dla Pana prowadzącego za następną wpadkę

Edek

Czy na zmianach na mwg pana Rolanda pracują czesto laski.

rzeź

Powodzenie to ma ale tylko u slepej k.... ktora sz...a po nogach jak go widzi i tylko slychac na linii kazda z nas zna ten tekst.. Reszta to raczej syndrom starszego na stanowisku pociaga wkoncu dzieki temu ma tak odmlodzony skład. Ktora w oczy czulej patrzyla to umowe dostala!!!!

Oaoaoa

A co wam Janek przeszkadza. Niech każdy patrzy sie na siebie. Pozdrawiam

Xx.

Czy ktos wie na ile moze liczyc technik liniowy na początek?

aldona
@Xx.

Na siebie

????

Czy ktos wie cos na temat ekwipalentu na swieta??

gąsior
@????

ha ha ha

Rafik

brawo Szanowny Panie kierowniku! Jako operator maszyn dostałem pensje nie warta poświęceń 1700 ? Aż tak upadł ten system? Nie dam się w (usunięte przez administratora) robić...

@Rafik

Pewnie byłeś na zwolnieniu dlatego tak mała ,to jest nie możliwe ja dostałem 2,5 tysiąca i jestem nowym pracownikiem bo pracuje prawie rok ,a i panie na pakowalni miały 2 koła

Już niedługo były pracownik

Panie dyrektorze, kierowniku. Za mało tablic na g&b. Za mało obowiązków mamy. Prosimy o więcej. Na prawdę myślicie , że jesteśmy debilami? Że z uśmiechem będziemy łykać wszystko co nam sprzedacie? Szczamy na wasze nowe horyzonty. Na wasze kaizeny, opl itp. Te wszystkie tablice możecie sobie w (usunięte przez administratora) wsadzić. Życzymy dalszych sukcesów ..l..

xxx
@Już niedługo były pracownik

Pakowalnia i czekolada ma podobnie... Zamiast ludzi docenic zmotywowac zarobkami to tylko kombinacje jakby nam uciac tu i ówdzie. Ale przeciez prowadzacy proces i liderzy nic nie robia waszym zdaniem wiec zlikwidujcie i te stanowiska i sami ogarniajcie temat inteligencjo nasza zakładowa zobaczymy jak długo firma wytrzyma.

Zryty korporacjanin
@Już niedługo były pracownik

My nie myślimy, my wiemy, że tacy jesteście, dlatego jak dzieciom dajemy do rąk narzędzia, żebyście zaczęli samodzielnie myśleć, rozwijać się, żebyście przejęli inicjatywę. Skupiając się tylko na tym co Wam się należy nie myślicie o wykonywaniu obowiązków, tylko marzycie o awansie, podwyżce, letnim wyjeździe na wczasy za granicę. A obowiązki w du...ie. Decydując się na pracę w korporacji, jesteście tylko maleńkim trybikiem, jeżeli dobrze pojmiecie Kaizeny, tpm i będziecie się wyróżniać na tle innych wolniej myślących, to awans gotowy. Czasami jednak, i to z żalem stwierdzam, wystarczy dobre gadane, albo ciągane pod stołem i można trafić na słup przy rondzie

Zryty korporacjanin

Widzę, że niczego nie zrozumiałeś z tego co napisałem. Dlatego potrzebne są wszelkie narzędzia,, żeby najpierw nauczyć Was, czytania ze zrozumieniem, potem poruszania się pomiędzy białymi liniami, a na koniec arcytrudnej obsługi wagi, bądź skanera i drukarki etykiet. Nie rozumiesz, że podstawowa jednostka jest najważniejsza, bez niej wszystko pada. Żaden zasrany lider, ani jego przydupas/ka prowadzący/a, nie poradzi sobie bez Was, i nie wyprodukuje kawałka czekoladki. I dopóki nie uzmysłowi sobie tego "ciemna masa", będziecie sikać na czas i jeść w kiblu. Co do Operatorów Technicznych, to temat zastępczy, który zawsze się pojawia kiedy należy "odświeżyć" klimat. A tak na marginesie tutaj i tak nie jest źle, ciepło , słodko i czyściutko. Tylko na słupie przy rondzie wieje w ryj. (co za pomysł, żenada)

Kussik

Dokładnie na tym G&B to więcej tablic niż maszyn i operatorów porażka

Malpy
@Kussik

Dla mnie najgorsza czekolada tam to krzycza te baby planeta malp ;p;,p

pokemony
@Malpy

To powinnas sie czuc jak w domu...

Pracownik ?

Panie kierowniku mig-a może by się Pan zainteresował zmianą Pana R co robi Pan prowadzący może by on tak sam łapał czekoladki przez pół godziny na zamianę na przerwę ,maszyna jest na 2 osoby a nie na jedną zero szacunku przykre

m
@Pracownik ?

Jak Pana prowadzącego z miga ze zmiany R N denerwują pracownicy to może by tak zastanowić się nad zmianą pracy ?

NORI

Sprawa zostanie zgłoszona do poszczególnych osób.

Zrodło podaje ze jednak sie nie nadaje ani do biura, ani do wazenia. Jakos nowa pani przy wadze lepiej ogarnia temat...

Bbbbbbb
@..

Nikt tu nie neguje umiejętności Nowej Pani która waży tylko pisze że może na zastępstwo prowadzącej miał ktoś lepsze plecy widać ze lubisz pisać o ludziach najpierw jednej osobie przez tyle czasu nie dawalas spokoju teraz uczepilas się P.Kozak mało urozmaicone Masz swoje życie

Wasyl@
@..

A skąd takie informacje ???czy to aby nową Pani ważaca sama się tu nie wychwala ???????????????

Ccc
@..

Jak jesteś taka/taki i masz problem..nie masz swojego życia to podejdź do p.Kozak jak masz do niej jakieś niejasności i powiedz jej to w twarz..a nie osądzasz jak nie wiesz jaka jest sytuacja.

Kussik

Praca fajna

Pracownik Mondelez

Przyjeżdżają po 8.Kawka,śniadanko,obiadek znowu kawka i do domu o 16.A ty się musisz męczyć w tym (usunięte przez administratora) Ludzi nie ma,nic się nie zgadza,wszyscy o coś się czepiaja.Coraz gorzej robi się w tym zakładzie.

Realista
@Pracownik Mondelez

To mało istotne pozory. NIe masz pojęcia o tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury