Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Joanna

Przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Proszę również o nie używanie wątku do obrażania innych. Chętnie za to poznamy więcej szczegółów na temat Waszej pracy w Cadbury.

....
@Joanna

Zostalaś pomówiona? Mozesz nam o tym opowiedzieć Joanno... Śmiało otwórz sie o ile już nie jestes rozwarta stara ruro.

Wkurzony pracownik

Powinno się zakazać wychodzenia na papierosa w czasie pracy wszystkim łącznie, liderom i prowadzącym,proszę przeliczyć ile zakład traci godzin w miesiącu ,a i niepalący muszą za nich zasuwać normalna samowolka .

aleksander
@Wkurzony pracownik

dokładnie wuzkowych jest tyle że sie wyminać nie moga i tylko na fajke albo i kawę biegają tylnymi drzwiami z magazyn myśla że ich nie widać biora też jedzenie i picie na magazyn a ludzi na przearwy nie chcą wyslac gdzie są prowadzący gdzie jest lider ja sie pytam widocznie oni też tak robiom. ciekawe czy kierownik o tym wie powinien ich wszystkich z liderem na czele zwolnić. wescie sie do roboty, bo nie bede za was ukladal wszystkich

Wuzkowy Łókasz ;) :D
@aleksander

Ortografi się naucz gamoniu i zdania poprawnie składać. Pozdrawiam

Ffffff
@Wkurzony pracownik

Co ty (usunięte przez administratora) za głupoty po to właśnie ludzie się podmieniaja a robota cały czas idzie

rrrrrrr

Lider na tym dziale jest najbardziej znienawidzonym liderem w zakładzie co za tym idzie jego dział też jest najgorszy. Czasami biuro Manpower zmusza ludzi żeby tam szli i trzeba sie zgodzić. Niestety jutro znowu tam muszę iść, zobaczymy czy coś się polepszyło dam wam znać na forum

Joanna

@Pracownik paletyzacji rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy w firmie. Co możesz powiedzieć więcej na temat warunków zatrudnienia?

Operator Techniczny G&B
@Joanna

Praca na magazynie wyrobów gotowych jest najgorszą możliwą w tym zakładzie, a na paletyzacji to szkoda gadać jest się zwykłym robolem od czarnej roboty, jak coś się dzieje to wszystko zwala się na roboli co układają kartony, lider sam się śmieje z ludzi na paletyzacji i wyzyskuję jak tylko może. Trzeba być człowiekiem upośledzonym umysłowo żeby tam pracować, albo pijanym co jest często spotykane na tym dziale i do tej pory pracują tam alkoholicy a lider na to pozwala, omijam ten dział z daleka.

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
Wera

Na dziale o którym piszecie kobiety są wyzyskiwane, a lider przymyka na to wszystko oko, osobiście tego doświadczyłam, wózkowi są bezczelni nawet do toalety nie chcą zastąpić, jak ludzi brakuję a brakuje cały czas, jak coś źle zrobicie bo nikomu się nie chce pokazać oczywiście to zaraz do lidera lecą i donoszą.

gogo

Ja jak mam iść na ten magazyn to albo biorę urlop a jak nie mam to idę na L4 każdy tak robi bo nie chce tam pracować, dlatego większość to agencja która nie ma wyboru i musi tam robić.

@

Jest tyle innych zakładów pracy i nie za 1800 tylko wy kobiety lubicie płakać a między sobą cały czas wojny prowadzicie same siebie nie szanujecie. Molestowanie w pracy są na to paragrafy tylko za patrzenie chyba nie.

gogo
@@

Przepraszam bardzo ale z tego co widać nie tylko kobiety również mężczyźni a także pracownicy agencji oraz firmy (PŁACZĄ) czyli wyrażają swoją opinie, co oznacza że wszyscy pracownicy zakładu nie tylko kobiety... Zarobki i zmiana zakładu to inna sprawa, chodzi o dużo poważniejszy temat o łamanie praw pracowniczych i wyzysk na tym dziale. Tym trzeba się zająć, może Państwowa Inspekcja Pracy??

Pracownik paletyzacji
@gogo

Nie wiem co wy macie do magazynu? Wole prace na palecie bo jest spokojniejsza i nie taka ciężka jak praca na tackach czy nakrapianiu ( chyba ze samemu trzeba układać L). Oprucz tego znam wiecej osob które chcą pracowac tylko na magazynie. Jak wam tak źle u nas to nie przychodzicie powiedzcie ze wam ten dział nie odpowiada to moze szybciej wróci stały grafik dla nas.

Gruby

Ja pracuje na magazynie wyrobów gotowych od niedawna i już mam dosyć, praca jest naprawdę ciężka, i nikt nie chce pomóc, lider czepia się o byle pierdoły nie można się z nim dogadać bo wielkiego panicza gra, swoim pracownikom robi cały czas sztuczne problemy, bo chce się pokazać jaki to z niego jest dokładny i świetny szef działu a rzeczywistość jest odwrotna, żeby jeździć na wózku musisz donosić na kolegów do lidera tam każdy na każdego donosi nie wiadomo z kim gadać, same lizusy i kable, żeby dostać się do firmy na tym dziale to już w ogóle trzeba być wybitnym lizusem i donosicielem pierwszej klasy nie liczy się to co umiesz tylko na kogo donosisz i czy jesteś wystarczająco dobrym lizusem.

Z tym działem zawsze są jakieś problemy, i nikt z tym nic nie robi, na tym dziale będzie tylko gorzej JAKI PAN TAKI KRAM. Też uważam że trzeba przeprowadzić głosowanie za odwołaniem lidera.

Były Związkowiec - FZZ

Zmiana LIDERA to jedyne wyjście. Zróbcie petycje tylko anonimową za odwołaniem lidera, zobaczycie ile będziecie mieli podpisów, na samym forum ile jest osób odnośnie tematu, gwarantuje wam że uzbieracie wystarczającą liczbę podpisów tak trzeba a nawet powinno się robić, pilnujcie swoich praw, wbrew pozorom to zwykli pracownicy mają najwięcej do powiedzenia bo bez nich zakład stoi jak nie będą ciężko tyrać na taśmach i liniach produkcyjnych które są bez przerwy podkręcane aby sprostać coraz to większym normą za niską wypłatę z której ciężko przetrwać do kolejnej, musicie działać!!! Jednego usuniecie to reszta będzie posłuszna jak baranki, ze strachu i szacunku do was na ile was stać i wtedy wasza wypłata pójdzie w górę i będą liczyły się wasze prawa jako pracownika. Na co jeszcze czekacie!!! Inicjatywa zawsze musi wyjść od pracowników a wasze związki zawodowe mają obowiązek wam pomóc bo zostały do tego powołane, z całą pewnością trzeba dodać że sprawa powinna zostać jak najszybciej rozpatrzona.

----

Na mig-u tez nie ciekawie ludzie uciekają (operatorzy i zwykli pracownicy )

Iwona
@----

Operatorzy i zwykli pracownicy, super podział. Rozumiem że, operatorzy w tej firmie są niezwykli :-)

sprawiedliwa
@Iwona

No tak bo nawet jak podwyzki byly to tez tylko dla niezwykłych operatorów...

===
@Iwona

Wydaje mi się że podziału nie ma ,chyba że się mylę ale są operatorzy którzy nie znają się na tym co robią ale potrafią zakręcić się przy odpowiednich ludziach i mają lżej ( uczciwych jest garstka )Zwykli pracują ciężej a zarabiają mniej.

@===

Były pracowniku z ME tu chodzi o całokształt pracy na MWG czytaj proszę ze zrozumieniem, nie chodzi o jedną osobę tylko o wszystkich... Ludzie na tym forum sobie pomagają nie są zadufani w sobie. Też pracowałem na MWG i doskonale znam problem najwidoczniej kierownicy z biura a nawet związki zawodowe nie widzą tego co robi lider na MWG bo to jest największy problem na tym dziale, chodzi o naprawianie tego co złe a nie uciekanie z podkulonym ogonem... Problemy się załatwia a nie zamiata pod dywan. Zgadzam się ze wszystkimi przedmówcami Magazyn Wyrobów Gotowych to najgorszy dział.

Timon

Tym działem zdecydowanie trzeba się zająć, ciekawe czego Pan lider udaje że nie wie co tam się dzieje??? Jak się ktoś nie nadaje na takie stanowisko to trzeba odejść z honorem a nie grać wielkiego szefa, i niszczyć opinie całego zakładu.

malina

Dokładnie magazyn wyrobów gotowych to tragedia.

Kulawy

Na Me jest w miarę dobrze o ile jesteś podesłany z biura pracy tymczasowej siedzisz na wadze i masz w (usunięte przez administratora) wszystko czasem dadzą na nakrapianie ale nie ma tragedii . Za to operatorzy przez firmę biegają mało ich a co chwile maszyny padają . A słyszałem że mają dostawiać nowe jakieś w maju ciekawi mnie ilu ludzi odejdzie tego roku z tej linii:) bo jeden wysyp już ładny mieli :)

Wózkowy Łukaszk

Kobieto, ty byłaś na MWG kiedyś ??? Ja nie mówię pakowalnia też jest do bani tez tam pracowałem nie martw sie, ale idz na MWG, i układaj kartony z taśmy jak idą podwójne pociągi że się taśmy zacinają i kartony na głowe lecą, idz układać czekolade z G&B jak 3 osoby ledwo sobie radzą a na stałych grafikach chłopaki musieli sami układać a agencja to dopiero białe murzyny na tym dziale kto mądrzejszy ucieka z tego działu nawet na pakowalnie. Ale pan K. wielki szef tylko umie sie czepiać bez sensu ludzi i na kamerach siedzieć. Co mnie obchodzą jakieś miotły i wyroby z tego zakładu jak ludzie zarabiaj po 1800 zł to biorą co mogą żeby przeżyć za taką śmieszną wypłacine, na tym dziale trzeba sie zastanowic nad zmianom osoby która jest odpowiedzialna za to czyli Pana K. Ten dział czyli MWG psuje już i tak złą opinie tego zakładu.

Były pracownik z ME
@Wózkowy Łukaszk

Nie wiem czy się śmiać czy płakać ?? Ludzie jak wam tak źle to po co robicie tam? Mało jest pracy w okolicy? Amazon, Purina cały czas potrzebują do pracy. Chyba że narzekacie jak wam źle a nawet do Amazonu się nie nadajecie :P Pracowałem u was nie podobało mi się to pracę zmieniłem, a nie wylewałem łez na forum jak mi źle. Pozdrawiam

===
@Były pracownik z ME

Jeśli nie pracujesz to po co czytasz nasze forum ,coś jest podejrzane jeśli się wypowiadasz ?

Krysia

Macie racje odnośnie MWG ja tam pracowałam nie raz, szkoda gadać to co sie tam dzieje to dramat, każde słowo jakie napisaliście to prawda, ja dodam jeszcze od siebie tyle że nie radze chodzić panią na ten dział, oraz ludziom z agencji. Praktycznie każdy ma złą opinie o tym magazynie... Pozdrawiam.

prawda
@Krysia

Bo wam sie w (usunięte przez administratora) paprzewracało panowie.Jak Kuzwa w ciagu zmiany na fajke z 10 razy sie wychodzi grupami bo na jedna karte sie odbijacie to potem trzeba troche popracowac. Jakbyscie pracowali na pakowalni i za przeproszeniem nawet do toalety za potrzeba byscie nie mogli wyjsc bo was zadna lalunia nie zastapi z biura to byscie zobaczyli co to jest zle traktowanie. A kamery sa i bardzo dobrze... Bo jak nasze wyroby i sprzet pt miotla mozna znalesc w wiejskich sklepach i na podworkach pracownikow bo tak fajnie puzle pod domem zamiataja to wybaczcie panowie ale nikt tu glupi nie jest. Bo ja zeby taka miotłe zwinsc to po pierwsze musialabym na glowe jpasc a po drugie trzonek to nie powiem gdzie powinnam sobie wsadzic. Ale jak sie ma uklady z ochrona i dzielicie sie uczciwie to wszystko macie.

blondinaa :)
@prawda

Wózkowi latają cały czas na fajkę bo nie mogą tam wytrzymać, latają nawet Ci którzy nie palą wiec to znaczy że tam jest źle, ja też mam złą opinie o tym dziale nikt mnie nie chcial na przerwę zastąpić dopiero po 6 godzinach pracy poszłam i to jeszcze jak przyszłam to powiedzieli że miałam jeszcze nie iść! to kiedy jak skoncze prace to pójde na przerwe?? Ale na szczęście byłam w biurze i zalatwilam sobie że już tam wiecej nie pojde.

tom
@blondinaa :)

Tak własnie tam jest, a będzie jeszcze gorzej na tym dziale nawet związki zawodowe nie pomogą, naiwni ludzie którzy przyjeli sie tam do firmy na MWG teraz żałują a dużo osob nawet umowy nie przyjeło kto mądry ucieka z MWG a nie do firmy tam jeszcze idzie a są takie INTELIGENTY oj są, jak mądry nie chce do firmy iść to trzeba tych drugich brać a problem w tym że nawet tacy nie chcą iść na MWG do firmy. I co tu zrobić skąd ludzi brać?? Jak nikt nie chce. Potwierdzam opinie przedmówców zdecydowanie najgorszy dział w tym zakładzie, nie polecam nikomu.

Krzys123

Szok, miejmy nadzieje że ktoś z tym coś zrobi i da odpowiedniego czlowieka na odpowiednie stanowisko, i pomoże pracownikom na MWG.

Wózkowy Łukaszk

Krzys123 To jeszcze nic, zdarzaja sie słabi liderzy ale takich trzeba szybko wywalic i dac kogos nowego a nie trzymac i udawac ze jest dobrze, tam sie robic nie da na tym dziale !!! podobnie jak ja i ty mysli 95 % ludzi ktorzy pracowali na tym dziale !!! a malo tego jak ktos powiedzial prawde o tym dziale publicznie to był ZWALNIANY !!!!!! Rozumiesz??? I oni gadają że związki zawodowe mają ha ha ha ha ha. Obóz pracy

Wózkowy Łukaszk

TEN ZAKŁAD TO DNO !!! a MWG najgorszy dział ze wszystkich ZMIEŃCIE LIDERA na tym dziale a będzie lepiej, nie interesuje sie ludzmi tylko soba i swoimi pupilkami !!! Gdzie sa związki ?! Czego pozwalacie na wyzysk na Magazynie Wyrobów Gotowych !!? Czego tym działem kieruje niekompetentny człowiek ?

Kulawy

Benefity ? Prace w systemie 7na 2 lub 3na1 zapi.... brak ludzi i wielkie wymogi co do planow produkcyjnych zamian dostaniesz zje.... e odp ze i tak jest was za duzo na lini i place od 2000 zl no chyba ze jestes technicznym i spinasz sie 3 x tyle to moze 3 tys smiech

Joanna

A jakie benefity zapewnia Cadbury swoim pracownikom?

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury