Cadbury

Bielany Wrocławskie

Opinie o Cadbury

www 2017-07-31 13:06
Czy ty uważasz ,że jak są trzy ważące to mają wszystkich zastępować na fajkę ?przecież dwie łapią tylko jedna waży .Powinien być zakaż wychodzenia bo inni za nich zasuwają
uuu 2017-07-31 13:16
Ala czego na jednej zmianie na migu panie siedzą tylko na jednej maszynie powinni się zmieniać bo jedne się narobią a drugie siedzą cały czas na najwolniejszych maszynach ?
No 2017-07-31 13:23
Szkoda ze tak na "siku" nie ma kto zamieniać jak na tego papierosa xd
T 2017-07-31 14:57
Bo powinno być jak mają na pakowalni 2, pięcio minutowe przerwy (picie,siku itd...) i nie ma później jakiegoś zastępowania Bo tak jak piszesz na fajkę zastąpią ale do kibla już nie.Lub zapieprzasz sam w tym czasie bo ktoś idzie na fajkę.
No 2017-07-31 15:21
Dokładnie. Tylko że siku i picie to 5 minut a jak idą na papierosa to ich po pół godz nie ma..
Jack Sparrow 2017-07-31 20:19
A "pseudo" prowadząca na pakowalni u wąsatego, używa do makeup'u kleju do styropianu,.....trwały i emulsją można pomalować, Akcja "STOP TAPECIE" w Mondelez
* 2017-08-01 15:38
Dlaczego jej na przystanku nie powiesz że zbyt wiele tapety nakłada tylko wchodzisz w ty ..k sąsiadce.
Mc 2017-08-01 16:34
Pirat z B. W najbardziej bluzgasz na tym forum czas zmienić pracę.
Jack Sparrow 2017-08-01 16:38
Powód jest prozaiczny, nie jeżdżę z żadnego przystanku, nie mówiąc już o jakimś sąsiedztwie. Próbuj dalej....
Jack Sparrow 2017-08-01 16:45
O proszę następny amator kwaśnych jabłek, gdzie tu bluzgi. Wiem, że trudno zrozumieć inteligentny żart, ale cóż ...., a i myślę o zmianie pracy , dziękuję za podpowiedź.
* 2017-08-01 17:46
Masz szczęście że ta dziewczyna jest cierpliwa i jeszcze nie podała na policję tych twoich inteligentnych żartów bo wtedy będziesz musiała pracować na dwa lub trzy etaty żeby ja spłacić.
Jack Sparrow 2017-08-01 19:21
Dziewczyna to była kiedyś, zawsze może napisać donos, a za co mam ją spłacać, na waciki brakło......? idę się napić browarka nara
* 2017-08-01 20:11
Za zniewazanie i pomawianie jest paragraf. Numer ap i już bulisz a po za tym mleka się napij to przestaniesz mialczec. Bo po piwie pewnie wyglądasz jak Sparow tyle że bardziej sponiewierana bo napewno nie jesteś facetem oni nie piszą na kobiety takich głupot.
Mc 2017-08-01 20:25
Jack masz czterdzieści lat a piszesz takie bzdety na kogoś zajmij się mężem prześcieradło na twarz i do łyżka może ci się uda choć przypuszczam że prowadząca miałaby większe szanse pozdrawiam i do zobaczenia.
Mc 2017-08-02 14:57
Jack teraz idź do prowadzącej po urlop tylko się nie przyznawaj że to ty na nią piszesz.
* 2017-08-02 14:59
Dobre nie.
gąsior 2017-08-05 01:41
wstydu nie macie za grosz a cóż ta dziewczyna Wam zrobiła?a moze czego nie chciała zrobić? to chyba nie jej wina ,że jest ładna,zadbana i elegancka a do tego jeszcze ma na czym chustke nosić.zamiast pielegnować w sobie zazdrość i nienawiść zadbajcie o siebie ,moze i na Was ktoś oko zawiesi.
l 2017-08-06 00:06
Na twarzy najlepiej kominiarke... A jak widziales ja z bliska i piszesz ze jest ładna to juz czas do okulisty. Lepiej nie prowokuj bo zaczna sie wypowiadac osoby ktorym jednak robila i bedzie wrzało na forum... Oszczędź jej tego
Ffffff 2017-08-06 15:26
Co ty [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za głupoty po to właśnie ludzie się podmieniaja a robota cały czas idzie
SowaSowajowski 2017-08-06 15:42
HahHH to dojebała hahaha operatorzy źle nie mają i wysokie zarobki mają chyba cię coś gniecie w mózg... Idź na rezonans magnetyczny... Mamy przeje....... A nasze zarobki to 1800 - 2100 na rękę... W purinie zarobisz 2500 - 2900 i taka sama masz robotę tylko ze 12h ale za to 4 dni wolnego. Techniczni pod biorkiem lodziki trzaskaja, maja po 3800 na łape a Nic nie robia.. Operatorzy Maszyn muszą sami sobie radzić bo techniczny wielki pan przyjdzie na chwilę i pojdzie.. A jak idzie na stołówkę to godzin [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma
!!!!!! 2017-08-07 12:34
No nie wiem. Nie ktore panie operatorki nic nie robia nic nie umieja maja jedna maszyne ktora jak sie psuje to zaraz wolaja technicznego a zachowuja sie jak by wszystkie rozumy pozjadaly. Ale jak ma sie plecy u lidera i u prowadzacej to tak juz jest .
sowa 2017-08-07 16:39
No ale teraz dał. No i właśnie o tym pisze.. Od tego są Techniczni. Lecz niestety przychodzą do pracy odpoczywać. Ale z tym że wszystkie rozumy pozjadaly, to niestety prawda, niestety ta choroba dotyka większości kobiet w tym zakładzie, nie koniecznie operatorek.
Hendryk 2017-08-08 07:38
Jeszcze jak Cię lider posuwa to w ogóle masz chody.
!!!! 2017-08-08 19:08
Na pakowalnii jest jeden techniczny ktory wszystko robi. Nie usiedzi w miejscu. Przyjdzie pomoze dolozy kartonow kiedy trzeba nawet prosic go o to nie trzeba. A nawet zmiane paniom zrobi kiedy ludzi brakuje
zum 2017-08-13 18:59
Przecież pani Ela nie ma wnucząt wiec raczej sama dobiera sobie garderobę. W starym ciele mlody duch.
qqq 2017-08-19 13:43
Bo jak się dossają do jednej maszyny a zwłaszcza te Panie na buforze, te maszyny idą najwolniej bo i po co się narobić ?
pracownik tymczasowy 2017-08-19 19:06
robota w sumie ok najgorzej jednak na czekoladzie przy paletyzacji pudelka ida jedno za drugim i jako jeden czlowiek musisz odwiezc palete zwazyc zapisac tymczasem masz zawalona linke trzeba sie nabiegac jak glupi bardzo niezbalansowane stanowisko w porownaniu do pozostalych w tej firmie.
er 2017-08-21 16:57
a jak jest ze mnianami, w randstadzie pisza ze mozna wybierac?
Agencja 2017-08-23 10:51
Powinien być zakaz wychodzenia na papierosa wszystkim bez wyjątku .
kiki 2017-08-23 11:01
przyszlo takie z agencji i zadzic sie chce,jak ci sie cos nie podoba to naucz sie palic i tez bedziesz wychodzic
Agencja 2017-08-24 10:00
Tylko kto mnie zastąpi ,bo na pewno nie firmowi ,a rządzicie to wy i robicie co chcecie .
Lewy 2017-08-25 10:17
Nie polecam tej firmy ludzie sie zwalniają jesli nawet przez firme robią bo mają mniej czasem niz ktos kto przez agencje robi. Stawka 14h po "podwyżkach" z 13.50 średnia wyplata to te 2000 a 2100 firma daje 50proc dofinansowania do stołówki na ktorej nigdy nie ma co jest albo jak jest to mini porcja za 5zl np skrzydelka 2 sztuki 4pln plus drugie tyle firma obiady robione pod biura inni oracownicy przychodzą to resztki dają nikt nic z tym nie zrobi zamiast ludzią dac wiekszy pieniądz to przygarneli ukraine wczesniej 50 a teraz bedzie ze 150 juz czlowiek chce pogadac a tu nie tu ukraina udają ze nie potradia robic zeby bylo lzej mają pierwszeństwo do lżejsze pracy system pracy 7na niby 2 a tak naprawde 1.5dnia wolnego 1 weekend wolny w mies i za marne 2 tys nic tylko isc gdzie indziej robic za wiekszy pieniądz. A tu zostanie ukraina która niby tylko do końca roku miala byc. Ale juz dla nich nową agencje otworzyli. Nikt nigdy tu porządku nie zrobi biura chodza czepiają sie o byle pierdoly. Pracownicy mają ciuchy juz z 10letnie ktos ma podarte to zamiast mu nluze dsc nowa to wezna zszyją i maja to gdzies ze nie wygodne , rozciagniete albo w brudnych czlowiek musi chodzic bo nawet na rezerwach nie bylo niby zamowia nowe czlowiek idzie i slyszy ze tylko jedna koszulka jest . a wejdz w swojej to jeszcze sie tak dowala ze czlowiekowi pracowac sie odechciewa kazdy mydli oczy o standardach bhp jak tu czystko i wogl a szkolenia takie dla jowych ze nawet nie wiedza jak fabryka wyglada tylko uslysza idźcie panstwo tam gdzie inni ..
!!! 2017-08-29 10:54
Pisze się rządzić a nie zadzic (wstyd )
suuuuuki! szmaty! 2017-09-02 03:17
A Ty powinnaś mieć zakaz gadania w pracy. Ledwo przyszła jedna z drugą do pracy i zaczynają się rozmowy ze ten zrobił to i to, ta powiedziala tamtemu to a tamten się wkurzył i powiedział jej to i to.. Ta z tym tego...itd.itp. Ledwo szmaciury otworzycie z rana swoje wylupiaste galy i przyjedziecie do pracy to obgadujecie wszystkich innych bo jesteście zbyt nie inteligentne żeby rozmawiać na inne tematy niż ludzie w pracy. Suki...
ttt 2017-09-02 03:22
Jak nie firmowi... Przychodzisz. Mówisz. Wychodzisz. Proste. Żaden problem.
a w głowie info24 2017-09-02 03:46
Bo mają ważniejsze rzeczy do roboty!! Co Ty sobie wyobrazasz gamoniu że praca jest najwazniejsza?? :) one muszą wszystko wiedzieć o każdym, niekiedy to aż się im mózgi przegzewaja od sporych nakładów informacji dlatego one mdleja, jest im słabo i wtedy trzeba dzwonić po karetkę. Za to inne kobiety zdobywają kolejny level bo mają o czym znów gadać. Obgadywanie Ciebie jak i innych to ich stałe zajęcie . Kto by to robił jak nie one, ktoś musi utrzymywać głuchy telefon. Bóg kobietę powinien stworzyć bez strun głosowych, chciałem napisać bez języka ale język często im się przydaje ;) szmaciurrrrrry :)
sowa 2017-09-02 04:01
Tylko że w oczach innych zapewne i tak jest nikim. W tym zakładzie nie liczą się dobre uczynki bo ludzie szybko o nich zapominają albo sobie nawet wmawiają że to jest Twoja robota i jeszcze Cię zaczynaj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za plecami ze czemu Ty nie przychodzisz i kartonów nie przekładasz. Dla nich liczą się te złe uczynki bo wtedy mają o czym porozmawiać.
!!!!!! 2017-09-02 10:55
Co w tym zakladzie sie dzieje?? Na chwile obecna odpoczywam w domu. Ale juz slyszalam opinie ze dobrze ze odpoczywam bo cyrki sie dzieja.
Agencja 2017-09-04 18:53
No i w tej wypowiedzi wychodzi pełna wasza kultura obrażanie innych za prawdę !!!!!!!!

kiki 2017-09-05 15:24
zobaczcie jak wy sie zachowujecie,obrabianie d.
.. innym,byle lzejsza prace a firmowi niech zapie.... za was i wieczne tlumaczenia bo ja pierwszy raz ludzie ile mozna?
wezcie sie za robote to moze zaczna miec do was inne podejscie
firmowy 2017-09-06 19:25
odchodzę z tego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kto ze mną?
polska biało czerwona 2017-09-06 19:40
Operatorki powinny być zdegradowane ze stanowisk. One się nie nadają wszystkie po kolei, zaczynając od MIG-a. Radosław powinien przemyśleć tę opcje.
były firmowy 2017-09-07 11:04
ja już odszedłem
Nori 2017-09-07 18:56
Brawo. Firma bez szans na rozwój.
100% 2017-09-08 11:10
Co jest najgorsze? Cały czas ktoś odchodzi i nikt o nic nie pyta.To przykre, że nie próbują nawet z tymi ludźmi rozmawiać.Po tylu latach pracy.Żałosne.A szansę na rozwój są!Dla wybranych,ale są.Tu już się nic nie zmieni. Chociaż może... na gorsze.!!!
Zxc 2017-09-08 17:02
A o co mają pytać? jeżeli chcesz rozwijać się poza obszarem fabryki, nikt nie będzie Ci w tym przeszkadzać.byles ty,będę i inni. A dla wybranych to raj, szkolenia,kursy itd...(dla nowych) reszte sobie dopowiedz
x 2017-09-08 22:07
Szkolenia, kursy chyba dla tych z biura...
xx 2017-09-09 16:32
No rajktory taknazywasz to przedewszystkim dla ukraińcow bo juz nikt z Polski nie chce pracowac w tej firmie, ludzie nawet do Amazonu uciekają. Przez te traktowanie ludzi właśnie w ten sposób że nie ten to będzie inny, firma nie ma szans na rozwój i ciągle będzie stała w miejscu albo co gorsza cofała się w tył a między ludźmi będą coraz to większe konflikty. Gratuluję logicznego myślenia, gdyby to była porządna firma to dbała by o wszystkich pracowników po równo i robiła wszystko żeby oni zostali jak najdłużej a jest zupełnie odwrotnie i dba tylko o tych tak jak to napisałeś "wybranych" więc zachowaj dla siebie te śmieszne swoje teorie. Wszyscy widzą co tam się dzieje. Żałosne pieniądze i atmosfera.
ooo 2017-09-13 10:50
Z tego co widzę to ukraińcy mają większe prawa niż pracownicy firmowi i z agencji jak im jest za ciężko to się skarżą , a polacy zasuwają ,jak im jest tak ciężko to po co do nas przyjechali i do tego jeszcze nie mówią po polsku ,albo udają że nie rozumieją są na stałych grafikach a agencja ma po 2 lub 3 dni w tygodniu i do tego agencja lepiej pracuje !!!
Firmowy 2017-09-15 16:34
Firmowym pracuje się lepiej z agencją niż z ukrainkami ,z agencja chociaż można się dogadać
Zostaw swoją opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cadbury