Opinie o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Cadbury. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cadbury o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cadbury w Bielany Wrocławskie

Kris

Operator maszyn wypłata 2000zł hańba i porażka!!!

?
@Kris

A pracownik produkcji 1800 i za co tu żyć ??????????

Krzys123
@?

Wózkowy... Masz racje na MWG caly czas jestes kamerowany jak jakis skazaniec !! jest podzial na lizusów i normalnych ludzi, agencja robi 5 razy wiecej jak firma a jeszcze jest gnojona przez pana K. ktory gania bez celu i sie czepia ludzi za pierdoly co za czlowiek masakra!!!!

////

I co z tymi podwyżkami za niedziele zastanówcie się operatorzy uciekają ,niedługo zaczną zwykli pracownicy !

@////

Ponoc tych podwyzek nie bedzie bo zaklad nie ma pieniedzy

@
@////

Normy coraz wyższe ,a zarobki stoją w miejscu nawet szkodliwe zabrali to się nie dziwię że ludzie uciekają ,zaczynają operatorzy potem zaczną pracownicy produkcji ,już się słyszy jak zaczynają o tym mówić to ciekawy jestem kto będzie pracował a i szacunku od liderów i prowadzących zero .

M
@@

Co za problem z kasą przecież macie związki zawodowe niech walczą tylko trzeba się zapisać a nie żałować te parę groszy składki

@M

Ja zapisałem się do związków ,ale oni nic nie robią może jak by był ktoś inny w zarządzie to by więcej wywalczył .

KTOŚ
@!!!!/

Szkodliwe zabrali teraz premię i co jeszcze zabiorą ??????

&&&&

Skoro twierdzisz że nic nie robimy...to zapraszamy do Zarządu ....bo z boku każdy w buzi mocny !!!

Magazynier Łukasz

JEST TAKI JEDEN LIDER NAJGORSZY ZE WSZYSTKICH, NIGDY NIE POWINIEN BYĆ LIDEREM NIE UMIE SŁUCHAĆ LUDZI TYLKO WIELKIEGO PANA UDAJE, JAKBY KTOŚ NIE WIEDZIAŁ SKĄD JEST... NIE RADZE NA NIEGO TRAFIĆ CHYBA ŻE DONOSICIE NA KOLEGÓW WTEDY SIĘ Z NIM DOGADACIE, TYLKO TAK SIĘ Z NIM DOGADACIE SWÓJ DO SWOJEGO CIĄGNIE. PRACUJE U NIEGO NA ZMIANIE, TO WIEM. JEDNYM SŁOWEM TRAGEDIA!!! SŁOWO OWAD BRZĘCZĄCY I KĄSAJĄCY WYSTARCZY KAŻDY BĘDZIE WIEDZIAŁ O KOGO CHODZI. NIE POLECAM WSPÓŁPRACY Z TAKIMI LUDŹMI. MAM NADZIEJE ŻE KTOŚ GO USUNIE Z TEGO STANOWISKA.

Lena

Czy może mi ktoś podać nazwy produktów,jakie Cadbury wytwarza na export????

bart
@Lena

produkują czekolady cukierki Eclairs, Milka, czekoladę Milk Tray, Mini Eggs, chyba to wszystko.

@bart

Jescze dochodzi green&black i minionete

t
@!!!!/

to są działy w fabryce, a komuś chodziło o nazwy produktów, które firma wysyła na eksport.

@t

Czekoladki minionete i czekoladkie ongaroleptyczne tzn green&blacka rowniez produkuje firma na eksport

Brygadzista

Było fanie tak zwyczajnie jak w obozie auschwitz birkenau. Tylko że tam nie dają pasiaków.

Pani K. Osobiście mnie napytywała a ja jej napodawałem.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy mechanik pojazdów użytkowych i naczep
Bielany Wrocławskie
EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
MEN

Dostałem propozycje pracy przy pakowaniu ciastek od 6 marca 2017 r. Czy mógłby ktoś napisać, czy przedłużają umowy na dłużej , na jaki okres. Czy firma agencja jest uczciwa w rozliczeniach z pracownikiem. Ile na umowie gwarantują godzin pracy, czy praca jest zagwarantowana codziennie itd. Ponieważ byłby to mój perwszy wyjazd do pracy za granicą proszę o jak największą ilość informacji

PoGoSs
@MEN

Ponawiam pytanie to co MEN napisał i chciałbym jeszcze się zapytać bo napisali do mnie na e-mail wiadomość i jest w tym żeby już 24 lutego zapłacić za mieszkanie 70 Euro lub 330 zł jeżeli chcesz od nich zakwaterowanie. Nie zostaniemy oszukani ?

kiki
@PoGoSs

jesli nie zauwazyliscie to jest forum firmy z Bielan Wroclawskich

Gosia
@PoGoSs

Ja tez dostalam ta propozycja pracy od 6 marca w niemczech i sama mam watpliwosci

Badka
@MEN

to oszustwo wejedz na link ktory dostales od nich w wiadomośći tertia.de/berlin

jendrek

Czy są przyjęcia i przez jaką firmę

Maciek

Tak pracowałem tam w 205 roku jako operator maszyn. były urządzenia sprowadzone z Anglii jako wycofany z tamtąd wielki szmelc, nie dało się tego wyregulować, trzeba było stać obok maszyny i cały czas poprawiać parametry np na pakowaniu. Dziewczyny odwijały cukierki z folii wiele kilogramów i wyrzucały bo coś było nie tak ze składem, nie z opakowaniem. Nie wiem jak jest teraz, wtedy jeszcze był Wedel . Wywalałem tysiące gotowych tabliczek czekolady do przetopienia bo czekolada była źle zmielona, jakiś odbiorca nie przyjął towaru. I od nowa topienie tych czekolad, jakaś prasa do rozdrabniania i na taśmę do produkcji tabliczek, no i przeszły. Myślę że teraz jest lepiej, bo widzę nowe budynki, wtedy był tylko jeden

ktoś

Hey ile zarabia lider zespołu czy ktoś wie ? widzę są oferty a chciałbym spróbować .A nie wiem czy warto rezygnować z obecnej pracy

Panowie prowadzący trochę szacunku dla pracowników niektórzy mają lepsze wykształcenie niż wy kto was uczył słownictwa ,czy pan dyrektor wie jak się odzywacie do pracowników .Jak sobie nie dajecie rady to może by tak zmienić zakład pracy .Maszyny wysiadają a wy macie pretensje do ludzi i się na nich wyżywacie.Ludzie chorują nie ma kto robić to zamówcie więcej z agencji .

Jaman

Ile zarabia operator procesu? I co należy do jego obowiązków?

Operator Procesu
@Jaman

Zleży jak głęboko wchodzisz w tyłek liderowi. Jak cię lubi, to możesz ugrać nawet 3200 brutto. Jak nie, to 2600- 2700 ?? Ja robię 7 lat i mam 2900 brutto. Ale mnie lider nie lubi i dobrze mi z tym. Nie jestem typem wazeliniarza. Nie muszę się wstydzić patrzeć w lustro xD

rozu brak
@Operator Procesu

Chyba sie alfica pomarszczona zorientowala ze to o jej napudrowanej gębie pisałeś... Oj co to był za wpis

gdzie
@rozu brak

Gdzie jest wielka czerwonousta monisia z czekolady...

king1234

Szukam pracy w Niemczech wiecie teraz trochę ciężko jest znaleźć jakaś zaufana agencję więc może tu mi ktoś pomoże ? Ma ktoś jakieś namiary na pracę w Niemczech albo agencje zaufana z której dam kiedyś korzystał ?

##

No i co z tego że siedza nawet P. Prowadząca siedzi to jej też mają zabrać angaz prowadzącej ..bzdura żal wam .W przyszłym roku rozwala inną zmianę i też będę siedziec

kunka
@##

Szukaja oszczednosci na postojowe nie ma wiec gdyby wszystkim pozabierac to co im sie nie nalezy znalazloby sie pare groszy... Panie prowadzace proces i operatorki z czekolady na obecna chwile bezrobotne tez po innych dzialach skacza i wykonuja ta sama prace co zwykli pracownicy tylko dlaczego maja zarabiac wiecej od nich!!!! Oszczednosci!!!!!!!

hańba
@kunka

Masz racje kunka i pomyśleć że na podwyżki tylko dla operatorow starczyło...

aaa
@kunka

Widzę że połowa z was nie zna regulaminu pracy i wynagrodzenia. Zamiast płakać i pisać głupoty proponuje przeczytać te dwie książeczki. Odnośnie tego przykładu że prowadząca siedzi i wykonuje tą samą prace co wy jest opisane w regulaminie wynagrodzenia paragraf 10 podpunkt 3

@aaa

Widze ze ty liczyc nie potrafisz skoro jedna osobe nazywasz połową

Aaa
@:)

Poczytaj komentarze to zobaczysz że jest wiecej osób. A posłuchaj co mówią Panie na produkcji to dopiero zobaczysz ile tak mówi.

bar

Mam takie pytanie, czy jak się przechodzi na stały grafik, to czy tez jestem pod firmą zatrudniony. Z góry dzięki za odp.

Ed

Witam. Jestem Brytyjski dziennikarz i piszę artykuł o fabryce Mondelez Cadbury we Wrocławiu. Szukam pracowników, którzy mogą ze mną rozmawiać poufnie o tamtejszych warunkach. Prosze pisze do mnie na: edwight5@gmail.com

@Ed

Hej Ed, a napiszesz o "wąsatym" koźle, i jego podręcznej poszpachlowanej "czarnej" owcy ? A i pozdrowienia dla Albina ,widzę że skasowali jego post.

$$$
@Ed

A po co Ci to znajdż sobie inny temat w swoim kraju ,tam jest z czego wybierać , nie szukaj sansacji bo jej tam nie ma ,ludzie pracują i to się liczy .Znajdzie się jakiś leser który będzie nażekał jak w każdym zakładzie z taką ilością pracowników.

@Ed

Ja mogę tutaj na forum, Ci napisać, że jest to jeden z niewielu firm w tej części kraju, który prowadzony jest od ponad 20-lat bardzo inteligentnie i z pomysłem na rozwój zarówno samego zakładu, a także ich pracowników. Obecny Dyrektor, od wielu lat jest bardzo zdeterminowany w kwestiach rozwoju osobistego pracowników, stwarza ogromne warunki i możliwości do tego , aby pracownik mógł się szkolić rozwijać i działać na wielu poziomach. Zakład "spłodził" , wychował i wydał na Świat, kierowników, specjalistów i pracowników szeregowych, o wszechstronnym wyszkoleniu, wyedukowanych w wielu kierunkach działania zawodowego. Pracownicy którzy próbują rozwijać się poza strukturami, są chętnie i mile widziani przez inne firmy i zatrudniani, oczywiście. Tutaj nikt cie nie oszuka na wynagrodzeniu, godzinach czy składkach, wypłaty na czas, a zarobki naprawdę przyzwoite. Może znajdzie się paru oszołomów jak wszędzie, ale to tylko ludzie, nie da się przewidzieć wszystkiego. Tak że pisz; brytyjski jurnalisto, z zacięciem i melancholią znaną tylko wyspiarskim twórcom, a jeżeli jesteś zwykłym prowokatorem lub lemingiem , to ci , którzy potrzebują rzetelnej informacji może z niej skorzystają.

prawda
@$$$

Śmiało przybywajcie na pakowalni to jeden z liderow nawet tzw kacowe ma dwu tygodniowe a nie jak reszta tylko trzy dni...

zzz
@grajek

Co Ty bredzisz to jest chore co piszesz .

@zzz

Chory to jesteś może ty. Chcesz coś innego napisać to pisz. Taka jest moja opinia i "fuj" ci do tego. Moje doświadczenia są takie, i tego się trzymam. A ty jak masz sraczkę, to czep się poręczy w toalecie. Najlepiej pisać jacy to biedni ludzie zapracowani i wszystko jest złe. A są tematy pozytywne i należy o nich wspomnieć.

kiki
@grajek

pozytywne tematy?moze wymienisz kilka? ludzie bez powodu nie marudza,kto pracuje w tym zakladzie i nie jest ulubiencem lidera czy liderki ma ciezko. Panie z pakowalni zasowaja jak dzikie osly,stoja na tackach a i tak powiedza ze to dzieki operatorom idzie produkcja a co oni takiego robia?podpieraja maszyny zeby sie przypadkiem nie rozpadly i za to dostali podwyzki. skoro to dzieki nim jest produkcja to niech obsadza linki zobaczymy dzieki komu wszystko idzie

@kiki

Kiki Pracowałem w tym zakładzie ponad dwadzieścia lat, i wiem o czym mówię. Wiem również , że to co piszesz jest absolutną racja. Brakuje niestety właściwego dostrzegania osób, które mają wkład faktyczny w sukces zespołu. Szczególnie na pakowalni gdzie, jest duży zespół, a co niektórzy liderzy od dawna dają d...py, albo biorą , jak kto woli. Niestety "korpo" to taki stan umysłu do którego trzeba się przyzwyczaić, polubić, zaakceptować , inaczej nie ma szans. jak przeczytasz wcześniejszy post zauważysz, że napisałem ogólnikowo o naprawdę pozytywnych rzeczach, których trudno szukać na zewnątrz, uwierz, wiem z autopsji. A co do ostatniego to była riposta, dla ZZZ, i chodziło mi raczej o takie bezsensowne wieczne narzekanie i bicie tych , którzy powiedzą coś dobrego.

gucio
@grajek

ZZZ, rusz (usunięte przez administratora) zza tego szklanego okienka razem z tą poszarpaną wy.....ł.....ką, i zapieprzaj na linie

ZZZ
@gucio

Tu się mylisz ja nie pracuje na pakowalni ani nie jestem operatorem tylko zwykłym pracownikiem ,a jeśli chodzi o panie na pakowalni to im współczuje myślę że żaden z nas by nie robił tego co one tz. tak ciężko pracował i nawet dobrego słowa nie ma .

ZZZ
@grajek

Czyż bym trafił w Twój słaby punkt jeśli używasz takiego słownictwa przykre

guciograjek vel rurzowe szaleńistwo
@ZZZ

co się tak uaktywniłaś zabalsamowana wyleniała kalumbo, już nie pierwszy raz piszesz podając się za kogo innego

Byłe pracownik
@grajek

Ha ha ha ha ha ha ludźmi się zajmijcie i ich zarobkami za które nie są w stanie przeżyć!! Oni tyle nie zarabiają co Pan panie biurowy a dzięki nim ma pan 4000 albo i więcej na rękę przestań człowieku kłamać. Daj podwyżkę ludziom bo oni też mają rodzinę.

Witam! Pisalam juz w watku Mondele, ale tu chyba wiecej osob bywa... Ile placa na BBielanach za robote na produkcji i czy jest system zmianowy? Jest jakaś szansa na etat? Z gory dziekuje za odpowiedzi!!! :)

?

a RR wie?

RR
@?

RR wszystko wie :D

a z którego magazynu ? i który prowadzący?

Ha ha

E tam J.J z magazynu opakowan wieksze ciacho ;)

Obca

Pracowałam 3 miesiące przez agencję nieźle finansowo na tym wyszłam,prawie cały czas na pakowalni z 1 brygadą praca do której można przywyknąć szło ogarnąć ale do tej atmosfery nigdy te stare pracownice po zbiórce gnają na tę linkę łapią za te krzesła to chore czegoś takiego nie widziałam,po co przyjmują na sezon przez agencję przecież ci agencyjni traktowani są jak niższa rasa ludzi mimo że człowiek po kilku dniach wdrożył się i robił tak samo jak one,niemiłe wspomnienia człowiek przez cały czas czuł się jak Intruz ,obco.

jedna zmiana
@Obca

A to nawet cie kojarzę!!! Tak tez wygladalas jak obcy

załamana
@jedna zmiana

Tego nie mozna zniesc... Ta zmiana mnie wykonczy. Czlowiek ktory ma sie za wielkiego lidera taki luzak niby robcie co chcecie ale linie maja isc... To jakis cyrk operatarki cwaniakuja lataja po hali jakby swojego stanowiska i obowiazkow nie znaly. Lider zajety w biurze wiadomo z kim i czym... Panie tez z pod byka na nas patrza zazdrosne bo my w wiekszosci mlode i ladne. Wolalabym juz byc na zm P. Czesi albo u Grzeska

!!!
@załamana

Zmiany P. Buczek nie polecam tam się dopiero goni żeby zająć krzesło.a o krzykach to już nie wspomnę.

Hgf
@załamana

O jakiej zmianie mowa bo jeszcze dwie zostaly ? O zm Pana Kozla czy Szperki

tam gdzie alfica jest z czuporem na glowie
@Hgf

Pana Janka jest obecnie rozwalona

Obca

Pracowałam 3 miesiące przez agencję nieźle finansowo na tym wyszłam,prawie cały czas na pakowalni z 1 brygadą praca do której można przywyknąć szło ogarnąć ale do tej atmosfery nigdy te stare pracownice po zbiórce gnają na tę linkę łapią za te krzesła to chore czegoś takiego nie widziałam,te wrzaski krzyki,po co przyjmują na sezon przez agencję przecież ci agencyjni traktowani są jak niższa rasa ludzi mimo że człowiek po kilku dniach wdrożył się i robił tak samo jak one,niemiłe wspomnienia .

&&&&

Kotek nie wprowadzaj ludzi w błąd.. . Piknik nie jest finansowany z funduszu socjalnego..lecz z puli dyrektora....

Zostaw merytoryczną opinię o Cadbury - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w Cadbury?

Zobacz opinie na temat firmy Cadbury tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cadbury?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 112, z czego 22 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 57 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cadbury?

Kandydaci do pracy w Cadbury napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cadbury