Opinie o HIP Poland w Bielany Wrocławskie

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie HIP Poland. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie HIP Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HIP Poland w Bielany Wrocławskie

Łukasz

Przepracowałem 2 lata w Dziale Logistyki Planowania i mogę jak najbardziej polecić firmę przyszłym kandydatom.

Ziuta
@Łukasz

Ja przepracowałam na produkcji 12 lat i niestety poszłam na dłuższe L4 i już mnie zwolnili i nawet odprawy nie dostałam banda złodziei i nic więcej ????

Kwiatek Nowy wpis
@Łukasz

Jakim kandydatom firma już nie istnieje.

Nowy wpis Nowy wpis

Bardzo dobrze że zlikwidowali tą firmę wreszcie ci wredni fałszywi podli ludzie będą szukać roboty gdzie indziej.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z HIP Poland? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Lee Nowy wpis

Firma zostala zlikwidowana wykupil ja jej wieksza konkurencja i doprowadzili do bankructwa

Praca w Niemczech

Polecam praca w Niemczech stawka 60 złotych na godzinę okolice Hanoweru.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie HIP Poland? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Kierowca kat. C
STB TRANS Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ochrony - budowa, Magnice, 24/48
Bielany Wrocławskie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy SPAWACZ MIG MAG - ŚWIETNA OFERTA PRACY! (m / k)
Walter-Fach-Kraft Personal GmbH
logo firmy Pracownik produkcji / Monter maszyn i urządzeń
Axito Sp. z o.o.
Bylejakość

Nie polecam działu jakości to chyba jeden z gorzej "ułożonych" działów w firmie. Ciągle tylko krzyki i wrzaski, kierownik napędza spiralę nienawiści względem innych działów cały czas tylko słychać wystawiaj ncr wystawiaj ncr pisz maila niech się męczą. Firma nie stoi najlepiej finansowo a ci każą wszystko do kosza wyrzucać potem przeprowadza się indywidualne rozmowy z pracownikiem tłumacząc dlaczego nie ma podwyżek ani premii i każą szukać nowej pracy to jest jakaś kpina. Nie polecam tego działu chyba że jesteś ulubieńcem szefa to masz fory.

JakoscOK
@Bylejakość

To nieprawda, nikt nie stara się jak on, szef jakości, to nasz bohater, wzór i lider!

@JakoscOK

W sumie zabrzmiało to bardzo spoko, czyli tam na dziale najlepiej jest? Powiesz coś więcej o warunkach?

Kot82

Firma ogólnie stoi kiepsko, jedyny wyjątek to dział jakości. Świetny szef, nauczyłem się od niego mnóstwo, od jakości na produkcji po zarządzanie transportami. Traktował nas jak rodzine. Mam wrażenie, ze od momentu jak ogłosił odejście zaczęły się problemy firmy. Jeżeli inne działy nie potrafią ogarniać rzeczy, a ich życie jest pasmem porażek, to posuwają się do demagogicznych wywodów o nienawiści itp

@Kot82

A kiedy miało miejsce to całe odejście? Bo widzę, że ktoś jeszcze ponad pół roku temu bardzo na ten cały dział jakości narzekał, że najgorszy w całej firmie. Czyli jeszcze wcześniej to musiało się stać zgodnie z tym co piszesz?

Dxb27
@Hanna

Tak - było i jest trochę osób, które narzekały - bo ten dział zaczął wdrażać wysokie standardy jakości w firmie gdzie ludzie nie byli do tego przyzwyczajeni. I jak musieli wreszcie zacząć przykładać się do roboty - zaczęły się narzekania.

SupremeQuality
@Kot82

Mogę się tylko podpisać. Może nie pracowałem w tym dziale długo, ale to, czego się tam nauczyłem, teraz procentuje. Szef był dla nas jak ojciec - surowy, wymagający, ale pokazujący właściwy kierunek i drogę do celu. Jeśli od kogoś wymagał, to przede wszystkim od siebie. Jeśli wyrażał dezaprobatę, nawet w mocnych słowach, to przecież niebezpodstawnie i koniec końców okazywało się, że miał rację. Warunki współpracy były bardzo dobre i nie jest prawdą, że panowała nerwowa atmosfera, tym bardziej, że prawie nie było omdleń i L4.

@Dxb27

Czyli wina jednak leży po stronie ludzi w pewnym sensie, bo nie chcą dostosowywać się do nowych standardów? Bo jakby nie patrzeć dział jakości ma przecież słuszny cel dla firmy i dobrze, żeby normy były utrzymywane na należytym poziomie

Czy HIP Poland oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

ziuta.

Firma oferuje umowę o pracę lecz tylko przez agencję pracy

Kiara

Firma oferuje głównie umowy o pracę, mało Kto ma zlecenie. Przez agencję tylko część osób jest zatrudnionych

Kamila
@Kiara

A ile trwa umowa na okres próbny na początku? 3 miesiące czy jakoś inaczej?

polak

proszę o info czy warto w tym zakładzie pracować jaka jest płaca i czy są Związki Zawodowe

@polak

Niestety nie warto w tym zakładzie pracować. Pracy za wiele nie ma. Pomysłów na rozwój również. Najniższa krajowa w zarobkach i tylko 150 zł premii za to że jesteś w pracy. Związki zawodowe niby jeszcze są, ale w rozsypce.

Czarek

Albo pracujemy dużo i dużo zarabiamy albo mało i mało mamy w portfelu

Maciej
@Czarek

Czyli z pracą dużo 1500 a jak nie ma roboty to 1200?

Jakub
@Maciej

Tyle to już chyba nigdzie nie płacą. Przecież najniższa krajowa to ponad 2 tysiące netto. Wiesz czy są dodatkowe premie jak jest dużo roboty?

Milda

A żeś chłopie zgadł, jest dyrektorem i nic się nie zmieniło, nadal jest (usunięte przez administratora)

Czarny

Struktura? Ciężko powiedzieć, niektóre zmiany są wykonywane potajemnie. Trudno zliczyć ilu jest dyrektorów, zakład zatrudnia 300 osób a dyrektorów jest chyba powyżej 10 ja osobiście znam może 5. Utrzynanie ruchu nie raportuje do Szymczaka ale też ma jednego wybitnego szefa. Niestety jest to jeden z działów z największą rotacja i brakiem chęci podjęcia pracy przez nowe osoby, warto podpytać byłych już pracowników którzy nie wspominają mile tej pracy. Nie polecam. Jak możesz to omijaj z daleka, nie wydaje się aby coś miało się zmienić. Szef działu bez pomysłu na zespół, ludzie nie traktują go poważnie.

Jakub

Zmieniło sie tylko ze względu na atmosferę, czy kasa też jest teraz większa? Ile teraz płacą na produkcji, bo przydałaby mi się taka informacja.

Czy HIP Poland organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

ziuta.

Nie ma żadnych szkoleń

Pracownik produkcji

No niestety, wwszystko się potwierdza jezeli chodzi o kantynę... Jedzenie kompletnie nie nadaj się do spożycia, można się otruć, spotkałem się z opiniami, że w schronisku św. Alberta jest lepsze jedzenie...

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w HIP Poland?

ziuta.gs@interia.pl

Umowa przez agencję pracy i co miesiąc przedłużana

Pracownik 2

Zgadzam się z przedmówcą posiłki proponowane przez kantynę, to jakaś pomyłka.... Po ostatnim posiłku ledwo zdążyłem do domu....

Serwowany catering, to jakaś pomyłka. Nie da się tego jeść, praktycznie każda potrawa, to masakra... Naprawdę wstyd serwować takie posiłki....

A może by tak w koncu podnieść

A może by tak w końcu podnieść stawki? najniższa krajowa, godzinne dojazdy, nikt na stałe nie zostanie oprócz Ukraińców !!

Opinia Edyty

Gdzie te wszystkie negatywne opinie? Ktoś skrupulatnie usuwa prawdę która jest niewygodna. Firma cały czas szuka pracowników do każdego działu. Rotacja co kilka miesięcy i pracownik odchodzi widząc bałagan brak perspektyw. Brak konsekwencji i cały czas problemy z dokumentacją maszynami personelem. Obecnie jest taka ukryta 4 brygadówka. Niska pensja plus nadgodziny albo zmieniaj prace.

Ile srednio zarabia tam doswiadzony ustawiacz wtryskarek?

Engel
@Marek

3000- 3300 plus nadgodziny . Taka niby 4 brygadówka zarobisz bo przyjdziesz do pracy. Nie to szukaj innej roboty.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w HIP Poland?

QA

Brak lub awans bez zmiany $ . Zmiana stanowiska to nowe obowiązki po osobie która odeszła.

gosc

Ponownie zadam pytanie ponieważ poprzednie usunięto. Dlaczego firma tak często szuka osób do księgowości?

Adammm
@gosc

Presja stres przełożony. Jak widać nawet niepochlebne opinie usuwają. Prawda jest że dziewczyny nie wytrzymują zmieniają się nie wiedząc w co sie pakują. Na rozmowie wszystko obiecają a realia są ine.

Zostaw merytoryczną opinię o HIP Poland - Bielany Wrocławskie

• Jak się pracuje w HIP Poland?

Zobacz opinie na temat firmy HIP Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HIP Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

HIP Poland