MSI Polska Sp z o. o.

Bielany Wrocławskie

Opinie o MSI Polska Sp z o. o.

anonim 2009-05-17 14:24
Firma z przyszłością oferująca możliwość awansu i rozwoju swoich pracowników niestety praca w niej odbywa się w niekorzystnych jak dla mojej osoby godzinach pracy.
hem 2009-08-17 21:10
hmmmm gdzie tam awans ??

ale co prawda to prawda - zdrowa atmosfera w relacjach pracodwaca - pracownik. szkoda tylko że godziny pracy takei średniawe.

Ale praca o niebo lepsza niż hemmersbach. Zarobki też mogły by być lepsze
anonimowy 2009-08-20 16:34
a w jakich godzinach sie w msi pracuje i ile daja na start kasiorki
Ja 2009-10-08 08:02
Podłączam się do pytania wyżej. Jakie zarobki (jeżeli to nie tajemnica) i co z tymi godzinami pracy.
ktos 2010-01-03 15:47
serwissant notebookow , na poczatek 1800zlbrutoo, za niespoznianie sie 200z;brutto na miesiac.tester notebookow 1600bruto +
toseja 2010-01-14 20:07
A jak wygląda praca serwisanta, co należy do obowiązków, jakieś lutowania czy bardziej pod kątem wymiany. Jaka atmosfera pracy?
ppp 2010-03-08 13:00
Robiłem tam pare lat i te 200zl to nie koniecznie za niespoznianie sie ale tez za wyrobienie normy i humorki kierownika.
J.rrr 2010-03-08 13:23
Co z tymi godzinami pracy? Jak tam się pracuje? Odpowie ktoś w końcu na te pytania? I ile na początek zgarnia pracownik kontroli jakości? Z góry dzięki za odpowiedź!
~kolo 2010-03-18 09:15
A kierownik zawsze wolał młodych i głupich ...Całe szczęście, że już tam nie pracuje bo humorki to gość ma nieliche.
pracownik 2010-03-18 19:03
najważniejsze żeby mieć wykształcenie niższe niż kierownik, bo w przeciwnym razie prędzej czy później znajdzie się jakiś paragraf z regulaminu zakładu :/
obecny pracownik 2010-03-19 11:51
MSI w Polsce dzieli się na dwa departamenty; sprzedawcy i serwis. Obydwa mają wspólne działy kadr i finansów. W departamencie serwisu jest 2 menedżerów i 6 kierowników z czego bezpośrednio zwiazanych z serwisem jest ich 4 i maja pod sobą 7 team liderów. Zarobki są zróżnicowane i składaja się z pensji podstawowej, zależnej od stanowiska i trzech premii; frekwencyjna 200PLN, akordowa z fizycznie wyrobionych sztuk( dla serwisantów nieograniczona, dla testerów maks 600PLN) i uznaniowa za współpracę 100PLN. Dwie pierwsze premie zależą tylko i wyłacznie od samego pracownika natomiast za współpracę przyklepuje kierownik i team leader. Premia frekwencyjna 200PLN jest naliczana automatycznie przez system i jak sama nazwa wskazuje, jest uzależniona od obecności. Spóźnienie sie po raz trzeci powyzej 5 minut, chorowanie i wzięcie urlopu na żądanie kasuje tą premię automatycznie i żaden kierownik nie ma możliwości jej zabrać. Urlopy planowane nie mają wpływu na premię. W departamencie serwisu pracuje około 170 osób. Jest regulamin pracy jak i kodeks pracy więc chyba zasady są jasne. Pracowałem juz u kliku pracodawców i ten jest jednym z lepszych a skoro ktoś narzeka to chyba jeszcze nie dostał w kość w pracy i ma małe doświadczenie zawodowe. Zdażają się sytacje sporne ale nie słyszałem o większych problemach. Można zarobić całkiem niezłe pieniadze ale trzeba też cos sobą prezentować i mieć nie tylko papier skończonej szkoły ale i wiedzę. Wymagana wiedza zależy od stanowiska ale na wszystkie jest wymagane logiczne myślenie potrzebne przy diagnozowaniu usterek.
Praca jest od godziny 8:30 do 17:00 ( w tym 50 minut przerw). Nie jest to czas idelany ale trwają negocjacje zmiany i przesunięcia startu godzine wczesniej. Minusem jest dojazd; jak ktoś nie ma auta to ma utrudniony transport z Wrocławia, wyskakujące nadgodziny ( wprawdzie płatne 150% lub 200% w zależności od dnia), trochę ciasne pomiesczenia socjalne i praca na akord aby dotrzymać terminy. Plusem jest w miarę doby fundusz socjalny i mozliwości wykorzystania go( zajęcia sportowe, opieka medyczna, imprezy firmowe itd) i posiłek płacony przez pracodawcę przy nadgodzinach.
ex-pracownik 2011-02-13 23:25
Pracowałem w MSI w czasach, kiedy ta firma stawiała pierwsze kroki. To był piękny czas - niesamowici ludzie, wspaniała ekipa. Widziałem jej rozwój i zmiany, które z czasem obracały się na niekorzyść pracowników. Pojawiło się kolesiowanie za sprawą ekipy z innego serwisu - wtajemniczeni wiedzą o co chodzi. Tajwańskie kierownictwo nie wiedziało co tam się wyprawia. Wały szły ostro - krzysiu i adaś to główni aktorzy tego teatru - mobbing i przekręty na pieniążkach. Chłopaki już tam nie pracują, bo robią "porządki" w innej dużej firmie - żenua.
Teraz to już nie moja bajka - to co dała mi firma, to wspaniałe znajomości z ludźmi, którzy tam pracowali i wiedza, która procentuje.

sanczo panczo 2011-07-21 17:59
praca w tej firmie to jeden wielki żart :D każdy kto kocha użerać się z lamusami bez matury na stanowiskach zarządzających to drzwi stoją otworem . 1800pln brutto plus śmieszne premie nie dają motywacji do pracy , nie wspominając o ciągłych problemach z ludźmi którzy przerzucali ryż łopatami a teraz udają znawców IT :D niestety nie da się przeskoczyć progressu od ryżu do IT :D ogólnie polecam sadomasohistom. Jeżeli chodzi o atmosferę w pracy to jest genialna ale tylko między pracownikami niestety,........ Było super kiedy byli ogarnięci ludzie w tej firmie......takowych to ze świecą szukać :)
oftadzam 2012-11-28 15:07
Witam.firma nie słynie z kompetencji ludzi na stanowiskach którym przewraca się w pustych główkach. Dużo konfidentów, za mała premie 100 płn brutto strzelają z ucha i liżą cztery litery..Co po niektórzy rzucają kłody pod nogi.nie maja kasy na premie a stać ich na nowe wozy. nie polecam totalne dnoo.zarobki tez śmieszne jak na IT
byly pracownik 2013-01-12 13:56
A co tam w MSI slychac?
Kto tam teraz władze sprawuje i kto pracuje jeszcze ze starej repairskiej:)?? Polepszylo sie cos??
xxx 2013-03-12 20:00
Ta polepszyło, haha.Ta firma to jeden wielki żart.Stacza się po równi pochyłej w dół:-). Zresztą inaczej być nie może skoro firma zarządza zespół nieudaczników nie mających żadnego pojęcia o działaniu serwisu.
Pozdro dla kumatych.
Praktykant 2013-04-05 15:37
WIe może ktoś co robi praktykant w firmie msi gdyz dostale sie na praktyke i chcialbym sie dowiedziec czego sie moge tam spodziewac
Tomb Raider:) 2013-04-25 00:02
W tej firmie to możesz oczekiwać pracy magazynowej:):):)
Zmień miejsce praktyki - może gdzie indziej dowiesz się więcej niż, jak pakować lapki do wysyłki:)
Byly praktykant 2013-09-30 21:05
Dajcie sobie spokoj z ta firma. Bylem na praktyce, nic sie nie nauczyłem bo nie ma od kogo. No chyba ze praca na magazynie, pakowanie, liczenie i inne pierdoły. Szkoda zachodu. Ta firma i ludzie ktorzy nią zarzadzaja to jedna wielka PORAŻKA. Zwłaszcza Kierownik żulik i ten drugi z serwisu co tanczy jak mu żółtek zagra. [usunięte przez administratora]
mr x 2013-12-09 19:31
Wlasnie czytam i zastanawiam sie czy tam nie isc do pracy, spodziewam sie kolchozu ale chce to pzretrwac tylko dla wpisu w cv bo na zawsze na pewno tam nie wytrzymam :] warto sobie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawracac ta praca? i jeszcze tyle jechac na bielany, niby za 1600 netto?....
Marko 2014-05-30 21:40
MSI to bardzo znana firma, ich logo jest bardzo rozpoznawalne wsród graczy komputerowych, pewnie dbaja o pracowników.
albert 2014-12-10 01:29
Hej, nie wiecie, czy jest szansa na dostanie sie do pracy w MSI Polska? do tej pory korzystałem z ich podzespołów komputerowych jako użytkownik, a teraz jak czytam co chwilę o ich nowych produktach, sukcesach to zastanawiam się, czy byłaby możliwość podjęcia u nich pracy. Co myślicie? W ogóle warto próbować?
tomek 2015-02-24 15:13
no chyba warto. kurcze nawet jak ci coś nie pójdzie i nie będziesz tam pracował na stałe to przynajmniej jakiegoś dos,wiadczenia podłpaiesz życiowego no i na tle tez kariery takiej bardziej zawodowej, zawsze czegoś się dowiesz nowego, dla mnie byłoby to na plus niezaleznie od stażu pracy późniejszego tam.
plok 2015-03-04 20:04
Szukali niedawano na pracuj.pl na kontrolera jakosci, wyslalem cv i dalej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wiec ja nie wiem czy szukaja 1 gora 5 osob, czy wsadzaja byle kogo czy znajomka, czy dostaja setki cv i nie ma szans sie przebic pomimo ze mam pewne dopswiadczenie w tej branzy.... skoro nie chca moze u konkurencji sie uda, tylko ze reszta placi chyba mniej z tego co sie orientuje :]
snooz 2015-04-22 16:52
Wkoncu po wielomiesiecznym okresie wysylania CV zaprosili mnie na rozmowe, coprawda chcialem naprawiac laptopy a wezwali na inne stanowisko... hajs ok 2tys na reke i mieli dac znac, wkoncu odpowiedzieli ze wzieli kogo innego... takze teraz robie u konkurencji z branzy u ktorej szalu nie ma ale oby do wyjazdu poza PL!!!
kolo 2016-04-04 12:15
Może ktoś napisać coś o pracy magazyniera w tej firmie?Zarobki, atmosfera...?
arek 2016-05-07 11:46
jak widać, szybko zaczęli kogoś szukać :) serwisant sprzętu im chyba potrzebny, to dość lekka i przyjemna praca :)
niechińczyk 2017-01-22 21:05
@kolo i inni - praca na magazynie w MSI to żałosne płace, zero liczenia się z pracownikiem ze strony chińskiego zarządcy, totalny brak woli walki o pracownika ze strony polskiego kierownictwa. W MSI na magazynie występuje bardzo duża rotacja wynikająca właśnie z myślenia: "podwyżki nie dostaniesz, jak nie ty, to znajdzie się kto inny". Jeśli chcesz przewegetować na marnej pensji kilka miesięcy to będziesz mile widziany, a jeśli do tego lubisz jeszcze zapie***** za półdarmo i na nadgodzinach, to będziesz ukochanym pracownikiem - tylko nie licz na pochwały i gratyfikacje, wiedza o ich istnieniu nie dotarła jeszcze do MSI.

Ogólnie nikt Ci raczej tam pracy nie poleci. Lepiej szukaj dłużej, ale skończ w lepszej, bardzie ludzkiej i mniej skąpej firmie.

Ja wraz z wieloma innymi już zmieniłem miejsce pracy. Oj warto było rzucić papierem :)))
Salwador 2017-02-23 18:30
Doszły mnie plotki że serwisant sprzętu ma tam 4000 brutto. Czy możecie to potwierdzić bo jeśli tak to bardzo chętnie przeszedłbym do tej firmy. Mam duże doświadczenie z naprawą płyt głównych i wymianą podzespołów w przeróżnych komputerach. Dodam że obecnie pracuje w serwisie mniej komercyjnym i zarabiam 3200 brutto.Więc skoro mogę robić to samo za prawie tysiąc więcej to jestem jak najbardziej ZA.
Proszę o konkretną odpowiedz ?
Z góry dzięki
Ja 2017-04-02 20:37
Salwador czy ten serwis mniej komercyjny znajduje się na Fabrycznej ? :)
GaminGHOST 2017-05-06 12:08
UWAGA !!! Nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk za marne pieniądze. CHIŃSKI [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Znalazłem nową za większe pieniądze w godniejszych warunkach.
Zmęczony 2017-05-17 11:21
Firma totalna porażka. Pracowałem w dziale sprzedaży i marketingu (jeszcze za czasów Micro-Star) i po rezygnacji potrzebowałem 3ch miesięcy na regenerację. ( usunięte przez administratora )jedno lepsze od drugiego że szkoda mówić. Mnóstwo nadgodzin, praca w weekendy, bez dodatkowego wynagrodzenia, ale w nagrodę pół poniedziałku wolnego :/ I gdzie tu przepisy prawa pracy??? Główna zasada: jeśli wczoraj dałeś radę zrobić 20 to dlaczego dziś nie możesz zrobić 21 - to tylko 1 więcej. Ogromna rotacja pracowników. Na niektórych stanowiskach rekordy krótkości stażu biją na głowę (6 mies, 3 mies, 1 mies, była nawet osoba która w pierwszym dniu pracy wyszła na przerwę i już nie wróciła). Jeśli myślisz że weźmiesz tę pracę żeby mieć cokolwiek a w trakcie poszukasz czegoś innego to też możesz się przeliczyć. Przełożeni na twój wniosek o nawet jeden dzień wolny czekają do ostatniej chwili i tak nie wiadomo czy udzielą czy nie udzielą. Praca monotonna, ciężka, atmosfera kiepska - open space w którym wesoło jest tylko gdy humor ma szefowa (co niestety bywa rzadko), w innych dniach nie waż się uśmiechnąć bo zabije wzrokiem. Po pracy w tej firmie dużo czasu potrzeba żeby się otrząsnąć. NIE POLECAM !!!
Agata 2017-07-21 10:07
@Zmęczony rozumiem, że nie masz dobrych wspomnień z tej pracy. Czy jednak dobrze rozumiem, że pracowałeś w niej już jakiś czas temu? Może od tego czasu coś uległo zmianie. Ktoś z Was aktualnie pracuje w MSI Polska w dziale sprzedaży i marketingu? Jak teraz wygląda w nim praca?
Management Specialist 2017-07-26 18:33
Obecnie jest ok , dobra kasa, lekka praca, miła atmosfera. Zakład szanuje i dba o pracownika.Polecam
Adrian Miodek. 2017-08-11 20:16
Zdecydowanie nie polecam pracy w MSI Polska. Byłem tam magazynierem przez 3 miesiące i przez ten czas zwolniło się wielu pracowników którzy stawiali fundamenty tego zakładu. Irytacja z oczekiwan od przełożonych, praca bardzo monotonna za 2100 brutto to tylko niektóre negatywne aspekty pracy w tym miejscu. Firma ma coraz mniej pracowników i wygląda jakby była na wykończeniu
Oczywiście 1 za lekceważenie 2017-08-13 21:25
Minęło już 3 tygodnie od kiedy wysłałem laptopa na gwarancję. W piątek dzwoniłem się pytać jak tam prace z moim laptopem odpowiedź dostałem że dopiero zostały zamówione części do laptopa no myślałem że mnie krew zaleje po 3 tygodniach dopiero się obudzili żeby zamówić części do wymiany jakieś nieporozumienie.. Paranoja !!! Podejrzewam że szybko nie odzyskam swojego laptopa
Adrian. U 2017-08-14 19:15
Byłeś tylko zwykłym magazynierkiem czego oczekiwałeś więcej..?
Zostaw swoją opinię o MSI Polska Sp z o. o. - Bielany Wrocławskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MSI Polska Sp z o. o.